WCup Liberec 2011 - ŽB long - Výsledky
místo Jméno Id databá Lic. Čas
D10C (27) 2.1 km 60 m 6 K
1 Kosová Tereza SRK0151 18:55
1 Richtrová Kamila VPM0451 C 18:55
3 Chrástová Tereza STH0251 C 19:22
4 Držková Berenika LPU0151 C 20:21
5 Škáchová Magdalena SLP0151 C 21:28
6 Aschermannová Klára VSP0454 C 21:33
7 Vyhnálková Marie MFP0151 C 21:38
8 Aschermannová Tereza VSP0253 C 21:56
9 Novotná Viktorka TJN0250 C 22:13
10 Kochová Anna SJC0153 C 23:22
11 Janků Anna SJC0252 C 23:44
12 Vejražková Róza SJC0151 C 24:04
13 Thýnová Martina SHK0350 C 24:18
14 Najmanová Agáta DKP0150 C 24:40
15 Linková Lucie TUR0251 C 24:50
16 Sanna Karin DKP0250 C 25:22
17 Fantová Kateřina EKP0256 C 25:55
18 Šimšová Barbora MFP0150 C 26:59
19 Semíková Julie KAM 27:00
20 Semíková Lucie KAM0250 C 27:45
21 Hankovcová Helena KAM0350 C 32:04
22 Štreglová Zuzka VRL0251 37:52
23 Kopecká Valentýna VSP0453 C 38:58
24 Veká trojka Liberec NER 48:17
25 Pěstová Eliška LEN0251 C 50:13
26 Zemanová Andrea LEN0450 C 50:26
27 Baldriánová Eva VSP0751 C 57:58
D12C (24) 2.4 km 90 m 7 K
1 Větříčková Andrea SHK9951 B 22:18
2 Hrabánková Zuzana PGP9950 B 22:43
3 Kolářová Johana SLA9950 B 23:59
4 Peterová Jana DOB0051 B 25:04
5 Kalenská Dominika STH9958 B 25:29
6 Sieglová Eliška MFP9950 B 26:28
7 Macháčková Barbora FYD0051 C 27:52
8 Zlámalová Nikola PHK9950 C 28:22
9 Hojná Eliška SJH0052 C 28:26
10 Jezdinská Natálie STH9954 B 28:32
11 Urbanová Markéta STH9953 B 28:48
12 Pavlíková Markéta CHA0050 C 29:05
13 Kováříková Marie KAM0050 C 29:13
14 Stará Tereza VRL0051 C 30:00
15 Dolejší Kateřina STB0199 C 32:11
16 Thýnová Nikola SHK0051 B 33:13
17 Pohořalá Anna ROU9954 C 33:16
18 Pelikánová Máša MFP0050 C 36:30
19 Hájková Anna JEN0051 C 36:31
20 Albrechtová Iveta KAM9950 C 37:47
21 Thořová Markéta TUV9952 C 40:47
22 Hänchen Julia GER1999 51:11
23 Grulyová Michaela LLI9851 C 53:06
24 Benešová Hana DKL0050 C 53:41
D14B (41) 4.1 km 190 m 12 K
1 Kovářová Lenka LTP9750 A 43:20
2 Čechová Tereza SJI9852 B 43:47
3 Odehnalová Tereza ABM9757 C 44:32
4 Fenclová Tereza LPU9752 B 44:52
5 Janovská Kateřina PGP9850 B 46:12
6 Slavíková Silvie PGP9751 C 47:17
7 Hanáková Lenka KRL9951 B 49:19
8 Peňázová Veronika SJH9752 B 49:31
9 Kubínová Veronika SKV9752 A 49:51
10 Horvátová Hana ASU9797 C 49:58
11 Hudská Ludmila TUR9851 B 50:27
12 Hojná Dominika SJH9852 B 50:46
13 Kubecová Kateřina STB9999 B 50:49
14 Parkanová Veronika SJH9751 B 52:00
15 Faltová Anna SJC9851 B 52:45
16 Kameníková Andrea BOR9751 B 53:08
17 Chaloupková Veronika CHC9852 B 53:19
18 Doubková Petra VLI9853 B 53:20
19 Linková Alena TUR9751 B 53:33
20 Tesařová Jana VOV9751 C 53:48
21 Roškotová Lucie TUR9753 B 54:10
22 Kavalírová Jůlie PHK9753 B 55:10
23 Kohoutová Barbora BOR9850 B 55:44
24 Červená Adéla SHK9755 B 56:59
25 Kohlová Monika TUR9756 C 57:11
26 Veljačiková Hana SCP9750 C 57:30
27 Illnerová Kateřina DKP9950 B 58:31
28 Petráčková Kristýna SJI9851 B 58:44
29 Langrová Anna SHK9753 B 60:24
30 Poláková Kateřina TAP9854 B 61:00
31 Vyhnálková Barbora MFP9850 B 63:28
32 Poláková Tereza TAP9853 B 63:56
33 Biersaková Dagmar KRL0051 B 63:58
34 Macháčková Eliška FYD9851 C 67:09
35 Dundáčková Julie SJH9853 B 75:19
36 Krausová Hana LLI9853 C 77:31
37 Tryznová Lucie VRL9751 C 77:38
38 Šimůnková Gábina TAP9754 C 82:16
39 Balcarová Barča LLI9751 C 83:16
40 Labská Karolína LLI9952 B 84:54
41 Nováková Adéla OKP9750 C 95:04
D16B (22) 4.5 km 200 m 11 K
1 Kožinová Zuzana PGP9650 A 40:56
2 Bořánková Karolína KAM9550 A 41:13
3 Nováková Tereza DKP9751 A 43:36
4 Machačová Michaela PHK9656 A 43:39
5 Hanáková Magda KRL9651 A 43:57
6 Hančová Petra VRL9652 A 44:47
7 Doleželová Kateřina PZR9559 A 46:22
8 Hlubučková Kristýna KAM9551 A 47:19
9 Koderičová Tereza LTU9651 B 49:43
10 Hrabánková Klára PGP9654 A 52:07
11 Machusová Karolína SSU9666 C 53:23
12 Smutná Kateřina TUV9653 B 54:09
13 Hoidekrová Lucie LLI9552 B 55:07
14 Tauchmanová Karolína STH9651 B 55:58
15 Gotvaldová Dominika BOR9551 B 57:13
16 Šádková Martina PHK9653 B 58:02
17 Lavičková Michaela KRL9655 B 58:43
18 Pacholíková Lucie STH9552 B 63:21
19 Kubičková Bára SJH9551 A 64:55
20 Hejnalová Eva KAM9651 C 76:44
21 Paukertová Martina TJP9650 C 88:20
Zemanová Aneta LEN9551 B disk
D18B (27) 5.7 km 260 m 14 K
1 Knapová Lenka LPU9351 A 54:17
2 Novotná Markéta PHK9451 A 56:23
3 Chromá Kateřina ZBM9451 A 56:25
4 Štičková Anna LLI9651 A 56:49
5 Kamenická Kateřina PHK9353 A 56:55
6 Pavlovcová Petra TUR9353 A 57:55
7 Reslová Hana SRK9352 A 59:56
8 Nieke Patricia GER1995 62:48
9 Kamererová Valérie KAM9452 B 63:13
10 Palasová Pavlína SJC9352 B 63:22
11 Procházková Marie KAM9554 A 64:03
12 Mátlová Pavlína ASU9392 B 65:53
13 Dlouhá Hana DKP9450 A 67:45
14 Svobodová Lenka LTU9551 A 69:11
15 Tichá Tereza SJH9452 A 69:15
16 Myslivcová Pavla SHK9352 C 69:39
17 Krpatová Klára TJN9353 B 69:45
18 Kožinová Anna PGP9350 A 70:34
19 Kuberková Lucie LPM9451 B 70:38
20 Körberová Andrea TUR9455 B 73:49
21 Smutná Anežka TUV9455 A 75:19
22 Flechsig theresa GER1994 75:33
23 Pijáková Barbora SVK1994 76:38
24 Švábková Anna TUR9352 B 79:49
25 Peremská Dana SRK9351 C 81:23
26 Benešová Iveta SJH9351 A 106:34
Borovičková Jana FSP9455 B disk
D20B (17) 6.2 km 290 m 14 K
1 Straková Andrea KAM9152 R 60:06
2 Panochová Anna KAM9153 B 61:57
3 Landovská Anna PGP9251 B 70:51
4 Svobodná Madla DKP9154 R 71:36
5 Urbanová Johana PZR9251 A 73:02
6 Doležalová Radka VRL9252 A 73:26
7 Rusá Šárka KAM9157 B 74:56
8 Seifertová Magda DKP9155 R 79:28
9 Říčařová Žaneta SRK9152 A 79:36
10 Hermannová Anna TAP9251 B 82:25
11 Žitná Jana SMB9251 B 82:59
12 Posseltová Tereza TJN9252 B 84:40
13 Straková Zuzana KAM9250 C 85:41
14 Šanderová Martina SJI9252 B 92:17
15 Macková Lucia KAM9151 C 93:46
16 Teplá Barbora SJI9351 B 94:29
17 Nováková Lenka ROU9250 B 183:01
D21A (60) 8.8 km 340 m 16 K
1 Jedličková Zuzana SHK8150 E 77:25
2 Kosová Denisa PHK9150 C 77:30
3 Kovářová Kristýna DKP8450 E 78:22
4 Hlavová Hana ZBM8888 E 80:41
5 Hlavová Jindra ZBM8989 E 80:44
6 Randáková Helena VRL7452 C 81:12
7 Škodová Petra LPU8359 R 81:15
8 Müllerová Věra VAM9051 E 83:05
9 Hepnerová Martina SHK8152 E 83:39
10 Doležalová Veronika SHK8753 C 83:43
11 Kine Gulliksen NOR 84:01
12 Vítková Lucie PHK8055 C 84:23
13 Folbrechtová Šárka BOR9051 R 84:26
14 Kašková Kateřina CHA7850 R 84:36
15 Brožková Radka SJC8456 E 84:38
16 Przyczková Michaela LPU8499 C 84:47
17 Baldrianová Barbora VSP7850 E 84:54
18 Uvizlová Martina SJC8665 R 85:44
19 Azebová Nina PHK8855 C 86:04
20 Krafková Lucie TUR8650 R 86:23
21 Gregorová Kamila CTB8151 E 86:37
22 Doležalová Vendula PHK8752 R 87:29
23 Jiřištová Zuzana DKP8254 C 87:56
24 Sůvová Barbora LPU8751 C 88:02
25 Hrstková Vladěna PGP8753 R 88:42
26 Juračková Jana LPU8653 R 89:31
27 Matrasová Kateřina CHT8353 C 89:47
28 Čepová Daniela PHK8951 C 91:04
29 Plochová Dominika DKP8651 C 92:51
30 Hojná Silvie SCP7950 C 94:26
31 Hrobařová Lenka ASU7751 C 94:48
32 Peterová Alena DOB8953 C 95:32
33 Čermáková Magdalena UOL9155 A 95:50
34 Dlouhá Marie DKP8756 R 96:03
35 Jiříková Dana TAP9055 A 96:37
36 Vodrážková Kateřina VPM7995 C 96:57
37 Prchalová Ivana CHA8754 R 97:19
38 Smutná Pavla VAM8651 C 97:29
39 Smolková Kateřina PGP8852 B 97:53
40 Mrštíková Květa LPU8753 C 98:07
41 Kožinová Jana PGP6651 C 98:32
42 Doležalová Lenka SHK8256 C 99:51
43 Lankašová Barbora CHA8050 C 101:13
44 Pachnerová Dominika CHA7750 C 101:31
45 Peterová Věra DOB8751 C 101:41
46 Melounková Lucie PHK8054 C 104:45
47 Klíchová Jana SSU8151 C 105:26
48 Bernášková Petra STB8297 C 105:27
49 Malá Věra JIL7752 C 107:21
50 Soukupová Lucie SJC8951 C 107:27
51 Sedláčková Martina TUR7959 C 112:51
52 Šámalová Ludmila PGP9252 B 119:20
53 Gajdová Kristina VSP7752 C 120:24
54 Borovičková Lenka FSP7350 C 121:24
Gabrovská Lucie TAP8854 C disk
Teplá Karolína SHK9251 R disk
Šimšová Jana MFP7651 C disk
Seib Jenny GER1986 disk
Tichovská Hana PGP6652 R disk
Košárková Iva SCP8152 R disk
D21B (55) 6.8 km 260 m 16 K
1 Teringlová Martina VCB7851 C 69:28
2 Neradová Alena LIT8551 C 71:55
3 Hulcová Pavla KSH7753 C 72:37
4 Sedláčková Oldřiška BOR8752 R 73:16
5 Burdová Adéla LDC9152 B 73:55
6 Teplá Tereza SHK8851 C 74:03
7 Stulíková Barbora SHK8552 C 74:58
8 Svobodová Jitka DCE7450 C 75:16
9 Ticháčková Magdalena SJC7962 C 75:34
10 Samková Renáta PHK7456 C 77:33
11 Brozová Zuzana CHA8950 A 78:41
12 Petrová Daniela LPU8454 C 79:22
13 Ulahelová Jana LTU8451 C 79:31
14 Štěpánová Dita DOB7956 C 82:17
15 Zurynková Jana EKP7053 C 82:39
16 Gorčicová Eliška CHA9150 B 82:57
17 Bozděchová Lenka PGP8254 C 83:18
18 Kopáčková Iva CHT8851 C 83:31
19 Nádvorníková Tereza LPU8953 C 84:01
20 Dušátková Lenka PHK8557 C 84:15
21 Petrželová Tereza SHK8952 R 85:10
22 Škáchová Petra SLP7051 C 85:34
23 Slavíková Lucie PGP9150 A 86:35
24 Dittrichová Petra KON8787 C 88:37
25 Hasmanová Lenka VPM7551 C 88:46
26 Lamichová Kateřina PHK8359 C 88:59
27 Vlažná Lucie BOR8753 C 89:45
28 Doškářová Tereza BOR9150 A 90:09
29 Klimplová Zuzana LPU8151 C 90:37
30 Kašparová Šárka AOP7251 C 90:40
31 Janovská Petra PGP7355 C 90:47
32 Koppová Ingrid SLP7960 C 92:19
33 Danková Petra JPV8575 C 95:17
34 Uvizlová Radka STH8451 C 95:18
35 Bednářová Michala VAM8951 C 95:23
36 Tauchmanová Ivana NPA7852 C 96:39
37 Ježková Dominika PGP9053 A 98:16
38 Jelínková Zora PGP8851 C 99:13
39 Neradová Eva LIT8951 C 104:42
40 Vejstrková Zuzana CHA8852 C 104:48
41 Kettnerová Dana SHK8950 C 107:04
42 Alblová Lucie PVP7554 C 107:09
43 Tichovská Hana PGP8251 R 109:38
44 Adamová Eva VBM8772 C 110:05
45 Izáková Ivana PVP7453 C 112:00
46 Cabrnochová Eva DKL8450 C 115:08
47 Bohuslavová Jana LPM7852 C 115:26
48 Albrechtová Eva KAM7850 C 119:33
49 Kučerková Romana STB8196 C 119:42
50 Skripniková Kateřina FSP8051 C 131:22
51 Pavlíková Klára LIT7451 C 132:59
52 Ježková Klára MKP8450 C 140:21
Knoblochová Kamila VRL8353 C disk
Bochenková Martina DKP8758 C disk
Špicarová Michaela SJC8754 C disk
D21C (18) 5.8 km 250 m 13 K
1 Havlínová Zuzana SCP8150 C 67:52
2 Křížová Vendula SCP8355 C 69:11
3 Znamenáčková Helena TAP8153 C 70:20
4 Fejková Marcela SJC7751 C 78:17
5 Zlesáková Stanislava CHT7352 C 79:37
6 Držková Markéta LPU7670 C 81:22
7 Němečková Hanka PGP9051 C 81:42
8 Zýková Martina NER1977 85:13
9 Zítová Pavla LDC8151 C 90:59
10 Řezníčková Tereza SJI9056 C 92:51
11 Hempfling Sarah GER1992 93:18
12 Kameníková Kateřina BOR7758 C 99:03
13 Kurfürstová Magdalena FSP7852 C 99:57
14 Rydlová Eva FSP8989 C 102:15
15 Winklerová Hanna LPM8051 C 104:43
16 Siblíková Jana SLP7952 C 115:44
Zakouřillová Kamila TUV8557 C disk
Pěstová Kateřina LEN9151 C disk
D35B (27) 5.5 km 210 m 13 K
1 Valášková Šárka KAM6951 C 49:02
2 Škorpilová Jana SJC7451 C 53:07
3 Kopecká Marcela PHK6852 C 55:01
4 Ryšavá Magdalena PGP7650 R 57:02
5 Folprechtová Katka OKP7451 C 57:37
6 Hašková Eva VPM7352 C 57:49
7 Růžičková Kamila PHK7153 C 62:02
8 Arnoštová Kateřina VSP7652 C 63:13
9 Dulovcová Marie KRE7051 C 64:03
10 Kaplanová Iva LPU6859 C 64:42
11 Škvorová Zuzana KAM7350 C 64:44
12 Zabořilová Romana JEN7457 C 65:40
13 Zakouřilová Helena VSP7453 C 66:17
14 Čermáková Renata LPU6553 C 66:18
15 Švecová Iva CHT7151 C 68:31
16 Zlámalová Zdena PHK7257 C 69:24
17 Macková Lenka KAM7051 C 74:41
18 Ježková Martina SLA7350 C 79:24
19 Průšová Markéta PGP7255 C 84:06
20 Kalenská Kateřina STH7351 C 84:28
21 Forštová Jitka PGP7558 C 85:03
22 Přibíková Monika PGP7256 C 91:35
23 Richtrová Lucie VPM7451 C 93:05
24 Langrová Monika SHK7251 C 96:05
25 Dastychová Alexandra PEN7450 C 143:41
Reisingerová Martina DLT7251 C disk
Junková Petra STH7451 C disk
D40B (28) 5.2 km 210 m 12 K
1 Abelová Ivana STB6798 C 58:19
2 Kosová Michaela SRK6752 C 59:59
3 Procházková Alexandra LPU7051 C 60:00
4 Čechová Zuzana SJI6951 C 60:27
5 Klapalová Jana VAM6451 C 62:54
6 Komersová Jana KNC6550 C 64:20
7 Myslivcová Lenka SHK7051 C 65:25
8 Semíková Iva OKP6852 C 66:25
9 Nehasilová Zuzana LDC7150 C 66:31
10 Benešová Jaroslava DKL7050 C 67:01
11 Paroulková Iva LLI7151 C 67:02
12 Čiháková Lenka KNC6750 C 67:35
13 Linková Iva TUR6850 C 69:14
14 Smolková Alena PGP6450 C 70:43
15 Demlová Jitka LPU6955 C 72:34
16 Nykodýmová Monika TBM6870 C 73:24
17 Hojná Tereza SJH6951 C 76:26
18 Forstová Lenka MFP6850 C 78:33
19 Tloušťová Eva SCP6950 C 84:04
20 Kubínová Jana SKV6751 C 85:01
21 Sieglová Dáša MFP7050 C 88:51
22 Žandová Marie SKV6551 C 90:41
23 Pelikánová Lucie MFP6950 C 92:01
24 Bartáková Eva CHA7051 C 93:02
25 Picková Helena TJN6952 C 93:03
26 Zimmermannová Milena KRE6851 C 101:31
Tužilová Štěpánka LPU7052 C disk
Labská Bohuslava LLI6951 C disk
D45B (39) 4.8 km 240 m 11 K
1 Švábková Šárka TUR6552 C 55:00
2 Zalabová Martina SJC6657 C 55:47
3 Knapová Iva LPU6052 C 57:20
4 Hrstková Dana SJI6051 C 58:07
5 Valentová Helena PGP6550 C 58:24
6 Kuchařová Ada TBM5855 C 58:32
7 Kavková Dana SCP6150 C 59:24
8 Zuzánková Růžena TJN6051 C 59:27
9 Juračková Jana LPU6051 C 61:50
10 Wurzelová Dana OSN6654 C 61:51
11 Němečková Jarmila OKP6650 C 62:02
12 Marešová Pavlína BOR6651 C 63:53
13 Kettnerová Lenka HCE6450 C 64:17
14 Slavíková Kateřina PGP6650 C 65:50
15 Hejnalová Hana PHK6151 C 66:10
16 Michálková Jiřina VSP6151 C 66:14
17 Pávková Jana BOR6550 C 67:41
18 Červinková Jitka OKP6451 C 68:11
19 Landovská Ivana PGP6251 C 68:30
20 Pecková Ivana EKP6252 C 68:55
21 Lohrová Hana SCP6550 C 68:57
22 Hindráková Martina LTU6451 C 69:10
23 Procházková Miluše DCE5450 C 70:57
24 Ježková Regina MKP6350 C 72:02
25 Tichá Jana TJH6451 C 72:23
26 Petrželová Alena LTU6351 C 72:47
27 Veljačíková Markéta SCP6451 C 78:11
28 Čechlovská Jana CHA6250 C 78:14
29 Thýnová Ivana SHK6651 C 78:43
30 Kovaříčková Darja KRE6352 C 78:53
31 Jedličková Zdena BOR6250 C 79:11
32 Troupová Vladěna KRE6351 C 87:53
33 Rokoszová Jaroslava MOV6351 C 88:45
34 Šnajdarová Ivana EKP6350 C 88:51
35 Wolkerová Dagmar TJP5250 C 90:32
36 Kábrtová Iva PEN6350 C 99:58
37 Hrabánková Ilona PGP6250 C 101:23
38 Veverková Yveta VAM6452 C 107:38
Illnerová Daniela DKP6651 C disk
D50B (23) 4.5 km 210 m 11 K
1 Víchová Ladislava LPU5851 C 52:50
2 Šípová Soňa BOR6150 C 52:51
3 Rosecká Alena PZR5654 C 53:19
4 Fantová Libuše EKP5650 C 56:11
5 Bochenková Jana EKP6150 C 60:00
6 Šedivá Miroslava EKP5750 C 61:28
7 Benešová Iva SJC6151 C 64:53
8 Jermanová Eva TJN6150 C 64:56
9 Kuncová Jiřina TJN5752 C 65:08
10 Panchártková Jitka PHK5951 C 65:51
11 Nýdrlová Eva VRL5451 C 68:07
12 Havlíčková Jindra KNC6150 C 68:28
13 Zelená Markéta PGP5850 C 69:18
14 Bouchalová Zdena VPM5757 C 69:21
15 Svobodná Eva DKP5851 C 70:51
16 Večeřová Ivana TJN6052 C 72:28
17 Dudová Hana DKP5752 C 72:32
18 Kadavá Eva CHA5750 C 73:01
19 Gazdačková Jana SHK5851 C 73:41
20 Holasová Jaroslava TUR5750 C 78:53
21 Kovářová Alena LTP6151 C 82:19
22 Bláhová Luba SHK5852 C 87:43
23 Syslová Drahomíra PGP5650 C 87:53
D55B (21) 4.2 km 200 m 11 K
1 Korejčíková Dáďa LLI5550 C 52:47
2 Mrázková Ivana DKP5650 C 54:36
3 Konopáčová Jana TUR5650 C 57:44
4 Vajcová Hana CHA5651 C 59:31
5 Ševčíková Alena CHA5351 C 59:40
6 Zlesáková Vlasta JIL5362 C 61:23
7 Štrossová Jiřinka DCE5650 C 67:46
8 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C 68:24
9 Cabrnochová Hana DKL5550 C 71:56
10 Opavová Stanislava MLA5451 C 73:42
11 Havlová Jaroslava JEN5452 C 75:57
12 Cigošová Anna TBM5253 C 80:08
13 Bradnová Věra CHA5550 C 80:41
14 Dočkalová Jiřina LPU5654 C 81:33
15 Mrštíková Hana LPU5552 C 82:25
16 Brumková Vladimíra DKL5350 C 85:10
17 Zavadilová Naďa SCP5450 C 94:45
18 Richtrová Jaroslava JEN5251 C 95:21
19 Nováková Jana NPA5552 C 100:09
20 Matoušková Marie LJN5550 C 111:38
21 Böhmová Eva TJN5450 C 114:43
D60B (15) 3.5 km 150 m 11 K
1 Šaffková Zuzana CHA5150 C 41:42
2 Dohnalová Dana VSP5050 C 45:37
3 Omová Jana TUR5150 C 46:23
4 Neradová Alena LIT5051 C 48:57
5 Křížová Zdenka PZR5051 C 55:45
6 Tvrdková Eva LBE5150 C 57:39
7 Kutáčková Stanislava LTU4751 C 62:35
8 Kubíková Květa LPU4752 C 63:30
9 Kohoutová Jitřenka UVP4850 C 65:02
10 Ryšavá Lubomíra TJP4750 C 65:33
11 Stehnová Hana DKP5150 C 65:38
12 Knoblochová Věra VRL4851 C 67:10
13 Matějů Ladislava UVP4750 C 79:14
14 Nedvídková Jitka DLT5151 C 83:13
Kubátová Milada PGP4750 C disk
D65B (12) 3.2 km 140 m 11 K
1 Haňkovská Jana PGP4050 C 50:35
2 Krausová Marie LLI4451 C 53:23
3 Kašková Eva CHA4650 C 56:01
4 Křtěnská Leontina BOR4650 C 56:30
5 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C 59:21
6 Dvořáková Ladislava PGP4451 C 59:54
7 Zmeková Míla SLP4451 C 60:58
8 Nejezchlebová Věra KAS4551 C 71:54
9 Šlézrová Eva TUR4350 C 72:06
10 Langrová Marie BOR3750 C 73:56
11 Horčíková Marie CHA4350 C 75:53
12 Lohrová Jarmila SCP4650 C 81:10
H10C (34) 2.1 km 60 m 6 K
1 Richtr Lukáš VPM0204 C 14:51
2 Švadlena Michal CHC0101 C 15:15
3 Mareček Šimon OSN0202 C 16:18
4 Šimša Martin MFP0300 C 17:56
5 Hořák Jaroslav LLI0102 C 19:08
6 Lang Jan SHK0101 C 19:38
7 Paroulek Lukáš LLI0201 C 20:27
8 Škácha Vít SLP0301 C 21:24
9 Siegl Matyáš MFP0103 C 21:52
10 Valášek Václav KAM0100 C 22:19
11 Břeň Daniel SJC0102 C 22:34
12 Pohořalý Hugo ROU0103 C 22:47
13 Gajda Martin VSP0404 C 23:01
14 Hänchen Florian GER1977 23:18
15 Pavlík Matěj LIT0401 C 23:26
16 Průša Kryštof PGP0103 C 24:49
17 Kolář Matyáš SLA0300 C 25:25
18 Hasman Marek VPM0201 C 25:54
19 Čtrnáct František PGP0401 C 26:11
20 Víteček Jáchym DKP0204 C 27:49
21 Zalaba Tomáš SJC0101 C 29:01
22 Janas Petr PGP0200 C 32:07
23 Dolejší Jan 32:17
24 Zabořil Vojta JEN0101 C 33:26
25 Hankovec Hugo KAM0201 C 34:08
26 Zabořil Ondřej JEN0401 C 34:24
27 Pavlík Ondřej LIT0101 C 37:17
28 Albrecht Adam KAM0203 C 37:31
29 Kožina Štěpán PGP0300 C 41:50
30 Baldrian Tomáš VSP0405 C 42:22
31 Novák Jáchym 42:55
32 Čtrnáct Šimon PGP0001 C 46:38
33 Hojný Jáchym SJH0301 C 51:30
Bradáč David LLI0203 C disk
H12C (24) 2.9 km 110 m 8 K
1 Kavalír Jáchym PHK9901 B 24:08
2 Fencl Jonáš LPU9902 B 26:57
3 Němeček Josef TJN0002 C 30:02
4 Pavlovec Dan BOR0001 B 31:11
5 Synek Antonín DOK0001 C 31:40
6 Macko Lukáš SJC9901 B 33:44
7 Thoř Tomáš TUV9903 B 34:39
8 Janovský Tomáš PGP0101 C 34:46
9 Hašek Jan VPM0001 C 35:16
10 Buk Petr ROU0001 B 35:20
11 Šklíba Michal SRK9900 B 37:28
12 Aschermann Martin VSP0001 C 38:00
13 Gajda Jan jun VSP0100 C 38:20
14 Švec Petr CHT9901 C 39:41
15 Švec Martin CHT9902 B 40:42
16 Šmaus Antonín TJN0001 C 41:28
17 Melichar Petr LLI0001 B 42:57
18 Karásek Matěj SJC0001 C 45:39
19 Kameník David BOR0003 C 46:12
20 Novotný Marek TJN9901 C 46:28
21 Bradáč Jakub LLI0002 C 47:10
22 Mareš Vít BOR0000 C 47:40
23 Tryzna Matěj VRL0004 C 52:44
24 Hasman Ondřej VPM0002 C 56:58
H14B (44) 5.2 km 240 m 13 K
1 Starý Ondra VRL9802 B 41:04
2 Růžička Adam PHK9704 B 43:43
3 Čermák Adam PGP9701 C 44:10
4 Škvor Ota KAM9900 B 44:43
5 Matějka Lukáš LTP9802 C 45:14
6 Netuka Vojtěch SHK9701 A 45:29
7 Valášek Jiří KAM9700 B 45:33
8 Bořil Jan OSN9700 B 45:37
9 Hájek Jan JEN9703 B 45:55
10 Frýba Dominik SJI9702 B 47:11
11 Ježek Ondřej SLA9701 A 47:23
12 Semrád Ladislav CHC9701 B 47:54
13 Zikmund Zdeněk SJC9703 A 47:56
14 Vyskočil Štěpán VAM9701 B 50:21
15 Melichar Vojtěch LLI9802 B 50:25
16 Brázdil Petr ODV9700 B 51:32
17 Gebrt Jan SHK9801 B 51:47
18 Jíra Tomáš ROZ9800 B 51:54
19 Zacha Jiří SJI9703 B 52:21
20 Otruba Vojtěch JPV9717 C 52:58
21 Koštejn Vít DOK9800 B 54:13
22 Ullrich Jakub BOR9900 B 54:48
23 Vystavěl Ondřej JPV9807 C 54:53
24 Bendák Jan LTU9801 C 56:04
25 Najman Matouš DKP9800 B 56:16
26 Šantrůček Vít KAM9901 C 57:34
27 Šmaus Jan TJN9700 C 59:29
28 Kočí Josef KON9824 C 59:49
28 Hausenblas Šimon KAM9803 B 59:49
30 Ludvík Matyáš STB9801 B 61:05
31 Břeň Lukáš SJC9805 B 61:06
32 Semerád Antonín DKP9801 B 61:13
33 Kanta Martin LPU9705 B 71:10
34 Birnbaum Adam BOR9802 B 72:03
35 Procházka Daniel LLI9703 C 76:04
36 Žák Jan LPU9802 B 76:47
37 Horký Aleš KRL9701 B 77:37
38 Borovička Tomáš FSP9801 B 79:52
39 Kočvara Oldřich JEN9705 C 91:23
40 Mikeš Jan TAP9802 B 96:41
41 Svatoš Jan ODV9803 B 104:40
42 Ondřejček Jiří ODV9800 B 105:33
43 Pelikán Lukáš MFP9800 C 124:48
Novák Aleš ODV9805 C disk
H16B (24) 6.6 km 240 m 14 K
1 Čech Jan SJI9601 A 50:11
2 Mašata Matěj PHK9601 B 51:31
3 Waněk Adam VRL9501 A 52:37
4 Ptáček Martin SRK9509 B 56:25
5 Picek Štěpán TJN9601 A 57:08
6 Fürst Matouš LLI9603 B 57:39
7 Deml Tomáš LPU9502 A 59:46
8 Štál Jan SJC9601 A 61:37
9 Nejman Stanislav CHA9500 C 65:03
10 Čermák Matyáš KAM9501 B 66:46
11 Růžička Karel PHK9502 C 67:02
12 Horáček Petr PHK9602 B 69:39
13 Buk Michal ROU9601 B 74:36
14 Posselt Martin TJN9501 B 76:07
15 Zamazal Tomáš TAP9501 C 76:33
16 Heřman Ondřej SRK9503 B 77:44
17 Sokolář Ondřej TUV9601 B 83:40
18 Landovský Jakub PGP9601 B 84:24
19 Koumar František SJI9501 B 88:25
20 Tužil Ondřej LPU9601 B 90:10
21 Labský Jan LLI9602 C 96:51
Žaloudek Matěj LTP9505 C disk
Hradecký Jaroslav DOK9600 C disk
Kadečka Adam JEN9601 C disk
H18B (23) 8.0 km 370 m 14 K
1 Ludvík Vojtěch STB9301 A 61:30
2 Zakouřil Vít TUR9301 A 61:42
3 Záveský Filip LPU9306 A 64:53
4 Pavlovec Jan BOR9300 B 69:04
5 Šákr Vít BOR9301 B 69:27
6 Vištejn Jiří KRL9305 B 69:54
7 Pova Ondřej KRL9304 B 69:59
8 Kučera Štěpán STH9401 A 73:31
9 Jiroušek Vít SRK9402 B 74:25
10 Málek Jan PZR9505 A 75:30
11 Kamenický Ondřej PHK9401 A 75:41
12 Šmejc Jakub SJC9401 B 78:56
13 Klaška Pavel DKP9301 B 80:30
14 Zacha Ondřej SJI9304 B 80:33
15 Uhlíř Marek LBE9400 B 88:34
16 Průcha Pavel BOR9304 B 89:53
17 Basler Ondřej DKP9400 B 90:27
18 Buk Jindřich ROU9303 A 93:05
19 Prášek Přemysl KAM9305 B 97:26
20 Řada Jakub DKP9401 B 104:15
21 Knepr Lukáš BSO9401 B 108:38
22 Kučera Tomáš STH9402 A 115:04
23 Hulha Lukáš LTP9405 B 129:07
H20B (8) 9.3 km 330 m 16 K
1 Procházka David LPU9113 R 65:17
2 Wolf Daniel TUR9100 E 75:25
3 Kučera Michal STH9201 A 81:54
4 Vik Martin STH9206 B 95:29
5 Hladík František STH9203 B 98:58
6 Hájek Adam KAM9202 B 99:30
7 Večeřa Martin TJN9105 C 124:16
Suchý Jiří SJI9201 B disk
H21A (68) 11.4 km 420 m 24 K
1 Janata Martin DKP8306 E 81:06
2 Bouchal Jiří VPM8449 C 81:22
3 Palas Jan ZBM8507 R 82:16
4 Procházka Pavel PGP9002 R 82:42
5 Hradec Pavel TUR8801 E 82:54
6 Kolařík Tomáš BOR7809 R 82:56
7 Bravený Vít ZBM9102 R 83:00
8 Fodor Petr TUR8103 E 83:28
9 Horyna Roman VIC7602 C 84:24
10 Oma Jakub TUR8002 C 85:00
11 Sysel Ctibor PGP8700 C 85:07
12 Holas Štěpán SJC8702 R 85:47
13 Flechsig Florian GER1992 86:07
14 Hovorka Jan LPU7907 R 86:46
15 Král Václav SSU8243 R 87:16
16 Klapal Jan LPU9006 R 87:20
17 Kovář Miroslav SCP8103 C 87:49
18 Hepner David SHK7601 E 88:07
19 Landovský Tomáš PGP9103 R 89:00
20 Košárek Pavel AOP7102 R 89:09
21 Nožka Radek LPU9005 R 89:13
22 Procházka Jan PGP8206 C 89:40
23 Krejčík Jiří TZL8301 R 89:44
24 Kobr Tomáš TJN8901 C 89:48
25 Müller Philipp GER1988 90:21
26 Petras Tomáš VAM8801 C 91:00
27 Panchártek Jan PHK8802 R 91:01
28 Janovský Tomáš PGP6401 C 91:08
29 Hora Vojtěch PGP8301 C 91:41
30 Kundisch Wieland GER1985 91:46
31 Prášil Marek SJI7313 R 91:50
32 Potštejnský Jan SRK7807 C 92:35
33 Přikryl Petr ABM6708 C 92:45
34 Pašek František KAM7600 C 93:08
35 Paclík Roman SHK7801 C 93:17
36 Vodrážka Ondřej VPM7702 C 95:10
37 Dusílek Adam SRK8902 R 95:30
38 Otrusina Jiří JPV8201 C 97:06
39 Weiner Jakub SHK7911 C 97:08
40 Slezák Zdeněk LCE8902 C 97:48
41 Mazal Zdeněk VBM8103 C 98:17
42 Veverka Tomáš VAM8401 C 98:31
42 Neumann Josef GER1984 98:31
44 Janeček Oldřich MFP8200 C 98:38
45 Matras Tomáš CHT8001 C 99:12
46 Hrobař Štěpán ABM9106 R 100:10
47 Švirák Ondřej ZBM9103 R 101:09
48 Komanec Václav SHK8406 R 101:10
49 Zvěřina Petr LPU8208 R 101:49
50 Rambousek Karel BSO7907 R 102:37
51 Liedeck Karsten GER1986 103:56
52 Procházka Jiří TBM7633 C 105:54
53 Burghardt Freddy GER1984 107:03
54 Kadeřávek Petr PHK7605 C 114:47
55 Novotný Ondřej ABM9211 A 116:47
56 Rewig Thomas GER1982 117:54
57 Pospíšil Ondřej DKP8717 C 119:21
58 Kamenický Jakub PHK9104 R 131:52
59 Janda Martin DOB8002 C 138:45
Vítek Tomáš PHK7702 C disk
Kondrát Martin PGP6501 C disk
Lehmann Karsten GER1982 disk
Kořínek Tomáš BOR9007 R disk
Jelínek Petr ZBM7801 C disk
Henych Martin SJC8601 R disk
Sysel Ondřej PGP8302 C disk
Zimmermann Jakub ZBM8928 R disk
Švihovský Jaromír SJC8005 C disk
H21B (67) 10.5 km 330 m 17 K
1 Mareš Martin BOR6501 C 75:25
2 Vítek Petr PHK7601 C 79:08
3 Zakouřil Tomáš TUV7500 C 79:23
4 Nehasil David BOR7713 C 79:48
5 Vlach Jaromír PHK8108 C 80:29
6 Tichovský Martin PGP6100 C 81:35
7 Arnošt Kamil VSP7301 C 81:47
8 Jirásek Aleš LPU7601 C 81:52
9 Klícha Martin VAM8811 C 81:57
10 Zikmund Zdeněk NPA6705 C 83:08
11 Zuzánek Zdeněk TJN5901 C 83:50
12 Novák Daniel BOR8702 C 83:56
13 Junek Petr STH7801 C 84:20
14 Štregl Petr VRL7303 C 85:54
15 Držka Štěpán LPU7604 C 86:29
16 Boudný Jan SCP7417 C 87:10
17 Kolek Petr DOB7501 C 87:16
18 Herman Jan LPU8505 C 87:25
19 Černý Michal PHK8005 C 87:50
20 Kadavý Petr CHA7800 C 88:09
21 Bořánek Petr VSP7000 C 88:11
22 Mašata Roman PHK7107 C 88:50
23 Vlach Martin SCP8605 C 88:57
24 Kopáček Jan CHT8510 C 89:25
25 Suchý Petr LPM7820 C 89:41
26 Dvořák Miroslav ZBP7601 C 90:55
27 Procházka Tomáš SCP8200 C 91:02
28 Semík Luboš OKP6204 C 91:12
29 Krejsa Vladimír CHT9202 A 91:38
30 Šafka Jan SLP7704 C 91:47
31 Drábek Jan ZBM8511 C 91:50
32 Ptáček Jiří SRK9002 C 91:59
33 Kárník Jan LPU7811 C 92:14
34 Zajíc Vítězslav TAP8610 C 92:26
35 Hyka Jan TUR9002 C 93:13
36 Doucha Jiří SNA7105 C 94:08
37 Klapal Michal VAM8802 C 94:10
38 Klimeš Petr KRE7701 C 94:23
39 Hodek Michal TAP8808 C 94:39
40 Leštínský Tomáš DOB7801 C 94:50
41 Mezník Vladimír LBE6400 C 95:10
42 Šabatka Zdeněk SHK8902 C 95:12
43 Krejsa Martin CHT9001 A 96:35
44 Havlíček Lukáš JIL9003 C 97:36
45 Hostaš Petr TUR9001 C 97:38
46 Khel Richard SCP7500 C 97:46
47 Šístek Daniel SCP7507 C 98:20
48 Kurfürst Pavel FSP7400 C 98:31
49 Gregor Martin CTB7701 C 98:47
50 Fejk Zbyněk SJC7501 C 98:54
51 Pražák Jiří ZBP7800 C 99:04
52 Karvánek Matouš BOR9006 C 99:42
53 Šafařík Ivo CST7401 C 99:51
54 Schröter Pavel HAR7203 C 100:29
55 Andrš Jiří VAM8601 C 100:33
56 Skripnik Ondřej FSP7502 C 100:46
57 Zelenka Tomáš PHK9001 A 101:07
58 Fišer Jiří SLP8503 C 101:08
59 Hladký Viktor VAM8201 C 103:26
60 Tomeš Petr ZBM7531 C 107:10
61 Pilař Karel MAS5501 C 107:50
62 Kovář Jindřich MAS6800 C 108:05
63 Kafka Miloš LPU8608 C 113:45
64 Kříž Ondřej PZR8001 C 124:19
Černý Martin TAP8902 C disk
Kadlec Jan SJI8306 C disk
Fiala Petr LPU8701 C disk
H21C (67) 7.4 km 290 m 15 K
1 Kettner Vojtěch KAM9601 A 54:32
2 Kettner Lukáš KAM9403 A 56:30
3 Polák Vlastimil VRL7702 C 57:45
4 Šňupárek Václav DKP9500 A 59:00
5 Rusý Tomáš KAM9301 A 59:21
6 Valášek Jan KAM9400 A 61:02
7 Musil Pavel SJC7705 C 62:24
8 Veselý Ondřej PHK8505 C 62:46
9 Illner Vojtěch DKP9600 A 64:50
10 Veselý Marek CHA8201 C 65:03
11 Sokolář Zdeněk SNA7201 C 66:28
12 Šilhavý Jakub LPM8500 C 67:05
13 Nehasil Vladislav LDC7101 C 67:33
14 Kočí Martin VBM8702 C 67:51
15 Dubec Pavel SCP8003 C 69:42
16 Pávek Petr BOR9008 C 70:20
17 Šimek Tomáš FSP6304 C 70:52
18 Tomeš Jaroslav DKP8109 C 71:44
19 Vébr Jiří KTA6901 C 72:14
20 Kozumplik Aleš VBM8403 C 72:55
21 Havlas Jan SHK8908 C 73:14
22 Jedlička Lukáš SHK8100 C 73:20
23 Plíhal Tomáš SJI8509 C 74:11
24 Vejstrk Daniel CHA9105 C 74:23
25 Sládek Jan TAP8801 C 74:53
26 Filičko Marek LPU7102 C 75:15
27 Kalina Miroslav EKP8211 C 76:27
28 Ježek Lukáš CHA8604 C 76:47
29 Chrást Tomáš STH7401 C 77:28
30 Vančura Martin TJN8002 C 77:41
31 Zlesák Martin CHT7302 C 78:04
32 Vaněk Petr ZBP7302 C 78:44
33 Hrouda Martin FSP7612 C 79:01
34 Čechlovský Jan CHA9300 C 79:03
35 Liščinský Tomáš ZBM8411 C 80:09
36 Eiselt Jan LTP8801 C 80:38
37 Krajíček Vojtěch VRL8803 C 81:47
38 Zvarik Tomáš ZBM7702 C 82:14
39 Nerad Jaroslav LIT9001 C 82:55
40 Gorčica Pavel CHA6200 C 83:25
41 Gregoriades Tomáš MKP8302 C 83:31
42 Dubrovský Lukáš SHK8400 C 83:37
43 Pešík Michal TJN7701 C 84:56
44 Sýkora Bohumil CHC8601 C 86:56
45 Ryjáček Jan LPM8004 C 87:48
46 Pavlík Libor LIT7605 C 88:08
47 Kubec Pavel STB6601 C 88:20
48 Wagner Libor DKP8511 C 89:25
49 Kučerka David LIT8202 C 89:44
50 Nitsch Karel FSP7611 C 90:35
51 Foršt Jakub PGP7509 C 94:12
52 Forst Libor MFP6301 C 94:33
53 Procházka Martin LTU8101 C 94:45
54 Kasal Vít SBK7540 C 95:19
55 Žáček Martin FSP6803 C 97:13
56 Albl Miloslav PVP7605 C 97:41
57 Kučerka Jan LIT8002 C 100:30
58 Přeček Zdeněk SCP5200 C 100:43
59 Cerha Milan TUR7703 C 101:47
60 Lepšík Petr BOR8202 C 102:35
61 Potůček Michal PHK7903 C 104:17
62 Pavlík Bronislav LIT8201 C 105:14
63 Hänchen Danilo GER1977 109:49
64 Zít Jan LDC8200 C 110:07
Borák Michal NER disk
Jahn Petr VIC8400 C disk
Lžíčař Martin DOB8803 C disk
H35B (24) 7.5 km 320 m 16 K
1 Kozák Petr KAM6501 C 52:22
2 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C 57:46
3 Kučera Petr MFP7602 C 61:50
4 Švadlena Pavel CHC7502 C 62:03
5 Novotný Milan PHK6502 C 64:02
6 Rožek David MFP7403 C 66:12
7 Polák Jaroslav CHA7500 C 66:58
8 Hájek Ondřej TBM7511 C 67:09
9 Vácha Tomáš BOR7409 C 67:45
10 Samek Petr PHK7302 C 67:52
11 Folprecht Eda TUV7301 C 73:20
12 Bohuslav Václav LPM7206 C 73:39
13 Gálus Igor LDC7302 C 76:41
14 Kvapil Petr TUV7402 C 78:08
15 Štěpán Petr LDC7301 C 78:20
16 Zakouřil Václav VSP7401 C 80:17
17 Janas Petr XBM7103 C 81:07
18 Kolář Tomáš SLA7103 C 83:21
19 Šklíba Jan SRK7501 C 88:55
20 Zýka Vít NER1972 90:46
21 Žitný Tomáš SMB6401 C 104:22
22 Izák Pavel PVP7102 C 183:11
Kovářík Tomáš KAM6901 C disk
Průša Michal PGP7301 C disk
H40B (31) 8.1 km 300 m 16 K
1 Hašek Ondřej VPM6902 C 68:37
2 Aschermann Jan VSP6902 C 70:13
3 Mareček Petr CHT6901 C 70:35
4 Killar Marek LTU6801 C 70:37
5 Škvor Martin KAM6700 C 70:52
6 Beránek Petr BOR6701 C 79:25
7 Milota Josef MLA5801 C 79:42
8 Bílý Petr JES6801 C 82:22
9 Hasman Jan VPM6901 C 82:30
10 Růžička Ivan PHK6702 C 82:42
11 Siegl Roman MFP6700 C 82:44
12 Funda Jiří API6401 C 83:38
13 Beneš Jan SJH7001 C 84:09
14 Myslivec Tomáš SHK7002 C 84:45
15 Langr Jan SHK6701 C 84:46
16 Hojný Jaroslav SJH7002 C 87:21
17 Novotný Dušan TJN7002 C 92:45
18 Pěsta Roman LEN6802 C 95:45
19 Kubičko Petr SJH6901 C 97:01
20 Fürst Aleš LLI6801 C 97:30
21 Lohr Ivo SCP6801 C 101:41
22 Sanna Roberto DKP6703 C 108:58
23 Kohout Josef SHK6902 C 110:24
24 Tryzna Pavel VRL6801 C 110:28
25 Hankovec Petr KAM7101 C 111:58
26 Vacek Milan SJI6901 C 114:11
27 Nosek Petr DLT6901 C 120:06
28 Koštejn Pavel DOK7100 C 120:26
29 Holec Honza MOV6701 C 126:24
30 Bajer Tomáš PVP6801 C 133:38
31 Švancar Martin CHA7000 C 136:23
H45B (44) 6.9 km 310 m 16 K
1 Němeček Jan VSP6201 C 59:42
2 Hradecký Jaroslav DOK6300 C 60:31
3 Krejčí Jaroslav BOR6302 C 63:20
4 Teringl Radek VCB6502 C 63:41
5 Kaplan Jan LPU6401 C 63:58
6 Vávra Martin HOR6302 C 66:09
7 Novák Ivo OKP6200 C 67:03
8 Zimmermann Pavel KRE6401 C 67:12
9 Klaška Pavel DKP6500 C 67:14
10 Fencl Jiří PPU6301 C 68:26
11 Macháček Aleš FYD6400 C 69:38
12 Kamenický Jan PHK6601 C 70:23
13 Vydra Ivan PEN6600 C 70:37
14 Procházka Antonín DCE5500 C 70:42
15 Karvánek Petr BOR6600 C 71:49
16 Valášek Petr KAM6600 C 72:21
17 Richtr Aleš VPM6601 C 73:11
18 Přibík Jan PGP6301 C 73:27
19 Seifert Jan DKP6501 C 74:05
20 Tichý Martin TJH6401 C 75:24
21 Petržela Pavel LTU6301 C 77:04
22 Peterka František TJP4900 C 80:30
23 Havlíček Libor JIL6103 C 80:37
24 Pavlovec Petr BOR6303 C 83:17
25 Veljačik Pavel SCP6200 C 86:17
26 Procházka Radek LPU6504 C 86:53
27 Tomaščin Jaroslav MKP5800 C 89:29
28 Starý Pavel VRL6301 C 89:39
29 Hanuš Pavel LTU6501 C 91:46
30 Bořil Petr OSN6207 C 95:27
31 Koč Zdeněk MKP4700 C 96:27
32 Hlaváček Lubomír PHK6401 C 99:09
33 Bruner Luboš LTP6501 C 102:15
34 Petráček Aleš SJI6301 C 103:29
35 Žucha Jiří TJN6603 C 103:37
36 Zalaba Jindřich SJC6603 C 105:01
37 Doškář Boris BOR6400 C 108:23
38 Kořínek Zdeněk PEN6201 C 109:23
39 Vydra Pavel PEN6200 C 109:48
40 Dobeš Václav KPY5701 C 153:04
41 Pohořalý Dobroslav ROU6401 C 172:08
Slavík Viktor PGP6300 C disk
Šmaus Ivan TJN6249 C disk
Buk Miloslav ROU6202 C disk
H50B (40) 6.3 km 230 m 15 K
1 Kožina Petr PGP6000 C 59:04
2 Škorpil Martin HOR5700 C 61:12
3 Kunc Radovan TJN5549 C 61:53
4 Kopáček Miroslav CHT6049 C 61:56
5 Sucharda Jiří JEN5801 C 62:56
6 Knap Jan LPU5101 C 63:09
7 Dikoš Pavel BOR6003 C 63:29
8 Dušátko Petr PHK5702 C 63:45
9 Kovář Karel LTP6102 C 65:15
10 Běhoun Pavel PHK5701 C 65:47
11 Folprecht Miroslav TUR5501 C 66:25
12 Šuler Josef TBM6005 C 66:28
13 Hausvater Karel SHK5801 C 66:55
14 Hrabánek David PGP6003 C 67:09
15 Stibal Ivan LDC5701 C 67:11
16 Novotný Miroslav LPU5905 C 67:33
17 Šebesta Vlastislav TBM5807 C 67:48
18 Fanta Miroslav EKP5800 C 68:27
19 Kettner Pavel HCE5900 C 70:42
20 Gazdačko Milan SHK5702 C 71:35
21 Eiselt Miloš LTP5802 C 72:29
22 Malý Evžen JIL6102 C 73:36
23 Konopáč Jiří TUR5803 C 74:00
24 Wurzel Břetislav OSN6005 C 74:10
25 Zeman Jaroslav CHT5901 C 75:17
26 Červinka Jaroslav OKP5803 C 78:22
27 Hošek Ladislav SCP6001 C 78:23
28 Blabla Zdeněk PCB5901 C 78:46
29 Hoidekr Pavel LLI5901 C 78:57
30 Čechlovský Josef CHA5900 C 80:55
31 Vícha Vladimír LPU5801 C 83:28
32 Kavka Jiří SCP5900 C 85:08
33 Beneš Josef SJC5801 C 85:49
34 Borovička Milan FSP6104 C 94:03
35 Svobodný Petr DKP5800 C 98:01
36 Grivalský Michal PGP5900 C 111:14
37 Šváb Jan VSP5801 C 118:51
38 Mikeš Radovan TAP 122:41
Tihon Jaroslav TAP6102 C disk
Holas Vladimír TUR5601 C disk
H55B (30) 5.5 km 250 m 14 K
1 Uher Petr VSP5001 C 49:39
2 Novotný Otakar TJN5604 C 51:12
3 Hejzlar Josef VCB5601 C 52:52
4 Novák Tom DOK5500 C 53:44
5 Gurka Jiří TUV4601 C 57:16
6 Jaroš Vladimír DCE5400 C 58:16
7 Farář Václav LPU5201 C 59:58
8 JUN Drahomír KNC5501 C 61:44
9 Erlebach Josef JIL5201 C 62:01
10 Juřeník Josef MOV5201 C 62:07
11 Juračka Vojtěch LPU5404 C 62:30
12 Wald František FSP5300 C 62:53
13 Cabrnoch Jiří DKL5400 C 63:43
14 Pavlík Miroslav LIT5301 C 67:01
15 Sysel Zdeněk PGP5200 C 69:36
16 Pavlík Milan CHA5400 C 71:05
17 Kaška Rudolf CHA5500 C 71:06
18 Chotětický Václav MAS5200 C 72:13
19 Šorm Miroslav DKL5200 C 73:33
20 Bochenek Milan EKP5601 C 76:46
21 Sáňka Bedřich LPU5102 C 77:05
22 Adrián Petr EKP5600 C 78:53
23 Junek Petr STH5501 C 81:02
24 Bárta Miroslav JEN5201 C 84:54
25 Jedlička Miroslav JEN5301 C 85:16
26 Hojný Oldřich SCP5201 C 88:46
27 Böhm Karel TJN5101 C 93:58
28 Brumek Stanislav DKL5201 C 94:12
29 Paldus Petr KAM5200 C 145:29
Horák Petr TJN5602 C disk
H60B (39) 4.5 km 200 m 11 K
1 Pospíšil Jaromír PZR4417 C 43:39
2 Provazník Jiří TUR5102 C 44:38
3 Hudský Vlastimil TUR5100 C 44:46
4 Knobloch Jindřich VRL4901 C 47:55
5 Farář Jaroslav VRL5002 C 47:59
6 Hrobař Rudolf SRK4702 C 50:05
7 Jakubec Jindřich TUR4801 C 50:36
8 Tvrdek Vojtěch LBE4900 C 50:58
9 Buriánek Jaromír SCP4700 C 51:38
10 Valter Petr KBP4500 C 52:24
11 Babický Tomáš DLT5001 C 52:29
12 Jirásek Jaroslav SCH4701 C 53:28
13 Kadavý Zdeněk CHA4901 C 53:56
14 Novák Karel NPA5001 C 55:54
15 Pospíšil Jiří TUV4701 C 56:22
16 Stehno Pavel DKP4900 C 56:59
16 Novák Miloš SCP4600 C 56:59
18 Procházka Aleš DKP4700 C 57:02
19 Jelínek Martin PGP5103 C 57:09
20 Kříž Pavel PZR4800 C 57:15
21 Rančák Josef DOK5000 C 57:37
22 Paukert Milan TJP5000 C 57:54
23 Zlesák Zdeněk JIL4701 C 58:23
24 Peterka Josef LLI4702 C 59:38
25 Ševčík Milan CHA5003 C 59:41
26 Rejmont Milan LTU4801 C 61:43
27 Fiala Miloš KSH4801 C 62:07
28 Mrštík Václav LPU5002 C 62:52
29 Mikan Vladimír SJC4805 C 63:47
30 Toušek Miloslav MKP5000 C 66:14
31 Richtr Jiří JEN5001 C 68:32
32 Kotecký Roman PGP4900 C 69:16
33 Smetana Radim CHA4700 C 69:26
34 Rychtecký Josef VCB4801 C 74:15
35 Ryšavý Vít TJP4700 C 80:01
36 Kramoliš Jan PVP5000 C 94:37
37 Procházka Jiří LTU4802 C 95:12
38 Matoušek Luboš LJN4700 C 117:16
Rokosz Bohumil MOV4803 C disk
H65B (18) 4.3 km 200 m 11 K
1 Švadlena Jiří CHC4601 C 44:17
2 Čadil Jan FSP4300 C 48:51
3 Fridrich Jaroslav LPU4501 C 53:31
4 Havlík Jaroslav SJC3601 C 53:32
5 Zakouřil Václav TUV4301 C 58:36
6 Kraus Jan LLI4501 C 59:58
7 Sklenář Jan MLA4201 C 62:07
8 Zábranský Emil SLA4200 C 62:34
9 Procházka Zdenko DKP4300 C 64:07
10 Kohout Tomáš UVP3700 C 64:27
11 Dohnal Josef VSP4300 C 64:44
12 Sokolář Zdeněk SNA4501 C 66:31
13 Gřunděl Ivan SJH4201 C 68:10
14 Nejezchleba Jiří KAS4600 C 68:21
15 Nosál Stanislav SLA4600 C 68:37
16 Lisý Jan ONO4201 C 76:30
17 Lukáš Zdeněk LLI4502 C 86:41
18 Hlavatý Karel SJP4200 C 91:17
H70B (9) 3.5 km 150 m 11 K
1 Attl Vladimír PGP3800 C 45:16
2 Rejpal Petr SCP4100 C 56:22
3 Tahotný Urban TJP3701 C 61:57
4 Beránek Miroslav BOR3900 C 64:24
5 Máslo Miroslav SHK4001 C 68:48
6 Štrojsa Josef KAS4000 C 72:07
7 Ďurčat Jozef DKP3800 C 88:21
8 Kalivoda Vladimír KNC3800 C 96:55
Petrželka Pavel TJN3800 C disk
H75B (9) 3.2 km 140 m 11 K
1 Zemánek Bohumil VRL3601 C 48:22
2 Vallin John SWE1935 51:22
3 Mašek Pavel BOR3602 C 56:20
4 Semorád Miloš SCP3300 C 58:52
5 Langr Jan BOR3601 C 63:22
6 Vondra Jaroslav FSP3300 C 66:35
7 Kalivoda Viktor KNC3300 C 70:39
8 Balcar Miroslav CHA3200 C 99:15
Vykysalý František PHK3002 C disk
P2 (45) 2.4 km 70 m 7 K
1 Mikan Petr 22:03
2 Ullrich Petr BOR6300 C 23:08
3 Barták Jiří CHA5100 C 23:38
4 Peterka Jakub LLI0404 C 24:20
5 Moravec Jan TUR 27:11
6 Višna Matěj 30:14
7 Karatsiolis Kryštof TUR9901 C 30:21
8 Mikan Tomáš 30:23
9 Fürstová Kateřina LLI6954 C 32:01
10 Višna Johan 32:11
11 Hrdý Jakub 32:33
12 Janatová Markéta 34:29
13 Zárybnická Lucie SJI8309 C 35:23
14 Hořáková Petra LLI6953 C 36:55
15 Göttlichová Jitka BOR6752 C 37:43
16 Kalinová Markéta EKP8259 C 39:18
17 Přibíková Agáta PGP0651 C 40:01
18 Průša Dominik PGP0402 C 41:34
19 Jahodová Marie SJI6355 C 42:12
20 Bohuslav Pepík LPM0401 C 44:25
21 Kuc Radim + David 45:42
22 Balcarová Alena 48:08
23 Hanušová Jitka LTU6352 49:05
24 Thoř Miloš 49:49
25 Heřman Jiří 50:20
26 Meixnerová Jana 50:26
27 Matějčík Jan 51:12
28 Kubátová Ivana 53:04
29 Kettner Petr 59:01
30 Fürstová Anna LLI9854 C 59:02
31 Hošová Dominika 59:23
32 Šašková Petra SOB7451 C 60:13
33 Janečková Lenka MFP8250 C 61:43
34 Rafaj Nikola NR9 65:24
35 Beneš Jan DKL9800 C 66:28
36 Henzlová Tereza 70:31
37 Ondřejčková Tereza 73:10
38 Langer Lukáš LJN0800 C 73:29
39 Harazinová Zuzana VLI0650 C 79:13
40 Harazinová Tereza 79:50
41 Straková Denisa PVP0750 C 93:21
Adam Janas XBM C disk
Hrdá Martina disk
Kynkor Petr + parta disk
Straka Tomáš PVP9700 C disk
P4 (44) 4.0 km 180 m 10 K
1 Slavík Pavel SNA7349 C 38:47
2 Macháčková Michaela FYD7299 C 39:56
3 Bradáč Stanislav LLI7203 C 42:14
4 Blumenstein Lucca 43:10
5 Würzová Kateřina FYD6952 C 44:01
6 Netuka Jan SHK7001 C 45:03
7 Rozkošný Karel EKP7900 C 46:46
8 Šritr Martin TUV C 46:56
9 Gavendová Hana SCP8451 C 47:30
10 Denk Štěpán PGP9104 B 51:28
11 Kunc Štěpán TJN8449 C 52:09
12 Navarová Lucie 56:04
13 Dolejší Lenka STB7499 C 56:24
14 Mrázová Pavla DCE5550 C 56:33
15 Čermák Jiří PGP5600 C 56:42
16 Würzová Anna FYD9451 C 57:07
17 Kučerová Vladimíra CHT6460 C 58:38
18 Švihovský Jaroslav 58:39
19 Brumberg Johan 58:48
20 Rýdlová Jana VIC7752 C 60:55
21 Melichar Jaromír LLI6301 C 65:54
22 Beneš Jan DKL6600 C 66:07
23 Žemlík Jan TZL4325 C 66:30
24 Ondráčková Veronika EKP7850 C 66:44
25 Našinec Jiří STB5003 C 66:59
26 Havlíková Zdeňka 72:14
27 Ulrych Olin NER6000 74:15
28 Čtrnáctá Magdalena 74:35
29 Košek Jan 75:00
30 Škvorová Barbora KAM9150 B 78:25
31 Voleský Karel 79:37
32 Spejchal Petr BOR7512 C 81:01
33 Čížková Eva 81:06
34 Michek David 83:02
35 Adolph Jeff 84:16
36 Müllerová Bára 84:21
37 Müllerová Jarmila 85:06
38 Košek Vladislav 85:35
39 Šarkovská Helena 85:41
40 Stará Petra VRL7354 86:22
41 Straková Veronika PVP0050 C 101:37
42 Březinová Hana NER 113:59
Poláková Lucie VRL8254 disk
Berglová Lucie PGP disk
P6 (34) 6.1 km 270 m 15 K
1 Šidla Jan TZL6808 C 43:24
2 Tichý Tomáš SJH9201 A 50:08
3 Petržela Jan PHK9200 C 51:20
4 Straka Daniel KAM6602 C 59:29
5 Štryncl Pavel 61:51
6 Bernášek Jiří 63:18
7 Straka Lukáš PVP7006 C 66:26
8 Dundáček Milan SJH6902 C 67:06
9 Odvodyová Dana NER 69:05
10 Bergl Tomáš PGP 69:53
11 Kořínek Aleš TUR8406 C 70:46
12 Tyszová Natália 70:47
13 Přibyl Adam LDC9100 B 71:15
14 Řepík Tom JES6901 C 71:18
15 Kolář Karel NER1957 71:20
16 Šašek Luděk SOB6901 C 71:29
17 Lohr Petr 71:30
18 Ondřejček Jiří 73:57
19 Gebouský Petr 75:36
20 Mack Filip KAM9500 C 76:52
21 Beroušková Katka JES9151 C 88:21
22 Novotný Milan 89:42
23 Halíř Radim MFP7000 C 90:11
24 Novák Ondřej NER 91:07
25 Kolář Jan 94:35
26 Kamerer Marek KAM6200 C 96:32
27 Kovář Boris NER 98:20
28 Tysz Vladimír 101:23
29 Štregl Tomáš VRL5001 C 103:13
30 Pohořalá Karolína ROU6850 C 125:00
Elbl Marek PHK8506 C disk
Macinská Jana disk
Přibyl Luboš disk
Lückmann Andreas disk