Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
D10C 2.30 km, 25 m, 6 kontrol
protokol mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Šinclová Kateřina ASU0198 C Magnus Orienteering 20.39
2. Skoupá Vendula STE0152 C SK SKI-OB Šternberk 26.01 + 5.22
3. Hajduková Jana KSU0197 C Klub vytrvalostních sportů Šum 26.40 + 6.01
4. Zatloukalová Hana SSU0158 C SK Severka Šumperk 27.30 + 6.51
5. Hálková Eliška UOL0156 C SK UP Olomouc 35.06 +14.27
-------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
D12C 2.60 km, 20 m, 10 kontrol
protokol mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Zatloukalová Romana SSU9950 C SK Severka Šumperk 24.41
2. Pukyšová Anežka KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šum 26.38 + 1.57
3. Plhalová Šárka ASU0097 C Magnus Orienteering 28.31 + 3.50
4. Novotná Tereza ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory 29.22 + 4.41
5. Lugrová Natalie JPV0066 C SK Prostějov 29.42 + 5.01
6. Cháberová Gita JPV9999 C SK Prostějov 35.09 +10.28
7. Václavková Zuzana ASU0098 C Magnus Orienteering 41.14 +16.33
Křečková Jana ZPV9999 B KOB Prostějov DISK
-------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
D14C 3.40 km, 40 m, 12 kontrol
protokol mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Smrčková Dominika KSU9799 B Klub vytrvalostních sportů Šum 30.24
2. Soldánová Tereza JPV9899 B SK Prostějov 33.11 + 2.47
3. Přidalová Tereza UOL9753 B SK UP Olomouc 33.13 + 2.49
4. Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 36.23 + 5.59
5. Pilcová Sabina JPV9898 C SK Prostějov 39.34 + 9.10
6. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 42.18 +11.54
7. Hálková Klára UOL9754 C SK UP Olomouc 59.20 +28.56
8. Svačinková Kateřina VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 68.23 +37.59
Jílková Veronika KSU9889 C Klub vytrvalostních sportů Šum DISK
-------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
D16C 4.50 km, 55 m, 14 kontrol
protokol mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Grulichová Lucie JPV9677 B SK Prostějov 45.05
2. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 51.38 + 6.33
3. Kašparová Zuzka SSU9661 A SK Severka Šumperk 55.39 +10.34
4. Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šum 58.27 +13.22
5. Machusová Karolína SSU9666 A SK Severka Šumperk 59.31 +14.26
6. Slavíčková Klárka OOL9562 C SK Haná orienteering 67.40 +22.35
-------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
D18C 5.00 km, 115 m, 16 kontrol
protokol mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Neumannová Anna STE9456 B SK SKI-OB Šternberk 60.02
2. Vítková Lucie JPV9474 B SK Prostějov 64.57 + 4.55
3. Švecová Hana UOL9451 B SK UP Olomouc 65.14 + 5.12
4. Koblihová Barbora UOL9357 C SK UP Olomouc 90.59 +30.57
-------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
D21C 6.90 km, 185 m, 17 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 66.01
2. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 76.27 +10.26
3. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 80.21 +14.20
4. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ Sokol Plumlov 81.08 +15.07
5. Pavlíková Barbora ZLH8751 C OOB TJ Zlaté Hory 86.37 +20.36
6. Stoklasová Barbora PLU8976 C TJ Sokol Plumlov 89.03 +23.02
7. Křečková Lenka ASU9271 B Magnus Orienteering 90.00 +23.59
8. Bialožytová Tereza UOL9050 C SK UP Olomouc 94.29 +28.28
9. Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šum 98.08 +32.07
10. Matoušková Jana SSU7901 C SK Severka Šumperk 101.42 +35.41
11. Šišková Vladimíra ZBM8456 C SK Žabovřesky Brno 103.06 +37.05
12. Kočí Jana AOP8850 C POBO - přátelé OB Opava 109.01 +43.00
13. Turzová Margareta ZLH8450 C OOB TJ Zlaté Hory 113.42 +47.41
--------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
D35C 5.30 km, 75 m, 12 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Pilcová Petra ZPV6666 C KOB Prostějov 41.53
2. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 43.06 + 1.13
3. Jirková Renata ZPV6553 C KOB Prostějov 44.49 + 2.56
4. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 44.59 + 3.06
5. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 46.47 + 4.54
6. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB Prostějov 48.42 + 6.49
7. Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 49.00 + 7.07
8. Slavíková Lenka VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 49.45 + 7.52
9. Křečková Petra ZPV7076 C KOB Prostějov 51.24 + 9.31
10. Rozsívalová Helena KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šum 51.58 +10.05
11. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 52.01 +10.08
12. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 52.06 +10.13
13. Soldánová Karin JPV6971 C SK Prostějov 55.09 +13.16
14. Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šum 59.20 +17.27
15. Zobaníková Vladimíra RAD6850 C TJ Sokol Radslavice 62.55 +21.02
16. Kiprá Zdenka SBR6550 C SKOB Bruntál 63.40 +21.47
17. Jeřábková Jana UOL6954 C SK UP Olomouc 69.04 +27.11
18. Smrčková Věra KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šum 72.30 +30.37
19. Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 76.17 +34.24
--------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
D45C 4.30 km, 40 m, 10 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Uchytilová Jana JPV6677 C SK Prostějov 36.27
2. Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 41.13 + 4.46
3. Štáblová Jitka SSU5350 C SK Severka Šumperk 41.18 + 4.51
4. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 42.09 + 5.42
5. Vaňáková Milada OOL6251 C SK Haná orienteering 43.32 + 7.05
6. Vavrečková Ivana JPV6363 C SK Prostějov 46.00 + 9.33
7. Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 48.20 +11.53
8. Pavlíková Hana ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 49.08 +12.41
9. Felklová Jarmila 002 C 52.53 +16.26
10. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 53.35 +17.08
11. Hrubanová Věra UOL5953 C SK UP Olomouc 57.29 +21.02
12. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 60.58 +24.31
13. Sedláčková Hana KON5481 C KOB Konice 61.49 +25.22
--------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
D55C 2.40 km, 25 m, 7 kontrol
protokol mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sovišová Eva SBR5251 C SKOB Bruntál 38.22
-------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
H10C 2.40 km, 25 m, 6 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Šafář Martin KSU0105 C Klub vytrvalostních sportů Šum 18.28
2. Šimek Štěpán UOL0104 C SK UP Olomouc 20.23 + 1.55
3. Světnický František STE0204 C SK SKI-OB Šternberk 20.55 + 2.27
4. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šum 23.02 + 4.34
5. Krč Matěj KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šum 24.04 + 5.36
6. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB Prostějov 26.00 + 7.32
7. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 29.15 +10.47
8. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB Prostějov 30.31 +12.03
9. Zobaník Radek RAD0201 C TJ Sokol Radslavice 32.04 +13.36
10. Hecl František KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šum 37.08 +18.40
11. Neumann David STE0101 C SK SKI-OB Šternberk 39.49 +21.21
12. Valenta Mikuláš KSU0107 C Klub vytrvalostních sportů Šum 40.59 +22.31
13. Stryk Štěpán KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šum 42.06 +23.38
14. Karlíček Marek KSU0222 C Klub vytrvalostních sportů Šum 50.07 +31.39
--------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
H12C 3.00 km, 45 m, 9 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Jílek Ondřej KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šum 20.19
2. Jirka Mikuláš ZPV0000 B KOB Prostějov 24.40 + 4.21
3. Kašpar Petr SSU9911 B SK Severka Šumperk 25.16 + 4.57
4. Bořánek Michal STE0007 C SK SKI-OB Šternberk 25.36 + 5.17
5. Horčička Vít UOL9919 B SK UP Olomouc 27.30 + 7.11
6. Matoušek Matěj SSU0005 C SK Severka Šumperk 30.09 + 9.50
7. Šafář Vojtěch KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šum 30.46 +10.27
8. Janečka Viktor JPV9917 B SK Prostějov 31.50 +11.31
9. Müller Jonáš KSU9906 C Klub vytrvalostních sportů Šum 32.07 +11.48
10. Němeček Kryštof PLU9917 C TJ Sokol Plumlov 33.22 +13.03
11. Beneš Miroslav KON9915 C KOB Konice 34.56 +14.37
12. Dostál Pavel KSU9910 C Klub vytrvalostních sportů Šum 35.33 +15.14
13. Karásek Adam ZPV0001 C KOB Prostějov 35.50 +15.31
14. Siatka Václav ZLH0000 C OOB TJ Zlaté Hory 39.03 +18.44
15. Kroul Josef ASU0044 C Magnus Orienteering 41.13 +20.54
16. Honkyš Jan JPV9912 C SK Prostějov 50.36 +30.17
17. Zobaník Michal RAD9901 C TJ Sokol Radslavice 52.18 +31.59
18. Hajduk Jakub KSU0012 C Klub vytrvalostních sportů Šum 58.55 +38.36
Opravil Dan ASU0043 C Magnus Orienteering DISK
--------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
H14C 4.30 km, 60 m, 16 kontrol
protokol mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kočí Josef KON9824 B KOB Konice 33.08
2. Vystavěl Ondřej JPV9807 B SK Prostějov 37.18 + 4.10
3. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 41.38 + 8.30
4. Havlíček Ondřej KSU9800 C Klub vytrvalostních sportů Šum 64.22 +31.14
5. Soviš David SBR C SKOB Bruntál 65.31 +32.23
6. Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc 71.50 +38.42
7. Honkyš Pavel JPV9707 C SK Prostějov 72.00 +38.52
MS Miguel Rei Fraga C 79.17 +46.09
-------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
H16C 5.70 km, 85 m, 14 kontrol
protokol mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Žovinec Lukáš UOL9605 B SK UP Olomouc 52.32
2. Pavlík Marek ZLH9501 C OOB TJ Zlaté Hory 59.44 + 7.12
3. Mikula Jan SSU9609 C SK Severka Šumperk 62.41 +10.09
4. Chvátal Štěpán UOL9600 C SK UP Olomouc 65.38 +13.06
5. Zatloukal Patrik PTE C TJ Sokol Ptení 79.30 +26.58
6. Slavík Martin VRB9505 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 111.05 +58.33
-------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
H18C 7.30 km, 195 m, 24 kontrol
protokol mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Šincl Jiří ASU9446 A Magnus Orienteering 66.48
2. Skoupý Jan STE9411 B SK SKI-OB Šternberk 69.14 + 2.26
-------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
H21K 5.90 km, 125 m, 19 kontrol
protokol mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Ostřanský Filip ASU9243 A Magnus Orienteering 48.42
2. Stoklasa Bohumil PLU8417 C TJ Sokol Plumlov 52.07 + 3.25
3. Strachota Michal TJN8300 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 52.17 + 3.35
4. Vlach Jan PTE8237 C TJ Sokol Ptení 53.28 + 4.46
5. Kuchař Jiří 003 C 70.36 +21.54
6. Kožuch Vít SKM7802 C KOB Směr Kroměříž 72.09 +23.27
-------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
H21L 8.50 km, 210 m, 25 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Doležel Ondřej STE9202 A SK SKI-OB Šternberk 63.34
2. Perknovský Radim JPV8235 C SK Prostějov 64.02 + 0.28
3. Král Václav SSU8243 R SK Severka Šumperk 66.10 + 2.36
4. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 67.44 + 4.10
5. Kopec Tomáš VOV8203 C VSK VŠB TU Ostrava 67.48 + 4.14
6. Otrusina Jiří JPV8201 C SK Prostějov 68.20 + 4.46
7. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 69.13 + 5.39
8. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 72.44 + 9.10
9. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 72.45 + 9.11
10. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 72.50 + 9.16
11. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 73.04 + 9.30
12. Klváček Aleš PTE8527 C TJ Sokol Ptení 73.56 +10.22
13. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 75.22 +11.48
14. Zelinka Jiří ZBM8740 C SK Žabovřesky Brno 76.18 +12.44
15. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 76.44 +13.10
16. Jirka Michal PTE8403 C TJ Sokol Ptení 78.23 +14.49
17. Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ Sokol Plumlov 79.10 +15.36
18. Špičák František CEL8039 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 82.33 +18.59
19. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 82.56 +19.22
20. Hrazdil Roman RAD7401 C TJ Sokol Radslavice 84.05 +20.31
21. Stoszek Jakub AOP8300 C POBO - přátelé OB Opava 84.34 +21.00
22. Klícha Martin VAM8811 C OOB Vamberk 84.36 +21.02
23. Zdražil Tomáš ABR8504 C A-TEAM Bruntál 85.01 +21.27
24. Jirka Jakub VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň 85.46 +22.12
25. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 86.00 +22.26
26. Krtička Jan KON7931 C KOB Konice 88.44 +25.10
27. Zdráhal Tomáš STE5301 C SK SKI-OB Šternberk 91.05 +27.31
28. Hodač Karel JPV7927 C SK Prostějov 92.53 +29.19
29. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 93.20 +29.46
30. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 100.23 +36.49
31. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum 101.05 +37.31
32. Skopalík Zbyněk NNH7801 C KVS Náměšť na Hané 118.05 +54.31
Vodička Luděk SBR7705 C SKOB Bruntál DISK
Pavlíček Václav JPV8412 C SK Prostějov DISK
--------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
H35C 7.20 km, 155 m, 25 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 58.59
2. Souček Jan SSU6504 C SK Severka Šumperk 60.37 + 1.38
3. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 61.30 + 2.31
4. Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 61.59 + 3.00
5. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 67.20 + 8.21
6. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 67.49 + 8.50
7. Soldán Vladimír JPV6526 C SK Prostějov 70.30 +11.31
8. Řeháček Petr ABR6302 C A-TEAM Bruntál 72.11 +13.12
9. Slavík Tomáš VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 72.12 +13.13
10. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 74.42 +15.43
11. Václavek Jaroslav ASU7002 C Magnus Orienteering 77.22 +18.23
12. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 77.36 +18.37
13. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 77.50 +18.51
14. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 79.37 +20.38
15. Kulíšek Tomáš HOB7101 C SKOB Horní Benešov 85.56 +26.57
16. Štarha Vítězslav SSU6603 C SK Severka Šumperk 87.35 +28.36
17. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 100.25 +41.26
18. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 102.33 +43.34
19. Chábera Oldřich JPV6727 C SK Prostějov 157.27 +98.28
Michalík Petr XBM7117 C PELL'S MTBO TEAM DISK
--------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
H45C 6.40 km, 90 m, 18 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Ženčák Jaroslav 002 C 53.27
2. Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál 57.51 + 4.24
3. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 59.01 + 5.34
4. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 60.13 + 6.46
5. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 60.17 + 6.50
6. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum 63.47 +10.20
7. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB Prostějov 65.47 +12.20
8. Višňa Milan STE5904 C SK SKI-OB Šternberk 68.22 +14.55
9. Konečný Jiří OOL6303 C SK Haná orienteering 70.23 +16.56
10. Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 70.45 +17.18
11. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 74.06 +20.39
12. Albert František STE5804 C SK SKI-OB Šternberk 82.08 +28.41
13. Světnický Alexandr STE6333 C SK SKI-OB Šternberk 85.05 +31.38
14. Kopilčák Pavel ZLH6602 C OOB TJ Zlaté Hory 86.04 +32.37
15. Felkl Luděk 002 C 89.10 +35.43
16. Vlach Josef KON6431 C KOB Konice 124.41 +71.14
--------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
H55C 4.60 km, 75 m, 10 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 33.19
2. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum 40.23 + 7.04
3. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 42.18 + 8.59
4. Horký Jan UOL4600 C SK UP Olomouc 45.17 +11.58
5. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 45.20 +12.01
6. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 46.08 +12.49
7. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB Prostějov 48.28 +15.09
8. Bednář Jan UOL5402 C SK UP Olomouc 50.37 +17.18
9. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 51.44 +18.25
10. Huňka Jiří RAD4801 C TJ Sokol Radslavice 52.02 +18.43
--------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
H65C 2.40 km, 25 m, 7 kontrol
protokol mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Šubrt Zdeněk UOL4201 C SK UP Olomouc 25.51
2. Soviš Ivan SBR4601 C SKOB Bruntál 26.55 + 1.04
3. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 32.20 + 6.29
4. Sedlář Vladimír AOP4201 C POBO - přátelé OB Opava 60.28 +34.37
5. Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 71.57 +46.06
-------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
HDR 2.30 km, 20 m, 7 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Němečková Kateřina PLU C TJ Sokol Plumlov 21.04
2. Janků Martin STE0404 C SK SKI-OB Šternberk 22.33 + 1.29
3. Šotek Adámek UOL C SK UP Olomouc 24.00 + 2.56
4. Šotková Anička UOL C SK UP Olomouc 24.03 + 2.59
5. Klechová Karolína AOP0452 C POBO - přátelé OB Opava 25.08 + 4.04
6. Chovanec Jan C 25.50 + 4.46
7. Bělohlávek Jan C 26.27 + 5.23
8. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 26.48 + 5.44
9. Slavík Ondřej VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 31.27 +10.23
10. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 32.34 +11.30
11. Bělohlávek Ivan C 33.06 +12.02
12. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 35.55 +14.51
13. Šimek Adam KSU C Klub vytrvalostních sportů Šum 37.03 +15.59
14. Koutná Amélie C 38.17 +17.13
15. Krtičková Ester KON C KOB Konice 41.52 +20.48
16. Štábl Patrik KSU0006 C Klub vytrvalostních sportů Šum 46.54 +25.50
17. Lorenc Štěpán PLU C TJ Sokol Plumlov 48.01 +26.57
18. Šťastný Richard UOL C SK UP Olomouc 48.04 +27.00
18. Šťastná Karolína UOL C SK UP Olomouc 48.04 +27.00
20. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 64.11 +43.07
21. Svoboda Radek STE C SK SKI-OB Šternberk 71.52 +50.48
22. Bělohlávková Natálie C 81.49 +60.45
--------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
DH10N 2.00 km, 6 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 24.35
2. Lukašák Šimon STE C SK SKI-OB Šternberk 25.22 + 0.47
3. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 28.23 + 3.48
4. Hájek Tomáš STE0200 C SK SKI-OB Šternberk 30.54 + 6.19
5. Hartmannova Anna PLU C TJ Sokol Plumlov 31.39 + 7.04
6. Suchánková Markéta C 32.32 + 7.57
7. Otruba František KON0505 C KOB Konice 37.39 +13.04
8. Hájek Marek STE0400 C SK SKI-OB Šternberk 38.11 +13.36
9. Cháberová Lucie JPV0466 C SK Prostějov 38.20 +13.45
MS Stiborová Blanka KAR7650 C SK Karlovice 30.09 + 5.34
--------------------------------------------------------------------------------------
Vytvořeno 15.10.2011 15:33
15.10.2011 Oblastní žebříček
P 3.70 km, 45 m, 11 kontrol
protokol mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Baláček Václav 005 C 33.27
2. Pospíšil Karel KAR5001 C SK Karlovice 33.54 + 0.27
3. Kuja Ivo KAR7701 C SK Karlovice 34.31 + 1.04
4. Stibor Zbyněk KAR7601 C SK Karlovice 34.38 + 1.11
5. Zítková Lenka SBR C SKOB Bruntál 37.05 + 3.38
6. Němečková Věra PLU C TJ Sokol Plumlov 37.47 + 4.20
7. Hušek Vít KON C KOB Konice 39.11 + 5.44
8. Jura Tomáš JPV8236 C SK Prostějov 40.01 + 6.34
9. Vašut Jaroslav C 40.12 + 6.45
10. Tomeček Lubomír KAR4701 C SK Karlovice 41.24 + 7.57
11. Frank Tomáš C 41.57 + 8.30
12. Šťastný Marián UOL C SK UP Olomouc 41.58 + 8.31
13. Vystavěl Dušan JPV6317 C SK Prostějov 42.47 + 9.20
14. Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 43.46 +10.19
15. Slavíček Stanislav OOL6708 C SK Haná orienteering 45.24 +11.57
16. Šišma Martin ZPV C KOB Prostějov 45.28 +12.01
17. Khulová Petra VPM C KOS Slavia VŠ Plzeň 46.16 +12.49
18. Vaňák Milan OOL6204 C SK Haná orienteering 46.56 +13.29
19. Siatka Radim ZLH7301 C OOB TJ Zlaté Hory 48.03 +14.36
20. Šperlík Josef ODR5500 C SKOB Odry 48.59 +15.32
21. Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 52.10 +18.43
22. Bartoník Jiří KON C KOB Konice 55.32 +22.05
23. Smékalová Ivana JPV8687 C SK Prostějov 57.34 +24.07
24. Dvořáček Radim KON C KOB Konice 57.38 +24.11
25. Novotná Jitka ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 58.01 +24.34
26. Štáblová Michaela KSU0075 C Klub vytrvalostních sportů Šum 58.13 +24.46
27. Siatková Silvie ZLH7351 C OOB TJ Zlaté Hory 58.25 +24.58
28. Lorenc Martin UOL C SK UP Olomouc 59.05 +25.38
29. Jan Zdražil ABR C A-TEAM Bruntál 63.39 +30.12
30. Stiborová Jitka KAR4150 C SK Karlovice 88.14 +54.47
31. Švec Jaromír 001 C 89.59 +56.32
32. Šotek Ivo UOL C SK UP Olomouc 94.28 +61.01
33. Světnický Alexander 004 C 97.17 +63.50
34. Vajíková Miloslava KAR6150 C SK Karlovice 98.10 +64.43
35. Kuja Ivan KAR5501 C SK Karlovice 128.08 +94.41
Kopečková Anna TJN C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis DISK
Suchánková Marie C DISK
--------------------------------------------------------------------------------------