Kategorie D10C
===============
1. Držková Berenika LPU0151 C 19,03( 1) 23,22( 1) 42,25
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 C 20,50( 2) 23,22( 1) 44,12 +1,47
3. Francová Lucie LPU0152 C 23,25( 3) 25,52( 3) 49,17 +6,52
4. Jelínková Zuzana CHC0151 C 25,05( 5) 26,10( 4) 51,15 +8,50
5. Holečková Petra SHK0250 23,40( 4) 29,55( 6) 53,35 +11,10
6. Korpasová Lucie LBM0151 C 25,23( 6) 38,12( 8) 63,35 +21,10
7. Svobodová Barbora BFM0151 C 40,11( 9) 30,17( 7) 70,28 +28,03
8. Zlesáková Adéla CHT0151 C 34,56( 7) 41,01( 9) 75,57 +33,32
9. Kroniková Štěpánka SHK0150 C 52,58(10) 27,55( 5) 80,53 +38,28
10. Müllerová Erika OTK C 38,21( 8) 43,18(10) 81,39 +39,14
11. Randáková Alžběta VRL 57,59(11) 57,18(11) 115,17 +72,52
Kategorie D10N
===============
1. Olszanko Gabrysia OKS C 27,30( 1) 33,19( 5) 60,49
2. Suková Hana PZR0252 C 30,32( 3) 32,41( 3) 63,13 +2,24
3. Suchá Simona SHK0351 28,45( 2) 37,36( 6) 66,21 +5,32
4. Pilná Natálie VRL0351 36,38( 4) 31,54( 2) 68,32 +7,43
5. Thýnová Martina SHK0350 39,27( 5) 29,57( 1) 69,24 +8,35
6. Stiborová Blanka KAR7650 C 41,07( 6) 33,00( 4) 74,07 +13,18
7. Nešporová Marie TTR0351 C 49,31( 7) 47,46(10) 97,17 +36,28
8. Kroniková Sylvie SHK0450 C 78,48( 9) 38,59( 7) 117,47 +56,58
9. Komárková Jindra TJH0451 C 66,07( 8) 57,40(12) 123,47 +62,58
10. Janečková Josefína EKP0351 C 91,58(10) 49,37(11) 141,35 +80,46
Ptáčková Hana PVP abs. 43,03( 8) disk.
Ptáčková Veronika PVP abs. 46,23( 9) disk.
Kategorie D12A
===============
1. Zlámalová Nikola PHK9950 B 24,13( 1) 28,26( 1) 52,39
2. Větříčková Andrea SHK9951 B 24,13( 1) 32,25( 3) 56,38 +3,59
3. Thýnová Nikola SHK0051 27,23( 5) 31,32( 2) 58,55 +6,16
4. Kubíčková Kateřina VAM9952 B 26,55( 4) 34,36( 4) 61,31 +8,52
5. Stará Tereza VRL0051 C 26,33( 3) 38,13( 5) 64,46 +12,07
6. Chaloupková Kateřina CHC0051 C 28,09( 6) 39,14( 6) 67,23 +14,44
7. Kubíčková Jana PHK9999 B 29,00( 7) 40,47( 7) 69,47 +17,08
8. Rückerová Šárka HOR0050 C 36,47( 8) 47,13( 9) 84,00 +31,21
Hápová Petra PHK0051 C disk. 43,51( 8) disk.
Kategorie D12B
===============
1. Pilná Bára VRL0052 C 26,38( 2) 35,20( 1) 61,58
2. Malinová Apolena SHK9952 29,22( 3) 37,56( 2) 67,18 +5,20
3. Vojtíšková Viktorie LPU0051 C 23,42( 1) 43,59( 3) 67,41 +5,43
4. Kmentová Barbora LPU9957 C 43,07( 4) 48,06( 4) 91,13 +29,15
Kategorie D14A
===============
1. Chaloupková Veronika CHC9852 B 35,48( 6) 42,45( 1) 78,33
2. Červená Adéla SHK9755 35,35( 4) 44,54( 2) 80,29 +1,56
3. Peňázová Veronika SJH9752 B 32,34( 1) 48,07( 7) 80,41 +2,08
4. Parkanová Veronika SJH9751 B 35,00( 2) 45,57( 4) 80,57 +2,24
5. Fenclová Tereza LPU9752 B 35,37( 5) 45,21( 3) 80,58 +2,25
6. Chovancová Zuzana TZL9754 B 35,26( 3) 48,40( 8) 84,06 +5,33
7. Samková Kateřina PHK9752 B 37,16( 7) 47,34( 5) 84,50 +6,17
8. Smrčková Dominika KSU9799 56,47( 8) 47,53( 6) 104,40 +26,07
Kategorie D14B
===============
1. Dundáčková Julie SJH9853 B 30,32( 1) 37,32( 1) 68,04
2. Tryznová Lucie VRL9751 35,25( 2) 42,12( 2) 77,37 +9,33
3. Korpasová Tereza LBM9898 C 40,43( 3) 45,05( 3) 85,48 +17,44
4. Bořilová Markéta PZR9858 C 43,41( 4) 62,19( 5) 106,00 +37,56
5. Kubečková Veronika PHK9853 C 51,49( 5) 59,23( 4) 111,12 +43,08
6. Vydrová Anna PEN9850 C 65,22( 6) 65,47( 6) 131,09 +63,05
Kadaňková Hana ROV9750 C disk. 66,15( 7) disk.
Kategorie D16B
===============
1. Svobodová Lenka LTU9551 A 35,21( 1) 45,20( 1) 80,41
2. Hiršová Gabriela VBM9651 A 37,25( 2) 50,58( 5) 88,23 +7,42
3. Hančová Petra VRL9652 A 40,39( 5) 48,40( 3) 89,19 +8,38
4. Machačová Michaela PHK9656 A 37,45( 3) 51,42( 6) 89,27 +8,46
5. Šádková Martina PHK9653 B 38,03( 4) 53,53( 7) 91,56 +11,15
6. Petrasová Zuzana VAM9653 A 43,25( 8) 49,53( 4) 93,18 +12,37
7. Koderičová Tereza LTU9651 A 40,58( 6) 62,55( 8) 103,53 +23,12
8. Šádková Lucie PHK9654 C 41,23( 7) 66,50( 9) 108,13 +27,32
Štičková Anna LLI9651 A abs. 48,00( 2) disk.
Kubičková Bára SJH9551 B disk. disk. disk.
Kategorie D18B
===============
1. Pavlovcová Petra TUR9353 A 30,35( 1) 53,33( 2) 84,08
2. Chromá Kateřina ZBM9451 A 30,52( 2) 53,39( 3) 84,31 +0,23
3. Kochová Nikola TUR9358 A 34,09( 5) 52,54( 1) 87,03 +2,55
4. Hrušková Barbora ZBM9354 A 32,13( 3) 56,09( 5) 88,22 +4,14
5. Svobodná Tereza DKP9350 A 34,50( 6) 60,38( 6) 95,28 +11,20
6. Jemelíková Denisa ZBM9351 A 36,15( 8) 61,18( 7) 97,33 +13,25
7. Kolářová Renáta ASU9351 C 34,57( 7) 62,58( 9) 97,55 +13,47
8. Tesařová Markéta ZBM9456 A 33,19( 4) 65,21(11) 98,40 +14,32
9. Šrámková Michaela SJH9352 A 39,00(10) 62,39( 8) 101,39 +17,31
10. Vozdová Aneta KSU9394 43,00(15) 64,30(10) 107,30 +23,22
11. Koporová Petra ZBM9353 A 42,00(14) 68,18(12) 110,18 +26,10
12. Jeřábková Jitka TZL9453 B 41,12(13) 69,54(13) 111,06 +26,58
13. Janů Hana KSU9393 40,12(12) 83,09(15) 123,21 +39,13
14. Jančová Jana VRB9450 A 55,05(17) 72,46(14) 127,51 +43,43
15. Procházková Marie SOP9551 B 58,03(18) 86,20(17) 144,23 +60,15
16. Hegerová Petra RBK9355 B 54,37(16) 90,08(18) 144,45 +60,37
17. Čížová Kateřina AOP9454 C 75,48(19) 96,21(19) 172,09 +88,01
Sklenářová Dorothea AOP9351 B abs. 84,09(16) disk.
Mátlová Pavlína ASU9392 B 37,08( 9) disk. disk.
Bořánková Karolína KAM9550 A abs. 54,58( 4) disk.
Koláriková Lucie TZL9451 A 39,29(11) disk. disk.
Kategorie D21B
===============
1. Neradová Alena LIT8551 C 36,58( 3) 58,56( 2) 95,54
2. Peterová Alena DOB8953 C 36,42( 2) 59,25( 4) 96,07 +0,13
3. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C 39,12( 4) 58,33( 1) 97,45 +1,51
4. Teplá Karolína SHK9251 R 36,14( 1) 62,39( 6) 98,53 +2,59
5. Toužilová Martina SHK8051 C 43,20(12) 59,15( 3) 102,35 +6,41
6. Vozdová Klára ASU8964 A 43,28(13) 62,12( 5) 105,40 +9,46
7. Píšová Monika NPA8151 C 41,10( 5) 66,22(12) 107,32 +11,38
8. Foglarová Kamila DKP8655 C 42,43( 9) 65,16( 9) 107,59 +12,05
9. Krejčíková Barbora TZL8551 C 41,37( 7) 67,44(18) 109,21 +13,27
10. Beranová Barbora BOR9159 R 43,42(14) 65,49(11) 109,31 +13,37
11. Teplá Tereza SHK8851 C 44,24(16) 65,24(10) 109,48 +13,54
12. Ondřejová Dita SJC8559 C 43,13(11) 66,44(13) 109,57 +14,03
13. Čermáková Magdalena UOL9155 A 45,09(17) 65,06( 8) 110,15 +14,21
14. Petrželová Tereza SHK8952 R 46,32(25) 64,43( 7) 111,15 +15,21
15. Peterová Věra DOB8751 C 45,59(22) 67,05(14) 113,04 +17,10
16. Dvořáčková Jana TTR7852 C 45,29(21) 67,41(17) 113,10 +17,16
17. Šmidrkalová Monika NPA9051 C 42,05( 8) 72,27(24) 114,32 +18,38
18. Kynčlová Martina JIL8651 C 49,04(33) 67,44(18) 116,48 +20,54
19. Tauchmanová Ivana NPA7852 C 45,10(18) 71,39(22) 116,49 +20,55
20. Janečková Dagmar EKP6550 C 44,07(15) 72,57(27) 117,04 +21,10
21. Vlažná Lucie BOR8753 C 46,22(24) 71,18(21) 117,40 +21,46
22. Kičinová Erika VRL9154 B 50,39(37) 67,17(15) 117,56 +22,02
23. Komárková Lenka TJH7651 C 48,49(32) 69,28(20) 118,17 +22,23
24. Doškářová Tereza BOR9150 A 42,46(10) 76,28(32) 119,14 +23,20
25. Stulíková Barbora SHK8552 C 47,33(30) 72,05(23) 119,38 +23,44
26. Ulahelová Jana LTU8451 47,33(30) 72,54(26) 120,27 +24,33
27. Záveská Anna CET8851 C 47,16(29) 73,15(29) 120,31 +24,37
28. Dittrichová Petra KON8787 C 47,07(26) 73,48(30) 120,55 +25,01
29. Muselíková Vladislav ABM9151 A 45,16(19) 76,31(33) 121,47 +25,53
30. Setínková Eva DKP8759 C 45,27(20) 77,48(35) 123,15 +27,21
31. Kociánová Lenka VBM8553 C 50,54(38) 72,41(25) 123,35 +27,41
32. Slováčková Věra TZL8181 C 49,49(35) 74,41(31) 124,30 +28,36
33. Labašová Katarína ASU8351 E 46,12(23) 80,18(38) 126,30 +30,36
34. Svobodová Klára SOP9352 B 50,20(36) 79,15(37) 129,35 +33,41
35. Havlíčková Markéta KSU8494 41,33( 6) 89,07(44) 130,40 +34,46
36. Mezníková Lucie ZBM9150 A 58,01(44) 73,07(28) 131,08 +35,14
37. Štrajtová Štěpánka UOL9151 A 47,08(27) 84,37(40) 131,45 +35,51
38. Chloupková Barbora VBM8455 C 49,20(34) 83,34(39) 132,54 +37,00
39. Nešporová Marie TTR7251 C 55,19(41) 79,07(36) 134,26 +38,32
40. Králová Iveta JHB8952 C 58,22(45) 77,42(34) 136,04 +40,10
41. Posseltová Tereza TJN9252 B 53,56(40) 85,56(42) 139,52 +43,58
42. Janovská Petra PGP7355 C 56,11(42) 88,51(43) 145,02 +49,08
43. Pregartner Gudrun AUT C 66,05(47) 90,59(45) 157,04 +61,10
Fasurová Tereza ABM9059 A 58,50(46) disk. disk.
Fencíková Lucie JHB9160 C disk. disk. disk.
Ševčíková Petra SOP9152 C 51,40(39) disk. disk.
Krejčíková Marie TZL9252 A 47,09(28) disk. disk.
Smutná Pavla VAM8651 C abs. 67,17(15) disk.
Rydlová Jana VIC7752 C abs. 85,43(41) disk.
Kategorie D21C
===============
1. Švíglerová Pavla LPU7658 C 37,30( 2) 54,01( 1) 91,31
2. Štoková Mariana DKP8158 C 39,38( 7) 54,23( 2) 94,01 +2,30
3. Grundmannová Hana LTU9251 B 38,49( 4) 58,18( 4) 97,07 +5,36
4. Veselá Anna NEJ9250 B 37,01( 1) 61,14( 6) 98,15 +6,44
5. Rossmanithová Kateři AOP8951 C 39,14( 5) 59,38( 5) 98,52 +7,21
Kokaislová Eva LPU7956 C 40,43(10) 58,09( 3) 98,52 +7,21
7. Vojtíšková Erika LPU7651 C 38,37( 3) 61,46( 9) 100,23 +8,52
8. Svobodová Radka AOP9452 A 40,38( 9) 61,40( 8) 102,18 +10,47
9. Hostinská Jana VAM8451 C 41,43(11) 61,27( 7) 103,10 +11,39
10. Maliňáková Barbora VIC9051 C 40,28( 8) 63,24(11) 103,52 +12,21
11. Schmidtová Jana VRL7553 C 39,23( 6) 68,04(13) 107,27 +15,56
12. Držková Markéta LPU7670 C 48,19(15) 68,54(14) 117,13 +25,42
13. Válková Zuzana SOP8852 C 48,23(16) 69,17(15) 117,40 +26,09
14. Ptáčková Nikol BBM7850 C 51,02(18) 67,06(12) 118,08 +26,37
15. Kršáková Veronika VIC9090 C 47,34(14) 71,24(16) 118,58 +27,27
16. Štěpánková Petra LBM8651 C 47,18(13) 75,29(19) 122,47 +31,16
17. Horká Marie ALB9050 51,44(19) 73,18(17) 125,02 +33,31
18. Skálová Gabriela DKP8658 C 50,44(17) 74,22(18) 125,06 +33,35
19. Hradecká Lucie BOR9253 B 47,08(12) 83,47(21) 130,55 +39,24
20. Pregartner Delilah AUT C 57,24(20) 85,05(22) 142,29 +50,58
21. Kočí Jana AOP8850 C 59,11(21) 86,04(23) 145,15 +53,44
22. Lulayová Zuzana LPU8551 C 61,18(22) 90,30(24) 151,48 +60,17
23. Poslušná Anežka ASU9099 C 76,18(25) 78,53(20) 155,11 +63,40
24. Tomanová Veronika LBM7751 C 71,40(24) 92,51(25) 164,31 +73,00
25. Jelínková Hana NER C 68,31(23) 155,31(27) 224,02 +132,31
26. Tereza Daňková KON8686 C 104,07(26) 141,14(26) 245,21 +153,50
Khýnová Radka ALB8750 abs. disk. disk.
Kršáková Marie VIC9191 B abs. 62,50(10) disk.
Kategorie D21E
===============
1. Hlavová Hana ZBM8888 E 39,54( 1) 66,41( 1) 106,35
2. Kovářová Kristýna DKP8450 E 40,56( 4) 68,37( 2) 109,33 +2,58
3. Krafková Lucie TUR8650 R 40,26( 2) 70,25( 5) 110,51 +4,16
4. Indráková Adélka ZBM9153 R 43,18( 8) 69,39( 4) 112,57 +6,22
5. Randáková Helena VRL7452 C 45,56(11) 68,38( 3) 114,34 +7,59
6. Horčičková Eva UOL7051 C 40,31( 3) 74,53(10) 115,24 +8,49
7. Jakobová Adélka UOL9052 R 41,12( 5) 75,02(11) 116,14 +9,39
8. Kubátová Zuzana VRL9151 A 45,26( 9) 73,17( 8) 118,43 +12,08
9. Doležalová Veronika SHK8753 C 46,55(12) 72,20( 7) 119,15 +12,40
10. Fenclová Marta LPU7667 E 47,22(14) 75,15(13) 122,37 +16,02
11. Mádlová Věra ZBM8951 E 47,33(15) 75,38(15) 123,11 +16,36
12. Folbrechtová Šárka BOR9051 R 49,54(16) 75,24(14) 125,18 +18,43
13. Dlouhá Marie DKP8756 R 52,25(18) 75,02(11) 127,27 +20,52
14. Chmelařová Michaela SHK9151 A 45,42(10) 86,42(17) 132,24 +25,49
15. Vávrová Veronika ASU8598 C 47,05(13) 89,54(19) 136,59 +30,24
16. Svobodová Jana SMB8753 C 54,20(20) 84,04(16) 138,24 +31,49
17. Sklenářová Radka ZBM9250 A 52,03(17) 86,47(18) 138,50 +32,15
18. Moravcová Lucie SOP9052 C 54,06(19) 89,58(20) 144,04 +37,29
19. Višňová Michaela VOV8456 C 67,56(21) 93,13(21) 161,09 +54,34
Matrasová Kateřina CHT8353 C abs. 74,11( 9) disk.
Spurná Martina PGP8556 R 43,13( 7) disk. disk.
Hepnerová Martina SHK8152 E abs. 71,56( 6) disk.
Kategorie D35B
===============
1. Smutná Jana VAM6251 C 35,28( 1) 73,53( 2) 109,21
2. Křivdová Lenka CHC7251 C 45,29( 4) 71,22( 1) 116,51 +7,30
3. Vandasová Markéta VAM7250 C 42,43( 2) 75,32( 3) 118,15 +8,54
4. Švecová Iva CHT7151 C 44,34( 3) 82,48( 5) 127,22 +18,01
5. Chovancová Jana TZL7352 C 47,11( 5) 93,38( 8) 140,49 +31,28
6. Weislová Eva TJP6750 C 49,34( 6) 92,21( 7) 141,55 +32,34
7. Kohoutová Jasna UVP 61,32( 7) 81,40( 4) 143,12 +33,51
Ptáčková Kateřina PGP7350 C abs. 87,38( 6) disk.
Kategorie D35C
===============
1. Korpasová Ivana LBM7362 C 40,20( 1) 60,35( 2) 100,55
2. Kubátová Dana VRL6851 C 46,30( 2) 66,01( 4) 112,31 +11,36
3. Šklíbová Jana SRK7651 C 46,47( 3) 72,40( 9) 119,27 +18,32
4. Hlaváčová Šárka TBM7258 C 49,50( 4) 70,08( 6) 119,58 +19,03
5. Krasnokutská Magda AOP7452 C 56,42( 8) 63,48( 3) 120,30 +19,35
6. Junková Petra STH7451 C 54,45( 6) 70,47( 7) 125,32 +24,37
7. Tesařová Jitka RBK6451 C 52,04( 5) 73,56(10) 126,00 +25,05
8. Hrušková Lenka YBM6251 C 54,47( 7) 72,25( 8) 127,12 +26,17
9. Procházková Martina SOP7351 C 66,26(10) 83,27(11) 149,53 +48,58
10. Smrčková Věra KSU7373 62,34( 9) 96,05(13) 158,39 +57,44
11. Javůrková Gabriela NE2 C 91,20(11) 112,01(14) 203,21 +102,26
Rusinová Alena BRU7152 C abs. 67,04( 5) disk.
Zlesáková Stanislava CHT7352 C abs. 59,27( 1) disk.
Suková Renata PZR7352 C abs. 86,02(12) disk.
Kategorie D40B
===============
1. Knapová Iva LPU6052 C 33,10( 1) 51,08( 1) 84,18
2. Klapalová Jana VAM6451 C 35,46( 3) 51,41( 2) 87,27 +3,09
3. Procházková Alexandr LPU7051 C 35,54( 4) 54,11( 3) 90,05 +5,47
4. Teplá Hana SHK6561 C 34,10( 2) 57,31( 7) 91,41 +7,23
5. Kosová Michaela SRK6752 C 37,05( 7) 55,19( 4) 92,24 +8,06
6. Čermáková Renata LPU6553 C 36,57( 6) 57,11( 5) 94,08 +9,50
7. Hiršová Marcela VBM7079 C 36,06( 5) 58,58( 8) 95,04 +10,46
8. Chaloupková Lenka CHC6951 C 39,32( 8) 57,29( 6) 97,01 +12,43
9. Sedláčková Jana HLV7060 C 41,47(10) 60,21( 9) 102,08 +17,50
10. Kostková Jana AOP7151 C 41,20( 9) 60,58(10) 102,18 +18,00
11. Demlová Jitka LPU6955 C 44,32(11) 64,52(11) 109,24 +25,06
12. Pilná Libuše VRL7153 53,26(12) 70,49(12) 124,15 +39,57
13. Illnerová Daniela DKP6651 C 56,31(13) 80,53(13) 137,24 +53,06
Kosová Leona LPU7153 C disk. disk. disk.
Kategorie D40C
===============
1. Nykodýmová Monika TBM6870 C 34,59( 1) 44,56( 1) 79,55
2. Mokrá Regina ABM6854 C 45,59( 2) 56,42( 2) 102,41 +22,46
3. Olszanko Violetta OKS C 62,21( 4) 62,06( 4) 124,27 +44,32
4. Bendáková Jitka LTU6951 66,51( 5) 60,32( 3) 127,23 +47,28
5. Fenclová Markéta LPU7155 C 60,18( 3) 69,00( 5) 129,18 +49,23
Žandová Hana CTB7052 C 83,09( 6) disk. disk.
Kategorie D45B
===============
1. Jemelíková Lada VBM6555 C 31,52( 1) 38,24( 1) 70,16
2. Koláriková Irena TZL6351 C 40,30( 3) 44,29( 3) 84,59 +14,43
3. Chmelařová Marie SHK6352 C 42,45( 6) 43,13( 2) 85,58 +15,42
4. Vlažná Mirka LCE5852 C 38,41( 2) 47,24( 4) 86,05 +15,49
5. Mádlová Iva SHK6351 C 40,46( 4) 50,36( 7) 91,22 +21,06
6. Perner Heda LPU C 41,50( 5) 50,35( 6) 92,25 +22,09
7. Pávková Jana BOR6550 C 46,44( 9) 49,09( 5) 95,53 +25,37
8. Petrželová Alena LTU6351 C 46,14( 8) 54,09( 8) 100,23 +30,07
9. Dragowska Marzena OKS C 50,52(11) 54,29( 9) 105,21 +35,05
10. Thýnová Ivana SHK6651 49,21(10) 58,42(10) 108,03 +37,47
11. Fencíková Vladislava JHB6553 C 45,37( 7) 66,06(11) 111,43 +41,27
12. Schäferová Jana TZL6566 C 51,43(12) 67,21(12) 119,04 +48,48
Kategorie D45C
===============
1. Miturová Radka MLA6552 C 41,50( 2) 43,24( 1) 85,14
2. Vlčková Pavla TYN6351 C 42,07( 3) 51,16( 4) 93,23 +8,09
3. Syslová Iva TTR6151 C 46,58( 4) 48,32( 2) 95,30 +10,16
4. Vlachová Hana VRL6251 C 48,52( 5) 50,42( 3) 99,34 +14,20
5. Jašková Monika TBM6363 C 50,21( 6) 54,04( 6) 104,25 +19,11
6. Strachotová Eva ASU6099 C 50,46( 7) 54,00( 5) 104,46 +19,32
7. Julínková Dana LPU6555 C 38,40( 1) 72,06(12) 110,46 +25,32
8. Kábrtová Iva PEN6350 C 51,01( 8) 62,30(10) 113,31 +28,17
9. Schusterová Martina AOP6551 C 57,44(10) 55,54( 7) 113,38 +28,24
10. Radka Vlková JHB6554 C 63,06(11) 62,24( 9) 125,30 +40,16
11. Maget Brigitte AUT C 56,17( 9) 72,37(13) 128,54 +43,40
Matyášová Lenka LBM6460 C disk. 58,41( 8) disk.
Veverková Yveta VAM6452 C disk. 64,11(11) disk.
Mátlová Yvona ASU abs. 93,53(14) disk.
Kategorie D50B
===============
1. Janská Iva LBM5795 C 34,19( 1) 45,53( 2) 80,12
2. Hejnalová Hana PHK6151 C 36,37( 3) 44,16( 1) 80,53 +0,41
3. Hušková Eva NPA5754 C 37,54( 4) 48,24( 4) 86,18 +6,06
4. Běhounová Jiřina PHK5651 C 36,30( 2) 50,05( 5) 86,35 +6,23
5. Pokorná Eva TCB5751 C 40,27( 6) 47,52( 3) 88,19 +8,07
6. Nýdrlová Eva VRL5451 C 39,30( 5) 51,53( 6) 91,23 +11,11
7. Wróblewska Bogna POL C 51,25( 7) 55,27( 7) 106,52 +26,40
8. Jalová Marie RBK5761 C 55,27( 8) 58,07( 8) 113,34 +33,22
9. Sombotová Alena LTU6151 C 57,43( 9) 61,10( 9) 118,53 +38,41
Krákorová . NE1 abs. 74,50(10) disk.
Kategorie D50C
===============
1. Klimplová Alena LPU5551 C 39,44( 1) 51,07( 2) 90,51
2. Šabatková Zdena SHK5652 C 46,11( 3) 50,50( 1) 97,01 +6,10
3. Gazdačková Jana SHK5851 C 42,34( 2) 54,58( 3) 97,32 +6,41
4. Štěrbová Lenka LPU5451 C 53,11( 4) 74,54( 6) 128,05 +37,14
5. Robotková Lenka PBM C 60,15( 6) 71,16( 4) 131,31 +40,40
6. Jelínková Dagmar TZL5757 C 59,39( 5) 73,13( 5) 132,52 +42,01
Kategorie D55
===============
1. Gipsle Inara GBR C 30,59( 2) 41,00( 1) 71,59
2. Kolaříková Věra SBK5251 C 30,03( 1) 43,01( 3) 73,04 +1,05
3. Horynová Eva TZL5254 C 36,37( 5) 41,33( 2) 78,10 +6,11
4. Kalibánová Jiřina NPA5351 C 36,26( 4) 48,55( 4) 85,21 +13,22
5. Zlesáková Vlasta JIL5362 C 35,46( 3) 50,35( 5) 86,21 +14,22
6. Ševčíková Alena CHA5351 C 38,40( 7) 52,47( 6) 91,27 +19,28
7. Nováková Jana NPA5552 C 38,09( 6) 55,58( 7) 94,07 +22,08
8. Salajková Věra LBM5558 C 45,35( 9) 62,12( 8) 107,47 +35,48
9. Orálková Libuše TTR5351 C 46,27(10) 64,40( 9) 111,07 +39,08
10. Podhorská Věra FJI5252 C 61,22(11) 70,14(10) 131,36 +59,37
Kategorie D60
===============
1. Křížová Zdenka PZR5051 C 39,11( 1) 34,21( 1) 73,32
2. Suchánková Libuše SOP4851 C 39,24( 2) 45,17( 4) 84,41 +11,09
3. Kutáčková Stanislava LTU4751 43,51( 3) 44,12( 2) 88,03 +14,31
4. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C 49,51( 5) 44,15( 3) 94,06 +20,34
5. Matějů Ladislava UVP4750 C 49,21( 4) 50,35( 6) 99,56 +26,24
6. Malá Marie LPU4753 C 54,02( 7) 47,07( 5) 101,09 +27,37
7. Tomanová Jana LBM4955 C 53,56( 6) 50,55( 7) 104,51 +31,19
Kategorie D65
===============
1. Křtěnská Leontina BOR4650 C 49,09( 2) 41,22( 1) 90,31
2. Liščinská Eva TBM4451 C 43,24( 1) 47,29( 2) 90,53 +0,22
3. Suchá Bohuslava PGP4450 C 52,40( 3) 49,46( 3) 102,26 +11,55
4. Langrová Marie BOR3750 C 67,07( 4) 59,55( 4) 127,02 +36,31
5. Stiborová Jitka KAR4150 C 77,20( 5) 61,01( 5) 138,21 +47,50
6. Dolečková Míla TJP3650 C 89,44( 6) 79,31( 6) 169,15 +78,44
Kategorie H10C
===============
1. Rücker Jan HOR0201 C 18,35( 1) 22,05( 1) 40,40
2. Langr Jan SHK0101 19,46( 2) 24,27( 3) 44,13 +3,33
3. Nešpor Jan TTR0101 C 22,30( 4) 23,35( 2) 46,05 +5,25
4. Bláha Marek PHK0102 C 20,27( 3) 33,22( 9) 53,49 +13,09
5. Chovanec Václav TZL0201 C 22,56( 5) 35,37(12) 58,33 +17,53
6. Bárta Šimon PHK0202 C 30,57( 6) 29,06( 5) 60,03 +19,23
7. Kolář Matyáš SLA0300 C 39,13( 7) 31,55( 7) 71,08 +30,28
8. Kostka Jiří AOP0201 C 53,52(11) 26,01( 4) 79,53 +39,13
9. Fencl Jáchym LPU0301 C 50,02(10) 31,17( 6) 81,19 +40,39
10. Jakeš Josef TYN0101 C 49,06( 8) 32,19( 8) 81,25 +40,45
11. Sýkora Jan PHK0203 C 49,16( 9) 34,23(10) 83,39 +42,59
12. Bořil Šimon PZR0101 C 61,52(12) 35,16(11) 97,08 +56,28
Kategorie H10N
===============
1. Jelínek Jan AOP0101 C 29,01( 1) 24,24( 3) 53,25
2. Weisl Martin TJP0200 C 34,13( 2) 23,07( 2) 57,20 +3,55
3. Javůrek Tomáš NE2 C 40,09( 3) 55,57( 5) 96,06 +42,41
Rusin Vojtěch BRU0301 C abs. 20,02( 1) disk.
Bencúr Eliáš LCE0301 C abs. 35,17( 4) disk.
Kategorie H12A
===============
1. Křivda Tomáš CHC9901 B 20,31( 1) 25,55( 3) 46,26
2. Fencl Jonáš LPU9902 B 24,27( 5) 25,46( 2) 50,13 +3,47
3. Šrámek Ondřej KSU9909 22,37( 3) 28,16( 4) 50,53 +4,27
4. Roudný Martin LPU0002 B 21,41( 2) 30,40( 6) 52,21 +5,55
5. Metelka Ondřej PHK0101 B 24,40( 6) 28,16( 4) 52,56 +6,30
6. Ullrich Jakub BOR9900 B 23,05( 4) 30,55( 7) 54,00 +7,34
7. Hlaváč Ondřej TBM9901 B 29,56( 8) 25,19( 1) 55,15 +8,49
8. Roudný Václav LPU0001 C 29,20( 7) 39,31( 9) 68,51 +22,25
9. Janovský Tomáš PGP0101 C 33,27( 9) 41,22(10) 74,49 +28,23
10. Švec Martin CHT9902 B 60,36(14) 31,54( 8) 92,30 +46,04
11. Dostál Pavel KSU9910 41,57(12) 51,22(11) 93,19 +46,53
12. Samek Tomáš PHK0001 C 44,32(13) 53,35(12) 98,07 +51,41
13. Hůlek Matěj PHK9904 C 40,33(11) 60,42(14) 101,15 +54,49
14. Kučera Kryšpín PHK9900 C 65,18(15) 57,10(13) 122,28 +76,02
Žanda Jan CTB9901 B 39,52(10) disk. disk.
Kategorie H12B
===============
1. Bencúr Juraj LCE9901 C 22,48( 1) 31,53( 1) 54,41
2. Urbanec Hugo EZL9915 C 26,58( 2) 34,49( 3) 61,47 +7,06
3. Procházka Zdeněk SOP9901 B 27,26( 3) 43,23( 6) 70,49 +16,08
4. Švec Petr CHT9901 C 30,47( 5) 43,21( 5) 74,08 +19,27
5. Konvalinka Jindřich LPU0004 C 29,28( 4) 46,17( 8) 75,45 +21,04
6. Javůrek Emil NE2 C 34,52( 9) 44,47( 7) 79,39 +24,58
7. Tryzna Matěj VRL0004 32,23( 8) 47,56( 9) 80,19 +25,38
8. Kubát Tomáš VRL0001 49,07(10) 33,49( 2) 82,56 +28,15
9. Müller Tomáš OTK9901 C 31,11( 6) 55,49(10) 87,00 +32,19
10. Perner Martin LPU C 32,21( 7) 56,40(11) 89,01 +34,20
Rusin Jan BRU0001 B abs. 37,24( 4) disk.
Žák Michal LPU0003 C disk. 60,38(12) disk.
Kategorie H14A
===============
1. Netuka Vojtěch SHK9701 A 25,05( 1) 36,24( 2) 61,29
2. Růžička Adam PHK9704 A 29,19( 3) 34,02( 1) 63,21 +1,52
3. Starý Ondra VRL9802 B 30,01( 4) 37,52( 3) 67,53 +6,24
4. Vyskočil Štěpán VAM9701 B 29,08( 2) 39,43( 5) 68,51 +7,22
5. Ptáček Patrik BBM9800 B 31,37( 7) 39,10( 4) 70,47 +9,18
6. Sedláček Ondřej HLV9732 A 30,44( 5) 41,43( 6) 72,27 +10,58
7. Bořil Jan OSN9700 B 32,22( 8) 41,58( 8) 74,20 +12,51
8. Mielec Jaromír AOV9701 A 32,36( 9) 43,30( 9) 76,06 +14,37
9. Mikel David TZL9703 B 34,42(10) 41,45( 7) 76,27 +14,58
10. Kanta Martin LPU9705 B 31,14( 6) 46,18(10) 77,32 +16,03
11. Kočí Josef KON9824 B 35,48(11) 50,58(11) 86,46 +25,17
12. Maňák Michal PHK 37,17(12) 54,26(12) 91,43 +30,14
13. Žák Jan LPU9802 B 50,07(13) 57,46(13) 107,53 +46,24
Kategorie H14B
===============
1. Bendák Jan LTU9801 24,39( 1) 42,13( 1) 66,52
2. Hájek Jakub SHK9802 31,43( 2) 59,16( 3) 90,59 +24,07
3. Švestka Vít KVS9701 C 44,56( 3) 59,18( 4) 104,14 +37,22
4. Faltejsek Jan PHK9802 C 53,46( 4) 54,00( 2) 107,46 +40,54
5. Háp Ondřej PHK9702 C 77,48( 5) 107,20( 5) 185,08 +118,16
Kategorie H16B
===============
1. Hubáček Jonáš LCE9501 A 29,16( 1) 49,18( 2) 78,34
2. Pavlovec Jan BOR9503 A 33,11( 2) 48,39( 1) 81,50 +3,16
3. Hruška Jakub ZBM9515 A 33,41( 4) 51,12( 4) 84,53 +6,19
4. Waněk Adam VRL9501 A 35,26( 5) 52,28( 5) 87,54 +9,20
5. Záděra Pavel BBM9500 A 33,13( 3) 54,51( 6) 88,04 +9,30
6. Křivda Martin CHC9501 A 37,52( 7) 51,08( 3) 89,00 +10,26
7. Heřman Ondřej SRK9503 B 40,02( 9) 60,03( 8) 100,05 +21,31
8. Ptáček Pavel BBM9600 A 36,10( 6) 65,45( 9) 101,55 +23,21
9. Zlámal David PHK9600 B 45,08(12) 57,50( 7) 102,58 +24,24
10. Taclík Milan LTU9601 B 38,09( 8) 68,11(11) 106,20 +27,46
11. Jordanov Alexandr ZBM9503 B 45,15(13) 66,20(10) 111,35 +33,01
12. Růžička Karel PHK9502 C 43,42(10) 74,03(12) 117,45 +39,11
13. Weisl Jakub TJP9500 C 44,10(11) 83,35(13) 127,45 +49,11
14. Trejbal Václav SHK9604 C 69,16(14) 86,42(14) 155,58 +77,24
Kategorie H18B
===============
1. Chloupek Adam STH9302 A 28,20( 1) 57,04( 2) 85,24
2. Minář Marek ASU9444 C 31,44( 2) 55,40( 1) 87,24 +2,00
3. Argaláš Michal TRI9301 A 32,58( 5) 59,59( 5) 92,57 +7,33
4. Grundmann Jan LTU9401 A 32,22( 3) 60,57( 7) 93,19 +7,55
5. Kolárik Tomáš TZL9302 A 32,47( 4) 60,48( 6) 93,35 +8,11
6. Kašpar Michal TZL9308 B 34,26( 7) 59,43( 3) 94,09 +8,45
7. Mokrý Ondřej ABM9410 A 33,53( 6) 61,50( 8) 95,43 +10,19
8. Mašata Matěj PHK9601 A 36,08( 9) 59,50( 4) 95,58 +10,34
9. Jarnot Michal SOP9302 B 37,01(10) 71,26(11) 108,27 +23,03
10. Zakouřil Vít TUR9301 A 36,05( 8) 74,04(15) 110,09 +24,45
11. Schäfer Jan TZL9301 B 41,33(14) 70,33(10) 112,06 +26,42
12. Hanuš Pavel CHC9302 C 40,12(11) 74,05(16) 114,17 +28,53
13. Skyva Petr STE9307 B 41,48(15) 73,16(13) 115,04 +29,40
14. Chovanec David TZL9502 B 44,29(17) 72,05(12) 116,34 +31,10
15. Smutný Šimon VAM9301 B 40,15(12) 76,36(18) 116,51 +31,27
16. Kubát Lukáš VRL9301 B 45,11(18) 73,18(14) 118,29 +33,05
17. Obrátil Štěpán ABM9409 A 40,59(13) 79,14(19) 120,13 +34,49
18. Zacha Ondřej SJI9304 B 43,33(16) 81,24(22) 124,57 +39,33
19. Jirges Radek ASU9448 C 54,14(21) 81,20(21) 135,34 +50,10
20. Jakeš Vojtěch TYN9301 B 57,45(22) 79,40(20) 137,25 +52,01
21. Német Kryštof STE9308 A 64,11(23) 75,25(17) 139,36 +54,12
22. Ryšavý Ondřej ASU9346 C 52,03(20) 98,57(23) 151,00 +65,36
Toman Filip ABM9309 B 50,53(19) disk. disk.
Dvořáček Radek VAM9401 A disk. 68,38( 9) disk.
Kategorie H21A
===============
1. Kobr Tomáš TJN8901 C 43,06( 4) 77,43( 1) 120,49
2. Petras Tomáš VAM8801 C 43,26( 5) 79,12( 2) 122,38 +1,49
3. Janda Martin DOB8002 C 40,36( 3) 82,29( 7) 123,05 +2,16
4. Zikmund Zdeněk NPA6705 C 40,12( 1) 83,39( 9) 123,51 +3,02
5. Šrámek Jaromír KSU5801 45,44(10) 79,43( 3) 125,27 +4,38
6. Mazal Zdeněk VBM8103 C 40,19( 2) 85,12(11) 125,31 +4,42
7. Veverka Tomáš VAM8401 C 44,43( 7) 82,09( 6) 126,52 +6,03
8. Novák Daniel BOR8702 C 46,40(13) 81,39( 4) 128,19 +7,30
9. Štregl Petr VRL7303 45,12( 8) 87,16(12) 132,28 +11,39
10. Schuster Martin AOP6502 C 44,29( 6) 89,38(15) 134,07 +13,18
11. Illner Jakub DKP6601 C 51,39(19) 83,36( 8) 135,15 +14,26
12. Charvát Jiří STH9204 A 48,49(15) 87,51(14) 136,40 +15,51
13. Picek Jan TJN9101 A 46,30(12) 92,41(18) 139,11 +18,22
14. Novotný Jiří TZL8001 C 50,06(17) 90,07(16) 140,13 +19,24
15. Leštínský Tomáš DOB7801 C 49,34(16) 90,56(17) 140,30 +19,41
16. Špacír Jan UOL8805 C 53,03(22) 93,05(19) 146,08 +25,19
17. Smitka Jan SHK9204 A 50,43(18) 96,41(20) 147,24 +26,35
18. Hostaš Petr TUR9001 C 61,34(27) 87,18(13) 148,52 +28,03
19. Vlažný Jan LCE8901 C 47,00(14) 106,12(24) 153,12 +32,23
20. Janeček Jura EKP6701 C 57,14(25) 104,24(22) 161,38 +40,49
21. Kaser Dan JHB9103 B 51,58(20) 113,51(28) 165,49 +45,00
22. Kříž Ondřej PZR8001 C 57,06(24) 109,00(26) 166,06 +45,17
23. Janů Zdeněk KSU9045 51,58(20) 120,28(29) 172,26 +51,37
24. Hladílek Jan PZR8814 C 61,58(28) 121,21(30) 183,19 +62,30
25. Dubrovský Lukáš SHK8400 77,49(31) 107,13(25) 185,02 +64,13
26. Slovák Miroslav SHK7704 C 75,07(29) 110,38(27) 185,45 +64,56
27. Jaromír Jelínek CTB7702 C 76,34(30) 141,24(31) 217,58 +97,09
Matras Tomáš CHT8001 C abs. 81,51( 5) disk.
Zavřel Michal KRN6804 C abs. 105,28(23) disk.
Kadlec Jan SJI8306 C disk. 96,45(21) disk.
Exner Jan STH9001 C 45,34( 9) disk. disk.
Slováček Tomáš TZL8002 C 45,45(11) disk. disk.
Starosta Pavel VIC7938 C abs. 84,22(10) disk.
Wohanka Petr VRL7305 C abs. disk. disk.
Kategorie H21B
===============
1. Šákr Vít BOR9301 B 45,42( 2) 71,02( 1) 116,44
2. Pávek Petr BOR9008 C 46,36( 3) 74,04( 3) 120,40 +3,56
3. Ostřanský Filip ASU9243 C 47,05( 4) 73,53( 2) 120,58 +4,14
4. Smutný Michal VAM6201 C 42,06( 1) 83,56( 8) 126,02 +9,18
5. Kraus Petr SJC7303 C 47,18( 5) 83,17( 7) 130,35 +13,51
6. Kadečka Petr ALB8400 52,06(12) 80,02( 6) 132,08 +15,24
7. Záveský Marek CET9001 C 52,23(13) 79,59( 5) 132,22 +15,38
8. Liščinský Tomáš ZBM8411 C 47,53( 6) 85,12( 9) 133,05 +16,21
9. Trávníček Jan UOL7501 C 51,06( 8) 86,10(10) 137,16 +20,32
10. Kutlvašr Ruda VRL7601 C 51,46(10) 86,31(11) 138,17 +21,33
11. Zaydlar Tomáš ABR8601 C 51,33( 9) 88,01(12) 139,34 +22,50
12. Bohuš Peter SVK C 49,36( 7) 96,07(18) 145,43 +28,59
13. Kokaisl Tomáš LPU7820 C 53,36(15) 92,45(13) 146,21 +29,37
14. Stoszek Jakub AOP8300 C 51,58(11) 94,33(15) 146,31 +29,47
15. Slabý Jan ZHR7901 C 54,33(16) 96,45(19) 151,18 +34,34
16. Dneboský František NE1 C 57,51(18) 93,31(14) 151,22 +34,38
17. Filičko Marek LPU7102 C 53,06(14) 101,11(21) 154,17 +37,33
18. Dvořáček Jan TTR7701 C 59,50(20) 94,55(16) 154,45 +38,01
19. Kořán Pavel VBM7401 C 61,11(22) 95,25(17) 156,36 +39,52
20. Přikryl Jan SSU8945 C 57,21(17) 100,12(20) 157,33 +40,49
21. Komárek Arnošt TJH7701 C 68,51(24) 105,52(22) 174,43 +57,59
22. Wróblewski Mateusz POL C 61,06(21) 113,38(24) 174,44 +58,00
23. Panovec Jan VIC8931 C 68,11(23) 114,46(25) 182,57 +66,13
24. Toman Ondřej LBM7517 C 73,30(25) 116,47(26) 190,17 +73,33
25. Hanousek Martin CTB7910 C 77,55(27) 146,42(29) 224,37 +107,53
26. Chloupek Tomáš VBM8404 C 97,28(28) 135,07(28) 232,35 +115,51
Kupka Jaroslav ALB7800 abs. 78,55( 4) disk.
Juračka Petr LPU8507 C disk. 129,27(27) disk.
Vácha Pavel MFP7901 C disk. 109,57(23) disk.
Kategorie H21C
===============
1. Hala Lukáš KAR8501 C 39,03( 4) 69,06( 3) 108,09
2. Kumpošt Jaroslav ASU7849 C 44,08( 6) 68,37( 2) 112,45 +4,36
3. Vaněk Petr ZBP7302 C 45,09( 8) 74,15( 6) 119,24 +11,15
4. Klapka Michal BOR8703 C 44,38( 7) 77,47( 8) 122,25 +14,16
5. Vašíček Michal ABM8908 C 51,34(11) 72,38( 4) 124,12 +16,03
6. Vozda Vojtěch ASU9043 B 45,11( 9) 81,07(10) 126,18 +18,09
7. Koblížek Kamil ASU8001 C 54,18(13) 73,49( 5) 128,07 +19,58
8. Procházka Martin LTU8101 C 46,36(10) 82,16(11) 128,52 +20,43
9. Skoba Ondřej TZL7732 C 53,24(12) 80,49( 9) 134,13 +26,04
10. Terkovič Richard BFM9305 C 61,52(17) 76,02( 7) 137,54 +29,45
11. Kuja Ivo KAR7701 61,44(16) 89,40(12) 151,24 +43,15
12. Kuča Petr SOP8606 C 55,53(14) 95,32(13) 151,25 +43,16
13. Stibor Zbyněk KAR7601 C 65,04(18) 103,40(14) 168,44 +60,35
Ježek Tomáš ASU8419 C disk. 64,09( 1) disk.
Seitler Milan ASU9148 B 56,13(15) disk. disk.
Kategorie H21E
===============
1. Dlabaja Tomáš TUR8303 E 32,38( 1) 74,55( 1) 107,33
2. Kodeda Štěpán SJC8818 E 35,08( 2) 83,58( 3) 119,06 +11,33
3. Jedlička Michal SHK7309 E 35,32( 3) 83,40( 2) 119,12 +11,39
4. Poklop Martin SSU8802 E 37,22( 7) 86,13( 4) 123,35 +16,02
5. Nykodým Miloš ZBM9005 E 36,27( 5) 88,26( 5) 124,53 +17,20
6. Hepner David SHK7601 E 36,34( 6) 88,29( 6) 125,03 +17,30
7. Schuster Marek AOP9303 A 37,27( 8) 94,14(11) 131,41 +24,08
8. Paclík Roman SHK7801 C 41,02(11) 92,03( 9) 133,05 +25,32
9. Wolf Daniel TUR9100 E 43,09(21) 91,21( 8) 134,30 +26,57
10. Mokrý Stanislav ABM9202 A 46,04(35) 90,57( 7) 137,01 +29,28
11. Slezák Zdeněk LCE8902 C 42,14(17) 95,04(13) 137,18 +29,45
12. Zimmermann Jakub ZBM8928 R 42,46(19) 94,41(12) 137,27 +29,54
13. Polák Vlastimil VRL7702 C 44,40(26) 93,46(10) 138,26 +30,53
14. Komanec Václav SHK8406 R 40,41(10) 97,59(16) 138,40 +31,07
15. Strachota Petr TJN8700 C 40,09( 9) 99,39(18) 139,48 +32,15
16. Novák Jiří NPA7502 C 41,31(14) 99,47(19) 141,18 +33,45
17. Váňa Martin TUR8401 C 45,33(32) 98,09(17) 143,42 +36,09
18. Bencúr Juraj LCE7701 R 49,30(40) 95,11(14) 144,41 +37,08
19. Antoš Filip NPA8001 C 44,17(23) 100,39(21) 144,56 +37,23
20. Horyna Roman VIC7602 C 41,38(15) 103,30(26) 145,08 +37,35
21. Doležel Ondřej STE9202 A 42,59(20) 102,45(24) 145,44 +38,11
22. Otrusina Jiří JPV8201 C 45,17(31) 100,30(20) 145,47 +38,14
23. Janovský Tomáš PGP6401 C 44,35(25) 101,17(23) 145,52 +38,19
24. Bukovac Maroš ZBM7605 C 48,21(38) 97,48(15) 146,09 +38,36
25. Fiala Petr LPU8701 C 41,45(16) 104,30(28) 146,15 +38,42
26. Kopec Tomáš VOV8203 C 44,42(28) 103,26(25) 148,08 +40,35
27. Mašata Roman PHK7107 C 47,43(37) 100,40(22) 148,23 +40,50
28. Novák Zdeněk NPA7701 C 45,14(30) 104,03(27) 149,17 +41,44
29. Fátor Jan ASU7907 C 45,38(33) 104,32(29) 150,10 +42,37
30. Zháňal Jan ZBM8721 C 45,44(34) 105,08(30) 150,52 +43,19
31. Kořínek Jindřich TUR8406 C 44,55(29) 107,13(31) 152,08 +44,35
32. Kondrát Martin PGP6501 C 44,41(27) 115,11(32) 159,52 +52,19
33. Vávra Jaroslav LPU7308 C 51,29(45) 120,08(33) 171,37 +64,04
34. Král Vojtěch SSU8841 E 41,24(13) 148,33(36) 189,57 +82,24
35. Lejsek Tadeáš PGP8903 A 62,33(46) 128,30(34) 191,03 +83,30
36. Kafka Miloš LPU8608 C 51,14(44) 140,02(35) 191,16 +83,43
Pospíšil Ondřej DKP8717 C 42,42(18) disk. disk.
Kolín Jan JIL7701 C 43,57(22) disk. disk.
Držka Štěpán LPU7604 C 50,42(43) disk. disk.
Štěrba Zbyněk LPU8304 R abs. disk. disk.
Pilkowski Tadzio OKS C 47,15(36) disk. disk.
Henek Michal RBK8605 C 49,05(39) disk. disk.
Weiner Jakub SHK7911 C 44,33(24) disk. disk.
Jelínek Petr ZBM7801 C 50,02(42) disk. disk.
Bravený Vít ZBM9102 R 41,20(12) disk. disk.
Kategorie H35B
===============
1. Dvořáček Jiří TTR7502 C 35,46( 1) 65,37( 1) 101,23
2. Ptáček Pavel BBM6508 C 40,15( 2) 70,01( 2) 110,16 +8,53
3. Šemelík Petr DKL6901 C 43,28( 4) 70,03( 3) 113,31 +12,08
4. Datel Jiří DKL7101 C 44,40( 6) 74,35( 4) 119,15 +17,52
5. Fencl Petr LPU6901 C 41,15( 3) 78,44( 6) 119,59 +18,36
6. Toužil Karel SHK7602 C 43,42( 5) 80,15( 7) 123,57 +22,34
7. Šuráň René LCE7034 C 50,41( 9) 78,32( 5) 129,13 +27,50
8. Svěchota Milan MOV7202 C 46,48( 7) 83,46( 8) 130,34 +29,11
9. Jelínek Jan AOP6401 C 52,47(10) 86,00( 9) 138,47 +37,24
10. Mielec Jaromír AOV6901 C 48,55( 8) 90,18(10) 139,13 +37,50
11. Sedláček Jaroslav HLV6404 C 71,22(13) 96,58(12) 168,20 +66,57
12. Gola Miroslav VIC6808 C 70,41(12) 106,50(13) 177,31 +76,08
13. Vinš Pavel DKL6900 C 68,35(11) 123,03(15) 191,38 +90,15
Chmelař Daniel VIC7212 C abs. 114,51(14) disk.
Kunart Tomáš PHK7205 C abs. 90,18(10) disk.
Kategorie H35C
===============
1. Švestka Vítězslav KVS7301 C 33,21( 2) 48,40( 1) 82,01
2. Levý Tomáš ZAM6801 C 37,28( 4) 49,55( 2) 87,23 +5,22
3. Kos Michal SRK6802 C 31,27( 1) 55,57( 5) 87,24 +5,23
4. Šklíba Jan SRK7501 C 36,24( 3) 57,18( 6) 93,42 +11,41
5. Müller Libor OTK7201 C 41,44( 7) 54,06( 4) 95,50 +13,49
6. Heřman Daniel SRK7102 C 41,30( 6) 62,57( 9) 104,27 +22,26
7. Švec Jiří CHT7201 C 39,32( 5) 68,13(11) 107,45 +25,44
8. Jirásek Stanislav HOR6501 C 42,55( 8) 64,51(10) 107,46 +25,45
9. Školník Jan BRU7301 C 50,27( 9) 62,06( 8) 112,33 +30,32
10. Vojtěch Libor HOR7303 C 64,03(10) 77,33(14) 141,36 +59,35
Rusin Jan BRU7601 C abs. 72,41(12) disk.
Zlesák Martin CHT7302 C disk. 53,00( 3) disk.
Smrček Petr KSU7401 abs. 73,46(13) disk.
Rozkošný Karel EKP7900 C abs. 60,42( 7) disk.
Kategorie H40B
===============
1. Vandas Luděk VAM6601 C 39,07( 1) 70,02( 2) 109,09
2. Killar Marek LTU6801 C 41,52( 3) 68,09( 1) 110,01 +0,52
3. Kunz Martin BBM7101 C 40,31( 2) 70,55( 3) 111,26 +2,17
4. Křivda Ivan CHC6701 C 47,13( 4) 75,05( 4) 122,18 +13,09
5. Kubičko Petr SJH6901 C 47,20( 5) 77,39( 5) 124,59 +15,50
6. Beneš Jan SJH7001 C 50,50( 6) 83,43( 6) 134,33 +25,24
7. Žanda Jan CTB6701 C 57,09( 8) 84,03( 7) 141,12 +32,03
8. Kubát Miroslav VRL6701 C 53,57( 7) 97,19( 9) 151,16 +42,07
9. Langr Jan SHK6701 C 62,23( 9) 91,41( 8) 154,04 +44,55
Kategorie H40C
===============
1. Urbanec Vít EZL7010 C 53,15( 4) 67,32( 1) 120,47
2. Suk Marek PZR6701 C 51,30( 1) 77,58( 3) 129,28 +8,41
3. Svoboda Martin BFM6701 C 52,40( 3) 77,25( 2) 130,05 +9,18
4. Kalousek Jiří DKP6901 C 52,17( 2) 79,33( 4) 131,50 +11,03
5. Grundmann Jan LTU6601 C 62,38( 6) 87,00( 5) 149,38 +28,51
6. Procházka Pavel ASU6949 C 63,02( 7) 91,31( 6) 154,33 +33,46
7. Javůrek Jaromír NE2 C 73,50( 9) 103,50( 7) 177,40 +56,53
Kohout Josef SHK6902 61,14( 5) disk. disk.
Chaloupka Stanislav CHC6703 C 65,29( 8) disk. disk.
Kategorie H45B
===============
1. Urválek Jiří TBM6107 C 30,58( 1) 58,33( 1) 89,31
2. Vávra Martin HOR6302 C 33,12( 3) 62,22( 2) 95,34 +6,03
3. Grepl Ladislav KON6111 C 32,01( 2) 65,20( 4) 97,21 +7,50
4. Krejčí Jaroslav BOR6302 33,38( 4) 63,44( 3) 97,22 +7,51
5. Jakeš Josef TYN6501 C 34,04( 6) 67,39( 5) 101,43 +12,12
6. Fencl Jiří PPU6301 C 34,02( 5) 69,18( 6) 103,20 +13,49
7. Kolář Rudolf ASU6301 C 34,53( 7) 70,05( 7) 104,58 +15,27
8. Petržela Pavel LTU6301 C 35,20( 8) 71,12( 9) 106,32 +17,01
9. Chmelař Pavel SHK6402 C 36,41( 9) 71,04( 8) 107,45 +18,14
10. Havlíček Libor JIL6103 C 37,33(11) 78,46(11) 116,19 +26,48
11. Sklenář Josef SBR6601 C 37,56(12) 78,42(10) 116,38 +27,07
12. Janů Zdeněk KSU5749 43,45(15) 85,03(14) 128,48 +39,17
13. Betlach Miroslav DKP6300 C 51,38(16) 80,15(12) 131,53 +42,22
14. Bořil Petr OSN6207 C 43,25(14) 91,56(15) 135,21 +45,50
15. Zebrowski Darek OKS C 62,46(17) 108,58(17) 171,44 +82,13
16. Pedowski Wojciech POL 63,26(18) 113,18(18) 176,44 +87,13
Sklenář Miroslav AOP6302 C abs. 81,56(13) disk.
Pilkowski Pawel OKS C disk. 92,15(16) disk.
Starý Pavel VRL6301 42,03(13) disk. disk.
Kategorie H45C
===============
1. Jelínek Roman CHC6301 C 37,24( 5) 50,20( 1) 87,44
2. Nykodým Petr TBM6307 C 34,22( 1) 53,26( 2) 87,48 +0,04
3. Jordanov Nikolaj VBM6501 C 34,40( 3) 54,58( 3) 89,38 +1,54
4. Král Martin JIL6101 C 35,33( 4) 55,06( 4) 90,39 +2,55
5. Kadaňka Jiří ROV6001 C 34,29( 2) 59,47( 5) 94,16 +6,32
6. Kološ Oldřich LPU6003 C 40,49( 9) 59,57( 6) 100,46 +13,02
7. Patočka Petr BBM6300 C 38,46( 8) 62,14(11) 101,00 +13,16
8. Záveský Richard CET6301 C 40,58(11) 61,32( 7) 102,30 +14,46
9. Lux Zdeněk KUN6201 C 38,37( 7) 64,14(12) 102,51 +15,07
10. Ullrich Petr BOR6300 C 40,49( 9) 62,04(10) 102,53 +15,09
11. Vydra Pavel PEN6200 C 38,31( 6) 65,01(13) 103,32 +15,48
12. Jašek Milan TBM6201 C 42,00(12) 61,49( 8) 103,49 +16,05
13. Dragovský Marek OKS 44,25(14) 65,51(14) 110,16 +22,32
14. Čermák Petr LPU6501 C 48,23(15) 66,21(15) 114,44 +27,00
15. Hanuš Pavel LTU6501 53,02(19) 62,03( 9) 115,05 +27,21
16. Sysel Svatobor TTR6202 C 44,05(13) 72,24(16) 116,29 +28,45
17. Černý Petr ALB6000 49,05(16) 75,55(17) 125,00 +37,16
18. Štěpánek Jiří LBM5401 C 49,52(17) 88,00(19) 137,52 +50,08
19. Pregartner Georg AUT C 58,54(20) 79,06(18) 138,00 +50,16
Kategorie H50B
===============
1. Hlaváč Jiří TBM6116 C 26,12( 1) 41,56( 1) 68,08
2. Ryšavý Jiří MOV5803 C 31,55( 3) 46,09( 2) 78,04 +9,56
3. Hirš Libor VBM6000 C 29,43( 2) 49,25( 4) 79,08 +11,00
4. Nešpor Jan TTR6101 C 33,12( 5) 48,49( 3) 82,01 +13,53
5. Dragowski Robert OKS C 32,21( 4) 51,30( 6) 83,51 +15,43
6. Tupec Jiří VAM5801 C 34,32( 8) 51,00( 5) 85,32 +17,24
7. Roudný Václav LPU6102 C 33,29( 6) 52,26( 7) 85,55 +17,47
8. Hausvater Karel SHK5801 C 33,44( 7) 52,44( 8) 86,28 +18,20
9. Maceček Otakar MOV6102 C 34,52(10) 55,17(10) 90,09 +22,01
10. Konstanciak Andrzej OKS C 35,14(11) 54,59( 9) 90,13 +22,05
11. Sombota Jiří LTU5901 C 34,46( 9) 59,19(12) 94,05 +25,57
12. Konopáč Jiří TUR5803 C 39,40(13) 55,53(11) 95,33 +27,25
13. Běhoun Pavel PHK5701 C 35,59(12) 65,11(13) 101,10 +33,02
Kategorie H50C
===============
1. Moravec Stanislav SOP5801 C 32,18( 3) 34,26( 1) 66,44
2. Korpas Jaroslav LBM6113 C 32,06( 2) 35,32( 2) 67,38 +0,54
3. Kršák Karel VIC5902 C 29,12( 1) 44,29( 5) 73,41 +6,57
4. Mutina Vlastimil BFM5701 C 40,24( 6) 42,24( 3) 82,48 +16,04
5. Matyáš Petr LBM6110 C 38,36( 5) 44,18( 4) 82,54 +16,10
6. Klimpl Petr LPU5401 C 35,56( 4) 47,44( 7) 83,40 +16,56
7. Jalový Jaroslav RBK5719 C 42,39( 7) 49,51( 8) 92,30 +25,46
8. Ptáček Ladislav BBM5300 C 45,26( 8) 47,38( 6) 93,04 +26,20
9. Šabatka Petr SHK5703 C 57,13( 9) 68,57( 9) 126,10 +59,26
Kategorie H55
===============
1. Uher Petr VSP5001 C 27,54( 2) 33,37( 1) 61,31
2. Strachota Jaroslav ASU5600 C 27,42( 1) 33,56( 2) 61,38 +0,07
3. Kolařík Zdeněk SBK5406 C 30,08( 4) 36,42( 3) 66,50 +5,19
4. Farář Václav LPU5201 C 30,50( 6) 38,08( 6) 68,58 +7,27
5. Štěrba Pavel LPU5408 C 32,13( 7) 37,15( 5) 69,28 +7,57
6. Gryaznevich Mikhail GBR C 29,51( 3) 39,50( 8) 69,41 +8,10
7. Robotka Libor PBM5303 C 30,32( 5) 39,14( 7) 69,46 +8,15
8. Šroler Zdeněk KUN5201 C 32,51( 8) 40,35( 9) 73,26 +11,55
9. Orálek Miroslav TTR5201 C 37,11( 9) 40,55(10) 78,06 +16,35
10. Lulay Miloš LPU5502 C 37,56(10) 41,18(11) 79,14 +17,43
11. Vácha Jiří SJI5414 C 61,56(13) 46,42(12) 108,38 +47,07
Fejlek Vojtěch SHK5202 C 41,01(11) disk. disk.
Slováček Rudolf TZL5402 C disk. 36,42( 3) disk.
Kategorie H60
===============
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C 23,26( 1) 32,02( 1) 55,28
2. Farář Jaroslav VRL5002 C 25,26( 2) 37,09( 4) 62,35 +7,07
3. Švadlena Jiří CHC4601 C 27,42( 5) 36,59( 3) 64,41 +9,13
4. Rejmont Milan LTU4801 25,45( 3) 39,02( 5) 64,47 +9,19
5. Hrobař Rudolf SRK4702 C 30,07( 7) 36,25( 2) 66,32 +11,04
6. Novák Karel NPA5001 C 27,21( 4) 39,34( 7) 66,55 +11,27
7. Jakubec Jindřich TUR4801 C 28,48( 6) 40,39( 8) 69,27 +13,59
8. Jelínek Vít TZL5102 C 34,21(13) 39,20( 6) 73,41 +18,13
9. Pospíšil Karel KAR5001 C 32,10(10) 42,28( 9) 74,38 +19,10
10. Kříž Pavel PZR4800 C 36,02(14) 44,59(11) 81,01 +25,33
11. Pilc Oldřich ZPV5100 C 33,02(11) 49,32(13) 82,34 +27,06
12. Štregl Tomáš VRL5001 33,05(12) 49,39(14) 82,44 +27,16
13. Zlesák Zdeněk JIL4701 C 36,45(15) 47,55(12) 84,40 +29,12
14. Procházka Jiří LTU4802 39,00(16) 51,35(15) 90,35 +35,07
15. Ševčík Milan CHA5003 C 42,01(17) 52,06(16) 94,07 +38,39
16. Pokorný Karel TCB4701 C 52,32(18) 58,12(19) 110,44 +55,16
17. Čepelka Petr LPU4701 C 55,11(19) 57,11(17) 112,22 +56,54
Blecha Ladislav FJI5106 C 31,22( 9) disk. disk.
Tomeček Lubomír KAR4701 C disk. 57,56(18) disk.
Pospíšil Jiří TUV4701 C 31,14( 8) disk. disk.
Buriánek Jaromír SCP abs. 44,15(10) disk.
Kategorie H65
===============
1. Tobiška Václav ZAM4401 C 26,50( 1) 38,59( 1) 65,49
2. Ostřanský Josef SSU4302 C 27,44( 2) 42,03( 4) 69,47 +3,58
3. Láznička Alois TZL3613 C 29,58( 3) 39,56( 3) 69,54 +4,05
4. Havlík Jaroslav SJC3601 C 31,44( 5) 39,45( 2) 71,29 +5,40
5. Kohout Tomáš UVP3700 C 31,38( 4) 45,58( 5) 77,36 +11,47
6. Suchý Karel PGP4300 C 36,52( 6) 55,32( 7) 92,24 +26,35
7. Pospíšil Jiří PZR4321 C 41,48( 7) 51,32( 6) 93,20 +27,31
8. Matějů Ivan UVP4600 C 42,13( 8) 60,29( 8) 102,42 +36,53
9. Bradáč Jaroslav LCE4412 C 56,34( 9) 79,41( 9) 136,15 +70,26
Kategorie H70
===============
1. Rejpal Petr SCP4100 C 36,56( 1) 39,29( 1) 76,25
2. Málek Josef LPU3901 C 50,41( 2) 40,00( 2) 90,41 +14,16
Kategorie H75
===============
1. Zemánek Bohumil VRL3601 C 42,32( 1) 40,51( 1) 83,23
2. Langr Jan BOR3601 C 59,19( 2) 45,37( 2) 104,56 +21,33
3. Hanák Milan FSP3400 C 64,24( 4) 52,54( 3) 117,18 +33,55
4. Valla Stanislav TZL3125 C 63,18( 3) 58,57( 4) 122,15 +38,52
Kategorie HDR
===============
1. Kalousková Amálie BKP 18,59
2. Hlaváčová Lucie TBM0660 C 19,53
3. Kuneš Vojtěch HOR0200 C 21,47
4. Švestka Jakub KVS 23,24
5. Dítě Dominik PHK C 23,48
6. Švestka Patrik KVS 24,14
7. Španiel Jan LPU0303 C 24,38
8. Nešpor Jiří TTR0502 C 24,59
9. Bukovác Filip ZBM0501 C 25,12
10. Vydrová Zuzana PEN0250 C 26,15
11. Kučera Jan PHK C 27,16
12. Kadaníková Tereza PHK C 27,39
13. Heřmanová Katka SRK0199 C 27,55
14. Kološová Veronika LPU 30,41
15. Jelínek Jakub AOP0601 C 31,33
16. Knobová Agáta VRL 31,57
17. Randáková Adélka VRL 33,45
18. Kadaník Petr PHK C 33,47
19. Tomanová Eliška LBM0651 C 33,56
20. Novotný Marek JHB0351 C 34,51
21. Novotná Šárka JHB0152 C 35,08
22. Dvořáček Jakub TTR0302 C 37,24
23. Švestková Karolína KVS 37,32
24. Matušincová Anna TCB0651 C 37,36
25. Olszanko Ola OKS C 40,41
26. Pavelec Matěj NPA0501 C 40,58
27. Urbanec Bruno EZL0704 43,57
28. Pilná Klára LPU0451 C 46,20
29. Bořil David PZR 47,35
30. Netuková Anežka SHK0750 51,05
31. Švíglerová Kateřina LPU0752 C 52,52
32. Frosch Vítek LPU0801 C 53,01
33. Štoková Sofie DKP0750 C 90,43
Suchánek Dušan SOP7001 C disk.
Kategorie P4
===============
1. Filip Aleš SHK5501 C 41,24
2. Tichý Jiří VRL 42,11
3. Ptáček Jan PVP7200 43,49
4. Bukovacová Alena ZBM7454 C 46,12
5. Hájková Michaela BBM7750 C 47,27
6. Kočí Petra KON C 48,24
7. Švestka Jiří KVS 48,41
8. Koblicová Milena VAM7651 C 54,57
9. Polášková Tereza TZL8851 C 55,52
10. Čížová Iveta AOP9651 C 55,55
11. Nikola Palubcikova SBR C 62,33
12. Suchý Petr SHK 66,08
13. Svobodná Eva DKP5851 C 67,07
14. Svobodová Mariana BFM6751 C 67,58
15. Stütz Herwig AUT C 73,43
16. Žák David LPU7005 C 74,57
17. Wohanková Kateřina VRL7955 C 80,32
18. Stejskalová Tereza DOB 83,34
19. Zitková Kateřina DOB 83,49
20. Valušiaková Mirka JIL7551 C 88,01
21. Stará Petra VRL7354 88,29
22. Kadaňka Jan ROV C 96,32
23. Sláčík Tomáš NE1 101,46
24. Škvarková Jana . 102,51
Poláková Lucie VRL8254 disk.
Josífová Verča PHK disk.
Kategorie P6
===============
1. Procházka Jan PGP8206 C 42,54
2. Hnilica Přemek ASU9141 A 54,09
3. Plíhal Tomáš SJI8509 C 56,24
4. Prchalová Ivana CHA8754 C 61,30
5. Procházka Tomáš SCP8200 C 67,43
6. Karásek Martin ZPV7301 C 67,51
7. Karásková Marcela ZPV6970 C 72,10
8. Štípek Rostislav TZL5702 C 73,07
9. Elbl Marek PHK8506 C 74,35
10. Rajnošková Lea ASU8499 C 82,18
11. Svobodný Petr DKP5800 C 82,51
12. Hanč Jaroslav VRL 84,59
13. Kraus Ota TJP5700 C 87,19
14. Hančová Alice VRL 87,49
15. Benc Martin ASU9143 C 99,10
16. Tomanová Elena YBM6666 C 104,08
17. Zlesák Ondřej JIL 113,17
Dvořák Vlastimil BOV4901 C disk.