Konečné výsledky kategorie 13.6.2011 19:20:54
MČR KT finále
===ČSOS-TTR===================================================Orienteering Organiser 2010===
Konečné výsledky kategorie: D16A 3.0km 0m 20k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Bořánková Karolína SK Kamenice KAM9550 A 23.53 + 0.00
2.Svobodová Lenka OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9551 A 25.32 + 1.39
3.Štičková Anna TJ Loko Liberec LLI9651 A 25.45 + 1.52
4.Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň LPM9651 A 27.27 + 3.34
5.Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardub LPU9657 A 27.37 + 3.44
6.Procházková Marie SK Kamenice KAM9554 A 27.50 + 3.57
7.Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 A 29.13 + 5.20
8.Odehnalová Tereza KOB MOIRA Brno ABM9757 A 29.40 + 5.47
9.Pavlů Kateřina SK Praga Praha PGP9554 B 29.54 + 6.01
10.Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9651 B 29.58 + 6.05
11.Doleželová Kateřina UNITOP SKP Žďár nad PZR9559 A 30.07 + 6.14
12.Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Te LTP9750 A 30.29 + 6.36
13.Hanušová Michaela OOB TJ Turnov TUR9554 A 31.34 + 7.41
14.Grulichová Lucie SK Prostějov JPV9677 B 31.52 + 7.59
15.Hlubučková Kristýna SK Kamenice KAM9551 A 33.13 + 9.20
16.Hanáková Magda Kometa Kralovice KRL9651 A 33.33 + 9.40
17.Haniszewska Angelik Poland POL 34.11 + 10.18
18.Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno VBM9651 A 35.23 + 11.30
Konečné výsledky kategorie: D16B 2.9km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka DKP9751 A 28.40 + 0.00
2.Novotná Klára OK 99 Hradec Králové PHK9751 A 29.44 + 1.04
3.Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň LPM9650 A 30.52 + 2.12
4.Kožinová Zuzana SK Praga Praha PGP9650 B 31.10 + 2.30
5.Hausenblasová Karol SK Kamenice KAM9650 A 31.24 + 2.44
6.Cych Weronika Poland POL 31.35 + 2.55
7.Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka DKP9652 A 32.34 + 3.54
8.Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec TRI9750 A 35.16 + 6.36
9.Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové PHK9656 A 36.19 + 7.39
10.Zakouřilová Štěpánk SOK TJ Turnov TUV9551 B 36.55 + 8.15
11.Hoidekrová Lucie TJ Loko Liberec LLI9552 B 37.02 + 8.22
12.Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačo LCE9751 A 37.50 + 9.10
13.Gotvaldová Dominika OK Jiskra Nový Bor BOR9551 B 38.34 + 9.54
14.Tesařová Jana VSK VŠB TU Ostrava VOV9751 A 39.41 + 11.01
15.Petrasová Zuzana OOB Vamberk VAM9653 A 40.31 + 11.51
16.Hošeková Vanda TJ Slavia Žilinská u VZA9651 41.18 + 12.38
17.Papugová Andrea TJ Akademik TU Košic TKE9751 41.56 + 13.16
Konečné výsledky kategorie: D16C 2.8km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Hrabánková Klára SK Praga Praha PGP9654 A 32.53 + 0.00
2.Vlachová Eliška KOB Konice KON9572 B 37.01 + 4.08
3.Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Va SKV9653 B 38.01 + 5.08
3.Papugová Martina TJ Akademik TU Košic TKE9551 38.01 + 5.08
5.Šmejcová Anna Sportcentrum Jičín SJC9552 B 40.44 + 7.51
6.Šádková Martina OK 99 Hradec Králové PHK9653 B 41.56 + 9.03
7.Smutná Kateřina SOK TJ Turnov TUV9653 B 43.00 + 10.07
8.Otrusinová Jana KOB MOIRA Brno ABM9560 B 43.53 + 11.00
9.Kubičková Bára SJH Jindřichův Hrade SJH9551 B 48.30 + 15.37
Konečné výsledky kategorie: D18A 3.3km 0m 21k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov TUR9353 A 25.09 + 0.00
2.Horčičková Vendula SK Univerzity Palack UOL9353 A 27.05 + 1.56
3.Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové PHK9451 A 27.34 + 2.25
4.Šimková Johanka SK Univerzity Palack UOL9355 A 28.03 + 2.54
5.Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno ZBM9451 A 29.02 + 3.53
6.Kochová Nikola OOB TJ Turnov TUR9358 A 29.03 + 3.54
7.Morawska Ania Poland POL 29.36 + 4.27
8.Nožková Sára TJ TŽ Třinec TRI9353 A 30.08 + 4.59
9.Reslová Hana SOOB Spartak Rychnov SRK9352 A 30.15 + 5.06
10.Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno ZBM9354 A 30.23 + 5.14
11.Kolářová Renáta Magnus Orienteering ASU9351 C 30.24 + 5.15
12.Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno ZBM9456 A 30.34 + 5.25
13.Szeliga Malgorzata Poland POL 31.06 + 5.57
14.Kožinová Anna SK Praga Praha PGP9350 A 32.02 + 6.53
15.Jeřábková Jitka SKOB Zlín TZL9453 B 33.14 + 8.05
16.Šrámková Michaela SJH Jindřichův Hrade SJH9352 A 34.15 + 9.06
17.Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň LPM9452 A 34.20 + 9.11
18.Šestáková Petra SK Radioklub Blansko RBK9357 A 34.57 + 9.48
Konečné výsledky kategorie: D18B 2.9km 0m 19k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Tichá Tereza SJH Jindřichův Hrade SJH9452 A 28.35 + 0.00
2.Vozdová Aneta Klub vytrvalostních KSU9394 A 28.46 + 0.11
3.Mrázová Pavla SK Kamenice KAM9350 A 28.52 + 0.17
4.Voborníková Alena SK OB Chotěboř CTB9451 A 29.40 + 1.05
5.Sokolová Ludmila Magnus Orienteering ASU9499 C 29.41 + 1.06
6.Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka DKP9450 A 30.01 + 1.26
7.Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka DKP9350 A 30.06 + 1.31
8.Janů Hana Klub vytrvalostních KSU9393 A 30.23 + 1.48
9.Kulhavá Šárka OK Lokomotiva Pardub LPU9357 A 30.31 + 1.56
10.Šarmanová Alena POBO - přátelé OB Op AOP9352 B 31.46 + 3.11
11.Palasová Pavlína Sportcentrum Jičín SJC9352 B 32.05 + 3.30
12.Procházková Klára OK Lokomotiva Pardub LPU9451 A 32.17 + 3.42
13.Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardub LPU9351 A 33.00 + 4.25
14.Koporová Petra SK Žabovřesky Brno ZBM9353 A 33.58 + 5.23
15.Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové PHK9353 A 34.14 + 5.39
16.Brožová Aneta OOB TJ Turnov TUR9453 A 34.21 + 5.46
17.Körberová Andrea OOB TJ Turnov TUR9455 B 40.33 + 11.58
Kosová Štěpánka TJ TŽ Třinec TRI9458 A DISK
Konečné výsledky kategorie: D18C 2.8km 0m 17k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Fundová Eliška TJ Slavia Hradec Krá SHK9351 A 30.20 + 0.00
2.Myslivcová Pavla TJ Slavia Hradec Krá SHK9352 C 32.23 + 2.03
3.Jemelíková Denisa SK Žabovřesky Brno ZBM9351 A 34.08 + 3.48
4.Koláriková Lucie SKOB Zlín TZL9451 A 34.14 + 3.54
5.Tesařová Marcela VSK VŠB TU Ostrava VOV9450 A 34.37 + 4.17
6.Steigrová Lucia TJ Slavia Ekonom Ban EBB9351 36.13 + 5.53
7.Hnilicová Šárka Klub vytrvalostních KSU9493 B 36.38 + 6.18
8.Vítková Lucie SK Prostějov JPV9474 B 37.21 + 7.01
9.Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablon TJN9353 B 37.38 + 7.18
10.Kamererová Valérie SK Kamenice KAM9452 B 38.20 + 8.00
11.Švábková Anna OOB TJ Turnov TUR9352 B 38.33 + 8.13
12.Žuchová Nikola OOB TJ Tatran Jablon TJN9352 B 38.34 + 8.14
13.Benešová Iveta SJH Jindřichův Hrade SJH9351 A 39.19 + 8.59
14.Svobodová Klára OOB TJ Slezan Opava SOP9352 B 40.21 + 10.01
15.Krejčí Kateřina OOB TJ Baník Ostrava AOV9350 A 41.40 + 11.20
16.Jeřábková Zuzana SK Univerzity Palack UOL9453 B 42.29 + 12.09
17.Škrabalová Adéla KOB MOIRA Brno ABM9357 B 45.20 + 15.00
18.Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno VBM9353 C 47.50 + 17.30
19.Borovičková Jana VŠTJ Stavební fakult FSP9455 B 53.01 + 22.41
Hegerová Petra SK Radioklub Blansko RBK9355 B DISK
Konečné výsledky kategorie: D20A 3.9km 0m 25k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové PHK9150 E 30.38 + 0.00
2.Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové PHK9255 E 30.57 + 0.19
3.Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno ZBM9153 R 32.44 + 2.06
4.Valešová Jana OK 99 Hradec Králové PHK9154 R 34.26 + 3.48
5.Petráčková Klára OK Lokomotiva Pardub LPU9261 A 34.50 + 4.12
6.Teplá Karolína TJ Slavia Hradec Krá SHK9251 A 35.56 + 5.18
7.Kubátová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A 36.25 + 5.47
8.Sklenářová Radka SK Žabovřesky Brno ZBM9250 A 36.47 + 6.09
9.Chmelařová Michaela TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 A 37.01 + 6.23
10.Poloprutská Markéta Slavia Liberec Orien VLI9251 A 37.07 + 6.29
11.Čermáková Magdalena SK Univerzity Palack UOL9155 A 38.06 + 7.28
12.Svobodná Madla Oddíl OB Kotlářka DKP9154 R 39.16 + 8.38
13.Čermáková Kristýna SK Praga Praha PGP9154 A 39.48 + 9.10
14.Procházková Monika KOB Baník Sokolov BSO9150 R 39.57 + 9.19
15.Mezníková Lucie SK Žabovřesky Brno ZBM9150 A 40.06 + 9.28
16.Kosová Barbora TJ TŽ Třinec TRI9258 A 40.41 + 10.03
17.Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačo LCE9251 A 43.07 + 12.29
18.Mervartová Kristýna SK Žabovřesky Brno ZBM9160 R 48.06 + 17.28
Konečné výsledky kategorie: D20B 3.5km 0m 20k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Uhlíková Tereza OOB TJ Turnov TUR9151 R 33.19 + 0.00
2.Krejčíková Marie SKOB Zlín TZL9252 A 34.03 + 0.44
3.Burdová Adéla KOB Děčín LDC9152 B 36.23 + 3.04
4.Beranová Barbora OK Jiskra Nový Bor BOR9159 R 37.24 + 4.05
5.Štrajtová Štěpánka SK Univerzity Palack UOL9151 A 37.39 + 4.20
6.Jastrzembská Tereza TJ TŽ Třinec TRI9256 A 37.42 + 4.23
7.Křečková Lenka Magnus Orienteering ASU9271 C 40.04 + 6.45
7.Šámalová Ludmila SK Praga Praha PGP9252 B 40.04 + 6.45
9.Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablon TJN9252 B 40.23 + 7.04
10.Procházková Zuzana TJ Lokomotiva Beroun LBE9251 A 42.56 + 9.37
11.Moučková Andrea SK Radioklub Blansko RBK9257 A 43.50 + 10.31
12.Jelínková Šárka SK Praga Praha PGP9153 A 45.31 + 12.12
13.Urbanová Johana UNITOP SKP Žďár nad PZR9251 B 47.51 + 14.32
Pekárková Monika SK Radioklub Blansko RBK9252 B DISK
Konečné výsledky kategorie: D21A 4.9km 0m 29k Ranking:0.0000 * 1.10
----------------------------------------------------------------------------------
1.Heczková Bohdana Slavia Liberec Orien VLI7750 E 37.39 + 0.00 R: 0b
2.Brožková Dana Sportcentrum Jičín SJC8156 E 37.52 + 0.13 R: 0b
3.Duchová Iveta OK Lokomotiva Pardub LPU8654 E 38.25 + 0.46 R: 0b
4.Gomzyk-Omová Michae OOB TJ Turnov TUR8153 E 39.15 + 1.36 R: 0b
5.Rufferová Iva OOB TJ Turnov TUR8354 E 39.38 + 1.59 R: 0b
5.Knapová Jana OK Lokomotiva Pardub LPU9053 E 39.38 + 1.59 R: 0b
7.Hermanová Zuzana OK Lokomotiva Pardub LPU8752 E 39.51 + 2.12 R: 0b
8.Kovářová Kristýna Oddíl OB Kotlářka DKP8450 E 39.58 + 2.19 R: 0b
9.Krafková Lucie OOB TJ Turnov TUR8650 R 40.35 + 2.56 R: 0b
10.Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka DKP8850 E 40.44 + 3.05 R: 0b
11.Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno ZBM8951 E 41.19 + 3.40 R: 0b
12.Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka DKP8853 E 41.28 + 3.49 R: 0b
13.Doležalová Monika SK Kamenice KAM8851 E 41.30 + 3.51 R: 0b
14.Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardub LPU8357 E 41.36 + 3.57 R: 0b
15.Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno ZBM8888 E 41.55 + 4.16 R: 0b
16.Jedličková Zuzana TJ Slavia Hradec Krá SHK8150 E 41.56 + 4.17 R: 0b
17.Holinková Hana KOB Prostějov ZPV6777 C 41.59 + 4.20 R: 0b
18.Mechlová Lenka TJ Slavia Hradec Krá SHK9051 R 42.01 + 4.22 R: 0b
19.Škodová Petra OK Lokomotiva Pardub LPU8359 R 42.42 + 5.03 R: 0b
20.Poklopová Lenka SK Univerzity Palack UOL8951 E 43.16 + 5.37 R: 0b
21.Spurná Martina SK Praga Praha PGP8556 R 43.18 + 5.39 R: 0b
22.Bochenková Ivana Sportcentrum Jičín SJC8952 E 45.55 + 8.16 R: 0b
23.Müllerová Věra OOB Vamberk VAM9051 E 46.35 + 8.56 R: 0b
24.Tichovská Hana SK Praga Praha PGP6652 R 49.55 + 12.16 R: 0b
Konečné výsledky kategorie: D21B 4.4km 0m 25k Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno ZBM8989 E 38.20 + 0.00 R: 0b
2.Jakobová Adéla SK Univerzity Palack UOL9052 R 39.08 + 0.48 R: 0b
3.Kašková Kateřina OK Chrastava CHA7850 R 40.20 + 2.00 R: 0b
4.Košárková Iva OK Sparta Praha SCP8152 R 40.25 + 2.05 R: 0b
5.Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka DKP8254 C 41.27 + 3.07 R: 0b
6.Neradová Alena KOB Chemopetrol Litv LIT8551 C 42.29 + 4.09 R: 0b
7.Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka DKP8651 C 42.57 + 4.37 R: 0b
8.Hrobařová Lenka Magnus Orienteering ASU7751 C 43.04 + 4.44 R: 0b
9.Doležalová Veronika TJ Slavia Hradec Krá SHK8753 C 43.11 + 4.51 R: 0b
10.Smutná Pavla OOB Vamberk VAM8651 C 43.17 + 4.57 R: 0b
11.Vozdová Klára Magnus Orienteering ASU8964 A 43.18 + 4.58 R: 0b
12.Petrželová Tereza TJ Slavia Hradec Krá SHK8952 R 43.53 + 5.33 R: 0b
13.Bucká Martina A-team Bruntál ABR8651 C 44.19 + 5.59 R: 0b
14.Podmolíková Dagmar SKOB Zlín TZL7155 C 44.36 + 6.16 R: 0b
15.Peterová Alena KOB Dobruška DOB8953 C 44.48 + 6.28 R: 0b
16.Azebová Nina OK 99 Hradec Králové PHK8855 C 45.21 + 7.01 R: 0b
17.Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín SJC8951 C 45.31 + 7.11 R: 0b
18.Kynčlová Martina OK Jilemnice JIL8651 C 45.49 + 7.29 R: 0b
19.Klimplová Lenka OK Lokomotiva Pardub LPU7951 C 46.00 + 7.40 R: 0b
20.Štěpánová Dita KOB Dobruška DOB7956 C 46.04 + 7.44 R: 0b
21.Vávrová Veronika Magnus Orienteering ASU8598 C 47.29 + 9.09 R: 0b
22.Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor BOR8752 R 47.31 + 9.11 R: 0b
23.Labašová Katarína Magnus Orienteering ASU8351 E 50.55 + 12.35 R: 0b
24.Palátová Petra SK Žabovřesky Brno ZBM8658 C 62.08 + 23.48 R: 0b
Konečné výsledky kategorie: D21C 4.3km 0m 22k Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka DKP8756 R 38.53 + 0.00 R: 0b
2.Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor BOR9051 R 40.06 + 1.13 R: 0b
3.Svobodová Jitka KOB Dobřichovice DCE7450 C 40.20 + 1.27 R: 0b
4.Gabrovská Lucie KOB TRETRA Praha TAP8854 C 40.52 + 1.59 R: 0b
5.Mezníková Lenka Sportcentrum Jičín SJC8484 C 42.16 + 3.23 R: 0b
6.Uvizlová Martina Sportcentrum Jičín SJC8665 R 42.19 + 3.26 R: 0b
7.Doležalová Lenka TJ Slavia Hradec Krá SHK8256 C 42.54 + 4.01 R: 0b
8.Hojná Silvie OK Sparta Praha SCP7950 C 43.24 + 4.31 R: 0b
9.Tichovská Martina SK Praga Praha PGP8658 R 43.52 + 4.59 R: 0b
10.Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E 44.18 + 5.25 R: 0b
11.Mrštíková Květa OK Lokomotiva Pardub LPU8753 C 44.33 + 5.40 R: 0b
12.Otrusinová Jana SKOB Zlín TZL8658 C 44.51 + 5.58 R: 0b
12.Krejčíková Barbora SKOB Zlín TZL8551 C 44.51 + 5.58 R: 0b
14.Višňová Michaela VSK VŠB TU Ostrava VOV8456 C 45.06 + 6.13 R: 0b
15.Šediváková Helena OK Lokomotiva Pardub LPU8857 C 45.45 + 6.52 R: 0b
16.Peterová Věra KOB Dobruška DOB8751 C 45.57 + 7.04 R: 0b
17.Otrubová Johana KOB Konice KON7852 C 46.39 + 7.46 R: 0b
18.Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové PHK8951 C 47.06 + 8.13 R: 0b
19.Vodrážková Kateřina KOS Slavia VŠ Plzeň VPM7995 C 47.07 + 8.14 R: 0b
20.Pachnerová Dominika OK Chrastava CHA7750 C 48.21 + 9.28 R: 0b
21.Ulahelová Jana OOB TJ Lokomotiva Tr LTU8451 C 48.46 + 9.53 R: 0b
22.Rábová Zuzana SK Radioklub Blansko RBK8556 C 49.09 + 10.16 R: 0b
23.Gajdová Kristina USK Praha VSP7752 C 49.10 + 10.17 R: 0b
24.Hrstková Vladěna SK Praga Praha PGP8753 R 49.17 + 10.24 R: 0b
25.Hubáčková Pavla OOB TJ Slovan Luhačo LCE9052 C 49.37 + 10.44 R: 0b
25.Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha EKP7053 C 49.37 + 10.44 R: 0b
27.Wurzelová Hana SK Orientační sporty OSN8972 R 50.06 + 11.13 R: 0b
28.Kašparová Šárka POBO - přátelé OB Op AOP7251 C 50.40 + 11.47 R: 0b
29.Klíchová Jana SK Severka Šumperk SSU8151 C 50.51 + 11.58 R: 0b
30.Dittrichová Petra KOB Konice KON8787 C 51.57 + 13.04 R: 0b
31.Jablonovská Lenka Klub OB Sokol Pezino SPE9063 52.04 + 13.11 R: 0b
32.Weissová Lucie POBO - přátelé OB Op AOP8952 C 53.19 + 14.26 R: 0b
33.Hůlková Marie TJ Start Náchod SNA8255 C 54.36 + 15.43 R: 0b
34.Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha TAP9053 A 55.22 + 16.29 R: 0b
35.Bednářová Michala OOB Vamberk VAM8951 C 55.25 + 16.32 R: 0b
36.Křížová Vendula OK Sparta Praha SCP8355 C 56.50 + 17.57 R: 0b
37.Šmerková Jitka VSK Mendelu Brno VBM8353 C 57.15 + 18.22 R: 0b
38.Fučíková Hana VSK Mendelu Brno VBM7751 C 58.15 + 19.22 R: 0b
39.Gothardová Eva VSK Mendelu Brno VBM7752 C 58.58 + 20.05 R: 0b
40.Borovičková Lenka VŠTJ Stavební fakult FSP7350 C 60.01 + 21.08 R: 0b
41.Hanzlová Veronika OK Jiskra Nový Bor BOR8150 C 71.40 + 32.47 R: 0b
Konečné výsledky kategorie: D21D 3.9km 0m 21k Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Malá Věra OK Jilemnice JIL7752 C 39.53 + 0.00 R: 0b
2.Teplá Tereza TJ Slavia Hradec Krá SHK8851 C 39.57 + 0.04 R: 0b
3.Petrová Daniela OK Lokomotiva Pardub LPU8454 C 41.47 + 1.54 R: 0b
4.Sůvová Barbora OK Lokomotiva Pardub LPU8751 C 45.28 + 5.35 R: 0b
5.Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka DKP8154 R 46.58 + 7.05 R: 0b
6.Neradová Eva KOB Chemopetrol Litv LIT8951 C 54.17 + 14.24 R: 0b
7.Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno ZBM8954 C 58.42 + 18.49 R: 0b
Konečné výsledky kategorie: D35A 3.6km 0m 18k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín SJC7451 C 35.58 + 0.00
2.Hořčičková Eva SK Univerzity Palack UOL7051 C 36.26 + 0.28
3.Petráňová Jana OK Sparta Praha SCP7555 C 38.05 + 2.07
4.Novotná Petra OK 99 Hradec Králové PHK6651 C 41.28 + 5.30
5.Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardub LPU7658 C 43.15 + 7.17
6.Richterová Nataša OOB TJ Spartak Adamo ADA7451 C 44.01 + 8.03
7.Kučerová Marie USK Praha VSP7551 C 44.19 + 8.21
8.Kundratová Jana TJ Jižní svahy Zlín JZL7351 C 47.54 + 11.56
9.Procházková Pavlína TJ Lokomotiva Beroun LBE6450 C 54.06 + 18.08
Konečné výsledky kategorie: D35B 3.3km 0m 16k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Čechová Marcela KOS TJ Tesla Brno TBM7659 C 40.43 + 0.00
2.Arnoštová Kateřina USK Praha VSP7652 C 42.56 + 2.13
3.Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno TBM7467 C 44.53 + 4.10
4.Korpasová Ivana TJ Lokomotiva-Ingsta LBM7362 C 45.58 + 5.15
5.Horáková Lenka USK Praha VSP7255 C 46.50 + 6.07
6.Kroniková Jana TJ Slavia Hradec Krá SHK7350 C 50.08 + 9.25
7.Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C 50.40 + 9.57
Konečné výsledky kategorie: D40A 3.4km 0m 19k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec TRI6950 C 31.02 + 0.00
2.Smutná Jana OOB Vamberk VAM6251 C 32.01 + 0.59
3.Švadlenová Ivana KOB Choceň CHC7151 C 33.06 + 2.04
4.Voborníková Eva SK OB Chotěboř CTB6851 C 36.10 + 5.08
5.Tesařová Bohumila VSK VŠB TU Ostrava VOV6957 C 37.43 + 6.41
6.Barcíková Renata Magnus Orienteering ASU6751 C 38.06 + 7.04
7.Kociánová Eva TJ Opava OOP6750 C 38.12 + 7.10
8.Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad PZR7171 C 39.30 + 8.28
9.Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C 40.03 + 9.01
10.Kostková Jana POBO - přátelé OB Op AOP7151 C 40.15 + 9.13
11.Benešová Iva SJH Jindřichův Hrade SJH7051 C 40.36 + 9.34
12.Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor STB6798 C 41.04 + 10.02
13.Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablon TJN7050 C 42.19 + 11.17
14.Pavlů Veronika SK Praga Praha PGP6950 C 43.34 + 12.32
Konečné výsledky kategorie: D40B 3.1km 0m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Švecová Iva OOB SK Chrast CHT7151 C 40.37 + 0.00
2.Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C 42.52 + 2.15
3.Šmelíková Hana TJ Rapid Bratislava RBA6951 43.49 + 3.12
4.Procházková Alexand OK Lokomotiva Pardub LPU7051 C 45.37 + 5.00
5.Semíková Iva SK OK 24 Praha OKP6852 C 46.34 + 5.57
6.Křečková Petra KOB Prostějov ZPV7076 C 48.29 + 7.52
7.Nykodýmová Monika KOS TJ Tesla Brno TBM6870 C 48.38 + 8.01
8.Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno VBM7079 C 49.32 + 8.55
9.Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C 51.54 + 11.17
10.Sedláčková Jana OOB TJ Sokol Holešov HLV7060 C 54.50 + 14.13
11.Zimmermannová Milen OOB TJ Sokol Křemže KRE6851 C 65.07 + 24.30
Douchová Jaroslava TJ Start Náchod SNA7155 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D45A 3.4km 0m 21k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačo LCE6569 C 35.47 + 0.00
2.Teplá Hana TJ Slavia Hradec Krá SHK6561 C 36.42 + 0.55
3.Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačo LCE6461 C 38.50 + 3.03
4.Klapalová Jana OOB Vamberk VAM6451 C 40.42 + 4.55
5.Jirková Renata KOB Prostějov ZPV6553 C 41.34 + 5.47
6.Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačo LCE6359 C 41.40 + 5.53
7.Hlavová Miroslava KOB Konice KON6389 C 42.56 + 7.09
8.Jastrzembská Jarmil TJ TŽ Třinec TRI6450 C 43.43 + 7.56
9.Wurzelová Dana SK Orientační sporty OSN6654 C 45.32 + 9.45
10.Poklopová Ivana SK Univerzity Palack UOL6451 C 45.50 + 10.03
11.Tichá Jana TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C 50.54 + 15.07
12.Šmelíková Jana TJ Rapid Bratislava RBA6670 52.44 + 16.57
Konečné výsledky kategorie: D45B 3.0km 0m 16k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha EKP6252 C 41.06 + 0.00
2.Němečková Jarmila SK OK 24 Praha OKP6650 C 41.22 + 0.16
3.Krejčíková Monika SKOB Zlín TZL6262 C 42.17 + 1.11
4.Slezáková Jitka OOB TJ Slovan Luhačo LCE6351 C 46.33 + 5.27
5.Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk SSU6591 C 48.28 + 7.22
6.Mrázová Pavla KOB Dobřichovice DCE5550 C 48.31 + 7.25
7.Dittrichová Lenka KOB Konice KON6285 C 56.34 + 15.28
8.Petrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6351 C 56.48 + 15.42
9.SOCHOROVÁ Hana SKOB Baník Havířov HAV6250 C 65.00 + 23.54
10.Schusterová Martina POBO - přátelé OB Op AOP6551 C 67.00 + 25.54
11.Sýkorová Ivana POBO - přátelé OB Op AOP6451 C 68.50 + 27.44
Chmelařová Marie TJ Slavia Hradec Krá SHK6352 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D50A 3.1km 0m 16k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C 37.47 + 0.00
2.Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha EKP5750 C 39.54 + 2.07
3.Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno TBM5855 C 40.48 + 3.01
4.Michálková Jiřina USK Praha VSP6151 C 43.12 + 5.25
5.Hrstková Dana OK Jihlava SJI6051 C 43.44 + 5.57
6.Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno VBM6155 C 51.01 + 13.14
7.Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice DCE5650 C 51.16 + 13.29
8.Kavková Dana OK Sparta Praha SCP6150 C 52.25 + 14.38
Zelená Markéta SK Praga Praha PGP5850 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D50B 2.9km 0m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačo LCE5852 C 43.48 + 0.00
2.Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha EKP6150 C 44.02 + 0.14
3.Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka DKP5752 C 51.15 + 7.27
4.Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno VBM5754 C 52.26 + 8.38
5.Bouchalová Zdena KOS Slavia VŠ Plzeň VPM5757 C 53.02 + 9.14
6.Nováková Pavla OK Doksy DOK5950 C 56.22 + 12.34
7.Šámalová Hana SK Praga Praha PGP6150 C 56.52 + 13.04
8.Gazdačková Jana TJ Slavia Hradec Krá SHK5851 C 57.12 + 13.24
9.Jelínková Dagmar SKOB Zlín TZL5757 C 72.06 + 28.18
Konečné výsledky kategorie: D55A 2.9km 0m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad PZR5654 C 30.43 + 0.00
2.Janotová Dobra KOS TJ Tesla Brno TBM5662 C 31.23 + 0.40
3.Doležalová Vlasta SK Praga Praha PGP5550 C 34.38 + 3.55
4.Potěšilová Vladimír VSK Mendelu Brno VBM5655 C 35.39 + 4.56
5.Procházková Miluše KOB Dobřichovice DCE5450 C 36.36 + 5.53
6.Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C 37.09 + 6.26
7.Kolaříková Věra KOB Start Blansko SBK5251 C 37.39 + 6.56
8.Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha EKP5650 C 37.48 + 7.05
9.Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno TBM5351 C 40.36 + 9.53
10.Jahnová Helena OK Sparta Praha SCP5550 C 40.51 + 10.08
11.Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardub LPU5551 C 42.51 + 12.08
Konečné výsledky kategorie: D55B 2.8km 0m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Dočkalová Jiřina OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C 33.23 + 0.00
2.Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka NPA5351 C 40.06 + 6.43
3.Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačo LCE5551 C 44.41 + 11.18
4.Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno TBM5253 C 44.53 + 11.30
5.Nováková Jana SK LOB Nová Paka NPA5552 C 46.28 + 13.05
6.Vávrová Beáta Magnus Orienteering ASU5651 C 51.47 + 18.24
7.Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C 52.21 + 18.58
8.Salajková Věra TJ Lokomotiva-Ingsta LBM5558 C 57.00 + 23.37
9.Podhorská Věra SK Free Jihlava FJI5252 C 79.21 + 45.58
Konečné výsledky kategorie: D60A 2.9km 0m 16k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Neradová Alena KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C 39.28 + 0.00
2.Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD BOV4852 C 45.33 + 6.05
3.Omová Jana OOB TJ Turnov TUR5150 C 46.10 + 6.42
4.Dohnalová Dana USK Praha VSP5050 C 47.06 + 7.38
5.Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad PZR5051 C 51.38 + 12.10
6.Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C 53.14 + 13.46
Konečné výsledky kategorie: D60B 2.7km 0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka DKP5150 C 42.04 + 0.00
2.Horáčková Stanislav Slavia Liberec Orien VLI4950 C 42.19 + 0.15
3.Novotná Ludmila TJ Opava OOP4850 C 44.30 + 2.26
4.Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C 46.31 + 4.27
5.Karmazínová Ivana Slavia Liberec Orien VLI5150 C 48.32 + 6.28
Konečné výsledky kategorie: D65 2.5km 0m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Gavendová Anna TJ TŽ Třinec TRI4650 C 33.28 + 0.00
2.Haňkovská Jana SK Praga Praha PGP4050 C 35.25 + 1.57
3.Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD BOV4251 C 37.19 + 3.51
4.Vlachová Renata VSK VŠB TU Ostrava VOV4450 C 38.11 + 4.43
5.Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno TBM4451 C 58.41 + 25.13
6.Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor BOR3750 C 77.57 + 44.29
Konečné výsledky kategorie: H16A 3.3km 0m 22k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačo LCE9501 A 24.36 + 0.00
2.Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor BOR9503 A 25.55 + 1.19
3.Horák Patrik OOB TJ Turnov TUR9502 A 27.27 + 2.51
4.Šmelík Martin TJ Rapid Bratislava RBA9601 28.15 + 3.39
5.Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad PZR9505 A 28.46 + 4.10
6.Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačo LCE9601 A 29.02 + 4.26
7.Křivda Martin KOB Choceň CHC9501 A 29.29 + 4.53
8.Wolowczyk Krzysztof Poland POL 30.01 + 5.25
9.Netuka Vojtěch TJ Slavia Hradec Krá SHK9701 A 30.56 + 6.20
10.Fürst Matouš TJ Loko Liberec LLI9603 B 32.25 + 7.49
11.Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka DKP9500 A 32.41 + 8.05
12.Dzioba Mateusz Poland POL 33.21 + 8.45
13.Ptáček Pavel BETA URSUS Brno BBM9600 A 33.54 + 9.18
14.Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno ZBM9515 A 34.02 + 9.26
15.Chmelař Martin SK Prostějov JPV9505 A 34.23 + 9.47
16.Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačo LCE9602 A 35.46 + 11.10
17.Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B 36.24 + 11.48
Kettner Vojtěch SK Kamenice KAM9601 A DISK
Konečné výsledky kategorie: H16B 3.2km 0m 21k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kamenický Jeroným SK Orientační sporty OSN9549 B 26.33 + 0.00
2.Horáček Petr OK 99 Hradec Králové PHK9602 A 27.32 + 0.59
3.Čech Jan OK Jihlava SJI9601 A 27.37 + 1.04
4.Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové PHK9601 B 28.48 + 2.15
5.Sklenář Martin SKOB Bruntál SBR9501 A 29.11 + 2.38
6.Záděra Pavel BETA URSUS Brno BBM9500 B 29.45 + 3.12
7.Veselý Jakub TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 B 30.35 + 4.02
8.Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardub LPU9609 A 31.21 + 4.48
9.Ciekanski Mateusz Poland POL 31.30 + 4.57
10.Chovanec David SKOB Zlín TZL9502 B 31.31 + 4.58
11.Jonáš Martin Kobra Bratislava BBA9601 31.59 + 5.26
12.Vičan Dominik SK Prostějov JPV9501 B 32.53 + 6.20
13.Hraboš Matěj TJ Rapid Bratislava RBA9501 33.46 + 7.13
13.Lesák Jakub OB TJ Sokol Žamberk ZAM9603 A 33.46 + 7.13
15.Fajkus Radim SK Prostějov JPV9509 B 34.12 + 7.39
16.Janeba Vladimír KOB Choceň CHC9602 A 34.40 + 8.07
17.Vacek Vojtěch OK Jihlava SJI9602 B 37.32 + 10.59
18.Lustig Matyáš Oddíl OB Kotlářka DKP9507 B 41.30 + 14.57
Konečné výsledky kategorie: H16C 2.9km 0m 18k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka DKP9600 A 26.22 + 0.00
2.Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno ZBM9503 B 30.42 + 4.20
3.Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž SKM9501 B 31.01 + 4.39
4.Čermák Matyáš SK Kamenice KAM9501 B 31.12 + 4.50
5.Sedláček Ondřej OOB TJ Sokol Holešov HLV9732 A 32.30 + 6.08
6.Dvorský Petr KOB Směr Kroměříž SKM9601 A 32.42 + 6.20
7.Klabouch Martin TJ Slavia Žilinská u VZA9602 33.34 + 7.12
8.Buk Michal SKOB Roudnice nad La ROU9601 B 34.26 + 8.04
9.Zamazal Tomáš KOB TRETRA Praha TAP9501 C 36.18 + 9.56
10.Aster Tomáš SKOB Slaný SLA9602 C 38.05 + 11.43
11.Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablon TJN9501 B 40.16 + 13.54
12.Pokorný Matěj Kometa Kralovice KRL9502 B 40.28 + 14.06
13.Garbacik Michal Poland POL 41.48 + 15.26
14.Nejman Stanislav OK Chrastava CHA9500 C 42.07 + 15.45
15.Taclík Milan OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9601 B 48.25 + 22.03
16.Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava AOV9701 A 64.05 + 37.43
17.Svoboda František OOB TJ Slezan Opava SOP9601 B 83.02 + 56.40
Konečné výsledky kategorie: H18A 3.9km 0m 24k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Minář Marek Magnus Orienteering ASU9444 C 24.14 + 0.00
2.Chloupek Adam SK Studenec STH9302 A 24.38 + 0.24
3.Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačo LCE9301 A 25.15 + 1.01
4.Kettner Lukáš SK Kamenice KAM9403 A 25.28 + 1.14
5.Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačo LCE9302 A 25.56 + 1.42
6.Čermák Jan OK Lokomotiva Pardub LPU9301 A 26.02 + 1.48
7.Schuster Marek POBO - přátelé OB Op AOP9303 A 26.09 + 1.55
8.Grundmann Jan OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9401 A 26.10 + 1.56
9.Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor STB9301 A 26.43 + 2.29
10.Mokrý Ondřej KOB MOIRA Brno ABM9410 A 27.23 + 3.09
11.Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor BOR9301 B 28.10 + 3.56
12.Argaláš Michal TJ TŽ Třinec TRI9301 A 29.37 + 5.23
13.Mušinský Tomáš Magnus Orienteering ASU9348 C 29.38 + 5.24
14.Zakouřil Vít OOB TJ Turnov TUR9301 A 30.14 + 6.00
15.Buk Jindřich SKOB Roudnice nad La ROU9303 B 33.18 + 9.04
16.Záveský Filip OK Lokomotiva Pardub LPU9306 B 38.05 + 13.51
17.Kašpar Michal SKOB Zlín TZL9308 B 38.49 + 14.35
Hadač Filip POBO - přátelé OB Op AOP9301 A DISK
Konečné výsledky kategorie: H18B 3.5km 0m 20k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Rychlý Michal OOB TJ Turnov TUR9402 A 24.14 + 0.00
2.Horvát Petr Magnus Orienteering ASU9447 A 25.04 + 0.50
3.Rusý Tomáš SK Kamenice KAM9301 A 25.47 + 1.33
4.Klusáček Jan OOB Třebíč TTR9301 A 26.16 + 2.02
5.Valášek Jan SK Kamenice KAM9400 A 26.29 + 2.15
6.Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno ZBM9302 A 27.10 + 2.56
7.Jasinski Witold Poland POL 27.28 + 3.14
8.Láznička Jan SKOB Zlín TZL9405 A 27.55 + 3.41
9.Krejčí Jaroslav ml. OK Jiskra Nový Bor BOR9300 B 29.11 + 4.57
10.Dvořáček Radek OOB Vamberk VAM9401 A 29.49 + 5.35
11.Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardub LPU9307 A 29.57 + 5.43
12.Vištejn Jiří Kometa Kralovice KRL9305 B 30.23 + 6.09
13.Kamenický Ondřej OK 99 Hradec Králové PHK9401 A 30.56 + 6.42
14.Obrátil Štěpán KOB MOIRA Brno ABM9409 A 32.15 + 8.01
15.Schäfer Jan SKOB Zlín TZL9301 B 33.47 + 9.33
16.Šlajs Daniel Kometa Kralovice KRL9403 A 34.02 + 9.48
17.Rossmanith Vojta POBO - přátelé OB Op AOP9302 B 36.46 + 12.32
18.Šincl Jiří Magnus Orienteering ASU9446 B 41.45 + 17.31
Konečné výsledky kategorie: H18C 3.4km 0m 20k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Lomič Šimon OK Jiskra Nový Bor BOR9303 A 28.11 + 0.00
2.Grabiec Mikolaj Poland POL 29.07 + 0.56
3.Maňák Matěj OK 99 Hradec Králové PHK9302 A 29.48 + 1.37
4.Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardub LPU9302 A 29.53 + 1.42
5.Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardub LPU9303 A 29.56 + 1.45
6.Német Kryštof SK SKI-OB Šternberk STE9308 A 30.38 + 2.27
7.Pova Ondřej Kometa Kralovice KRL9304 B 30.39 + 2.28
8.Semík Ondřej SK Kamenice KAM9401 A 30.53 + 2.42
9.Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty OSN9339 A 31.46 + 3.35
10.Kučera Štěpán SK Studenec STH9401 A 32.23 + 4.12
11.Provázek Jiří TJ Slavia Hradec Krá SHK9302 B 32.37 + 4.26
12.Kebis Samuel Klub OB Sokol Pezino SPE9402 32.40 + 4.29
12.Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor BOR9304 B 32.40 + 4.29
14.Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk STE9411 B 35.22 + 7.11
15.Jarnot Michal OOB TJ Slezan Opava SOP9302 B 37.07 + 8.56
16.Kolárik Tomáš SKOB Zlín TZL9302 A 37.21 + 9.10
17.Zacha Ondřej OK Jihlava SJI9304 B 38.32 + 10.21
18.Odstrčilík Viktor SKOB Zlín TZL9309 B 39.00 + 10.49
19.Mižúr Šimi TJ Slavia Farmaceut FBA9401 39.29 + 11.18
20.Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B 40.15 + 12.04
21.Pěček Martin KOB Směr Kroměříž SKM9301 B 41.31 + 13.20
22.Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž SKM9404 A 43.39 + 15.28
23.Hanuš Pavel KOB Choceň CHC9302 C 43.57 + 15.46
24.Zimmermann Martin OOB TJ Sokol Křemže KRE9301 B 81.57 + 53.46
Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín SJC9401 B DISK
Toman Filip KOB MOIRA Brno ABM9309 B DISK
Konečné výsledky kategorie: H20A 5.0km 0m 30k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové PHK9101 E 32.22 + 0.00
2.Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno ZBM9101 R 34.58 + 2.36
2.Nečas Jiří SKOB Zlín TZL9101 A 34.58 + 2.36
4.Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové PHK9104 R 35.50 + 3.28
5.Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec TRI9103 R 35.51 + 3.29
6.Barcík Robert Magnus Orienteering ASU9201 A 36.14 + 3.52
7.Mokrý Stanislav KOB MOIRA Brno ABM9202 A 36.15 + 3.53
8.Handl Jindřich SOOB Spartak Rychnov SRK9201 A 36.52 + 4.30
9.Bořil Petr OK Lokomotiva Pardub LPU9119 R 37.32 + 5.10
10.Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno ZBM9103 R 37.35 + 5.13
11.Wolf Daniel OOB TJ Turnov TUR9100 E 37.44 + 5.22
12.Bravený Vít SK Žabovřesky Brno ZBM9102 R 38.02 + 5.40
13.Krejsa Vladimír OOB SK Chrast CHT9202 A 38.23 + 6.01
14.Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačo LCE9201 A 38.26 + 6.04
15.Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň LPM9202 A 39.44 + 7.22
16.Picek Jan OOB TJ Tatran Jablon TJN9101 A 39.59 + 7.37
17.Landovský Tomáš SK Praga Praha PGP9103 A 42.33 + 10.11
Procházka David OK Lokomotiva Pardub LPU9113 R DISK
Konečné výsledky kategorie: H20B 4.4km 0m 27k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Navrátil Boris POBO - přátelé OB Op AOP9202 A 30.51 + 0.00
2.Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardub LPU9110 A 33.16 + 2.25
3.Benroth Martin SKOB Zlín TZL9206 A 34.12 + 3.21
4.Novotný Ondřej KOB MOIRA Brno ABM9211 A 35.25 + 4.34
5.Tichý Tomáš SJH Jindřichův Hrade SJH9201 A 36.30 + 5.39
6.Smitka Jan TJ Slavia Hradec Krá SHK9204 A 38.14 + 7.23
7.Kazda Adam SK Žabovřesky Brno ZBM9104 A 38.31 + 7.40
8.Charvát Jiří SK Studenec STH9204 A 39.22 + 8.31
9.Uvizl Marek SK Studenec STH9202 A 40.09 + 9.18
10.Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačo LCE9102 R 40.16 + 9.25
11.Vik Martin SK Studenec STH9206 B 40.51 + 10.00
12.Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun LBE9100 B 41.50 + 10.59
13.Kudera Daniel TJ Slavia Hradec Krá SHK9208 A 41.51 + 11.00
14.Janata Jakub SK Studenec STH9205 A 42.30 + 11.39
15.Ostřanský Filip Magnus Orienteering ASU9243 C 42.55 + 12.04
16.Kučera Michal SK Studenec STH9201 A 44.26 + 13.35
17.Holinka Matouš KOB Prostějov ZPV9222 B 46.58 + 16.07
18.Přibyl Adam KOB Děčín LDC9100 B 47.30 + 16.39
Konečné výsledky kategorie: H21A 6.0km 0m 29k Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov TUR8303 E 37.00 + 0.00 R: 0b
2.Procházka Jan SK Praga Praha PGP8407 E 39.05 + 2.05 R: 0b
3.Šedivý Jan SK Praga Praha PGP8409 E 39.27 + 2.27 R: 0b
4.Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno ZBM8919 E 40.01 + 3.01 R: 0b
5.Chromý Adam SK Žabovřesky Brno ZBM8841 E 40.12 + 3.12 R: 0b
6.Bukovac Palo SK Žabovřesky Brno ZBM8101 R 42.11 + 5.11 R: 0b
7.Fodor Petr OOB TJ Turnov TUR8103 E 42.22 + 5.22 R: 0b
8.Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R 42.38 + 5.38 R: 0b
9.Šmehlík Eduard TJ Slavia Hradec Krá SHK8702 E 42.50 + 5.50 R: 0b
10.Kodeda Štěpán Sportcentrum Jičín SJC8818 E 42.53 + 5.53 R: 0b
11.Mrázek Jan OK Sparta Praha SCP8102 E 42.59 + 5.59 R: 0b
12.Jedlička Michal TJ Slavia Hradec Krá SHK7309 E 43.04 + 6.04 R: 0b
13.Krajčík Michal TJ Akademik TU Košic TKE8704 43.37 + 6.37 R: 0b
14.Janata Martin Oddíl OB Kotlářka DKP8306 E 43.42 + 6.42 R: 0b
15.Škoda Jakub Slavia Liberec Orien VLI8800 R 44.09 + 7.09 R: 0b
16.Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno TBM8201 E 44.11 + 7.11 R: 0b
17.Hepner David TJ Slavia Hradec Krá SHK7601 E 44.14 + 7.14 R: 0b
17.Palas Jan SK Žabovřesky Brno ZBM8507 R 44.14 + 7.14 R: 0b
19.Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno ZBM9005 E 44.21 + 7.21 R: 0b
20.Zbranek Roman Magnus Orienteering ASU8808 C 44.28 + 7.28 R: 0b
21.Krejčík Jiří SKOB Zlín TZL8301 C 44.39 + 7.39 R: 0b
22.Besta Michal POBO - přátelé OB Op AOP7601 R 44.58 + 7.58 R: 0b
23.Horyna Roman OB Vizovice VIC7602 C 45.23 + 8.23 R: 0b
24.Novák Jiří SK LOB Nová Paka NPA7502 C 45.53 + 8.53 R: 0b
25.Váňa Martin OOB TJ Turnov TUR8401 C 46.36 + 9.36 R: 0b
26.Flašar Jan SK Praga Praha PGP8610 R 47.21 + 10.21 R: 0b
27.Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačo LCE7835 R 47.31 + 10.31 R: 0b
28.Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové PHK8802 R 48.52 + 11.52 R: 0b
29.Fortunato Jorge SK Prostějov JPV8901 C 50.06 + 13.06 R: 0b
30.Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačo LCE8902 R 55.29 + 18.29 R: 0b
Smola Michal SKOB Zlín TZL8131 E DISK
Konečné výsledky kategorie: H21B 5.5km 0m 29k Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Procházka Pavel SK Praga Praha PGP9002 R 41.31 + 0.00 R: 0b
2.Baier Martin OOB TJ Turnov TUR7603 R 41.46 + 0.15 R: 0b
3.Hradec Pavel OOB TJ Turnov TUR8801 E 42.22 + 0.51 R: 0b
4.Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno TBM7835 R 42.55 + 1.24 R: 0b
5.Nožka Radek OK Lokomotiva Pardub LPU9005 R 43.01 + 1.30 R: 0b
6.Štěrba Zbyněk OK Lokomotiva Pardub LPU8304 R 43.35 + 2.04 R: 0b
7.Vodrážka Ondřej KOS Slavia VŠ Plzeň VPM7702 C 43.47 + 2.16 R: 0b
8.Košárek Pavel POBO - přátelé OB Op AOP7102 R 44.36 + 3.05 R: 0b
9.Kolín Jan OK Jilemnice JIL7701 C 45.03 + 3.32 R: 0b
10.Klapal Jan OK Lokomotiva Pardub LPU9006 R 45.45 + 4.14 R: 0b
10.Tomanek Daniel SK SKI-OB Šternberk STE7401 C 45.45 + 4.14 R: 0b
12.Rambousek Karel KOB Baník Sokolov BSO7907 R 45.48 + 4.17 R: 0b
13.Makovský Jakub KOB TRETRA Praha TAP8511 R 46.28 + 4.57 R: 0b
14.Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačo LCE6127 R 46.59 + 5.28 R: 0b
15.Komanec Václav TJ Slavia Hradec Krá SHK8406 R 47.24 + 5.53 R: 0b
16.Klech Richard SK při gymnáziu OOB VRB7201 C 47.25 + 5.54 R: 0b
17.Laciga Radek SK Praga Praha PGP8202 C 47.51 + 6.20 R: 0b
18.Slováček Tomáš SKOB Zlín TZL8002 C 48.01 + 6.30 R: 0b
19.Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C 48.12 + 6.41 R: 0b
20.Poklop Martin SK Severka Šumperk SSU8802 E 48.26 + 6.55 R: 0b
21.Paclík Roman TJ Slavia Hradec Krá SHK7801 C 48.51 + 7.20 R: 0b
22.Sysel Ctibor SK Praga Praha PGP8700 C 48.54 + 7.23 R: 0b
23.Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové PHK7605 C 49.25 + 7.54 R: 0b
24.Holas Štěpán Sportcentrum Jičín SJC8702 R 50.30 + 8.59 R: 0b
25.Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno ZBM8707 C 50.45 + 9.14 R: 0b
26.Pešek Ondřej KOB Choceň CHC8502 C 52.02 + 10.31 R: 0b
27.Kozák Petr SK Kamenice KAM6501 C 52.20 + 10.49 R: 0b
28.Tihon Michal OK 99 Hradec Králové PHK7905 C 52.36 + 11.05 R: 0b
29.Bašus Petr OK Sparta Praha SCP7400 C 58.38 + 17.07 R: 0b
Dlabaja Štěpán SKOB Zlín TZL8508 R DISK
Weiner Jakub TJ Slavia Hradec Krá SHK7911 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H21C 5.3km 0m 29k Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardub LPU9036 R 40.37 + 0.00 R: 0b
2.Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast CHT8501 C 41.10 + 0.33 R: 0b
3.Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardub LPU8208 R 42.31 + 1.54 R: 0b
4.Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha EKP7414 C 42.38 + 2.01 R: 0b
5.Bouchal Jiří KOS Slavia VŠ Plzeň VPM8449 C 43.20 + 2.43 R: 0b
6.Hora Vojtěch SK Praga Praha PGP8301 C 43.44 + 3.07 R: 0b
7.Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov SRK8902 R 43.49 + 3.12 R: 0b
8.Procházka Jan SK Praga Praha PGP8206 C 44.36 + 3.59 R: 0b
9.Malý Aleš OK Jilemnice JIL8702 C 45.11 + 4.34 R: 0b
10.Liščinský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno TBM8215 C 45.21 + 4.44 R: 0b
11.Janovský Tomáš SK Praga Praha PGP6401 C 45.43 + 5.06 R: 0b
12.Král Václav SK Severka Šumperk SSU8243 R 45.49 + 5.12 R: 0b
13.Drobník Michal Sportcentrum Jičín SJC8709 C 47.25 + 6.48 R: 0b
14.Jirásek Michal TJ Slavia Hradec Krá SHK8901 C 47.52 + 7.15 R: 0b
15.Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov TUR8406 C 47.53 + 7.16 R: 0b
16.Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor BOR9007 R 48.10 + 7.33 R: 0b
17.Bravený Adam VSK Mendelu Brno VBM8801 C 48.14 + 7.37 R: 0b
18.Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín SJC8202 C 48.47 + 8.10 R: 0b
19.Suslov Sergej Slavia Liberec Orien VLI8801 C 48.54 + 8.17 R: 0b
20.Vlček Martin OOB TJ Turnov TUR8702 C 49.01 + 8.24 R: 0b
21.Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablon TJN8700 C 49.58 + 9.21 R: 0b
22.Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardub LPU8605 C 50.12 + 9.35 R: 0b
23.Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardub LPU9001 R 50.13 + 9.36 R: 0b
24.Henych Petr Slavia Liberec Orien VLI6001 C 51.21 + 10.44 R: 0b
25.Henek Michal SK Radioklub Blansko RBK8605 C 51.55 + 11.18 R: 0b
26.Khýn Vítězslav KOB Dobruška DOB8304 C 52.02 + 11.25 R: 0b
27.Fiala Petr OK Lokomotiva Pardub LPU8701 C 52.59 + 12.22 R: 0b
28.Hadač Miroslav POBO - přátelé OB Op AOP6501 C 53.09 + 12.32 R: 0b
28.Melecký Martin POBO - přátelé OB Op AOP9001 R 53.09 + 12.32 R: 0b
30.Jelínek Petr SK Žabovřesky Brno ZBM7801 C 53.12 + 12.35 R: 0b
31.Petras Tomáš OOB Vamberk VAM8801 C 53.43 + 13.06 R: 0b
32.Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka DKP8717 C 56.34 + 15.57 R: 0b
33.Pašek František SK Kamenice KAM7600 C 56.45 + 16.08 R: 0b
34.Fiala Jan BETA URSUS Brno BBM7205 C 58.10 + 17.33 R: 0b
35.Procházka Tomáš OK Sparta Praha SCP8200 C 59.36 + 18.59 R: 0b
Navrátil Tomáš Magnus Orienteering ASU8817 C DISK
Vávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardub LPU7308 C DISK
Šesták Jakub SK Radioklub Blansko RBK9001 C DISK
Otruba Karel TJ Sokol Plumlov PLU7917 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H21D 4.8km 0m 28k Ranking:0.0000 * 1.10
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Losman Petr OK 99 Hradec Králové PHK7901 E 34.40 + 0.00 R: 0b
2.Kabáth David SK Žabovřesky Brno ZBM8433 C 36.00 + 1.20 R: 0b
3.Procházka Jiří KOS TJ Tesla Brno TBM7633 C 36.19 + 1.39 R: 0b
4.Jirásek Aleš OK Lokomotiva Pardub LPU7601 C 36.57 + 2.17 R: 0b
5.Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor BOR7809 R 36.58 + 2.18 R: 0b
6.Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha TAP8610 C 38.40 + 4.00 R: 0b
7.Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň LPM7820 C 39.21 + 4.41 R: 0b
8.Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec LLI7502 C 39.39 + 4.59 R: 0b
9.Sokalski Dariusz Poland POL 39.57 + 5.17 R: 0b
10.Vlach Jiří VSK VŠB TU Ostrava VOV7900 C 40.06 + 5.26 R: 0b
11.Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablon TJN8901 C 40.09 + 5.29 R: 0b
12.Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno VBM8103 C 40.38 + 5.58 R: 0b
13.Kárník Jan OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C 40.52 + 6.12 R: 0b
14.Schuster Martin POBO - přátelé OB Op AOP6502 C 41.11 + 6.31 R: 0b
15.Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačo LCE7701 R 41.15 + 6.35 R: 0b
16.Sysel Ondřej SK Praga Praha PGP8302 C 41.36 + 6.56 R: 0b
17.Otrusina Jiří SK Prostějov JPV8201 C 41.46 + 7.06 R: 0b
18.Herman Jan OK Lokomotiva Pardub LPU8505 C 42.27 + 7.47 R: 0b
19.Janda Martin KOB Dobruška DOB8002 C 42.44 + 8.04 R: 0b
20.Veverka Tomáš OOB Vamberk VAM8401 C 43.18 + 8.38 R: 0b
21.Justa Pavel OK 99 Hradec Králové PHK8701 C 43.33 + 8.53 R: 0b
22.Perknovský Radim SK Prostějov JPV8235 C 43.45 + 9.05 R: 0b
23.Janů Zdeněk Klub vytrvalostních KSU9045 C 45.11 + 10.31 R: 0b
24.Novák Daniel OK Jiskra Nový Bor BOR8702 C 45.19 + 10.39 R: 0b
25.Henych Martin Sportcentrum Jičín SJC8601 R 45.33 + 10.53 R: 0b
26.Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno VBM8305 C 46.17 + 11.37 R: 0b
27.Nývlt Martin TJ Start Náchod SNA8206 C 50.41 + 16.01 R: 0b
28.Krejsa Martin OOB SK Chrast CHT9001 C 51.21 + 16.41 R: 0b
29.Pilař Karel KČT Aš MAS5501 C 52.28 + 17.48 R: 0b
30.Zimon Pawel Poland POL 56.00 + 21.20 R: 0b
Kolek Petr KOB Dobruška DOB7501 C DISK
Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno ZBM8721 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H35A 4.9km 0m 30k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Vítek Petr OK 99 Hradec Králové PHK7601 C 37.44 + 0.00
2.Sokolář Zdeněk TJ Start Náchod SNA7201 C 39.15 + 1.31
3.Boudný Jan OK Sparta Praha SCP7417 C 39.36 + 1.52
4.Novotný Radek OK 99 Hradec Králové PHK7402 C 39.54 + 2.10
5.Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk STE7601 C 41.08 + 3.24
6.Janků Marek SK SKI-OB Šternberk STE7102 C 41.14 + 3.30
7.Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor BOR7409 C 42.33 + 4.49
8.Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha EKP6800 C 43.15 + 5.31
9.Horák Pavel (Staros USK Praha VSP7305 C 43.20 + 5.36
10.Šístek Daniel OK Sparta Praha SCP7507 C 43.25 + 5.41
11.Kučera Jan USK Praha VSP7302 R 43.31 + 5.47
12.Samek Petr OK 99 Hradec Králové PHK7302 C 45.13 + 7.29
13.Arnošt Kamil USK Praha VSP7301 C 49.13 + 11.29
14.Kovář Jindřich KČT Aš MAS6800 C 50.22 + 12.38
15.Vébr Jiří SK Kotnov Tábor KTA6901 C 50.24 + 12.40
Švadlena Pavel KOB Choceň CHC7502 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H35B 4.2km 0m 23k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Khel Richard OK Sparta Praha SCP7500 C 35.52 + 0.00
2.Mašata Roman OK 99 Hradec Králové PHK7107 C 36.28 + 0.36
3.Svoboda Ondřej TJ Slavia Hradec Krá SHK7605 C 38.34 + 2.42
4.Kurfürst Pavel VŠTJ Stavební fakult FSP7400 C 38.45 + 2.53
5.Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka DKP6601 C 39.04 + 3.12
6.Nitsch Karel VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C 40.29 + 4.37
7.Prášil Aleš OK Jihlava SJI7415 C 41.07 + 5.15
8.Čáp Ondřej KOB Dobruška DOB7405 C 41.55 + 6.03
9.Svěchota Milan SKOB Ostrava MOV7202 C 44.51 + 8.59
10.Gálus Igor KOB Děčín LDC7302 C 46.09 + 10.17
11.Orany Tomáš OK Jihlava SJI7311 C 46.14 + 10.22
12.Vaněk Petr OOB SK Zbraslav ZBP7302 C 47.23 + 11.31
13.VÉBR Radek SKOB Baník Havířov HAV7103 C 48.37 + 12.45
14.Pátek Richard SK Žabovřesky Brno ZBM7609 C 48.59 + 13.07
Vláčil Daniel SK Prostějov JPV7307 C VZDAL
Konečné výsledky kategorie: H40A 4.5km 0m 26k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Gajda Jan USK Praha VSP6801 C 32.08 + 0.00
2.Venhoda Milan OK Jihlava SJI7104 C 32.36 + 0.28
3.Barcík Peter Magnus Orienteering ASU6612 C 33.27 + 1.19
4.Podmolík Tomáš SKOB Zlín TZL6915 C 34.05 + 1.57
5.Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka NPA6705 C 34.08 + 2.00
6.Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk STE6907 C 34.38 + 2.30
7.Žemlík Pavel SKOB Zlín TZL7135 R 34.43 + 2.35
8.Valík Luděk POBO - přátelé OB Op AOP7101 C 35.10 + 3.02
9.Fencl Petr OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C 35.36 + 3.28
10.Hrouda Petr VSK Mendelu Brno VBM6900 C 36.12 + 4.04
11.Kunz Martin BETA URSUS Brno BBM7101 C 36.52 + 4.44
12.Bořánek Petr USK Praha VSP7000 C 38.52 + 6.44
13.Černoch Karel SKOB Zlín TZL6835 C 41.46 + 9.38
14.Tesař Jiří VSK VŠB TU Ostrava VOV6702 C 41.50 + 9.42
15.Odehnal Roman KOB MOIRA Brno ABM6909 C 45.24 + 13.16
Konečné výsledky kategorie: H40B 4.1km 0m 22k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Zrník Tomáš SK Orientační sporty OSN7118 C 38.38 + 0.00
2.Doucha Jiří TJ Start Náchod SNA7105 C 41.19 + 2.41
3.Holinka Martin KOB Prostějov ZPV6712 C 44.51 + 6.13
4.Šuráň René OOB TJ Slovan Luhačo LCE7034 C 45.16 + 6.38
5.Beneš Jan SJH Jindřichův Hrade SJH70A0 46.52 + 8.14
6.Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava AOV6901 C 47.42 + 9.04
7.Tryzna Pavel OOS TJ Spartak Vrchl VRL6801 C 49.47 + 11.09
8.Holec Honza SKOB Ostrava MOV6701 C 54.00 + 15.22
9.Štětínský Pavel SKOB Ostrava MOV7104 C 55.09 + 16.31
10.Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablon TJN6802 C 55.10 + 16.32
11.Käss Pavel KOB Baník Sokolov BSO7000 C 61.42 + 23.04
12.Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž SKM6901 C 65.46 + 27.08
Vacek Milan OK Jihlava SJI6901 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H45A 4.1km 0m 21k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Ptáček Pavel BETA URSUS Brno BBM6508 C 34.33 + 0.00
2.Pollák Jozef TJ Akademik TU Košic TKE6001 35.34 + 1.01
3.Brlica Pavel KOS TJ Tesla Brno TBM6517 C 36.16 + 1.43
4.Němeček Jan USK Praha VSP6201 C 36.57 + 2.24
5.Stárek Filip OOB TJ Turnov TUR6602 C 37.12 + 2.39
6.Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové PHK6601 C 37.33 + 3.00
7.Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačo LCE6413 C 37.36 + 3.03
8.Tichý Martin TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C 37.59 + 3.26
9.Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha EKP6301 C 39.00 + 4.27
10.Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor BOR6302 C 39.21 + 4.48
11.Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C 40.07 + 5.34
12.Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk STE6501 C 40.57 + 6.24
13.Semík Luboš SK OK 24 Praha OKP6204 C 41.06 + 6.33
14.Šimek Tomáš VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C 41.41 + 7.08
15.Novotný Milan OK 99 Hradec Králové PHK6502 C 42.01 + 7.28
16.Zimmermann Pavel OOB TJ Sokol Křemže KRE6401 C 42.15 + 7.42
17.Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka DKP6500 C 42.44 + 8.11
18.Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačo LCE6207 C 42.49 + 8.16
19.Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno TBM6107 C 44.07 + 9.34
20.Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardub LPU6401 C 44.09 + 9.36
21.Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk STE6307 C 46.53 + 12.20
22.Chmelař Miroslav SK Prostějov JPV6217 C 50.21 + 15.48
23.Chmelař Pavel TJ Slavia Hradec Krá SHK6402 C 52.09 + 17.36
24.Nykodým Petr KOS TJ Tesla Brno TBM6307 C 54.26 + 19.53
25.Láznička Robert SKOB Zlín TZL6309 C 55.06 + 20.33
Konečné výsledky kategorie: H45B 3.5km 0m 19k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Mokrý Jan KOB MOIRA Brno ABM6611 C 37.11 + 0.00
2.Funda Jiří OK Andante Písek API6401 C 38.56 + 1.45
3.Kolář Rudolf Magnus Orienteering ASU6301 C 40.58 + 3.47
4.Teplý Jiří TJ Slavia Hradec Krá SHK6401 C 41.21 + 4.10
5.Končák Jaroslav OOB TJ Sokol Holešov HLV6321 C 41.31 + 4.20
5.Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačo LCE6301 C 41.31 + 4.20
7.Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačo LCE6311 C 42.23 + 5.12
8.SOCHOR Tomáš SKOB Baník Havířov HAV6301 C 43.31 + 6.20
9.Papuga František TJ Akademik TU Košic TKE6302 43.35 + 6.24
10.Hlava Miroslav KOB Konice KON6515 C 43.56 + 6.45
11.Suk Jiří VŠSK MFF UK Praha MFP6401 44.21 + 7.10
12.Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno VBM6501 C 47.15 + 10.04
13.Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka DKP6300 C 47.43 + 10.32
14.Peřinka Jan POBO - přátelé OB Op AOP6301 C 48.15 + 11.04
15.Pulec Pavel VSK Mendelu Brno VBM6201 C 49.05 + 11.54
16.Procházka Radek OK Lokomotiva Pardub LPU6504 C 50.49 + 13.38
17.Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové PHK6401 C 51.14 + 14.03
18.Šimek Miroslav VŠSK MFF UK Praha MFP6302 C 53.01 + 15.50
19.Sedláček Jaroslav OOB TJ Sokol Holešov HLV6404 C 54.38 + 17.27
20.Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardub LPU6503 C 55.29 + 18.18
21.Vičan Lubomír SK Prostějov JPV6501 C 56.25 + 19.14
22.Petráček Aleš OK Jihlava SJI6301 C 61.37 + 24.26
23.Petržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Tr LTU6301 C 67.49 + 30.38
24.Patočka Petr BETA URSUS Brno BBM6300 C 68.00 + 30.49
Kořínek Zdeněk OK RECO Sport PEN6201 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H45C 3.2km 0m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Hájek Petr SK Žabovřesky Brno ZBM6301 C 58.35 + 0.00
2.Bořil Petr SK Orientační sporty OSN6207 C 66.38 + 8.03
Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor BOR6400 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H50A 3.7km 0m 19k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Grepl Ladislav KOB Konice KON6111 C 29.56 + 0.00
2.Tichovský Martin SK Praga Praha PGP6100 C 30.41 + 0.45
3.Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk STE5809 C 32.21 + 2.25
4.Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor BOR6003 C 33.22 + 3.26
5.Hrabánek David SK Praga Praha PGP6003 C 36.30 + 6.34
6.Ryšavý Jiří SKOB Ostrava MOV5803 C 36.42 + 6.46
7.Kožina Petr SK Praga Praha PGP6000 C 37.11 + 7.15
8.Malý Evžen OK Jilemnice JIL6102 C 37.19 + 7.23
9.Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno TBM5807 C 38.35 + 8.39
10.Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice HOR5700 C 38.36 + 8.40
11.Konopáč Jiří OOB TJ Turnov TUR5803 C 38.45 + 8.49
12.Gazdačko Milan TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C 39.19 + 9.23
13.Hirš Libor VSK Mendelu Brno VBM6000 C 39.24 + 9.28
14.Milota Josef MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C 39.37 + 9.41
15.Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva-Ingsta LBM6113 C 40.42 + 10.46
16.Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad PZR6106 C 41.04 + 11.08
17.Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno TBM5711 C 41.29 + 11.33
18.Jeřábek Luboš SK Prostějov JPV6112 C 41.40 + 11.44
19.Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Te LTP6102 C 42.31 + 12.35
20.Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor BOR5800 C 43.20 + 13.24
21.Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně MLA5701 C 43.44 + 13.48
22.Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha EKP5800 C 46.49 + 16.53
23.Kavka Jiří OK Sparta Praha SCP5900 C 47.33 + 17.37
Konečné výsledky kategorie: H50B 3.3km 0m 18k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Višňa Milan SK SKI-OB Šternberk STE5904 C 37.41 + 0.00
2.Wurzel Břetislav SK Orientační sporty OSN6005 C 38.58 + 1.17
3.Romanovský Alois SJH Jindřichův Hrade SJH6101 C 40.37 + 2.56
4.Tupec Jiří OOB Vamberk VAM5801 C 41.28 + 3.47
5.Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor STB5701 C 43.48 + 6.07
6.Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův JHB5702 C 46.07 + 8.26
7.Kostka Evžen POBO - přátelé OB Op AOP5701 C 46.50 + 9.09
8.Tomaščin Jaroslav SK Meteor Kačerov Pr MKP5800 C 49.35 + 11.54
9.Krejčík Zbyněk SKOB Zlín TZL5704 C 49.56 + 12.15
10.Kodeda Oldřich KOS Slavia VŠ Plzeň VPM5901 C 50.57 + 13.16
11.Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C 51.30 + 13.49
12.Borovička Milan VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C 52.54 + 15.13
13.Janů Zdeněk Klub vytrvalostních KSU5749 C 55.39 + 17.58
14.Formanko Dusan TJ Rapid Bratislava RBA5801 55.44 + 18.03
15.Albert František SK SKI-OB Šternberk STE5804 C 57.39 + 19.58
16.Kunčar Antonín OOB TJ Slovan Luhačo LCE5802 C 58.24 + 20.43
17.Hošek Ladislav OK Sparta Praha SCP6001 C 59.26 + 21.45
18.Gawel Jiří Slovenian Veteran kl SLOxxxx C 66.01 + 28.20
19.Grivalský Michal SK Praga Praha PGP5900 C 66.24 + 28.43
20.Šváb Jan USK Praha VSP5801 C 66.49 + 29.08
Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň LPM5800 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H55A 3.6km 0m 20k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha EKP5500 C 32.17 + 0.00
2.Kolařík Zdeněk KOB Start Blansko SBK5406 C 33.09 + 0.52
3.Procházka Antonín KOB Dobřichovice DCE5500 C 34.11 + 1.54
4.Cabrnoch Jiří KOB Kladno DKL5400 C 35.15 + 2.58
5.Farář Václav OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C 37.20 + 5.03
6.Hickethier Manfred Germany GER5201 37.41 + 5.24
7.Jirka Jiří KOB Prostějov ZPV5501 C 39.25 + 7.08
8.Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov TUR5501 C 39.27 + 7.10
9.Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C 39.41 + 7.24
10.Rychlý Miloš TJ Opava OOP5302 C 40.22 + 8.05
11.Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice DCE5400 C 40.25 + 8.08
12.Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C 42.02 + 9.45
13.Uher Petr USK Praha VSP5001 C 42.37 + 10.20
14.Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha EKP5601 C 42.38 + 10.21
15.Šorm Miroslav KOB Kladno DKL5200 C 59.34 + 27.17
Novák Tom OK Doksy DOK5500 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H55B 3.3km 0m 18k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno VBM5329 C 45.05 + 0.00
2.Strachota Jaroslav Magnus Orienteering ASU5600 C 47.19 + 2.14
3.Jelínek Petr SKOB Ostrava MOV5502 C 48.01 + 2.56
4.Junek Petr SK Studenec STH55A0 51.29 + 6.24
5.Herman Jan OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C 51.39 + 6.34
6.Sýkora Jiří POBO - přátelé OB Op AOP5401 C 52.07 + 7.02
7.Třasák Milan OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C 54.36 + 9.31
8.Henek Milan SK Radioklub Blansko RBK5307 C 54.52 + 9.47
9.Kubálek Zdenek TJ Růžená RUZ5306 C 56.56 + 11.51
10.Juřeník Josef SKOB Ostrava MOV5201 C 57.14 + 12.09
11.Šámal Václav SK Praga Praha PGP5601 C 62.05 + 17.00
12.Ptáček Ladislav BETA URSUS Brno BBM5300 C 66.43 + 21.38
13.Brumek Stanislav KOB Kladno DKL5201 C 67.52 + 22.47
14.Jahn Pavel OK Sparta Praha SCP5500 C 78.15 + 33.10
Konečné výsledky kategorie: H60A 3.1km 0m 18k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Přinda Oldřich Slavia Liberec Orien VLI5101 C 30.43 + 0.00
2.Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka NPA5101 C 35.00 + 4.17
3.Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno VBM4732 C 36.49 + 6.06
4.Buriánek Jaromír OK Sparta Praha SCP4700 C 36.52 + 6.09
5.Provazník Jiří OOB TJ Turnov TUR5102 C 38.48 + 8.05
6.Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk STE4801 C 39.08 + 8.25
7.Peška Antonín OOB TJ Sokol Holešov HLV4801 C 39.11 + 8.28
8.Horáček Miroslav Slavia Liberec Orien VLI5000 C 39.41 + 8.58
9.Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno TBM5003 C 40.49 + 10.06
10.Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno TBM5004 C 42.48 + 12.05
11.Peterka František OOB TJ Sokol Troja TJP4900 C 43.29 + 12.46
12.Karmazín Petr Slavia Liberec Orien VLI4901 C 43.51 + 13.08
13.Koč Zdeněk SK Meteor Kačerov Pr MKP4700 C 43.57 + 13.14
14.Rančák Josef OK Doksy DOK5000 C 44.05 + 13.22
15.Novák Karel SK LOB Nová Paka NPA5001 C 44.06 + 13.23
16.Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C 45.10 + 14.27
17.Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD BOV4802 C 46.26 + 15.43
Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C DISK
Hořínek Jaroslav USK Praha VSP5000 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H60B 2.9km 0m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Jelínek Petr SKOB Zlín TZL4902 C 40.29 + 0.00
2.Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C 40.49 + 0.20
3.Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb SCH4701 C 41.00 + 0.31
4.Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchl VRL5002 C 41.30 + 1.01
5.Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov TUV4701 C 41.42 + 1.13
6.Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka DKP4900 C 42.41 + 2.12
7.Jelínek Martin SK Praga Praha PGP5103 C 44.30 + 4.01
8.Ševčík Břetislav TJ Opava OOP5001 C 49.43 + 9.14
9.Novotný Stanisl TJ Opava OOP4800 C 50.30 + 10.01
10.Denemarek Oldřich BETA URSUS Brno BBM5100 C 55.32 + 15.03
11.Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno VBM4806 C 55.47 + 15.18
12.Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava SOP5101 C 58.54 + 18.25
13.Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad PZR4800 C 61.19 + 20.50
14.Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun LBE5000 C 62.07 + 21.38
15.Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno TBM4907 C 66.21 + 25.52
Blecha Ladislav SK Free Jihlava FJI5106 C DISK
Jelínek Vít SKOB Zlín TZL5102 C DISK
Švec Zdeněk SKOB Slaný SLA4700 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H65A 3.1km 0m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad PZR4417 C 31.39 + 0.00
2.Švadlena Jiří KOB Choceň CHC4601 C 33.45 + 2.06
3.Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C 39.25 + 7.46
4.Vlach Oldřich VSK VŠB TU Ostrava VOV4401 C 39.32 + 7.53
5.Čadil Jan VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C 40.12 + 8.33
6.Nosál Stanislav SKOB Slaný SLA4600 C 41.42 + 10.03
7.Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C 42.55 + 11.16
8.Ostřanský Josef SK Severka Šumperk SSU4302 C 44.48 + 13.09
Konečné výsledky kategorie: H65B 2.8km 0m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Bauer Emil VSK Mendelu Brno VBM4410 C 44.18 + 0.00
2.Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C 48.02 + 3.44
3.Pospíšil Jiří UNITOP SKP Žďár nad PZR4321 C 49.29 + 5.11
4.Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hrade SJH4201 C 52.08 + 7.50
5.Dohnal Josef USK Praha VSP4300 C 52.13 + 7.55
6.Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka DKP4300 C 52.56 + 8.38
7.Lisý Jan SKOB Ostrov ONO4201 C 54.32 + 10.14
8.Starý Břetislav TJ Baník Ostrava OKD BOV4402 C 112.00 + 67.42
Konečné výsledky kategorie: H70 3.0km 0m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Attl Vladimír SK Praga Praha PGP3800 C 42.42 + 0.00
2.Boudný Zdeněk OK Jihlava SJI3709 C 53.11 + 10.29
3.Rejpal Petr OK Sparta Praha SCP4100 C 54.20 + 11.38
4.Máslo Miroslav TJ Slavia Hradec Krá SHK4001 C 60.29 + 17.47
5.Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor BOR3900 C 63.00 + 20.18
6.Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka DKP3800 C 81.16 + 38.34
Konečné výsledky kategorie: H75 2.4km 0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor BOR3600 C 29.52 + 0.00
2.Láznička Alois SKOB Zlín TZL3613 C 35.52 + 6.00
3.Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C 36.45 + 6.53
4.Langr Jan OK Jiskra Nový Bor BOR3601 C 45.48 + 15.56
5.Valla Stanislav SKOB Zlín TZL3125 C 87.46 + 57.54
Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín SJC3601 C DISK
Konečné výsledky kategorie: P3 1.9km 0m 10k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Bořil Jan SK Orientační sporty OSN9700 B 14.34 + 0.00
2.Hirš Otakar VSK Mendelu Brno VBM9801 B 15.43 + 1.09
3.Uvizlová Radka SK Studenec STH8451 C 18.28 + 3.54
3.Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Va SKV9752 18.28 + 3.54
5.Horčička Vít SK Univerzity Palack UOL9919 B 19.09 + 4.35
6.Peterová Jana KOB Dobruška DOB0051 21.06 + 6.32
7.Křtěnský Roman OK Jiskra Nový Bor BOR 21.19 + 6.45
8.Mokrá Regina KOB MOIRA Brno ABM6854 C 21.23 + 6.49
9.Hájková Kamila SK Žabovřesky Brno ZBM 21.29 + 6.55
10.Švadlena Michal KOB Choceň CHC0101 C 21.48 + 7.14
11.Peřinka Šimon BETA URSUS Brno BBM9700 C 22.04 + 7.30
12.Buk Petr SKOB Roudnice nad La ROU0001 B 22.13 + 7.39
13.Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno ZBM8411 22.57 + 8.23
14.Křivda Tomáš KOB Choceň CHC9901 B 23.03 + 8.29
15.Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk STE0007 C 23.08 + 8.34
16.Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž SKM9801 C 24.24 + 9.50
17.Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha EKP9700 C 25.57 + 11.23
18.Nováková Lenka SKOB Roudnice nad La ROU9250 27.35 + 13.01
19.Buková Jana SKOB Roudnice nad La ROU7150 27.46 + 13.12
20.Loudová Nicoletta OOB TJ Turnov TUR9250 C 28.15 + 13.41
21.Voborská Jana Neregistrovaní NER 29.31 + 14.57
22.Končaková Kateřina OOB TJ Sokol Holešov HLV6856 32.58 + 18.24
23.Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín KVS9801 C 33.16 + 18.42
24.Potěšil Václav VSK Mendelu Brno VBM5613 C 33.21 + 18.47
25.Melicharová Kristýna SKOB Zlín TZL 33.28 + 18.54
26.Procházková Jana TJ Lokomotiva Beroun LBE9950 C 37.49 + 23.15
27.Hrabicová Iva TJ Opava OOP6150 C 41.55 + 27.21
28.Zrníková Adéla SK Orientační sporty OSN0099 45.32 + 30.58
29.Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha EKP9850 C 47.21 + 32.47
30.Nový Jakub Neregistrovaní NER 49.01 + 34.27
31.Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha EKP0050 C 49.22 + 34.48
32.Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín ZVS7401 C 80.28 + 65.54
33.Růžička Lukáš Klub vytrvalostních KSU7849 C 89.11 + 74.37
Konečné výsledky kategorie: T5 4.9km 0m 23k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Polášek Jan SKOB Zlín TZL8601 44.25 + 0.00
2.Hostaš Petr OOB TJ Turnov TUR9001 C 44.45 + 0.20
3.Hrobař Štěpán KOB MOIRA Brno ABM 45.48 + 1.23
4.Pátek Lukáš SOOB Spartak Rychnov SRK8905 47.15 + 2.50
5.Kopáček Jan OOB SK Chrast CHT8510 47.35 + 3.10
6.Kopec Tomáš VSK VŠB TU Ostrava VOV8203 C 54.48 + 10.23
7.Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové PHK9001 C 54.49 + 10.24
8.Wolowczyk Marek Poland POL6399 54.57 + 10.32
9.Nývlt Petr TJ Start Náchod SNA8004 C 55.21 + 10.56
10.Gomzyk Andriy OOB TJ Turnov TUR8001 C 55.45 + 11.20
11.Hrstka Daniel TJ Jiskra Havlíčkův JHB8604 56.08 + 11.43
12.Mátlová Pavlína Magnus Orienteering ASU9392 C 59.59 + 15.34
13.Jindřišková Martina Magnus Orienteering ASU8597 C 63.49 + 19.24
14.Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardub LPU8151 C 67.41 + 23.16
15.Zeman Jaroslav OOB SK Chrast CHT5901 69.02 + 24.37
16.Macháň Václav SOOB Spartak Rychnov SRK9001 69.15 + 24.50
17.Azebová Martina OK 99 Hradec Králové PHK6757 70.34 + 26.09
18.Slabý Jan TJ Zhoř ZHR7901 71.06 + 26.41
19.Kříž Ondřej UNITOP SKP Žďár nad PZR8001 C 71.30 + 27.05
20.Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9801 71.40 + 27.15
21.Grundmannová Hana OOB TJ Lokomotiva Tr LTU9251 71.55 + 27.30
22.Rouš Pavel VSK Mendelu Brno VBM8102 C 72.30 + 28.05
23.Said Bedřích SK Žabovřesky Brno ZBM9212 C 73.30 + 29.05
24.Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka DKP8511 C 79.47 + 35.22
25.Seitler Milan Magnus Orienteering ASU9148 B 79.57 + 35.32
26.Fasurová Tereza KOB MOIRA Brno ABM9059 A 80.44 + 36.19
27.Petrová Tereza VSK VŠB TU Ostrava VOV8751 83.56 + 39.31
28.Vokoun Ondřej Neregistrovaní NER 87.08 + 42.43
29.Ptáček Patrik BETA URSUS Brno BBM9800 89.15 + 44.50
30.Mrázková Romana Sportcentrum Jičín SJC8351 95.50 + 51.25
31.Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín KVS6402 C 98.10 + 53.45
32.Zahradník Tomáš SK Žabovřesky Brno ZBM9108 106.24 + 61.59
33.Pietraszek Martin TJ Opava OOP8100 C 111.21 + 66.56
34.Nový Vlastimil TJ Lokomotiva Beroun LBE9312 C 135.04 + 90.39
Mundok Marian TJ Lokomotiva Beroun LBE9111 C DISK
Háj Jakub SKOB Zlín TZL8501 C DISK
Procházková Kateřina TJ Lokomotiva Beroun LBE9350 C DISK
Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové PHK8252 C DISK
Azeb Karim OK 99 Hradec Králové PHK9110 DISK