Konečné výsledky kategorie 11.6.2011 19:04:54
MČR KT semifinále
===OOB Třebíč=======================================Orienteering Organiser 2010===
Konečné výsledky kategorie: D16A 2.5km 0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Procházková Marie KAM KAM9554 A 23.53 + 0.00
2.Bořánková Karolína KAM KAM9550 A 24.07 + 0.14
3.Kulhavá Eliška LPU LPU9657 A 24.33 + 0.40
3.Haniszewska Angelika POL POL 24.33 + 0.40
5.Grulichová Lucie JPV JPV9677 B 25.14 + 1.21
6.Hiršová Gabriela VBM VBM9651 A 26.28 + 2.35
7.Koderičová Tereza LTU LTU9651 B 26.45 + 2.52
8.Hanušová Michaela TUR TUR9554 A 27.16 + 3.23
9.Odehnalová Tereza ABM ABM9757 A 27.33 + 3.40
10.Novotná Klára PHK PHK9751 A 28.37 + 4.44
11.Kožinová Zuzana PGP PGP9650 B 28.51 + 4.58
12.Gotvaldová Dominika BOR BOR9551 B 30.03 + 6.10
13.Nováková Tereza DKP DKP9751 A 30.46 + 6.53
14.Tesařová Jana VOV VOV9751 A 30.53 + 7.00
15.Šňupárková Anna DKP DKP9652 A 30.54 + 7.01
16.Šiková Barbora LPM LPM9650 A 33.14 + 9.21
17.Vavrysová Barbara LCE LCE9751 A 34.04 + 10.11
18.Hausenblasová Karolína KAM KAM9650 A 34.45 + 10.52
19.Hrabánková Klára PGP PGP9654 A 35.23 + 11.30
20.Vlachová Eliška KON KON9572 B 36.37 + 12.44
21.Šmejcová Anna SJC SJC9552 B 37.31 + 13.38
22.Smutná Kateřina TUV TUV9653 B 39.51 + 15.58
23.Otrusinová Jana ABM ABM9560 B 41.52 + 17.59
24.Šádková Martina PHK PHK9653 B 50.49 + 26.56
Konečné výsledky kategorie: D16B 2.5km 0m 13k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Štičková Anna LLI LLI9651 A 21.26 + 0.00
2.Šiková Karolína LPM LPM9651 A 23.27 + 2.01
3.Doleželová Kateřina PZR PZR9559 A 25.53 + 4.27
4.Pavlů Kateřina PGP PGP9554 B 27.20 + 5.54
5.Hančová Petra VRL VRL9652 A 28.07 + 6.41
6.Hlubučková Kristýna KAM KAM9551 A 28.15 + 6.49
7.Svobodová Lenka LTU LTU9551 A 28.46 + 7.20
8.Kovářová Lenka LTP LTP9750 A 28.55 + 7.29
9.Hanáková Magda KRL KRL9651 A 31.15 + 9.49
10.Machačová Michaela PHK PHK9656 A 31.20 + 9.54
11.Petrasová Zuzana VAM VAM9653 A 31.25 + 9.59
12.Hoidekrová Lucie LLI LLI9552 B 32.59 + 11.33
13.Hošeková Vanda VZA VZA9651 34.58 + 13.32
13.Cych Weronika POL POL 34.58 + 13.32
15.Papugová Andrea TKE TKE9751 37.11 + 15.45
16.Argalášová Kateřina TRI TRI9750 A 37.13 + 15.47
17.Zakouřilová Štěpánka TUV TUV9551 B 40.48 + 19.22
18.Hovořáková Anna ZBM ZBM9653 B 41.23 + 19.57
19.Kubičková Bára SJH SJH9551 B 43.09 + 21.43
20.Papugová Martina TKE TKE9551 45.32 + 24.06
21.Žandová Marcela SKV SKV9653 B 46.51 + 25.25
Konečné výsledky kategorie: D18A 3.1km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Pavlovcová Petra TUR TUR9353 A 28.44 + 0.00
2.Horčičková Vendula UOL UOL9353 A 29.19 + 0.35
3.Nožková Sára TRI TRI9353 A 30.01 + 1.17
4.Kožinová Anna PGP PGP9350 A 31.38 + 2.54
5.Chvalová Věra LPM LPM9452 A 31.44 + 3.00
6.Szeliga Malgorzata POL POL 33.04 + 4.20
7.Tichá Tereza SJH SJH9452 A 33.12 + 4.28
8.Mrázová Pavla KAM KAM9350 A 34.41 + 5.57
9.Svobodná Tereza DKP DKP9350 A 35.11 + 6.27
10.Procházková Klára LPU LPU9451 A 35.41 + 6.57
11.Šarmanová Alena AOP AOP9352 B 36.05 + 7.21
12.Vozdová Aneta KSU KSU9394 A 36.13 + 7.29
13.Fundová Eliška SHK SHK9351 A 38.39 + 9.55
14.Hnilicová Šárka KSU KSU9493 B 46.45 + 18.01
15.Jeřábková Zuzana UOL UOL9453 B 48.04 + 19.20
16.Krpatová Klára TJN TJN9353 B 49.59 + 21.15
17.Borovičková Jana FSP FSP9455 B 55.19 + 26.35
18.Chmelíková Zuzana VBM VBM9353 C 72.41 + 43.57
Svobodová Klára SOP SOP9352 B DISK
Konečné výsledky kategorie: D18B 3.1km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Novotná Markéta PHK PHK9451 A 25.51 + 0.00
2.Morawska Ania POL POL 25.55 + 0.04
3.Šimková Johanka UOL UOL9355 A 26.16 + 0.25
4.Tesařová Markéta ZBM ZBM9456 A 27.44 + 1.53
5.Hrušková Barbora ZBM ZBM9354 A 28.11 + 2.20
6.Reslová Hana SRK SRK9352 A 30.00 + 4.09
7.Voborníková Alena CTB CTB9451 A 30.31 + 4.40
8.Janů Hana KSU KSU9393 A 30.42 + 4.51
9.Knapová Lenka LPU LPU9351 A 31.00 + 5.09
10.Kamenická Kateřina PHK PHK9353 A 31.37 + 5.46
11.Kosová Štěpánka TRI TRI9458 A 32.08 + 6.17
12.Palasová Pavlína SJC SJC9352 B 34.10 + 8.19
13.Krejčí Kateřina AOV AOV9350 A 38.10 + 12.19
14.Tesařová Marcela VOV VOV9450 A 40.11 + 14.20
15.Jemelíková Denisa ZBM ZBM9351 A 40.34 + 14.43
16.Žuchová Nikola TJN TJN9352 B 43.29 + 17.38
17.Benešová Iveta SJH SJH9351 A 48.08 + 22.17
18.Škrabalová Adéla ABM ABM9357 B 54.42 + 28.51
19.Benešová Jana SJH SJH9451 A 55.04 + 29.13
20.Hegerová Petra RBK RBK9355 B 78.41 + 52.50
Konečné výsledky kategorie: D18C 3.1km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Chromá Kateřina ZBM ZBM9451 A 28.48 + 0.00
2.Jeřábková Jitka TZL TZL9453 B 28.50 + 0.02
3.Kochová Nikola TUR TUR9358 A 30.44 + 1.56
4.Šestáková Petra RBK RBK9357 A 31.00 + 2.12
5.Kolářová Renáta ASU ASU9351 C 31.01 + 2.13
6.Šrámková Michaela SJH SJH9352 A 31.38 + 2.50
7.Kulhavá Šárka LPU LPU9357 A 31.41 + 2.53
8.Koporová Petra ZBM ZBM9353 A 31.51 + 3.03
9.Brožová Aneta TUR TUR9453 A 32.48 + 4.00
10.Sokolová Ludmila ASU ASU9499 C 34.32 + 5.44
11.Dlouhá Hana DKP DKP9450 A 34.37 + 5.49
12.Körberová Andrea TUR TUR9455 B 36.44 + 7.56
13.Kamererová Valérie KAM KAM9452 B 39.41 + 10.53
14.Myslivcová Pavla SHK SHK9352 C 41.43 + 12.55
15.Švábková Anna TUR TUR9352 B 42.15 + 13.27
16.Koláriková Lucie TZL TZL9451 A 44.46 + 15.58
17.Vítková Lucie JPV JPV9474 B 47.16 + 18.28
18.Kovářová Veronika TRI TRI9459 B 48.11 + 19.23
19.Steigrová Lucia EBB EBB9351 48.52 + 20.04
Konečné výsledky kategorie: D20A 3.5km 0m 18k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Indráková Adélka ZBM ZBM9153 R 32.06 + 0.00
2.Procházková Monika BSO BSO9150 R 37.37 + 5.31
3.Novotná Tereza PHK PHK9255 E 37.54 + 5.48
4.Chmelařová Michaela SHK SHK9151 A 38.09 + 6.03
5.Kubátová Zuzana VRL VRL9151 A 39.07 + 7.01
6.Kosová Barbora TRI TRI9258 A 39.41 + 7.35
7.Svobodná Madla DKP DKP9154 R 40.53 + 8.47
8.Čermáková Kristýna PGP PGP9154 A 41.39 + 9.33
9.Kukolová Šárka LCE LCE9251 A 44.59 + 12.53
10.Uhlíková Tereza TUR TUR9151 R 45.42 + 13.36
11.Šámalová Ludmila PGP PGP9252 B 46.50 + 14.44
12.Křečková Lenka ASU ASU9271 C 47.26 + 15.20
13.Štrajtová Štěpánka UOL UOL9151 A 47.38 + 15.32
14.Jastrzembská Tereza TRI TRI9256 A 51.00 + 18.54
Muselíková Vladislava ABM ABM9151 A DISK
Konečné výsledky kategorie: D20B 3.5km 0m 18k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Valešová Jana PHK PHK9154 R 32.47 + 0.00
2.Čermáková Magdalena UOL UOL9155 A 34.57 + 2.10
3.Kosová Denisa PHK PHK9150 E 34.58 + 2.11
4.Petráčková Klára LPU LPU9261 A 36.11 + 3.24
5.Poloprutská Markéta VLI VLI9251 A 36.39 + 3.52
6.Teplá Karolína SHK SHK9251 A 36.43 + 3.56
7.Mezníková Lucie ZBM ZBM9150 A 37.02 + 4.15
8.Sklenářová Radka ZBM ZBM9250 A 38.56 + 6.09
9.Mervartová Kristýna ZBM ZBM9160 R 39.08 + 6.21
10.Beranová Barbora BOR BOR9159 R 41.08 + 8.21
11.Krejčíková Marie TZL TZL9252 A 42.48 + 10.01
12.Jelínková Šárka PGP PGP9153 A 43.00 + 10.13
13.Burdová Adéla LDC LDC9152 B 44.41 + 11.54
14.Posseltová Tereza TJN TJN9252 B 45.04 + 12.17
15.Moučková Andrea RBK RBK9257 A 47.11 + 14.24
16.Procházková Zuzana LBE LBE9251 A 50.12 + 17.25
17.Pekárková Monika RBK RBK9252 B 51.05 + 18.18
18.Urbanová Johana PZR PZR9251 B 51.10 + 18.23
Konečné výsledky kategorie: D21A 4.3km 0m 20k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Heczková Bohdana VLI VLI7750 E 33.57 + 0.00
2.Gomzyk-Omová Michaela TUR TUR8153 E 35.00 + 1.03
3.Hlavová Hana ZBM ZBM8888 E 36.05 + 2.08
4.Duchová Iveta LPU LPU8654 E 37.16 + 3.19
5.Müllerová Věra VAM VAM9051 E 40.48 + 6.51
6.Krafková Lucie TUR TUR8650 R 41.03 + 7.06
7.Kovářová Kristýna DKP DKP8450 E 41.08 + 7.11
8.Jedličková Zuzana SHK SHK8150 E 41.14 + 7.17
9.Plochová Dominika DKP DKP8651 C 41.22 + 7.25
10.Hlavová Jindra ZBM ZBM8989 E 43.22 + 9.25
11.Jakobová Adéla UOL UOL9052 R 43.39 + 9.42
12.Jiřištová Zuzana DKP DKP8254 C 43.56 + 9.59
13.Neradová Alena LIT LIT8551 C 44.04 + 10.07
14.Peterová Alena DOB DOB8953 C 44.09 + 10.12
15.Klimplová Lenka LPU LPU7951 C 45.02 + 11.05
16.Štěpánová Dita DOB DOB7956 C 45.21 + 11.24
17.Vodrážková Kateřina VPM VPM7995 C 45.33 + 11.36
18.Wurzelová Hana OSN OSN8972 R 45.39 + 11.42
19.Gabrovská Lucie TAP TAP8854 C 46.12 + 12.15
20.Otrusinová Jana TZL TZL8658 C 46.57 + 13.00
21.Šediváková Helena LPU LPU8857 C 48.24 + 14.27
22.Tichovská Martina PGP PGP8658 R 48.31 + 14.34
23.Tvarůžková Petra ZBM ZBM8459 C 48.35 + 14.38
24.Pachnerová Dominika CHA CHA7750 C 49.03 + 15.06
25.Otrubová Johana KON KON7852 C 49.25 + 15.28
26.Folbrechtová Šárka BOR BOR9051 R 50.23 + 16.26
27.Fenclová Marta LPU LPU7667 E 50.35 + 16.38
28.Hubáčková Pavla LCE LCE9052 C 51.19 + 17.22
29.Weissová Lucie AOP AOP8952 C 51.59 + 18.02
30.Zamazalová Kateřina TAP TAP9053 A 56.13 + 22.16
31.Přecechtělová Tereza KAM KAM8951 C 57.54 + 23.57
32.Sůvová Barbora LPU LPU8751 C 59.01 + 25.04
33.Teplá Tereza SHK SHK8851 C 62.18 + 28.21
34.Neradová Eva LIT LIT8951 C 64.22 + 30.25
Konečné výsledky kategorie: D21B 4.4km 0m 20k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Brožková Dana SJC SJC8156 E 34.05 + 0.00
2.Zvěřinová Martina LPU LPU8357 E 36.35 + 2.30
3.Hermanová Zuzana LPU LPU8752 E 38.27 + 4.22
4.Doležalová Monika KAM KAM8851 E 41.30 + 7.25
5.Bochenková Ivana SJC SJC8952 E 41.39 + 7.34
6.Poklopová Lenka UOL UOL8951 E 41.55 + 7.50
7.Svobodná Šárka DKP DKP8850 E 42.37 + 8.32
8.Tichovská Hana PGP PGP6652 R 44.38 + 10.33
9.Vávrová Veronika ASU ASU8598 C 44.41 + 10.36
10.Smutná Pavla VAM VAM8651 C 45.37 + 11.32
11.Sedláčková Oldřiška BOR BOR8752 R 47.06 + 13.01
12.Doležalová Veronika SHK SHK8753 C 47.19 + 13.14
13.Kašková Kateřina CHA CHA7850 R 47.22 + 13.17
13.Bucká Martina ABR ABR8651 C 47.22 + 13.17
15.Azebová Nina PHK PHK8855 C 47.35 + 13.30
16.Kynčlová Martina JIL JIL8651 C 48.29 + 14.24
17.Višňová Michaela VOV VOV8456 C 48.55 + 14.50
18.Krejčíková Barbora TZL TZL8551 C 48.59 + 14.54
19.Mezníková Lenka SJC SJC8484 C 50.07 + 16.02
19.Zurynková Jana EKP EKP7053 C 50.07 + 16.02
21.Dittrichová Petra KON KON8787 C 50.24 + 16.19
22.Křížová Vendula SCP SCP8355 C 50.47 + 16.42
23.Dlouhá Marie DKP DKP8756 R 51.41 + 17.36
24.Peterová Věra DOB DOB8751 C 51.50 + 17.45
25.Jablonovská Lenka SPE SPE9063 51.54 + 17.49
26.Hojná Silvie SCP SCP7950 C 52.03 + 17.58
27.Uvizlová Martina SJC SJC8665 R 52.58 + 18.53
28.Hanzlová Veronika BOR BOR8150 C 55.21 + 21.16
29.Borovičková Lenka FSP FSP7350 C 56.31 + 22.26
30.Mrštíková Květa LPU LPU8753 C 59.33 + 25.28
31.Tomešová Daniela ZBM ZBM8467 C 65.22 + 31.17
32.Tauchmanová Ivana NPA NPA7852 C 66.38 + 32.33
33.Janatová Lucie DKP DKP8154 R 69.54 + 35.49
Malá Věra JIL JIL7752 C DISK
Petrová Daniela LPU LPU8454 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D21C 4.4km 0m 20k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Knapová Jana LPU LPU9053 E 37.05 + 0.00
2.Rufferová Iva TUR TUR8354 E 38.51 + 1.46
3.Mechlová Lenka SHK SHK9051 R 39.40 + 2.35
4.Karochová Simona DKP DKP8853 E 40.10 + 3.05
5.Spurná Martina PGP PGP8556 R 40.20 + 3.15
6.Mádlová Věra ZBM ZBM8951 E 41.24 + 4.19
7.Škodová Petra LPU LPU8359 R 41.59 + 4.54
8.Holinková Hana ZPV ZPV6777 C 42.31 + 5.26
9.Soukupová Lucie SJC SJC8951 C 43.55 + 6.50
10.Hrobařová Lenka ASU ASU7751 C 44.31 + 7.26
11.Košárková Iva SCP SCP8152 R 44.35 + 7.30
12.Labašová Katarína ASU ASU8351 E 45.12 + 8.07
12.Petrželová Tereza SHK SHK8952 R 45.12 + 8.07
14.Podmolíková Dagmar TZL TZL7155 C 45.59 + 8.54
15.Vozdová Klára ASU ASU8964 A 46.46 + 9.41
16.Palátová Petra ZBM ZBM8658 C 48.36 + 11.31
17.Hůlková Marie SNA SNA8255 C 49.07 + 12.02
18.Rábová Zuzana RBK RBK8556 C 49.24 + 12.19
19.Kašparová Šárka AOP AOP7251 C 49.25 + 12.20
20.Doležalová Lenka SHK SHK8256 C 49.27 + 12.22
21.Hrstková Vladěna PGP PGP8753 R 49.53 + 12.48
22.Svobodová Jitka DCE DCE7450 C 50.31 + 13.26
23.Ulahelová Jana LTU LTU8451 C 51.42 + 14.37
24.Klíchová Jana SSU SSU8151 C 52.35 + 15.30
25.Gajdová Kristina VSP VSP7752 C 52.43 + 15.38
26.Čepová Daniela PHK PHK8951 C 53.54 + 16.49
27.Šmerková Jitka VBM VBM8353 C 58.02 + 20.57
28.Bednářová Michala VAM VAM8951 C 58.23 + 21.18
29.Fučíková Hana VBM VBM7751 C 59.09 + 22.04
30.Gothardová Eva VBM VBM7752 C 62.13 + 25.08
31.Hendrychová Zuzana ZBM ZBM8954 C 62.24 + 25.19
Konečné výsledky kategorie: D35 3.4km 0m 17k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Novotná Petra PHK PHK6651 C 35.14 + 0.00
2.Škorpilová Jana SJC SJC7451 C 36.39 + 1.25
3.Petráňová Jana SCP SCP7555 C 36.40 + 1.26
4.Kundratová Jana JZL JZL7351 C 37.15 + 2.01
5.Kučerová Marie VSP VSP7551 C 39.09 + 3.55
6.Švíglerová Pavla LPU LPU7658 C 40.17 + 5.03
7.Procházková Pavlína LBE LBE6450 C 41.18 + 6.04
8.Hořčičková Eva UOL UOL7051 C 42.38 + 7.24
9.Richterová Nataša ADA ADA7451 C 42.50 + 7.36
10.Čechová Marcela TBM TBM7659 C 43.34 + 8.20
11.Arnoštová Kateřina VSP VSP7652 C 44.28 + 9.14
12.Grycová Petra TBM TBM7467 C 45.33 + 10.19
13.Horáková Lenka VSP VSP7255 C 46.31 + 11.17
14.Vyškovská Radka ZVS ZVS7450 C 49.44 + 14.30
15.Vildmonová Pavla LBE LBE7451 C 50.11 + 14.57
16.Kroniková Jana SHK SHK7350 C 50.26 + 15.12
17.Korpasová Ivana LBM LBM7362 C 52.34 + 17.20
Konečné výsledky kategorie: D40 3.0km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Kovaříková Mária TRI TRI6950 C 27.54 + 0.00
2.Švadlenová Ivana CHC CHC7151 C 32.11 + 4.17
3.Smutná Jana VAM VAM6251 C 33.08 + 5.14
4.Doleželová Iva PZR PZR7171 C 33.42 + 5.48
5.Abelová Ivana STB STB6798 C 34.01 + 6.07
6.Voborníková Eva CTB CTB6851 C 34.41 + 6.47
7.Kociánová Eva OOP OOP6750 C 36.52 + 8.58
8.Kaplanová Iva LPU LPU6859 C 37.21 + 9.27
9.Tesařová Bohumila VOV VOV6957 C 39.17 + 11.23
10.Benešová Iva SJH SJH7051 C 39.19 + 11.25
11.Posseltová Romana TJN TJN7050 C 39.32 + 11.38
12.Pavlů Veronika PGP PGP6950 C 40.35 + 12.41
13.Kostková Jana AOP AOP7151 C 40.38 + 12.44
14.Barcíková Renata ASU ASU6751 C 41.21 + 13.27
15.Demlová Jitka LPU LPU6955 C 41.35 + 13.41
16.Koucká Ivana EKP EKP6850 C 41.39 + 13.45
17.Švecová Iva CHT CHT7151 C 41.42 + 13.48
18.Křečková Petra ZPV ZPV7076 C 42.02 + 14.08
19.Čermáková Renata LPU LPU6553 C 42.27 + 14.33
20.Semíková Iva OKP OKP6852 C 43.36 + 15.42
21.Nykodýmová Monika TBM TBM6870 C 47.15 + 19.21
22.Šmelíková Hana RBA RBA6951 48.34 + 20.40
23.Procházková Alexandra LPU LPU7051 C 48.55 + 21.01
24.Sedláčková Jana HLV HLV7060 C 49.32 + 21.38
25.Hiršová Marcela VBM VBM7079 C 49.44 + 21.50
26.Zimmermannová Milena KRE KRE6851 C 56.48 + 28.54
27.Douchová Jaroslava SNA SNA7155 C 72.06 + 44.12
Konečné výsledky kategorie: D45 2.9km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Šmelíková Jana RBA RBA6670 34.43 + 0.00
2.Hubáčková Dagmar LCE LCE6569 C 35.45 + 1.02
3.Ferdusová Eva LCE LCE6461 C 36.18 + 1.35
4.Klapalová Jana VAM VAM6451 C 36.37 + 1.54
5.Hlavová Miroslava KON KON6389 C 38.58 + 4.15
6.Jirková Renata ZPV ZPV6553 C 39.40 + 4.57
7.Teplá Hana SHK SHK6561 C 43.32 + 8.49
8.Wurzelová Dana OSN OSN6654 C 43.49 + 9.06
8.Tichá Jana TJH TJH6451 C 43.49 + 9.06
10.Vavrysová Iva LCE LCE6359 C 44.13 + 9.30
11.Jastrzembská Jarmila TRI TRI6450 C 45.41 + 10.58
12.Poklopová Ivana UOL UOL6451 C 47.49 + 13.06
13.Lustigová Lenka DKP DKP6652 C 54.43 + 20.00
14.Slezáková Jitka LCE LCE6351 C 55.56 + 21.13
15.Mrázová Pavla DCE DCE5550 C 56.08 + 21.25
16.Krejčíková Monika TZL TZL6262 C 56.16 + 21.33
17.Chmelařová Marie SHK SHK6352 C 57.47 + 23.04
18.Petrželová Alena LTU LTU6351 C 57.50 + 23.07
19.Dittrichová Lenka KON KON6285 C 58.36 + 23.53
20.Pecková Ivana EKP EKP6252 C 59.08 + 24.25
21.SOCHOROVÁ Hana HAV HAV6250 C 60.29 + 25.46
22.Schusterová Martina AOP AOP6551 C 80.21 + 45.38
Němečková Jarmila OKP OKP6650 C DISK
Sýkorová Ivana AOP AOP6451 C DISK
Ostřanská Iveta SSU SSU6591 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D50 2.6km 0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Kuchařová Ada TBM TBM5855 C 32.41 + 0.00
2.Michálková Jiřina VSP VSP6151 C 33.09 + 0.28
3.Hrstková Dana SJI SJI6051 C 33.59 + 1.18
4.Víchová Ladislava LPU LPU5851 C 34.43 + 2.02
5.Šedivá Miroslava EKP EKP5750 C 35.45 + 3.04
6.Bravená Alexandra VBM VBM6155 C 37.24 + 4.43
7.Štrossová Jiřina DCE DCE5650 C 38.49 + 6.08
8.Zelená Markéta PGP PGP5850 C 41.03 + 8.22
9.Kavková Dana SCP SCP6150 C 42.23 + 9.42
10.Bochenková Jana EKP EKP6150 C 42.31 + 9.50
11.Dudová Hana DKP DKP5752 C 43.07 + 10.26
12.Vlažná Mirka LCE LCE5852 C 43.46 + 11.05
13.Bouchalová Zdena VPM VPM5757 C 44.48 + 12.07
14.Dokoupilová Zuzana VBM VBM5754 C 45.00 + 12.19
15.Gazdačková Jana SHK SHK5851 C 58.01 + 25.20
16.Šámalová Hana PGP PGP6150 C 59.43 + 27.02
17.Jelínková Dagmar TZL TZL5757 C 67.52 + 35.11
18.Nováková Pavla DOK DOK5950 C 68.07 + 35.26
Konečné výsledky kategorie: D55 2.4km 0m 13k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Janotová Dobra TBM TBM5662 C 24.58 + 0.00
2.Rosecká Alena PZR PZR5654 C 27.48 + 2.50
3.Potěšilová Vladimíra VBM VBM5655 C 29.07 + 4.09
4.Kolaříková Věra SBK SBK5251 C 29.36 + 4.38
5.Fantová Libuše EKP EKP5650 C 29.38 + 4.40
6.Doležalová Vlasta PGP PGP5550 C 30.56 + 5.58
7.Procházková Miluše DCE DCE5450 C 32.35 + 7.37
8.Opavová Stanislava MLA MLA5451 C 33.40 + 8.42
9.Procházková Helena TBM TBM5351 C 34.37 + 9.39
10.Jahnová Helena SCP SCP5550 C 35.56 + 10.58
11.Klimplová Alena LPU LPU5551 C 37.10 + 12.12
12.Salajková Věra LBM LBM5558 C 37.24 + 12.26
13.Dočkalová Jiřina LPU LPU5654 C 37.52 + 12.54
14.Vávrová Beáta ASU ASU5651 C 38.57 + 13.59
15.Kalibánová Jiřina NPA NPA5351 C 43.03 + 18.05
16.Tvrdková Eva LBE LBE5150 C 43.11 + 18.13
17.Cigošová Anna TBM TBM5253 C 49.25 + 24.27
18.Nováková Jana NPA NPA5552 C 52.52 + 27.54
19.Henková Svatava RBK RBK5454 C 56.11 + 31.13
20.Podhorská Věra FJI FJI5252 C 63.22 + 38.24
Stackeová Anna LCE LCE5551 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D60 2.1km 0m 13k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Neradová Alena LIT LIT5051 C 28.02 + 0.00
2.Sikorová Marie BOV BOV4852 C 30.01 + 1.59
3.Omová Jana TUR TUR5150 C 31.39 + 3.37
4.Dohnalová Dana VSP VSP5050 C 32.00 + 3.58
5.Křížová Zdenka PZR PZR5051 C 34.20 + 6.18
6.Kubíková Květa LPU LPU4752 C 35.46 + 7.44
7.Horáčková Stanislava VLI VLI4950 C 36.26 + 8.24
8.Novotná Ludmila OOP OOP4850 C 36.31 + 8.29
9.Stehnová Hana DKP DKP5150 C 38.21 + 10.19
10.Karmazínová Ivana VLI VLI5150 C 43.35 + 15.33
11.Knoblochová Věra VRL VRL4851 C 45.06 + 17.04
Konečné výsledky kategorie: D65 1.8km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Gavendová Anna TRI TRI4650 C 24.55 + 0.00
2.Haňkovská Jana PGP PGP4050 C 28.53 + 3.58
3.Stará Pavla BOV BOV4251 C 32.36 + 7.41
4.Vlachová Renata VOV VOV4450 C 36.47 + 11.52
5.Liščinská Eva TBM TBM4451 C 47.27 + 22.32
6.Langrová Marie BOR BOR3750 C 52.50 + 27.55
7.Skoumalová Marie KON KON4589 C 54.31 + 29.36
Konečné výsledky kategorie: H16A 3.0km 0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Hubáček Jonáš LCE LCE9501 A 23.58 + 0.00
2.Šmelík Martin RBA RBA9601 24.40 + 0.42
3.Mudrák Štěpán LCE LCE9601 A 25.05 + 1.07
4.Křivda Martin CHC CHC9501 A 25.26 + 1.28
5.Ptáček Pavel BBM BBM9600 A 26.27 + 2.29
6.Wolowczyk Krzysztof POL POL 26.28 + 2.30
7.Záděra Pavel BBM BBM9500 B 27.07 + 3.09
8.Vičan Dominik JPV JPV9501 B 28.45 + 4.47
9.Sklenář Martin SBR SBR9501 A 29.26 + 5.28
10.Kaplan Martin LPU LPU9609 A 29.59 + 6.01
11.Mašata Matěj PHK PHK9601 B 30.38 + 6.40
12.Jonáš Martin BBA BBA9601 31.14 + 7.16
13.Sedláček Ondřej HLV HLV9732 A 31.41 + 7.43
14.Illner Vojtěch DKP DKP9600 A 32.40 + 8.42
15.Posselt Martin TJN TJN9501 B 35.05 + 11.07
16.Nejman Stanislav CHA CHA9500 C 38.24 + 14.26
17.Zamazal Tomáš TAP TAP9501 C 42.52 + 18.54
Konečné výsledky kategorie: H16B 3.0km 0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Šňupárek Václav DKP DKP9500 A 22.55 + 0.00
2.Hruška Jakub ZBM ZBM9515 A 23.41 + 0.46
3.Fürst Matouš LLI LLI9603 B 25.06 + 2.11
4.Horák Patrik TUR TUR9502 A 25.22 + 2.27
5.Dzioba Mateusz POL POL 27.36 + 4.41
6.Málek Jan PZR PZR9505 A 29.37 + 6.42
7.Horáček Petr PHK PHK9602 A 30.14 + 7.19
8.Lesák Jakub ZAM ZAM9603 A 31.18 + 8.23
9.Hraboš Matěj RBA RBA9501 31.46 + 8.51
10.Kamenický Jeroným OSN OSN9549 B 35.24 + 12.29
11.Vacek Vojtěch SJI SJI9602 B 35.51 + 12.56
12.Fajkus Radim JPV JPV9509 B 36.40 + 13.45
13.Jordanov Alexandr ZBM ZBM9503 B 40.41 + 17.46
14.Mielec Jaromír AOV AOV9701 A 43.57 + 21.02
15.Krajcar Ivo SKM SKM9501 B 47.45 + 24.50
16.Taclík Milan LTU LTU9601 B 59.45 + 36.50
Garbacik Michal POL POL DISK
Konečné výsledky kategorie: H16C 3.0km 0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Pavlovec Jan BOR BOR9503 A 22.16 + 0.00
2.Kettner Vojtěch KAM KAM9601 A 25.25 + 3.09
3.Chmelař Martin JPV JPV9505 A 26.25 + 4.09
4.Deml Tomáš LPU LPU9502 B 27.45 + 5.29
5.Slíva Jan LCE LCE9602 A 28.12 + 5.56
6.Netuka Vojtěch SHK SHK9701 A 28.30 + 6.14
7.Čech Jan SJI SJI9601 A 29.14 + 6.58
8.Chovanec David TZL TZL9502 B 31.11 + 8.55
9.Ciekanski Mateusz POL POL 33.25 + 11.09
10.Janeba Vladimír CHC CHC9602 A 35.23 + 13.07
11.Veselý Jakub LBE LBE9500 B 35.53 + 13.37
12.Lustig Matyáš DKP DKP9507 B 37.45 + 15.29
13.Dvorský Petr SKM SKM9601 A 38.35 + 16.19
14.Buk Michal ROU ROU9601 B 40.14 + 17.58
15.Pokorný Matěj KRL KRL9502 B 42.39 + 20.23
16.Klabouch Martin VZA VZA9602 42.50 + 20.34
17.Aster Tomáš SLA SLA9602 C 43.50 + 21.34
18.Svoboda František SOP SOP9601 B 79.56 + 57.40
Čermák Matyáš KAM KAM9501 B DISK
Konečné výsledky kategorie: H18A 3.9km 0m 18k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Schuster Marek AOP AOP9303 A 29.16 + 0.00
2.Hadač Filip AOP AOP9301 A 30.39 + 1.23
3.Vavrys Johan LCE LCE9302 A 30.42 + 1.26
4.Čermák Jan LPU LPU9301 A 30.44 + 1.28
5.Mušinský Tomáš ASU ASU9348 C 31.10 + 1.54
6.Záveský Filip LPU LPU9306 B 33.27 + 4.11
7.Valášek Jan KAM KAM9400 A 35.27 + 6.11
8.Láznička Jan TZL TZL9405 A 36.37 + 7.21
9.Klusáček Jan TTR TTR9301 A 36.45 + 7.29
10.Obrátil Štěpán ABM ABM9409 A 39.42 + 10.26
11.Schäfer Jan TZL TZL9301 B 40.52 + 11.36
12.Šincl Jiří ASU ASU9446 B 41.37 + 12.21
13.Kamenický Tobiáš OSN OSN9339 A 41.50 + 12.34
14.Pova Ondřej KRL KRL9304 B 42.25 + 13.09
15.Průcha Pavel BOR BOR9304 B 43.20 + 14.04
16.Kolárik Tomáš TZL TZL9302 A 44.02 + 14.46
17.Kos Oldřich LPU LPU9302 A 45.23 + 16.07
18.Kučera Štěpán STH STH9401 A 45.31 + 16.15
19.Mižúr Šimi FBA FBA9401 47.34 + 18.18
20.Jarnot Michal SOP SOP9302 B 65.57 + 36.41
Šmejc Jakub SJC SJC9401 B DISK
Konečné výsledky kategorie: H18B 3.9km 0m 18k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Minář Marek ASU ASU9444 C 29.17 + 0.00
2.Hubáček Michal LCE LCE9301 A 30.37 + 1.20
3.Grundmann Jan LTU LTU9401 A 32.31 + 3.14
4.Kašpar Michal TZL TZL9308 B 32.40 + 3.23
5.Buk Jindřich ROU ROU9303 B 32.41 + 3.24
6.Argaláš Michal TRI TRI9301 A 32.46 + 3.29
7.Horvát Petr ASU ASU9447 A 33.09 + 3.52
8.Brlica Pavel ZBM ZBM9302 A 33.18 + 4.01
9.Rychlý Michal TUR TUR9402 A 33.20 + 4.03
10.Rusý Tomáš KAM KAM9301 A 33.30 + 4.13
11.Krejčí Jaroslav ml. BOR BOR9300 B 33.42 + 4.25
12.Vištejn Jiří KRL KRL9305 B 35.43 + 6.26
13.Kos Tomáš LPU LPU9303 A 36.09 + 6.52
14.Klaška Pavel DKP DKP9301 B 36.20 + 7.03
15.Lomič Šimon BOR BOR9303 A 37.42 + 8.25
16.Zvoníček Josef SKM SKM9404 A 38.36 + 9.19
17.Maňák Matěj PHK PHK9302 A 38.51 + 9.34
18.Toman Filip ABM ABM9309 B 41.55 + 12.38
19.Zacha Ondřej SJI SJI9304 B 44.24 + 15.07
20.Skyva Petr STE STE9307 B 45.56 + 16.39
Kebis Samuel SPE SPE9402 DISK
Konečné výsledky kategorie: H18C 3.9km 0m 18k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Kettner Lukáš KAM KAM9403 A 30.14 + 0.00
2.Chloupek Adam STH STH9302 A 30.16 + 0.02
2.Ludvík Vojtěch STB STB9301 A 30.16 + 0.02
4.Mokrý Ondřej ABM ABM9410 A 30.46 + 0.32
5.Zakouřil Vít TUR TUR9301 A 33.04 + 2.50
6.Šákr Vít BOR BOR9301 B 33.23 + 3.09
7.Rossmanith Vojta AOP AOP9302 B 34.22 + 4.08
8.Jasinski Witold POL POL 34.37 + 4.23
9.Kubelka Tomáš LPU LPU9307 A 36.05 + 5.51
10.Dvořáček Radek VAM VAM9401 A 36.34 + 6.20
11.Šlajs Daniel KRL KRL9403 A 37.56 + 7.42
12.Kamenický Ondřej PHK PHK9401 A 38.34 + 8.20
13.Grabiec Mikolaj POL POL 39.55 + 9.41
14.Semík Ondřej KAM KAM9401 A 40.18 + 10.04
15.Provázek Jiří SHK SHK9302 B 41.16 + 11.02
16.Német Kryštof STE STE9308 A 42.06 + 11.52
17.Zimmermann Martin KRE KRE9301 B 43.55 + 13.41
18.Odstrčilík Viktor TZL TZL9309 B 45.37 + 15.23
19.Skoupý Jan STE STE9411 B 45.51 + 15.37
20.Pěček Martin SKM SKM9301 B 48.03 + 17.49
21.Hanuš Pavel CHC CHC9302 C 52.05 + 21.51
22.Uhlíř Marek LBE LBE9400 B 52.54 + 22.40
Konečné výsledky kategorie: H20A 4.2km 0m 19k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Kubát Pavel PHK PHK9101 E 32.11 + 0.00
2.Bořil Petr LPU LPU9119 R 32.14 + 0.03
3.Švirák Ondřej ZBM ZBM9103 R 33.17 + 1.06
4.Wolf Daniel TUR TUR9100 E 34.14 + 2.03
5.Handl Jindřich SRK SRK9201 A 34.36 + 2.25
6.Valenta Jiří LCE LCE9201 A 34.42 + 2.31
7.Bravený Vít ZBM ZBM9102 R 34.59 + 2.48
8.Barcík Robert ASU ASU9201 A 36.07 + 3.56
9.Kolovský František LPM LPM9202 A 36.54 + 4.43
10.Peřinka Jan AOP AOP9101 A 39.37 + 7.26
11.Novotný Ondřej ABM ABM9211 A 41.49 + 9.38
12.Vlažný Jakub LCE LCE9102 R 42.37 + 10.26
13.Kučera Michal STH STH9201 A 44.18 + 12.07
14.Tichý Tomáš SJH SJH9201 A 44.44 + 12.33
15.Smitka Jan SHK SHK9204 A 46.05 + 13.54
16.Šimon Václav LBE LBE9100 B 54.12 + 22.01
17.Vik Martin STH STH9206 B 54.41 + 22.30
18.Charvát Jiří STH STH9204 A 56.48 + 24.37
Sýkora Jan AOP AOP9201 A DISK
Konečné výsledky kategorie: H20B 4.2km 0m 19k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Procházka David LPU LPU9113 R 32.31 + 0.00
1.Nečas Jiří TZL TZL9101 A 32.31 + 0.00
3.Mokrý Stanislav ABM ABM9202 A 32.33 + 0.02
4.Landovský Tomáš PGP PGP9103 A 33.05 + 0.34
5.Zimmermann Štěpán ZBM ZBM9101 R 34.15 + 1.44
6.Kamenický Jakub PHK PHK9104 R 37.04 + 4.33
7.Kantor Ondřej TRI TRI9103 R 38.40 + 6.09
8.Picek Jan TJN TJN9101 A 38.59 + 6.28
9.Krejsa Vladimír CHT CHT9202 A 40.48 + 8.17
10.Kudera Daniel SHK SHK9208 A 40.50 + 8.19
11.Kazda Adam ZBM ZBM9104 A 40.56 + 8.25
12.Janata Jakub STH STH9205 A 42.01 + 9.30
13.Navrátil Boris AOP AOP9202 A 42.20 + 9.49
14.Gazda Viktor TRI TRI9203 A 44.31 + 12.00
15.Ostřanský Filip ASU ASU9243 C 45.31 + 13.00
16.Uvizl Marek STH STH9202 A 45.47 + 13.16
17.Procházka Tomáš LPU LPU9110 A 50.38 + 18.07
18.Benroth Martin TZL TZL9206 A 53.18 + 20.47
19.Holinka Matouš ZPV ZPV9222 B 53.34 + 21.03
20.Přibyl Adam LDC LDC9100 B 56.06 + 23.35
Konečné výsledky kategorie: H21A 5.1km 0m 23k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Chromý Adam ZBM ZBM8841 E 34.29 + 0.00
2.Fodor Petr TUR TUR8103 E 37.06 + 2.37
3.Bukovac Palo ZBM ZBM8101 R 37.33 + 3.04
4.Šmehlík Eduard SHK SHK8702 E 38.03 + 3.34
5.Novák Jiří NPA NPA7502 C 38.24 + 3.55
6.Hájek Daniel ZBM ZBM8919 E 38.49 + 4.20
7.Hanslian David LCE LCE7835 R 39.31 + 5.02
8.Fortunato Jorge JPV JPV8901 C 39.39 + 5.10
9.Procházka Pavel PGP PGP9002 R 39.44 + 5.15
10.Hubáček Josef LCE LCE6127 R 40.02 + 5.33
11.Dlabaja Štěpán TZL TZL8508 R 40.07 + 5.38
12.Laciga Radek PGP PGP8202 C 40.11 + 5.42
13.Poklop Martin SSU SSU8802 E 40.16 + 5.47
14.Slováček Tomáš TZL TZL8002 C 40.33 + 6.04
15.Klapal Jan LPU LPU9006 R 41.11 + 6.42
16.Kozák Petr KAM KAM6501 C 41.29 + 7.00
17.Liščinský Zdeněk TBM TBM8215 C 42.21 + 7.52
18.Dusílek Adam SRK SRK8902 R 42.38 + 8.09
19.Kazda Ondřej SJC SJC8202 C 43.53 + 9.24
20.Petras Tomáš VAM VAM8801 C 44.41 + 10.12
21.Suslov Sergej VLI VLI8801 C 45.07 + 10.38
22.Melecký Martin AOP AOP9001 R 45.41 + 11.12
23.Procházka Tomáš SCP SCP8200 C 45.51 + 11.22
24.Fiala Petr LPU LPU8701 C 46.01 + 11.32
25.Hovorka Lukáš LPU LPU9001 R 46.09 + 11.40
26.Henek Michal RBK RBK8605 C 46.23 + 11.54
27.Mazal Zdeněk VBM VBM8103 C 46.38 + 12.09
28.Kárník Jan LPU LPU7811 C 46.43 + 12.14
29.Henych Martin SJC SJC8601 R 48.01 + 13.32
30.Sokalski Dariusz POL POL 48.57 + 14.28
31.Veverka Tomáš VAM VAM8401 C 50.48 + 16.19
32.Otrusina Jiří JPV JPV8201 C 53.03 + 18.34
33.Kobr Tomáš TJN TJN8901 C 55.44 + 21.15
Kolařík Tomáš BOR BOR7809 R DISK
Novák Daniel BOR BOR8702 C DISK
Henek Vladan VBM VBM8002 R DISK
Konečné výsledky kategorie: H21B 5.1km 0m 23k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Procházka Jan PGP PGP8407 E 32.46 + 0.00
2.Škoda Jakub VLI VLI8800 R 34.19 + 1.33
3.Kodeda Štěpán SJC SJC8818 E 34.51 + 2.05
4.Slezák Zdeněk LCE LCE8902 R 35.33 + 2.47
5.Jedlička Michal SHK SHK7309 E 36.50 + 4.04
6.Krejčík Jiří TZL TZL8301 C 36.56 + 4.10
7.Matějů Luboš PGP PGP7601 E 37.17 + 4.31
8.Janata Martin DKP DKP8306 E 37.28 + 4.42
9.Komanec Václav SHK SHK8406 R 38.34 + 5.48
10.Weiner Jakub SHK SHK7911 C 38.44 + 5.58
11.Kadeřávek Petr PHK PHK7605 C 38.49 + 6.03
12.Makovský Jakub TAP TAP8511 R 38.54 + 6.08
13.Tomanek Daniel STE STE7401 C 39.10 + 6.24
14.Rambousek Karel BSO BSO7907 R 39.20 + 6.34
15.Bašus Petr SCP SCP7400 C 40.13 + 7.27
16.Pešek Ondřej CHC CHC8502 C 40.17 + 7.31
17.Drobník Michal SJC SJC8709 C 40.36 + 7.50
18.Jelínek Petr ZBM ZBM7801 C 41.21 + 8.35
19.Janovský Tomáš PGP PGP6401 C 42.06 + 9.20
20.Bravený Adam VBM VBM8801 C 42.29 + 9.43
21.Jirásek Michal SHK SHK8901 C 42.32 + 9.46
22.Procházka Jan PGP PGP8206 C 45.16 + 12.30
23.Lenner Miroslav LPU LPU8605 C 45.31 + 12.45
24.Navrátil Tomáš ASU ASU8817 C 45.47 + 13.01
25.Šesták Jakub RBK RBK9001 C 46.42 + 13.56
26.Pašek František KAM KAM7600 C 47.00 + 14.14
27.Schuster Martin AOP AOP6502 C 47.41 + 14.55
28.Zháňal Jan ZBM ZBM8721 C 48.48 + 16.02
29.Sychra Tomáš VBM VBM8305 C 49.10 + 16.24
30.Zajíc Vítězslav TAP TAP8610 C 52.14 + 19.28
31.Peterka Vojtěch LLI LLI7502 C 53.55 + 21.09
Konečné výsledky kategorie: H21C 5.1km 0m 23k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Dlabaja Tomáš TUR TUR8303 E 32.19 + 0.00
2.Palas Jan ZBM ZBM8507 R 33.35 + 1.16
3.Krajčík Michal TKE TKE8704 34.30 + 2.11
4.Zbranek Roman ASU ASU8808 C 34.54 + 2.35
5.Mrázek Jan SCP SCP8102 E 35.39 + 3.20
5.Hovorka Jan LPU LPU7907 R 35.39 + 3.20
7.Flašar Jan PGP PGP8610 R 35.57 + 3.38
8.Kozák Osvald TBM TBM8201 E 36.02 + 3.43
9.Kolín Jan JIL JIL7701 C 36.36 + 4.17
9.Čech Radovan TBM TBM7835 R 36.36 + 4.17
11.Hradec Pavel TUR TUR8801 E 36.38 + 4.19
12.Sysel Ctibor PGP PGP8700 C 36.44 + 4.25
13.Holas Štěpán SJC SJC8702 R 37.39 + 5.20
14.Vodrážka Ondřej VPM VPM7702 C 38.02 + 5.43
15.Paclík Roman SHK SHK7801 C 38.05 + 5.46
16.Polák Vlastimil VRL VRL7702 C 38.33 + 6.14
17.Kořínek Tomáš BOR BOR9007 R 38.51 + 6.32
18.Ondráček Radim EKP EKP7414 C 39.19 + 7.00
19.Hora Vojtěch PGP PGP8301 C 39.40 + 7.21
20.Zvěřina Petr LPU LPU8208 R 39.50 + 7.31
21.Khýn Vítězslav DOB DOB8304 C 40.02 + 7.43
22.Bouchal Jiří VPM VPM8449 C 40.08 + 7.49
23.Vlček Martin TUR TUR8702 C 40.33 + 8.14
23.Malý Aleš JIL JIL8702 C 40.33 + 8.14
25.Henych Petr VLI VLI6001 C 40.41 + 8.22
26.Strachota Petr TJN TJN8700 C 41.16 + 8.57
27.Herman Jan LPU LPU8505 C 42.15 + 9.56
28.Procházka Jiří TBM TBM7633 C 42.30 + 10.11
29.Krejsa Martin CHT CHT9001 C 43.37 + 11.18
30.Kabáth David ZBM ZBM8433 C 44.29 + 12.10
31.Suchý Petr LPM LPM7820 C 45.39 + 13.20
32.Kolek Petr DOB DOB7501 C 46.29 + 14.10
33.Bencúr Juraj LCE LCE7701 R 47.36 + 15.17
34.Hošek Radim DOB DOB8737 C 50.21 + 18.02
35.Pilař Karel MAS MAS5501 C 56.11 + 23.52
Skyva Jan PGP PGP8501 E DISK
Nývlt Martin SNA SNA8206 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H21D 5.1km 0m 23k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Šedivý Jan PGP PGP8409 E 31.39 + 0.00
2.Smola Michal TZL TZL8131 E 33.22 + 1.43
3.Nykodým Miloš ZBM ZBM9005 E 34.58 + 3.19
4.Hepner David SHK SHK7601 E 35.17 + 3.38
5.Besta Michal AOP AOP7601 R 36.41 + 5.02
6.Panchártek Jan PHK PHK8802 R 37.28 + 5.49
7.Horyna Roman VIC VIC7602 C 37.34 + 5.55
8.Váňa Martin TUR TUR8401 C 38.26 + 6.47
9.Nožka Radek LPU LPU9005 R 39.09 + 7.30
10.Košárek Pavel AOP AOP7102 R 39.11 + 7.32
11.Štěrba Zbyněk LPU LPU8304 R 39.33 + 7.54
12.Přibyl Broněk TZL TZL8603 R 39.38 + 7.59
13.Bialožyt Michal ZBM ZBM8707 C 39.52 + 8.13
14.Baier Martin TUR TUR7603 R 40.00 + 8.21
15.Klech Richard VRB VRB7201 C 40.59 + 9.20
16.Tihon Michal PHK PHK7905 C 41.04 + 9.25
17.Drahokoupil Aleš CHT CHT8501 C 41.19 + 9.40
18.Kamenický Matěj LPU LPU9036 R 41.47 + 10.08
19.Kořínek Jindřich TUR TUR8406 C 42.11 + 10.32
20.Král Václav SSU SSU8243 R 43.20 + 11.41
21.Fiala Jan BBM BBM7205 C 43.49 + 12.10
22.Pospíšil Ondřej DKP DKP8717 C 46.15 + 14.36
23.Otruba Karel PLU PLU7917 C 46.29 + 14.50
24.Hadač Miroslav AOP AOP6501 C 47.11 + 15.32
25.Stehlík Martin ZBM ZBM8503 R 47.26 + 15.47
26.Vávra Jaroslav LPU LPU7308 C 47.40 + 16.01
27.Jirásek Aleš LPU LPU7601 C 48.07 + 16.28
28.Losman Petr PHK PHK7901 E 48.34 + 16.55
29.Janda Martin DOB DOB8002 C 48.50 + 17.11
30.Justa Pavel PHK PHK8701 C 49.12 + 17.33
31.Vlach Jiří VOV VOV7900 C 50.10 + 18.31
32.Sysel Ondřej PGP PGP8302 C 50.23 + 18.44
33.Perknovský Radim JPV JPV8235 C 53.22 + 21.43
34.Janů Zdeněk KSU KSU9045 C 57.23 + 25.44
35.Zimon Pawel POL POL 69.23 + 37.44
Konečné výsledky kategorie: H35 4.4km 0m 21k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Vítek Petr PHK PHK7601 C 33.32 + 0.00
2.Boudný Jan SCP SCP7417 C 37.12 + 3.40
3.Švadlena Pavel CHC CHC7502 C 37.30 + 3.58
4.Janků Marek STE STE7102 C 37.48 + 4.16
5.Horák Pavel (Starosta) VSP VSP7305 C 39.23 + 5.51
6.Novotný Radek PHK PHK7402 C 39.25 + 5.53
7.Arnošt Kamil VSP VSP7301 C 40.36 + 7.04
8.Sokolář Zdeněk SNA SNA7201 C 41.13 + 7.41
9.Kučera Jan VSP VSP7302 R 41.23 + 7.51
10.Šístek Daniel SCP SCP7507 C 41.34 + 8.02
11.Samek Petr PHK PHK7302 C 41.49 + 8.17
12.Schröter Pavel HAR HAR7203 C 43.18 + 9.46
13.Jašek Petr STE STE7601 C 43.34 + 10.02
14.Pecka Jan EKP EKP6800 C 44.10 + 10.38
15.Kovář Jindřich MAS MAS6800 C 44.57 + 11.25
16.Vácha Tomáš BOR BOR7409 C 45.16 + 11.44
17.Vébr Jiří KTA KTA6901 C 45.23 + 11.51
18.Khel Richard SCP SCP7500 C 45.27 + 11.55
19.Kurfürst Pavel FSP FSP7400 C 45.55 + 12.23
20.Illner Jakub DKP DKP6601 C 46.33 + 13.01
21.Tomeš Petr ZBM ZBM7531 C 47.10 + 13.38
22.Milán Pavel TBM TBM7227 C 48.24 + 14.52
23.Nitsch Karel FSP FSP7611 C 48.52 + 15.20
24.Prášil Aleš SJI SJI7415 C 49.24 + 15.52
25.Mašata Roman PHK PHK7107 C 49.47 + 16.15
26.Svoboda Ondřej SHK SHK7605 C 50.20 + 16.48
27.Pátek Richard ZBM ZBM7609 C 52.57 + 19.25
28.Vláčil Daniel JPV JPV7307 C 53.36 + 20.04
29.Svěchota Milan MOV MOV7202 C 55.05 + 21.33
30.Čáp Ondřej DOB DOB7405 C 57.28 + 23.56
31.VÉBR Radek HAV HAV7103 C 57.56 + 24.24
32.Orany Tomáš SJI SJI7311 C 60.06 + 26.34
33.Gálus Igor LDC LDC7302 C 60.50 + 27.18
Vaněk Petr ZBP ZBP7302 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H40 4.1km 0m 20k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Podmolík Tomáš TZL TZL6915 C 30.47 + 0.00
2.Valík Luděk AOP AOP7101 C 32.48 + 2.01
3.Gajda Jan VSP VSP6801 C 33.42 + 2.55
4.Zikmund Zdeněk NPA NPA6705 C 34.12 + 3.25
5.Venhoda Milan SJI SJI7104 C 34.35 + 3.48
6.Petřivalský Marek STE STE6907 C 34.47 + 4.00
7.Kunz Martin BBM BBM7101 C 35.00 + 4.13
8.Bořánek Petr VSP VSP7000 C 35.13 + 4.26
9.Žemlík Pavel TZL TZL7135 R 36.16 + 5.29
10.Barcík Peter ASU ASU6612 C 36.42 + 5.55
11.Fencl Petr LPU LPU6901 C 36.47 + 6.00
12.Černoch Karel TZL TZL6835 C 36.58 + 6.11
13.Hrouda Petr VBM VBM6900 C 37.00 + 6.13
14.Tesař Jiří VOV VOV6702 C 39.36 + 8.49
15.Odehnal Roman ABM ABM6909 C 43.11 + 12.24
16.Zrník Tomáš OSN OSN7118 C 43.30 + 12.43
17.Šuráň René LCE LCE7034 C 46.48 + 16.01
18.Gryc Jan TBM TBM6709 C 49.20 + 18.33
19.Beneš Jan SJH SJH7001 C 50.49 + 20.02
20.Zvoníček Josef SKM SKM6901 C 50.55 + 20.08
21.Käss Pavel BSO BSO7000 C 51.00 + 20.13
22.Holinka Martin ZPV ZPV6712 C 51.46 + 20.59
23.Doucha Jiří SNA SNA7105 C 52.52 + 22.05
24.Štětínský Pavel MOV MOV7104 C 53.47 + 23.00
25.Holec Honza MOV MOV6701 C 55.06 + 24.19
26.Mielec Jaromír AOV AOV6901 C 55.28 + 24.41
27.Posselt Martin TJN TJN6802 C 60.56 + 30.09
28.Tryzna Pavel VRL VRL6801 C 61.26 + 30.39
29.Vacek Milan SJI SJI6901 C 65.40 + 34.53
Konečné výsledky kategorie: H45 3.8km 0m 19k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Pollák Jozef TKE TKE6001 31.05 + 0.00
2.Kamenický Jan PHK PHK6601 C 32.27 + 1.22
3.Kaplan Jan LPU LPU6401 C 33.20 + 2.15
4.Ptáček Pavel BBM BBM6508 C 34.18 + 3.13
5.Zimmermann Pavel KRE KRE6401 C 35.05 + 4.00
6.Semík Luboš OKP OKP6204 C 35.17 + 4.12
7.Krejčí Jaroslav BOR BOR6302 C 35.30 + 4.25
8.Brlica Pavel TBM TBM6517 C 36.19 + 5.14
9.Vavrys Petr LCE LCE6413 C 36.42 + 5.37
10.Stárek Filip TUR TUR6602 C 37.12 + 6.07
11.Šimek Tomáš FSP FSP6304 C 37.16 + 6.11
12.Němeček Jan VSP VSP6201 C 37.17 + 6.12
13.Tichý Martin TJH TJH6401 C 37.20 + 6.15
14.Skyva Petr STE STE6501 C 37.52 + 6.47
15.Novotný Milan PHK PHK6502 C 38.23 + 7.18
16.Klaška Pavel DKP DKP6500 C 38.38 + 7.33
17.Slezák Libor LCE LCE6207 C 38.44 + 7.39
18.Mezník Vladimír LBE LBE6400 C 39.20 + 8.15
19.Koucký Roman EKP EKP6301 C 39.36 + 8.31
20.Urválek Jiří TBM TBM6107 C 39.45 + 8.40
21.Láznička Robert TZL TZL6309 C 40.09 + 9.04
22.Hepnar Luboš STE STE6307 C 40.13 + 9.08
23.Chmelař Miroslav JPV JPV6217 C 40.24 + 9.19
24.Chmelař Pavel SHK SHK6402 C 40.41 + 9.36
25.Nykodým Petr TBM TBM6307 C 41.09 + 10.04
26.Kolář Rudolf ASU ASU6301 C 41.14 + 10.09
27.Mokrý Jan ABM ABM6611 C 41.15 + 10.10
28.Funda Jiří API API6401 C 41.22 + 10.17
29.Betlach Miroslav DKP DKP6300 C 42.25 + 11.20
30.Valenta Jiří LCE LCE6301 C 42.50 + 11.45
31.Hlava Miroslav KON KON6515 C 43.28 + 12.23
32.Papuga František TKE TKE6302 44.38 + 13.33
33.Vičan Lubomír JPV JPV6501 C 44.57 + 13.52
34.Jordanov Nikolaj VBM VBM6501 C 45.06 + 14.01
35.Hubáček Jaroslav LCE LCE6311 C 45.32 + 14.27
36.Suk Jiří MFP MFP6401 45.37 + 14.32
37.Pulec Pavel VBM VBM6201 C 45.49 + 14.44
38.Sedláček Jaroslav HLV HLV6404 C 46.23 + 15.18
39.Šimek Miroslav MFP MFP6302 C 47.20 + 16.15
40.Peřinka Jan AOP AOP6301 C 48.48 + 17.43
41.Teplý Jiří SHK SHK6401 C 49.16 + 18.11
42.Kořínek Zdeněk PEN PEN6201 C 51.38 + 20.33
43.Končák Jaroslav HLV HLV6321 C 51.50 + 20.45
44.Petržela Pavel LTU LTU6301 C 52.47 + 21.42
45.Procházka Radek LPU LPU6504 C 53.00 + 21.55
46.SOCHOR Tomáš HAV HAV6301 C 53.08 + 22.03
46.Procházka Tomáš LPU LPU6503 C 53.08 + 22.03
48.Hlaváček Lubomír PHK PHK6401 C 53.47 + 22.42
49.Patočka Petr BBM BBM6300 C 54.21 + 23.16
50.Petráček Aleš SJI SJI6301 C 54.25 + 23.20
51.Bořil Petr OSN OSN6207 C 55.01 + 23.56
52.Doškář Boris BOR BOR6400 C 56.14 + 25.09
53.Hájek Petr ZBM ZBM6301 C 63.53 + 32.48
54.Navrátil Václav KON KON6427 C 79.46 + 48.41
55.Kavan Luboš SKM SKM6301 C 83.46 + 52.41
Konečné výsledky kategorie: H50 3.4km 0m 17k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Tichovský Martin PGP PGP6100 C 27.36 + 0.00
2.Václavek Tomáš STE STE5809 C 29.46 + 2.10
3.Škorpil Martin HOR HOR5700 C 31.11 + 3.35
4.Ryšavý Jiří MOV MOV5803 C 31.24 + 3.48
5.Grepl Ladislav KON KON6111 C 31.55 + 4.19
6.Hrabánek David PGP PGP6003 C 32.12 + 4.36
7.Kožina Petr PGP PGP6000 C 33.09 + 5.33
8.Dikoš Pavel BOR BOR6003 C 33.11 + 5.35
9.Skryja Bořivoj PZR PZR6106 C 34.11 + 6.35
10.Šebesta Vlastislav TBM TBM5807 C 34.35 + 6.59
11.Milota Josef MLA MLA5801 C 34.58 + 7.22
12.Jeřábek Luboš JPV JPV6112 C 35.14 + 7.38
13.Malý Evžen JIL JIL6102 C 36.07 + 8.31
14.Hirš Libor VBM VBM6000 C 36.23 + 8.47
15.Michalec Jan MLA MLA5701 C 38.10 + 10.34
16.Průcha Miloslav BOR BOR5800 C 39.20 + 11.44
17.Konopáč Jiří TUR TUR5803 C 39.29 + 11.53
18.Korpas Jaroslav LBM LBM6113 C 39.38 + 12.02
19.Kovář Karel LTP LTP6102 C 39.40 + 12.04
20.Gazdačko Milan SHK SHK5702 C 39.45 + 12.09
21.Minařík Luboš TBM TBM5711 C 39.50 + 12.14
22.Kavka Jiří SCP SCP5900 C 40.43 + 13.07
23.Fanta Miroslav EKP EKP5800 C 40.57 + 13.21
24.Ludvík Petr STB STB5701 C 41.15 + 13.39
25.Kostka Evžen AOP AOP5701 C 41.17 + 13.41
26.Wurzel Břetislav OSN OSN6005 C 41.22 + 13.46
27.Tupec Jiří VAM VAM5801 C 41.35 + 13.59
28.Trejtnar Pavel KUN KUN5801 C 42.34 + 14.58
29.Borovička Milan FSP FSP6104 C 42.45 + 15.09
30.Šilhavý Miroslav LPM LPM5800 C 43.33 + 15.57
31.Višňa Milan STE STE5904 C 44.42 + 17.06
32.Krejčík Zbyněk TZL TZL5704 C 45.42 + 18.06
33.Tomaščin Jaroslav MKP MKP5800 C 47.25 + 19.49
34.Novotný Miroslav LPU LPU5905 C 47.40 + 20.04
35.Romanovský Alois SJH SJH6101 C 49.45 + 22.09
36.Hrstka Vladislav JHB JHB5702 C 50.12 + 22.36
37.Kodeda Oldřich VPM VPM5901 C 51.25 + 23.49
38.Gawel Jiří SLO SLOxxxx C 51.34 + 23.58
39.Formanko Dusan RBA RBA5801 53.42 + 26.06
40.Kunčar Antonín LCE LCE5802 C 55.13 + 27.37
41.Hošek Ladislav SCP SCP6001 C 56.44 + 29.08
42.Šváb Jan VSP VSP5801 C 60.46 + 33.10
43.Grivalský Michal PGP PGP5900 C 61.38 + 34.02
44.Janů Zdeněk KSU KSU5749 C 64.38 + 37.02
45.Albert František STE STE5804 C 67.47 + 40.11
Kulhavý Josef SRK SRK5701 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H55 3.2km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Hickethier Manfred GER GER5201 31.33 + 0.00
2.Folprecht Miroslav TUR TUR5501 C 32.14 + 0.41
3.Uher Petr VSP VSP5001 C 32.52 + 1.19
4.Kolařík Zdeněk SBK SBK5406 C 33.30 + 1.57
5.Šedivý Jiří EKP EKP5500 C 34.54 + 3.21
6.Procházka Antonín DCE DCE5500 C 34.59 + 3.26
7.Jirka Jiří ZPV ZPV5501 C 36.20 + 4.47
7.Farář Václav LPU LPU5201 C 36.20 + 4.47
9.Rychlý Miloš OOP OOP5302 C 38.18 + 6.45
10.Šorm Miroslav DKL DKL5200 C 39.07 + 7.34
11.Novák Tom DOK DOK5500 C 39.24 + 7.51
12.Cabrnoch Jiří DKL DKL5400 C 40.15 + 8.42
13.Štěrba Pavel LPU LPU5408 C 40.56 + 9.23
14.Klimpl Petr LPU LPU5401 C 41.30 + 9.57
15.Jaroš Vladimír DCE DCE5400 C 41.31 + 9.58
16.Bochenek Milan EKP EKP5601 C 43.00 + 11.27
17.Šámal Václav PGP PGP5601 C 43.22 + 11.49
18.Juřeník Josef MOV MOV5201 C 43.42 + 12.09
19.Sýkora Jiří AOP AOP5401 C 44.46 + 13.13
20.Strachota Jaroslav ASU ASU5600 C 46.13 + 14.40
21.Hanzl Vlastimil VBM VBM5329 C 50.11 + 18.38
22.Ptáček Ladislav BBM BBM5300 C 50.47 + 19.14
23.Junek Petr STH STH5501 C 54.46 + 23.13
24.Třasák Milan LPU LPU5206 C 55.02 + 23.29
25.Herman Jan LPU LPU5407 C 57.23 + 25.50
26.Henek Milan RBK RBK5307 C 59.22 + 27.49
27.Jahn Pavel SCP SCP5500 C 60.58 + 29.25
28.Kubálek Zdenek RUZ RUZ5306 C 62.51 + 31.18
29.Brumek Stanislav DKL DKL5201 C 65.28 + 33.55
30.Jelínek Petr MOV MOV5502 C 68.53 + 37.20
Lustig Zdeněk DKP DKP5601 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H60 2.9km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Přinda Oldřich VLI VLI5101 C 27.30 + 0.00
2.Hořínek Jaroslav VSP VSP5000 C 30.12 + 2.42
3.Kalibán Jaroslav NPA NPA5101 C 30.23 + 2.53
4.Knobloch Jindřich VRL VRL4901 C 31.27 + 3.57
5.Provazník Jiří TUR TUR5102 C 31.43 + 4.13
6.Buriánek Jaromír SCP SCP4700 C 32.50 + 5.20
6.Karmazín Petr VLI VLI4901 C 32.50 + 5.20
8.Zabloudil Pavel TBM TBM5003 C 33.00 + 5.30
9.Chmelík Aleš VBM VBM4732 C 34.15 + 6.45
10.Sklenář Antonín STE STE4801 C 34.42 + 7.12
11.Horáček Miroslav VLI VLI5000 C 35.09 + 7.39
12.Sponar Jan TBM TBM5004 C 35.11 + 7.41
13.Peterka František TJP TJP4900 C 35.15 + 7.45
14.Novák Karel NPA NPA5001 C 35.20 + 7.50
15.Peška Antonín HLV HLV4801 C 36.36 + 9.06
16.Sikora Miroslav BOV BOV4802 C 36.55 + 9.25
17.Rančák Josef DOK DOK5000 C 37.03 + 9.33
18.Tvrdek Vojtěch LBE LBE4900 C 37.29 + 9.59
19.Koč Zdeněk MKP MKP4700 C 37.40 + 10.10
20.Pospíšil Jiří TUV TUV4701 C 38.27 + 10.57
21.Hrobař Rudolf SRK SRK4702 C 39.23 + 11.53
22.Jelínek Vít TZL TZL5102 C 39.41 + 12.11
23.Jirásek Jaroslav SCH SCH4701 C 39.51 + 12.21
24.Stehno Pavel DKP DKP4900 C 40.38 + 13.08
25.Jelínek Petr TZL TZL4902 C 41.01 + 13.31
26.Jelínek Martin PGP PGP5103 C 41.25 + 13.55
27.Kříž Pavel PZR PZR4800 C 42.08 + 14.38
28.Farář Jaroslav VRL VRL5002 C 42.10 + 14.40
29.Ševčík Břetislav OOP OOP5001 C 44.53 + 17.23
30.Denemarek Oldřich BBM BBM5100 C 45.01 + 17.31
31.Jurčák Karel SOP SOP5101 C 45.22 + 17.52
32.Blecha Ladislav FJI FJI5106 C 47.02 + 19.32
33.Procházka Jan TBM TBM4907 C 47.10 + 19.40
34.Novotný Stanisl OOP OOP4800 C 47.23 + 19.53
35.Dokoupil Vladimír VBM VBM4806 C 50.16 + 22.46
36.Švec Zdeněk SLA SLA4700 C 50.37 + 23.07
37.Hamáček Bohuslav LBE LBE5000 C 52.51 + 25.21
Konečné výsledky kategorie: H65 2.5km 0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Pospíšil Jaromír PZR PZR4417 C 25.51 + 0.00
2.Švadlena Jiří CHC CHC4601 C 28.29 + 2.38
3.Vlach Oldřich VOV VOV4401 C 29.45 + 3.54
4.Čadil Jan FSP FSP4300 C 31.31 + 5.40
5.Fridrich Jaroslav LPU LPU4501 C 33.31 + 7.40
6.Ostřanský Josef SSU SSU4302 C 33.34 + 7.43
7.Vyškovský Ivan ZVS ZVS4301 C 34.36 + 8.45
8.Fišák Jan MLA MLA4401 C 35.52 + 10.01
9.Nosál Stanislav SLA SLA4600 C 36.13 + 10.22
10.Gřunděl Ivan SJH SJH4201 C 38.25 + 12.34
11.Sklenář Jan MLA MLA4201 C 39.39 + 13.48
12.Bauer Emil VBM VBM4410 C 41.54 + 16.03
13.Lisý Jan ONO ONO4201 C 44.08 + 18.17
14.Pospíšil Jiří PZR PZR4321 C 47.26 + 21.35
15.Procházka Zdenko DKP DKP4300 C 52.06 + 26.15
Dohnal Josef VSP VSP4300 C DISK
Starý Břetislav BOV BOV4402 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H70 1.9km 0m 13k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Attl Vladimír PGP PGP3800 C 30.25 + 0.00
2.Beránek Miroslav BOR BOR3900 C 33.52 + 3.27
3.Boudný Zdeněk SJI SJI3709 C 36.44 + 6.19
4.Rejpal Petr SCP SCP4100 C 39.40 + 9.15
5.Máslo Miroslav SHK SHK4001 C 43.04 + 12.39
6.Ďurčat Jozef DKP DKP3800 C 48.04 + 17.39
Konečné výsledky kategorie: H75 1.8km 0m 13k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Zemánek Bohumil VRL VRL3601 C 24.35 + 0.00
2.Láznička Alois TZL TZL3613 C 25.07 + 0.32
3.Křtěnský Jaroslav BOR BOR3600 C 25.49 + 1.14
4.Havlík Jaroslav SJC SJC3601 C 26.10 + 1.35
5.Langr Jan BOR BOR3601 C 30.36 + 6.01
6.Hanák Milan FSP FSP3400 C 59.27 + 34.52
7.Valla Stanislav TZL TZL3125 C 61.40 + 37.05
Konečné výsledky kategorie: P3 2.4km 0m 10k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Slovák Miroslav SHK SHK7704 16.47 + 0.00
2.Křivda Tomáš CHC CHC9901 B 22.09 + 5.22
3.Hirš Otakar VBM VBM9801 B 26.38 + 9.51
4.Liščinský Tomáš ZBM ZBM8411 28.27 + 11.40
5.Ludvík Matyáš STB STB9801 B 29.02 + 12.15
6.Uvizlová Radka STH STH8451 C 29.21 + 12.34
7.Horčička Vít UOL UOL9919 B 29.36 + 12.49
8.Richterová Nataša ADA ADA9651 C 29.54 + 13.07
9.Mokrá Regina ABM ABM6854 C 29.57 + 13.10
10.Peřinka Šimon BBM BBM9700 C 30.08 + 13.21
11.Kubínová Veronika SKV SKV9752 32.43 + 15.56
12.Buk Petr ROU ROU0001 B 33.33 + 16.46
13.Nováková Lenka ROU ROU9250 34.12 + 17.25
14.Lomtatidze Lenka TBM TBM7564 34.22 + 17.35
15.Koucký Martin EKP EKP9700 C 35.53 + 19.06
16.Hájková Kamila ZBM ZBM 36.51 + 20.04
17.Zvoníček Jan SKM SKM9801 C 37.05 + 20.18
18.Bořánek Michal STE STE0007 C 37.58 + 21.11
19.Švadlena Michal CHC CHC0101 C 38.13 + 21.26
20.Křtěnský Roman BOR BOR 40.41 + 23.54
21.Rohlík Jan KVS KVS9801 C 41.40 + 24.53
22.Loudová Nicoletta TUR TUR9250 C 41.54 + 25.07
23.Buková Jana ROU ROU7150 43.42 + 26.55
24.Nový Jakub NER NER 43.47 + 27.00
25.Voborská Jana NER NER 44.57 + 28.10
26.Pietraszková Lenka OOP OOP8251 46.36 + 29.49
27.Peterová Jana DOB DOB0051 49.32 + 32.45
28.Hrabicová Iva OOP OOP6150 C 60.00 + 43.13
29.Věžníková Natálie TTR TTR0777 61.03 + 44.16
30.Kříž Pavel TBM TBM8099 63.22 + 46.35
31.Zrníková Adéla OSN OSN0099 65.34 + 48.47
32.Hájková Lenka ZBM ZBM 67.09 + 50.22
33.Zárybnická Lucie NER NER 71.15 + 54.28
34.Procházková Jana LBE LBE9950 C 73.36 + 56.49
35.Růžička Lukáš KSU KSU7849 C 86.16 + 69.29
36.Jelínková Radomíra MLA MLA6951 102.11 + 85.24
37.Koucká Barbora EKP EKP0050 C 109.11 + 92.24
Richter Rudolf ADA ADA5113 C DISK
Zurynková Michaela EKP EKP9850 C DISK
Vébr Jiří KTA KTA9901 C DISK
Stříteský Tomáš ZVS ZVS7401 C DISK
Konečné výsledky kategorie: T5 4.6km 0m 19k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Hostaš Petr TUR TUR9001 C 37.51 + 0.00
2.Gomzyk Andriy TUR TUR8001 C 38.48 + 0.57
3.Kopáček Jan CHT CHT8510 39.26 + 1.35
4.Polášek Jan TZL TZL8601 40.05 + 2.14
5.Háj Jakub TZL TZL8501 C 41.28 + 3.37
6.Azeb Karim PHK PHK9110 42.12 + 4.21
7.Kopec Tomáš VOV VOV8203 C 42.19 + 4.28
8.Pátek Lukáš SRK SRK8905 47.48 + 9.57
9.Wolowczyk Marek NER NER 49.27 + 11.36
10.Slabý Jan TJ Zhoř ZHR7901 49.51 + 12.00
11.Zelenka Tomáš PHK PHK9001 C 53.35 + 15.44
12.Seitler Milan ASU ASU9148 B 54.06 + 16.15
13.Mátlová Pavlína ASU ASU9392 B 54.43 + 16.52
14.Klimplová Zuzana LPU LPU8151 C 55.23 + 17.32
15.Novotná Kateřina PHK PHK8252 C 56.20 + 18.29
16.Rouš Pavel VBM VBM8102 C 56.56 + 19.05
17.Bendák Jan LTU LTU9801 58.03 + 20.12
18.Bořil Jan OSN OSN9700 B 59.55 + 22.04
19.Zeman Jaroslav CHT CHT5901 62.09 + 24.18
20.Fasurová Tereza ABM ABM9059 A 62.55 + 25.04
21.Kamenický Radan OSN OSN6004 C 63.40 + 25.49
22.Zahradník Tomáš NER NER 65.17 + 27.26
23.Said Bedřích ZBM ZBM9212 C 65.26 + 27.35
24.Jašek Milan TBM TBM6201 67.06 + 29.15
25.Rohlík Petr KVS KVS6402 C 69.10 + 31.19
26.Grundmannová Hana LTU LTU9251 69.31 + 31.40
27.Macháň Václav SRK SRK9001 69.57 + 32.06
28.Wagner Libor DKP DKP8511 C 70.40 + 32.49
29.Trojánková Jitka PZR PZR 71.07 + 33.16
30.Kavan Jiří SKM SKM9402 C 71.37 + 33.46
31.Jašková Monika TBM TBM6363 77.57 + 40.06
32.Procházková Kateřina LBE LBE9350 C 78.14 + 40.23
33.Hrušková Lenka YBM YBM6251 78.56 + 41.05
34.Nový Vlastimil LBE LBE9312 C 80.04 + 42.13
35.Mundok Marian LBE LBE9111 C 83.38 + 45.47
36.Pietraszek Martin OOP OOP8100 C 84.38 + 46.47
37.Končaková Kateřina HLV HLV6856 94.42 + 56.51
38.Vokoun Ondřej NER NER 96.36 + 58.45
39.Tomanová Elena YBM YBM6666 C 110.10 + 72.19
40.Kovářová Alena LTP LTP6151 C 114.43 + 76.52
41.Suková Anna NER NERxxxx 118.49 + 80.58
42.Tereza Daňková KON KON8686 C 134.54 + 97.03
Petrová Tereza VOV VOV8751 C DISK
Mrázková Petra SJC SJC8351 DISK
Suková Eva NER NERxxxx DISK-LIM.