Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

ZPRÁVY 2016

15. listopadu 2016 Sezóna 2016 skončila, zájemci mohou vyrazit na některý ze závodů Pražské zimní ligy

15. listopadu 2016

Letos naposledy aktualizován rankoholik.

15. listopadu 2016 V sobotu 5.11.2016 vyrazila letos tradiční skupinka Jürgen, Lucka a já na poslední letošní závod ke Kutné Hoře. V malém prostoru kolem rozhledny Havířská Bouda to byl docela zajímavý závod...Byla už zima, moc se nám nedařilo...Výsledky

1. listopadu 2016

O víkendu 22. - 23.10. se konaly dva poslední žebříčky pražské oblasti tohoto roku. V sobotu se běžela klasická trať u Jílového u Prahy, les byl čistý, škoda, že uprostřed mapy byl velký zakázaný prostor, což se trochu projevilo na kvalitě tratí... Velmi dobře si vedl Dvóřa, který vyhrál káčka, pěkně zaběhla Lucka, spokojena s výsledkem může být Brouk, pro mě nejlepší závod letos...Výsledky V neděli na moc hezké krátké trati u Kamenice za poměrně chladného počasí zaběhl výborně Jürgen, Lucka dělala chyby a já disknul...Výsledky

V neděli 9. 10.2016 jsem vyrazil na závod jihočeského žebříčku. Moc hezký závod, málo lidí...Ani nevadilo, že celou dobu pršelo...Výsledky

4. října 2016

MČR a veteraniáda na klasické trati se uskutečnilo o prvním říjnovém víkendu v okolí Pusté Rybné na Vysočině. V sobotu se běžela kvalifikace, ve které byl úspěšný Jürgen, který se poprvé kvalifikoval do H21C. Já byl s výkonem spokojený, opět ale postup do finále B...Výsledky. V neděli se finále konalo v trochu jiném lese, mně se vůbec nedařilo, Jürgen běžel solidně a splnil si cíl být celkově do 100. místa...Výsledky

O víkendu 24.9. - 25.9. se konaly dva podzimní PŽ. V sobotu se za pěkného počasí běžela krátká trať v zarostlém lese nad Malou Chuchlí...Účast byla solidní, dařilo se Jürgenovi a Lucce...Výsledky. Na nedělní klasickou trať jsme vyrazili ve skromnějším počtu, v lese to bylo nezáludné, rychlé, což vyhovovalo opět hlavně Jürgenovi...Výsledky

12. září 2016

V neděli 11.9.2016 jsme s Dvóřou a Jürgenem vyrazili na INOV-8 CUP - ŽA, ŽB-Čechy. Závod se běžel poblíž rozhledny Slovanka, tratě byly přiměřeně dlouhé a les moc hezký...VÝSLEDKY

V neděli 4.9.2016 se běžel sprint na Červeném vrchu v Praze. Závod se opravdu "povedl"....Nejdřív byl start posunut o 45 minut, když už se tedy odstartovalo, tak s průkazkami....A nakonec byl můj solidní výkon odměněn tím, že výsledky nebudou započítány do rankingu... VÝSLEDKY

V sobotu 3.9.2016 se v Libušíně konalo oblastní mistrovství na klasické trati. Vzhledem k různým okolnostem běžel mistrovskou trať pouze Jürgen, který běžel velmi dobře a postoupil na MČR na klasické trati....Dívky sice obsadily první tři místa v kategorii D21K, do rankingu se ale závod nakonec nepočítá... VÝSLEDKY

O víkendu 19.8. - 21.8.2016 se konaly tradiční Pěkné prázdniny v Českém ráji.  Po čtyřech letech se běhalo opět v okolí Malé skály, na Kalichu a Drábovně...Závody byly povedené, někteří z nás si to dokázali opravdu užít, hlavně Michal zaslouží obdiv za první etapu...Z 8 přihlášených doběhli pouze 4, bylo to náročné... VÝSLEDKY

16. srpna 2016

O víkendu 8.7. - 10.7.2016 proběhl již 23. ročník HSH Vysočina Cupu...V okolí Třebíče nás běželo 18, velmi slušná účast...Bylo hezky, v lese to bylo nezáludné, ale docela dlouhé...Ve výsledcích se dařilo Jürgenovi, který byl celkově 6. v H21B a Janě S., která dokončila v D21C dokonce na bedně, byla 3. ...VÝSLEDKY

6. července 2016

Víkend 25.6. - 26.6. patřil MČR a Veteraniádě na krátké trati. Závody proběhly v moc pěkném, ale těžkém terénu poblíž Hojné Vody. Podložku a náročnou trať nezvládl, bohužel, z naší trojice Lucka, Jürgen a já nikdo a tak z toho byly tři postupy do B finále. V neděli se dalo víc běhat, takže si Jürgen spravil trochu náladu druhým místem....Já jsem se po polovině trati na sedm minut úplně ztratil, Lucka už nenastoupila...Výsledky - sobota a neděle

O víkendu 18. - 19.6. se konaly závody žebříčku B Čechy v areálu Chvojkovského mlýna poblíž Jesenice. Byly to dva pěkné závody, po sobotní poměrně dlouhé klasice se v neděli běžela rychlá krátká...V sobotu jsme běželi Lucka, Radka, Jürgen a já, v neděli odpadl Jürgen, přidala se Brouk...Ve výsledcích se nejvíc dařilo Lucce, která v neděli dosáhla poprvé přes 5000 bodů...Výsledky - sobota a neděle

17. června 2016

V posledním měsíci se o víkendu 21. 5. - 22.5.2016 Jürgen s Luckou a v neděli i s Dvóřou zúčastnili Saxba(sobotní výsledky + nedělní výsledky), já vyrazil na žebříček jihočeské oblasti (výsledky) a západočeské oblasti (výsledky)...Kromě závodů Poháru žactva se bohužel žádné vhodné závody nekonaly....

18. května 2016

O víkendu 14. - 15.5.2016 se v Halounech konaly dva závody ŽB Čechy. Na sobotní klasické trati to bylo docela jednoduché mapově a náročné zejména v kamenných polích, dobře běžel Dvóřa....Výsledky. Na nedělní krátké trati za velmi chladného počasí jsme se všichni umístili v druhé polovině výsledků , opět jsme ztráceli hlavně v kamenech...Výsledky

4. května 2016

V Trutnově se o víkendu konaly celostátní žebříčky INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy. Na sobotní klasické a nedělní krátké trati běželi Brouk, Jürgen a já...Sobota se docela povedla Jürgenovi, v nedělním rychlém závodě jsme doplatili buď na mapové chyby nebo horší životosprávu před závodem...Výsledky ze soboty a neděle.

27. dubna 2016

Bohužel, dva poslední jarní pražské žebříčky se běžely již o víkendu 23.4. - 24.4.2016 na Jílovišti. V sobotu bylo na programu mistrovství oblasti na krátké trati, v neděli žebříček na zkrácené klasice. Především v sobotu byla účast opět velmi pěkná, naštěstí se neopakuje loňská bídná sezóna...V sobotu to bylo v lese za slušného jarního počasí příjemně krátké, v neděli za občasného sněžení byly tratě tak akorát...Výsledky ze soboty a z neděle

15. dubna 2016

V neděli 10.4.2016 proběhl již 5. jarní PŽ, tentokrát ve Staré Huti u Dobříše...Oddílová účast velmi početná, počasí chladné, ale pro běh příjemné, závod pěkný...Dobře běžela Jana S. v D35, Jürgen s Dvóřou v H21L, Jana Š. v T3, spokojený může být i Miri...Vypadá to, že za 14 dnů na Cukráku bude účast ještě lepší-:) Výsledky

V sobotu 9.4.2016 se konalo oblastní mistrovství ve sprintu v Benátkách na Jizerou. Běželi Jürgen, Lucka a já, bylo to rychlé, kopcovité, mapově ne úplně jednoduché...Výsledky

4. dubna 2016

V Rakovníku se konaly 2.jarní a 3. jarní PŽ. V sobotu se běžela krátká trať, les byl rychlý, i když v závěru zbytečně zabušený...Účast solidní (Brouk, Lucka, Jürgen, Dvóřa, Předseda a já). Dařilo se Jürgenovi, spokojený byl i Dvóřa...Výsledky. V neděli se běžela klasická trať ve stejném prostoru, pořadatel si opět neodpustil závěr v trní....Běželi Jürgen slušně, Lucka, Předseda a já v rámci svých současných možností a Macina, která je disk....Výsledky

27. března 2016

V Chodounech u Roudnice nad Labem se konal 1. jarní PŽ. Za téměř zimního počasí se v rovinatém lese konal velmi rychlý závod. To vyhovovalo hlavně Jürgenovi, který v hlavní mužské kategorii doběhl na výborném 2. místě...! Úspěšná byla i Lucka, která zaznamenala v kategorii D21K svůj první bodový zisk v kariéře...Já a Macina jsme si vytvořili prostor pro zlepšení v dalších závodech, žádná sláva...Výsledky