Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

13. listopadu 2017

Aktualizován oddílový rankoholik.

V neděli 5. listopadu skončila 5. podzimním PŽ sezóna 2017. Za chladného podzimního počasí to byl pěkný závod v dobře průběžném lese, kde jsme se s Jürgenem drželi až do hustníkové pasáže za 16. kontrolou. Já se úplně ztratil na sedmnáctce, Jürgen o kontrolu dál.....Nejúspěšnější nakonec byla Lucka v D35, která doběhla v první půlce pořadí....Výsledky

23. října 2017

O víkendu 21.10.2017 se konaly 3. podzimní a 4. podzimní PŽ. Oba závody měly centrum nedaleko Babic, v sobotu se běželo za příjemného podzimního počasí, závod to byl velmi rychlý, nicméně, dalo se i dost chybovat, běželi jsme pouze já a Jürgen...Výsledky. V neděli to byl v mnohem kopcovitějším terénu náročnější závod, dokončili pouze Jürgen, asi spokojenější než v sobotu a Dvóřa, který asi úplně nadšený nebyl....Můj výkon byl tragický, poté, co mě na 5. kontrole doběhl Dvóřa o 6 minut a při následném postupu jsem se našel úplně mimo, jsem raději své působení v závodě ukončil....Výsledky

5. října 2017

Přidány výsledky z prvního a druhého podzimního žebříčku.

20. září 2017

V neděli 10. září jsme se zúčastnili krátké trati v rámci Žebříčku B Čechy v Klukách u Písku. Za příjemného běžeckého počasí se běžel hezký závod v docela kamenitém lese, s výkonem mohl být spokojen pouze Dvóřa....Výsledky

O víkendu 25.-27.8.2017 se konaly přímo pod Troskami tradiční Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji. Bylo hezké počasí, běhalo se v pěkných terénech, u stánků to sice bylo trochu slabší než třeba na Vysočině, ale celkově to byly zdařilé vícedenní...Ve výsledcích se vedlo především Mirimu, který si celkově doběhl pro 3. místo...Výsledky

16. srpna 2017

Víkend 11.8. - 13.8.2017 jsme s Radkou strávili na závodech Rumcajsovy míle. V pátek se běžela krátká, byla obrovská bouřka, v lese tma, silný zážitek...Bohužel, hned po první etapě jsem věděl, že to není zdravotně v pořádku, sobotu jsme teda vynechali...Nedělní krátká byla moc pěkná....Celkové výsledky

O víkendu 14. - 16.7.2017 se konal tradiční HSH Vysočina Cup. Za hojné oddílové účasti to byl opět pěkný, vydatný víkend...Počasí bylo příjemné na běh, kromě pár sobotních přeháněk sucho...Celkové výsledky

7. července 2017

O víkendu 24. - 25.6.2017 absolvovali v sobotu Jürgen s Luckou dvojzávod ZČ oblasti u Kralovic, já vyrazil v neděli na dvojzávod Ještědské oblasti na Slovanku. Nedělní lesní sprint byl celkem rychlý, krátká ale byla nad moje síly v kopcovitém lese plném kamenů... Výsledky ze soboty dopoledne, odpoledne, neděle dopoledne, odpoledne

V úterý 20.6.2017 se běžel veřejný závod ve sprintu v rámci Českých akademických her. Nakonec běžel  jen Jürgen, který mohl být celkem spokojen..Výsledky

O víkendu 17. - 18. 6.2017 jsem absolvoval ŽB Čechy v Litošicích. Za příjemného počasí se oba dny běželo v rovinatém lese, kde se ale daly chyby dělat, jak jsem se, především na sobotní klasice, mohl sám přesvědčit... Bohužel, závod pro mě neskončil v neděli, ale až tak ve středu, kdy mi po dvou kalíšcích nedělního cílového občerstvení přestalo být špatně ....Výsledky ze soboty a neděle

13. června 2017

O víkendu 10.6. - 11.6. jsme s Radkou absolvovali moc hezké MČR a Veteraniádu na krátké trati. Za letního počasí se v sobotu běželo v čistší části lesa semifinále,  bylo to hodně rychlé, A finále bylo opět daleko. V neděli už mezi kameny jsem si ale spravil chuť a v béčku skončil na třetím místě....Radka po oba dva dny úspěšně zvládla P3...Výsledky ze soboty a z neděle

6. června 2017

V sobotu 3. 6.2017 se za slušné oddílové účasti běžela krátká trať ŽA na Řitce. Za velkého vedra to byl pěkný závod. Ve výsledcích jsem byl asi nejspokojenější já, ostatní se nevyvarovali chybám, ztratili čip nebo orazili špatnou kontrolu... Obdiv zaslouží Kuba Laga, který dokončil poměrně náročnou trať T3...Výsledky Na nedělní klasiku už nikdo nenastoupil...

29. května 2017

V Malíkovicích u Slaného se konal 4. jarní PŽ. V neděli jsme teprve ocenili, v jak pěkném lese se běhalo v sobotu...Zasekaný les, vedro a snaha pořadatele nás honit po kontrolách nahoru dolů....Zkrátka, radši rychle zapomenout...Výsledky

V sobotu proběhlo na Dobříši mistrovství oblasti na klasické trati. Za letního počasí se běželo v pěkném lese, pořadateli se povedlo i zázemí závodů. I proto mrzí malá oddílová účast. Výsledky

16. května 2017

O víkendu 13. - 14.5.2017 jsem nakonec sám absolvoval Žebříček B Čechy v Křižanech pod Ještědem. V sobotu jsem dost cítil v nohách páteční fotbálek (to byl před dvojzávodem zase nápad) a po dusné atmosféře v autě (pršelo a na shromaždišti bylo mokro) mi ani hlava nepracovala úplně dobře.... Výsledek odpovídá výkonu...."Povedený" víkend jsem dovršil v neděli, kdy se běžela krátká trať ve svahu pod Ještědem...Začátek v kamenech jsem ještě jakžtakž ustál, návrat do normálního lesa jsem ale "oslavil" pětiminutovým kufrem a když jsem se na dalším postupu našel 200 m pod kontrolou, raději jsem trápení ukončil....V cíli všichni říkali, že to bylo hezký...Výsledky

11. května 2017

V pondělí 8.5.2017 se v již dost oběhaném lese nad Mníškem pod Brdy konal 3. jarní PŽ. Za velmi proměnlivého počasí a slušné oddílové účasti se běžel pěkný rychlý závod. Kromě Jürgena, který odstoupil pro zranění, jsme se ve výsledcích neztratili, nejvíc se zadařilo Mirimu, který bral v káčkách 3. místo....Výsledky

V neděli 7.5.2017 jsme se zúčastnili s Jürgenem MČR a Veteraniády ve sprintu, které se běželo v Brně. Brzké ranní vstávání nás nakonec ani nemrzelo, závod byl hezký, oba jsme ale poznali, že ve svých kategoriích na ty nejrychlejší nemáme...Každopádně už samotný postup Jürgena z oblastního mistrovství  na tento závod je velkým úspěchem...Výsledky

24. dubna 2017

V sobotu 22.4.2017 se u Týnce nad Sázavou konalo Mistrovství oblasti na KT. Za velmi proměnlivého, chladného počasí se jednalo o náročný závod, ve kterém se nám moc nedařilo...Jürgen solidně, Brouk s Luckou v druhé polovině výsledků, já, naštěstí neúspěšně, útočil na nulu do rankingu a Dvóřa nedokončil.Pozitivní byla ale účast našich nadějí, Medy a Kuby....Výsledky

18. dubna 2017

V neděli 2. dubna se zúčastnil Jürgen závodu ZČ oblasti. Výsledky

V sobotu 8. dubna se běžela krátká trať v tradičním lese u Kozmic u Benešova. Výborně běžel Jürgen, také Lucce se závod povedl..Dvóřa se dostává do formy po nemoci, u mě pocit lepší než výsledek....Výsledky

V neděli 2. dubna jsme v klasickém složení loňského roku (Lucka, Jürgen a já) vyrazili na sprintové oblastní mistrovství do Mšena...Rychlá nezáludná trať byla pro atlety jako dělaná, takže Jürgen mohl být i přes menší chybku s výkonem spokojen, já méně a Lucka bohužel orazila špatnou kontrolu...Výsledky

V Praze začala sezóna 1. dubna v Přední Kopanině, kde se za pěkného jarního počasí běžela krátká trať. Hned první závod sliboval hojnou oddílovou účast a v hlavní mužské kategorii se mělo dokonce jednat o oddílový přebor. Z toho nakonec sešlo, ale i tak účast slušná...Výsledky

V Pražské oblasti se toho v březnu kromě pár závodů zimní ligy moc nedělo, proto jsem sám vyrážel na závody do jiných oblastí...Nečekal jsem po této zimě žádný zázrak, ale tak špatné výkony taky ne...Výsledky ze závodu ZČ oblasti, Jarního poháru a závodu VČ oblasti.