Výsledky kategorií s mezičasy 24.7.2010 18:06:33
Kůstrý 2010 2.etapa
===ČSOB-DKP================================================================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
Výsledky kategorie s mezičasy: D10 2.0km 40m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-91 2-44 3-60 4-35 5-59 6-105 7-100
1 Kubald Marie 24.05 6.02/3 8.20/2 10.55/3 14.23/3 18.20/1* 21.56/1* 22.46/1* 24.05/1*
Kaulsdorfer OLV Berlin 6.02/3 2.18/2 2.35/3 3.28/4 3.57/1* 3.36/2 0.50/4 1.19/3
2 Rydlová Adéla 29.26 7.46/4 10.11/4 12.58/4 18.47/4 23.37/2 27.06/2 27.58/2 29.26/2
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 7.46/4 2.25/3 2.47/4 5.49/5 4.50/2 3.29/1* 0.52/5 1.28/6
3 Držková Berenika 42.21 9.07/5 25.12/6 28.15/6 31.19/6 36.33/3 40.27/3 41.16/3 42.21/3
OK Lokomotiva Pardubice 9.07/5 16.05/6 3.03/5 3.04/2 5.14/3 3.54/3 0.49/2 1.05/1*
4 Nešporová Alžběta 50.15 4.10/1* 8.28/3 9.59/2 13.20/2 43.30/5 48.14/4 49.03/4 50.15/4
SKOB Zlín 4.10/1* 4.18/4 1.31/1* 3.21/3 30.10/5 4.44/4 0.49/2 1.12/2
5 Šimšová Barbora 52.07 13.55/6 19.45/5 23.09/5 30.15/5 40.22/4 48.42/5 50.43/5 52.07/5
VŠSK MFF UK Praha 13.55/6 5.50/5 3.24/6 7.06/6 10.07/4 8.20/5 2.01/6 1.24/4
6 Lejsková Barbora 65.11 4.14/2 6.15/1* 8.15/1* 10.43/1* 52.14/6 62.56/6 63.44/6 65.11/6
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 4.14/2 2.01/1* 2.00/2 2.28/1* 41.31/6 10.42/6 0.48/1* 1.27/5
Výsledky kategorie s mezičasy: D10L 3.6km 0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-123 2-115 3-117 4-65 5-83 6-73 7-100
1 Semíková Lucie 28.01 8.47/5 11.06/4 14.20/3 16.27/3 20.42/1* 25.27/1* 26.50/1* 28.01/1*
SK Kamenice 8.47/5 2.19/4 3.14/3 2.07/5 4.15/1* 4.45/3 1.23/2 1.11/1*
2 Chrástová Tereza 28.30 7.34/2 9.21/2 11.51/1* 13.23/1* 21.24/2 26.01/2 27.19/2 28.30/2
SK Studenec 7.34/2 1.47/1* 2.30/1* 1.32/2 8.01/2 4.37/2 1.18/1* 1.11/1*
3 Rydlová Magdaléna 42.12 8.22/4 10.37/3 13.42/2 15.48/2 31.13/3 38.39/3 40.33/3 42.12/3
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 8.22/4 2.15/3 3.05/2 2.06/4 15.25/5 7.26/4 1.54/5 1.39/5
4 Šafková Sofie 42.58 6.24/1* 8.14/1* 15.42/4 17.07/4 35.39/4 39.46/4 41.33/4 42.58/4
SK Kamenice 6.24/1* 1.50/2 7.28/4 1.25/1* 18.32/7 4.07/1* 1.47/3 1.25/3
5 Novotná Viktorie 52.15 8.49/6 11.55/5 23.47/5 25.51/5 41.18/5 48.44/5 50.37/5 52.15/5
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 8.49/6 3.06/5 11.52/5 2.04/3 15.27/6 7.26/4 1.53/4 1.38/4
6 Weislová Eliška 85.58 8.16/3 12.48/6 33.30/6 51.25/6 61.03/6 81.22/6 84.03/6 85.58/6
TJ Sokol Troja 8.16/3 4.32/7 20.42/7 17.55/6 9.38/4 20.19/6 2.41/7 1.55/6
7 Čechmánková Anna 91.00 13.20/7 17.50/7 38.28/7 56.27/7 65.55/7 86.25/7 89.05/7 91.00/7
VSK Přírodověda - orientační sporty 13.20/7 4.30/6 20.38/6 17.59/7 9.28/3 20.30/7 2.40/6 1.55/6
Výsledky kategorie s mezičasy: D12 2.4km 60m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-78 2-44 3-102 4-64 5-76 6-67 7-45 8-100
1 Kůstková Daniela 28.58 3.03/1* 7.33/1* 9.16/1* 11.49/1* 15.57/1* 21.50/1* 26.55/1* 27.45/1* 28.58/1*
OB Vizovice 3.03/1* 4.30/4 1.43/1* 2.33/1* 4.08/1* 5.53/1* 5.05/1* 0.50/1* 1.13/4
2 Kubald Lisa 37.25 4.33/2 7.52/2 10.54/3 14.27/2 19.56/2 28.58/2 35.20/2 36.22/2 37.25/2
Kaulsdorfer OLV Berlin 4.33/2 3.19/1* 3.02/4 3.33/2 5.29/2 9.02/2 6.22/3 1.02/4 1.03/1*
3 Kubečková Veronika 42.29 9.38/4 12.59/4 15.52/4 19.25/4 25.02/4 34.27/4 40.29/3 41.23/3 42.29/3
OK 99 Hradec Králové 9.38/4 3.21/2 2.53/3 3.33/2 5.37/3 9.25/3 6.02/2 0.54/2 1.06/3
4 Kubečková Barbora 42.52 4.55/3 8.40/3 10.35/2 16.10/3 22.16/3 31.53/3 40.53/4 41.48/4 42.52/4
OK 99 Hradec Králové 4.55/3 3.45/3 1.55/2 5.35/4 6.06/4 9.37/4 9.00/4 0.55/3 1.04/2
Výsledky kategorie s mezičasy: D14 3.7km 70m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-54 2-57 3-80 4-62 5-102 6-64 7-51 8-36 9-33 10-100
1 Kovářová Lenka 36.26 4.17/1* 7.03/1* 9.19/1* 13.48/1* 18.54/1* 20.53/1* 24.40/1* 27.06/1* 32.45/1* 35.12/1* 36.26/1*
TJ Lokomotiva Teplice 4.17/1* 2.46/1* 2.16/1* 4.29/1* 5.06/1* 1.59/1* 3.47/1* 2.26/1* 5.39/1* 2.27/2 1.14/3
2 Boeck Annika 45.45 5.07/2 8.29/2 10.52/2 16.48/2 22.27/2 24.58/2 29.30/2 32.34/2 42.00/2 44.33/2 45.45/2
Kaulsdorfer OLV Berlin 5.07/2 3.22/2 2.23/2 5.56/3 5.39/2 2.31/3 4.32/2 3.04/2 9.26/4 2.33/3 1.12/2
3 Špičákova Marie 58.54 7.07/4 10.57/4 13.30/3 19.30/3 35.21/3 37.58/3 43.12/3 46.52/3 53.52/3 57.39/3 58.54/3
Neregistrovaní 7.07/4 3.50/4 2.33/3 6.00/4 15.51/3 2.37/4 5.14/3 3.40/3 7.00/2 3.47/4 1.15/4
4 Weislová Adéla 68.02 5.47/3 9.21/3 16.18/4 22.11/4 38.36/4 41.03/4 52.26/4 56.56/4 64.45/4 66.58/4 68.02/4
TJ Sokol Troja 5.47/3 3.34/3 6.57/4 5.53/2 16.25/4 2.27/2 11.23/4 4.30/4 7.49/3 2.13/1* 1.04/1*
Výsledky kategorie s mezičasy: D16 4.3km 105m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-106 2-58 3-71 4-88 5-94 6-93 7-38 8-51 9-36 10-33 11-100
1 Procházková Marie 34.05 3.20/1* 6.47/2 10.20/1* 12.22/1* 13.24/1* 15.55/1* 21.51/1* 26.08/1* 28.05/1* 31.37/1* 33.07/1* 34.05/1*
SK Kamenice 3.20/1* 3.27/2 3.33/2 2.02/1* 1.02/1* 2.31/1* 5.56/1* 4.17/1* 1.57/1* 3.32/1* 1.30/1* 0.58/2
2 Kozáková Zuzana 43.46 3.51/2 6.46/1* 10.31/2 12.54/2 14.33/2 17.49/2 28.01/2 33.48/2 36.30/2 40.52/2 42.53/2 43.46/2
SK Kamenice 3.51/2 2.55/1* 3.45/3 2.23/2 1.39/2 3.16/2 10.12/2 5.47/3 2.42/2 4.22/3 2.01/2 0.53/1*
3 Kamererová Valérie 51.30 4.09/4 8.09/4 11.32/3 14.06/3 17.41/3 21.03/3 33.08/3 39.32/3 44.17/3 48.21/3 50.26/3 51.30/3
SK Kamenice 4.09/4 4.00/4 3.23/1* 2.34/4 3.35/3 3.22/3 12.05/3 6.24/4 4.45/5 4.04/2 2.05/4 1.04/3
4 Lejsková Martina 61.24 4.01/3 7.33/3 12.25/4 14.53/4 20.42/4 26.15/4 42.17/4 48.00/4 51.41/4 58.08/4 60.10/4 61.24/4
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 4.01/3 3.32/3 4.52/4 2.28/3 5.49/5 5.33/4 16.02/4 5.43/2 3.41/4 6.27/5 2.02/3 1.14/4
5 Zemanová Aneta 78.50 7.39/5 16.05/5 22.45/5 27.32/5 31.22/5 40.21/5 57.12/5 65.48/5 68.35/5 73.22/5 77.32/5 78.50/5
Ski Klub Lenora 7.39/5 8.26/5 6.40/5 4.47/5 3.50/4 8.59/5 16.51/5 8.36/5 2.47/3 4.47/4 4.10/5 1.18/5
Výsledky kategorie s mezičasy: D20 6.3km 150m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-75 2-106 3-108 4-114 5-41 6-49 7-92 8-77 9-104 10-85 11-100
1 Myslivečková Zuzana 88.53 4.02/2 5.37/1* 13.20/1* 33.21/1* 38.51/1* 46.07/1* 49.54/1* 56.25/1* 72.28/1* 86.24/1* 87.47/1* 88.53/1*
Sportovní klub Praga 4.02/2 1.35/2 7.43/1* 20.01/3 5.30/2 7.16/1* 3.47/2 6.31/2 16.03/3 13.56/3 1.23/3 1.06/2
2 Krausová Martina 91.29 3.35/1* 9.29/3 19.57/3 37.38/3 42.34/2 53.21/2 56.26/2 64.26/2 77.42/2 89.13/3 90.24/3 91.29/2
TJ Sokol Troja 3.35/1* 5.54/3 10.28/2 17.41/1* 4.56/1* 10.47/3 3.05/1* 8.00/3 13.16/1* 11.31/2 1.11/1* 1.05/1*
3 Lejsková Pavlína 91.39 5.21/3 6.41/2 17.40/2 37.32/2 43.38/3 53.49/3 58.13/3 64.34/3 78.11/3 88.59/2 90.21/2 91.39/3
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 5.21/3 1.20/1* 10.59/3 19.52/2 6.06/3 10.11/2 4.24/3 6.21/1* 13.37/2 10.48/1* 1.22/2 1.18/3
Pěstová Kateřina DISK 38.12/ 39.59/ / / / / / / / / 134.11/ 136.10/
Ski Klub Lenora 38.12/ 1.47/ / / / / / / / / / 1.59/
Výsledky kategorie s mezičasy: D21A 6.4km 165m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-118 2-113 3-90 4-108 5-114 6-116 7-41 8-49 9-88 10-95 11-34 12-87 13-56 14-100
1 Hulcová Pavla 59.38 2.27/1* 5.52/1* 9.22/15 12.49/8 23.25/4 25.03/3 27.55/2 33.34/2 35.55/1* 45.26/1* 52.18/1* 55.19/1* 56.49/1* 58.37/1* 59.38/1*
TJ Kašperské Hory 2.27/1* 3.25/2 3.30/21 3.27/1* 10.36/2 1.38/5 2.52/4 5.39/3 2.21/4 9.31/2 6.52/7 3.01/4 1.30/5 1.48/13 1.01/1*
2 Ryšavá Magdalena 61.33 3.06/11 6.39/5 7.53/5 11.59/4 23.19/2 28.26/10 30.58/8 36.53/6 39.07/4 48.16/3 54.55/3 57.39/3 58.55/2 60.27/2 61.33/2
Sportovní klub Praga 3.06/11 3.33/5 1.14/16 4.06/6 11.20/4 5.07/21 2.32/1* 5.55/5 2.14/3 9.09/1* 6.39/5 2.44/1* 1.16/2 1.32/4 1.06/7
3 Otrubová Johana 64.02 3.00/7 6.40/6 7.47/4 11.40/3 23.21/3 25.17/4 31.14/9 37.22/7 40.01/6 49.43/5 56.20/5 59.50/5 61.23/3 62.56/3 64.02/3
KOB Konice 3.00/7 3.40/7 1.07/12 3.53/3 11.41/7 1.56/14 5.57/20 6.08/6 2.39/8 9.42/3 6.37/4 3.30/13 1.33/7 1.33/5 1.06/7
4 Šimšová Jana 64.21 3.35/16 7.50/15 9.25/16 13.34/10 24.59/9 26.46/7 30.02/7 36.33/5 40.03/7 50.53/7 57.36/7 60.27/6 61.41/4 63.12/4 64.21/4
VŠSK MFF UK Praha 3.35/16 4.15/14 1.35/18 4.09/7 11.25/5 1.47/10 3.16/11 6.31/7 3.30/19 10.50/5 6.43/6 2.51/3 1.14/1* 1.31/2 1.09/11
5 Svobodová Jana 66.34 2.39/2 6.21/3 7.12/2 10.58/1* 23.25/4 25.02/2 28.20/3 36.24/4 39.15/5 50.18/6 57.34/6 60.48/7 63.40/5 65.25/5 66.34/5
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 2.39/2 3.42/8 0.51/2 3.46/2 12.27/12 1.37/4 3.18/12 8.04/14 2.51/16 11.03/10 7.16/10 3.14/9 2.52/12 1.45/10 1.09/11
6 Dittrichová Petra 66.56 3.00/7 7.14/10 8.17/9 12.18/5 24.02/6 25.36/5 28.36/4 37.50/8 40.35/8 51.29/8 58.59/8 62.06/8 63.45/6 65.54/6 66.56/6
KOB Konice 3.00/7 4.14/12 1.03/10 4.01/4 11.44/8 1.34/2 3.00/7 9.14/17 2.45/12 10.54/8 7.30/13 3.07/7 1.39/8 2.09/16 1.02/3
7 Svobodová Jitka 67.15 2.45/4 6.13/2 7.08/1* 11.13/2 21.25/1* 22.53/1* 25.42/1* 32.51/1* 37.03/2 48.56/4 55.27/4 58.31/4 63.53/7 66.09/7 67.15/7
OOB TJ Sokol Dobřichovice 2.45/4 3.28/3 0.55/4 4.05/5 10.12/1* 1.28/1* 2.49/3 7.09/10 4.12/21 11.53/14 6.31/3 3.04/6 5.22/19 2.16/20 1.06/7
7 Rydlová Magda 67.15 4.05/19 7.26/12 8.16/8 12.37/7 24.27/7 26.46/7 29.42/6 35.11/3 37.19/3 48.12/2 54.35/2 57.23/2 64.35/8 66.10/8 67.15/7
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 4.05/19 3.21/1* 0.50/1* 4.21/8 11.50/9 2.19/18 2.56/6 5.29/1* 2.08/1* 10.53/6 6.23/2 2.48/2 7.12/21 1.35/7 1.05/5
9 Gothardová Eva 72.01 4.18/20 9.28/20 10.35/20 15.32/15 26.59/11 28.41/11 32.17/10 43.32/14 46.14/14 57.07/14 64.01/11 68.01/12 69.26/11 70.59/10 72.01/9
VSK MZLU Brno 4.18/20 5.10/20 1.07/12 4.57/10 11.27/6 1.42/6 3.36/15 11.15/20 2.42/11 10.53/6 6.54/8 4.00/17 1.25/4 1.33/5 1.02/3
10 Volfová Martina 72.06 2.40/3 6.49/8 8.18/10 16.52/17 30.38/16 32.36/16 37.06/17 43.00/13 45.41/13 56.57/13 64.20/13 67.54/11 69.12/9 70.54/9 72.06/10
VŠTJ Ekonom Praha 2.40/3 4.09/10 1.29/17 8.34/18 13.46/15 1.58/15 4.30/18 5.54/4 2.41/10 11.16/11 7.23/11 3.34/14 1.18/3 1.42/8 1.12/14
11 Rábová Zuzana 72.24 3.04/10 7.18/11 8.09/7 17.27/18 29.36/15 31.10/14 34.32/13 40.07/10 42.18/10 53.01/10 59.23/9 62.26/9 69.32/12 71.16/11 72.24/11
SK Radioklub Blansko 3.04/10 4.14/12 0.51/2 9.18/19 12.09/10 1.34/2 3.22/13 5.35/2 2.11/2 10.43/4 6.22/1* 3.03/5 7.06/20 1.44/9 1.08/10
12 Zamazalová Kateřina 72.38 2.58/6 6.47/7 8.33/12 15.21/13 29.12/14 31.11/15 34.59/14 41.32/12 44.20/12 55.45/11 63.30/10 67.49/10 69.20/10 71.24/12 72.38/12
KOB TRETRA Praha 2.58/6 3.49/9 1.46/20 6.48/16 13.51/16 1.59/16 3.48/17 6.33/8 2.48/13 11.25/13 7.45/14 4.19/20 1.31/6 2.04/15 1.14/17
13 Vlažná Lucie 73.57 3.00/7 6.31/4 7.26/3 12.27/6 27.53/13 29.42/13 32.35/11 40.21/11 43.10/11 56.24/12 64.45/14 68.40/14 71.21/14 72.48/13 73.57/13
OK Jiskra Nový Bor 3.00/7 3.31/4 0.55/4 5.01/11 15.26/17 1.49/11 2.53/5 7.46/12 2.49/15 13.14/19 8.21/18 3.55/16 2.41/11 1.27/1* 1.09/11
14 Přecechtělová Tereza 74.13 3.17/13 7.35/14 8.30/11 13.43/11 24.47/8 26.32/6 29.15/5 37.50/8 40.38/9 52.51/9 64.16/12 68.26/13 70.48/13 73.01/14 74.13/14
SK Kamenice 3.17/13 4.18/16 0.55/4 5.13/12 11.04/3 1.45/9 2.43/2 8.35/15 2.48/13 12.13/15 11.25/20 4.10/19 2.22/10 2.13/18 1.12/14
15 Choutková Magdalena 76.44 2.49/5 7.06/9 8.04/6 13.19/9 26.25/10 28.20/9 34.08/12 46.27/16 49.06/16 60.30/16 67.54/16 71.08/16 74.12/15 75.43/15 76.44/15
Sdruž. organizátorů bank. sport. akc 2.49/5 4.17/15 0.58/8 5.15/13 13.06/13 1.55/13 5.48/19 12.19/21 2.39/8 11.24/12 7.24/12 3.14/9 3.04/13 1.31/2 1.01/1*
16 Hubáčková Petra 77.54 3.52/18 7.29/13 8.38/13 15.28/14 27.48/12 29.31/12 36.31/15 45.19/15 47.55/15 58.53/15 65.56/15 69.06/15 74.25/16 76.49/16 77.54/16
TJ Slovan Luhačovice 3.52/18 3.37/6 1.09/14 6.50/17 12.20/11 1.43/7 7.00/21 8.48/16 2.36/6 10.58/9 7.03/9 3.10/8 5.19/18 2.24/21 1.05/5
17 Špicarová Michaela 81.33 3.16/12 8.15/17 9.54/19 15.20/12 31.53/17 33.52/17 37.04/16 47.24/17 50.15/17 63.21/18 71.16/18 74.42/18 78.04/17 80.18/17 81.33/17
Sportcentrum Jičín 3.16/12 4.59/19 1.39/19 5.26/14 16.33/19 1.59/16 3.12/9 10.20/19 2.51/16 13.06/18 7.55/15 3.26/12 3.22/14 2.14/19 1.15/18
18 Chumová Jana 81.56 12.46/21 16.56/21 17.52/21 22.43/21 36.28/20 38.17/20 41.32/20 48.10/19 50.32/18 62.53/17 71.13/17 74.36/17 78.46/18 80.32/18 81.56/18
OOB Slavia Praha 12.46/21 4.10/11 0.56/7 4.51/9 13.45/14 1.49/11 3.15/10 6.38/9 2.22/5 12.21/16 8.20/17 3.23/11 4.10/15 1.46/11 1.24/20
19 Jarošová Klára 83.06 3.38/17 8.15/17 9.25/16 20.31/20 36.31/21 38.50/21 42.28/21 50.13/21 52.49/20 65.53/20 73.49/19 77.53/19 79.36/19 81.45/19 83.06/19
OOB TJ Sokol Dobřichovice 3.38/17 4.37/18 1.10/15 11.06/21 16.00/18 2.19/18 3.38/16 7.45/11 2.36/6 13.04/17 7.56/16 4.04/18 1.43/9 2.09/16 1.21/19
20 Koppová Ingrid 88.55 3.34/15 8.05/16 9.06/14 18.25/19 35.15/19 36.59/19 40.28/19 49.53/20 53.35/21 67.33/21 76.48/20 80.27/20 85.42/20 87.42/20 88.55/20
OOB Slavia Praha 3.34/15 4.31/17 1.01/9 9.19/20 16.50/20 1.44/8 3.29/14 9.25/18 3.42/20 13.58/21 9.15/19 3.39/15 5.15/17 2.00/14 1.13/16
21 Škáchová Petra 91.45 3.22/14 8.47/19 9.52/18 15.54/16 33.03/18 36.56/18 40.00/18 47.54/18 50.50/19 64.08/19 77.26/21 83.49/21 88.32/21 90.18/21 91.45/21
OOB Slavia Praha 3.22/14 5.25/21 1.05/11 6.02/15 17.09/21 3.53/20 3.04/8 7.54/13 2.56/18 13.18/20 13.18/21 6.23/21 4.43/16 1.46/11 1.27/21
Výsledky kategorie s mezičasy: D21B 5.3km 150m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-119 3-96 4-79 5-121 6-84 7-109 8-113 9-112 10-74 11-100
1 Stibalová Alena 63.54 4.08/2 6.57/2 10.03/1* 23.37/1* 29.32/3 34.11/3 41.07/2 48.29/1* 51.07/1* 61.03/1* 62.51/1* 63.54/1*
KOB Děčín 4.08/2 2.49/5 3.06/3 13.34/2 5.55/6 4.39/6 6.56/1* 7.22/3 2.38/3 9.56/3 1.48/3 1.03/1*
2 Šimková Markéta 65.51 4.35/5 7.13/5 10.10/3 24.27/3 26.58/1* 30.37/1* 40.18/1* 50.57/3 53.32/3 62.55/2 64.39/2 65.51/2
VSK Přírodověda - orientační sporty 4.35/5 2.38/4 2.57/1* 14.17/5 2.31/1* 3.39/2 9.41/9 10.39/12 2.35/1* 9.23/2 1.44/2 1.12/5
3 Kubečková Zdenka 66.28 4.33/4 7.40/7 11.20/7 23.54/2 31.59/5 35.39/4 44.01/4 51.16/4 54.00/4 62.59/3 65.16/3 66.28/3
OK 99 Hradec Králové 4.33/4 3.07/8 3.40/9 12.34/1* 8.05/8 3.40/3 8.22/4 7.15/2 2.44/4 8.59/1* 2.17/6 1.12/5
4 Sládková Ivana 67.39 4.18/3 7.07/4 10.31/5 26.22/7 29.52/4 34.05/2 41.41/3 49.32/2 52.28/2 64.49/4 66.30/4 67.39/4
Sokol Tehov 4.18/3 2.49/5 3.24/6 15.51/8 3.30/5 4.13/5 7.36/3 7.51/6 2.56/6 12.21/8 1.41/1* 1.09/3
5 Kovářová Julie 71.21 4.04/1* 8.24/8 14.34/11 31.45/10 34.44/7 37.58/6 45.07/6 53.20/6 56.38/6 67.56/5 70.17/5 71.21/5
TJ Lokomotiva Teplice 4.04/1* 4.20/12 6.10/12 17.11/9 2.59/3 3.14/1* 7.09/2 8.13/9 3.18/10 11.18/5 2.21/7 1.04/2
6 Ptáčková Kateřina 73.09 4.42/7 6.53/1* 10.03/1* 25.32/5 28.20/2 35.53/5 44.34/5 52.14/5 55.20/5 68.54/6 71.40/6 73.09/6
Sportovní klub Praga 4.42/7 2.11/1* 3.10/4 15.29/7 2.48/2 7.33/12 8.41/6 7.40/5 3.06/8 13.34/10 2.46/10 1.29/11
7 Pelcová Pavla 76.49 4.42/7 7.01/3 10.19/4 24.33/4 36.13/8 39.53/7 48.15/7 56.54/7 59.29/7 72.59/7 75.26/7 76.49/7
TJ ČZ Strakonice 4.42/7 2.19/2 3.18/5 14.14/4 11.40/11 3.40/3 8.22/4 8.39/10 2.35/1* 13.30/9 2.27/9 1.23/9
8 Winklerová Hanna 77.52 4.54/9 8.36/10 11.41/8 30.20/9 33.30/6 40.59/8 50.58/8 58.59/8 61.59/8 73.42/8 76.06/8 77.52/8
OK Lokomotiva Plzeň 4.54/9 3.42/11 3.05/2 18.39/10 3.10/4 7.29/11 9.59/10 8.01/8 3.00/7 11.43/6 2.24/8 1.46/13
9 Renner Daniela 84.13 4.40/6 7.35/6 11.10/6 26.28/8 42.03/10 48.51/10 59.23/10 65.53/10 68.46/9 80.42/9 82.49/9 84.13/9
OK Södertörn 4.40/6 2.55/7 3.35/8 15.18/6 15.35/13 6.48/9 10.32/11 6.30/1* 2.53/5 11.56/7 2.07/5 1.24/10
10 Procházková Anna 86.55 5.20/10 8.29/9 11.58/9 26.03/6 37.18/9 46.04/9 57.22/9 64.58/9 71.16/10 82.31/10 85.42/10 86.55/10
SKOB Zlín 5.20/10 3.09/9 3.29/7 14.05/3 11.15/10 8.46/13 11.18/13 7.36/4 6.18/13 11.15/4 3.11/11 1.13/7
11 Pokorná Kristýna 91.27 6.34/12 9.08/11 12.58/10 31.54/11 45.38/11 52.32/11 62.11/11 70.02/11 73.54/11 88.23/11 90.18/11 91.27/11
VŠTJ Ekonom Praha 6.34/12 2.34/3 3.50/10 18.56/11 13.44/12 6.54/10 9.39/7 7.51/6 3.52/12 14.29/11 1.55/4 1.09/3
12 Reimannová Silvie 100.12 6.32/11 11.29/12 17.11/12 39.19/12 47.07/12 53.50/12 65.00/12 74.38/12 78.08/12 94.29/12 98.28/12 100.12/12
OOB Slavia Praha 6.32/11 4.57/13 5.42/11 22.08/12 7.48/7 6.43/8 11.10/12 9.38/11 3.30/11 16.21/12 3.59/13 1.44/12
13 Kubáková Žaneta 119.55 20.39/13 23.51/13 30.48/13 57.12/13 67.10/13 73.44/13 83.23/13 94.43/13 97.51/13 115.20/13 118.37/13 119.55/13
TJ Slovan Jindřichův Hradec 20.39/13 3.12/10 6.57/13 26.24/13 9.58/9 6.34/7 9.39/7 11.20/13 3.08/9 17.29/13 3.17/12 1.18/8
Výsledky kategorie s mezičasy: D21E 8.1km 180m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-119 2-34 3-95 4-40 5-121 6-107 7-108 8-114 9-116 10-41 11-110 12-52 13-69 14-72 15-33 16-100
1 Brožková Dana 63.57 4.05/1* 6.33/1* 10.12/1* 18.11/2 19.29/2 21.15/1* 26.52/1* 35.31/1* 36.55/1* 39.19/1* 46.31/1* 51.49/1* 55.48/1* 56.45/1* 61.20/1* 62.53/1*
Sportcentrum Jičín 4.05/1* 2.28/1* 3.39/2 7.59/2 1.18/2 1.46/2 5.37/2 8.39/3 1.24/2 2.24/2 7.12/5 5.18/2 3.59/2 0.57/3 4.35/4 1.33/1*
63.57/1*
1.04/4
2 Gregorová Kamila 66.34 4.19/2 6.50/2 10.22/2 17.00/1* 18.58/1* 29.41/5 34.50/4 42.26/4 43.42/4 45.42/3 50.55/3 55.33/2 59.25/2 60.15/2 63.52/2 65.46/2
SK OB Chotěboř 4.19/2 2.31/2 3.32/1* 6.38/1* 1.58/4 10.43/7 5.09/1* 7.36/1* 1.16/1* 2.00/1* 5.13/1* 4.38/1* 3.52/1* 0.50/1* 3.37/1* 1.54/4
66.34/2
0.48/1*
3 Hlavová Jindra 67.51 4.44/3 7.51/3 11.42/3 19.44/3 21.15/3 22.57/2 29.16/2 37.43/2 39.19/2 45.32/2 50.47/2 56.20/3 60.28/3 61.20/3 65.16/3 66.51/3
KOB Konice 4.44/3 3.07/4 3.51/3 8.02/3 1.31/3 1.42/1* 6.19/4 8.27/2 1.36/4 6.13/7 5.15/2 5.33/3 4.08/3 0.52/2 3.56/2 1.35/2
67.51/3
1.00/2
4 Hlavová Hana 73.30 5.08/4 8.20/4 12.36/4 21.33/4 22.48/4 26.12/3 32.17/3 42.13/3 43.39/3 47.42/4 54.03/4 59.49/4 64.53/4 65.55/4 70.29/4 72.23/4
SK Žabovřesky Brno 5.08/4 3.12/5 4.16/4 8.57/4 1.15/1* 3.24/5 6.05/3 9.56/4 1.26/3 4.03/4 6.21/3 5.46/4 5.04/5 1.02/4 4.34/3 1.54/4
73.30/4
1.07/6
5 Jiříková Dana 80.17 5.28/5 8.31/5 13.17/5 22.35/5 25.07/5 28.38/4 35.56/5 46.03/5 47.39/5 52.45/5 59.23/5 66.24/5 71.16/5 72.19/5 77.16/5 79.17/5
KOB TRETRA Praha 5.28/5 3.03/3 4.46/5 9.18/5 2.32/5 3.31/6 7.18/5 10.07/5 1.36/4 5.06/6 6.38/4 7.01/5 4.52/4 1.03/5 4.57/5 2.01/6
80.17/5
1.00/2
6 Soukupová Lucie 84.37 6.18/6 9.47/6 14.35/6 23.56/6 27.59/6 30.56/6 38.45/6 49.44/6 51.30/6 54.25/6 61.46/6 68.54/6 74.20/6 75.42/6 81.48/6 83.32/6
Sportcentrum Jičín 6.18/6 3.29/6 4.48/6 9.21/6 4.03/6 2.57/3 7.49/6 10.59/6 1.46/6 2.55/3 7.21/6 7.08/6 5.26/6 1.22/7 6.06/6 1.44/3
84.37/6
1.05/5
7 Naghibina Irina 117.23 8.15/7 13.19/7 20.23/7 32.12/7 36.38/7 39.55/7 49.31/7 65.12/7 68.18/7 72.31/7 81.46/7 96.02/7 104.57/7 106.09/7 113.31/7 116.02/7
Moldova 8.15/7 5.04/7 7.04/7 11.49/7 4.26/7 3.17/4 9.36/7 15.41/7 3.06/7 4.13/5 9.15/7 14.16/7 8.55/7 1.12/6 7.22/7 2.31/7
117.23/7
1.21/7
Výsledky kategorie s mezičasy: D35 5.2km 125m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-118 2-69 3-61 4-103 5-50 6-110 7-88 8-70 9-38 10-101 11-34 12-87 13-74 14-100
1 Rothauer Lucie 43.03 1.26/1* 2.11/1* 4.39/1* 11.50/1* 17.34/1* 18.53/1* 20.53/1* 24.09/1* 29.28/1* 30.53/1* 36.37/1* 39.18/1* 40.33/1* 42.02/1* 43.03/1*
ASKÖ Salzburg/Henndorf 1.26/1* 0.45/1* 2.28/1* 7.11/1* 5.44/2 1.19/1* 2.00/2 3.16/2 5.19/1* 1.25/1* 5.44/1* 2.41/1* 1.15/1* 1.29/1* 1.01/2
2 Škorpilová Jana 47.31 3.02/2 4.41/4 7.11/2 14.57/2 19.57/2 21.20/2 23.04/2 26.03/2 32.02/2 33.47/2 39.57/2 43.16/2 44.55/2 46.32/2 47.31/2
USK Praha 3.02/2 1.39/10 2.30/2 7.46/3 5.00/1* 1.23/3 1.44/1* 2.59/1* 5.59/3 1.45/3 6.10/2 3.19/3 1.39/3 1.37/2 0.59/1*
3 Valášková Šárka 50.09 3.14/3 4.08/2 7.46/4 15.01/3 21.15/3 22.35/3 24.35/3 28.03/3 33.59/3 36.06/3 42.32/3 45.46/3 47.12/3 48.56/3 50.09/3
SK Kamenice 3.14/3 0.54/3 3.38/8 7.15/2 6.14/3 1.20/2 2.00/2 3.28/3 5.56/2 2.07/5 6.26/3 3.14/2 1.26/2 1.44/3 1.13/5
4 Weislová Eva 58.49 4.12/8 5.52/9 9.39/9 18.04/4 24.26/4 26.08/4 28.23/4 32.11/4 39.14/4 41.24/4 49.23/4 53.30/4 55.16/4 57.35/4 58.49/4
TJ Sokol Troja 4.12/8 1.40/11 3.47/10 8.25/4 6.22/4 1.42/4 2.15/4 3.48/5 7.03/4 2.10/7 7.59/4 4.07/7 1.46/5 2.19/7 1.14/6
5 Brettlová Marta 66.37 6.23/11 7.20/10 10.15/10 19.35/5 27.01/5 29.00/5 31.17/5 35.24/5 43.42/5 45.35/5 55.16/5 59.18/5 63.27/5 65.17/5 66.37/5
SK Viprahlo 6.23/11 0.57/5 2.55/3 9.20/5 7.26/7 1.59/5 2.17/5 4.07/6 8.18/5 1.53/4 9.41/7 4.02/6 4.09/13 1.50/4 1.20/8
6 Kovářová Jitka 67.03 3.32/5 4.53/6 8.30/6 20.34/7 27.15/6 29.31/6 32.02/6 35.46/6 44.07/6 47.12/6 55.17/6 62.07/6 63.54/6 65.46/6 67.03/6
KČT Aš 3.32/5 1.21/8 3.37/7 12.04/7 6.41/5 2.16/6 2.31/8 3.44/4 8.21/6 3.05/11 8.05/5 6.50/11 1.47/6 1.52/5 1.17/7
7 Florence Bastin 73.04 3.19/4 4.15/3 7.40/3 20.23/6 29.45/8 32.09/8 34.37/8 40.34/8 49.29/8 51.59/8 62.20/7 65.53/7 69.28/7 71.58/7 73.04/7
CO Liege 3.19/4 0.56/4 3.25/6 12.43/9 9.22/10 2.24/9 2.28/7 5.57/12 8.55/7 2.30/8 10.21/8 3.33/4 3.35/12 2.30/8 1.06/3
8 Smolková Alena 75.50 3.46/7 5.02/7 8.40/7 21.14/8 28.59/7 31.28/7 33.54/7 38.32/7 48.50/7 51.32/7 62.47/8 68.20/8 71.30/8 74.23/8 75.50/8
Sportovní klub Praga 3.46/7 1.16/7 3.38/8 12.34/8 7.45/8 2.29/10 2.26/6 4.38/7 10.18/9 2.42/9 11.15/11 5.33/9 3.10/11 2.53/10 1.27/11
9 Jirsová Pavla 79.29 7.22/12 8.14/11 16.10/11 27.46/9 35.02/9 37.44/9 41.44/9 46.37/9 58.12/9 60.20/9 69.52/9 73.51/9 76.27/9 78.23/9 79.29/9
TJ Kašperské Hory 7.22/12 0.52/2 7.56/13 11.36/6 7.16/6 2.42/11 4.00/12 4.53/8 11.35/10 2.08/6 9.32/6 3.59/5 2.36/9 1.56/6 1.06/3
10 Urbanová Edith 84.37 3.36/6 4.48/5 8.11/5 29.03/10 38.18/10 40.38/10 43.35/10 48.28/10 58.32/10 61.36/10 71.59/10 78.14/10 80.15/10 83.14/10 84.37/10
SK SKI-OB Šternberk 3.36/6 1.12/6 3.23/5 20.52/13 9.15/9 2.20/7 2.57/9 4.53/8 10.04/8 3.04/10 10.23/9 6.15/10 2.01/7 2.59/11 1.23/9
11 Hausenblasová Klára 109.43 4.13/9 5.48/8 9.05/8 29.37/11 39.39/11 42.02/11 48.54/11 54.19/11 80.10/11 84.45/11 96.43/11 101.47/11 104.53/11 108.19/11 109.43/11
SK Kamenice 4.13/9 1.35/9 3.17/4 20.32/12 10.02/11 2.23/8 6.52/13 5.25/10 25.51/13 4.35/13 11.58/12 5.04/8 3.06/10 3.26/12 1.24/10
12 Douchová Jaroslava 125.18 4.22/10 35.31/13 41.08/13 57.31/13 69.02/13 72.15/13 75.54/13 81.50/13 96.45/13 100.49/13 111.53/13 118.51/12 120.59/12 123.35/12 125.18/12
TJ Start Náchod 4.22/10 31.09/13 5.37/11 16.23/10 11.31/12 3.13/12 3.39/10 5.56/11 14.55/11 4.04/12 11.04/10 6.58/12 2.08/8 2.36/9 1.43/13
13 Thirouard Marie 130.32 14.53/13 18.16/12 24.54/12 41.27/12 53.06/12 56.35/12 60.33/12 77.33/12 95.02/12 96.39/12 110.36/12 123.41/13 125.23/13 128.51/13 130.32/13
Neregistrovaní 14.53/13 3.23/12 6.38/12 16.33/11 11.39/13 3.29/13 3.58/11 17.00/13 17.29/12 1.37/2 13.57/13 13.05/13 1.42/4 3.28/13 1.41/12
Výsledky kategorie s mezičasy: D40A 4.8km 105m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-82 2-36 3-77 4-62 5-70 6-113 7-122 8-34 9-56 10-100
1 Neumannová Renata 43.17 5.20/2 7.57/1* 18.13/1* 20.50/1* 22.11/1* 23.55/1* 29.56/1* 36.15/1* 40.20/1* 42.09/1* 43.17/1*
VSK Přírodověda - orientační sporty 5.20/2 2.37/1* 10.16/2 2.37/1* 1.21/2 1.44/2 6.01/1* 6.19/1* 4.05/1* 1.49/3 1.08/4
2 Forstová Lenka 53.13 6.42/4 9.46/4 23.15/5 26.46/5 28.16/5 30.17/5 37.04/4 45.01/4 50.26/2 52.11/2 53.13/2
VŠSK MFF UK Praha 6.42/4 3.04/3 13.29/8 3.31/6 1.30/5 2.01/3 6.47/2 7.57/6 5.25/2 1.45/1* 1.02/1*
3 Kubald Katrin 53.56 6.05/3 8.52/2 19.17/2 22.22/2 23.47/2 25.23/2 34.40/2 40.59/2 51.00/3 52.51/3 53.56/3
Kaulsdorfer OLV Berlin 6.05/3 2.47/2 10.25/3 3.05/3 1.25/3 1.36/1* 9.17/6 6.19/1* 10.01/9 1.51/6 1.05/3
4 Hlavová Miroslava 56.24 7.03/5 12.55/7 22.58/4 26.20/4 27.35/4 29.38/4 37.02/3 44.12/3 53.19/4 55.11/4 56.24/4
KOB Konice 7.03/5 5.52/7 10.03/1* 3.22/5 1.15/1* 2.03/4 7.24/3 7.10/4 9.07/7 1.52/7 1.13/5
5 Semíková Eva 58.08 8.17/8 11.41/5 24.50/6 28.38/6 30.04/6 33.03/6 40.39/6 48.57/6 55.01/5 56.48/5 58.08/5
SK Kamenice 8.17/8 3.24/4 13.09/7 3.48/7 1.26/4 2.59/9 7.36/4 8.18/8 6.04/4 1.47/2 1.20/8
6 Švábková Šárka 58.59 5.09/1* 9.02/3 21.35/3 24.39/3 26.26/3 28.34/3 39.44/5 46.19/5 56.06/6 57.55/6 58.59/6
OOB TJ Turnov 5.09/1* 3.53/5 12.33/5 3.04/2 1.47/8 2.08/5 11.10/8 6.35/3 9.47/8 1.49/3 1.04/2
7 Tloušťová Eva 63.10 7.26/6 16.45/8 29.33/8 33.48/8 35.20/8 37.58/8 45.49/7 53.52/7 59.53/7 61.51/7 63.10/7
OK Sparta Praha 7.26/6 9.19/8 12.48/6 4.15/8 1.32/6 2.38/8 7.51/5 8.03/7 6.01/3 1.58/8 1.19/7
8 Dittrichová Lenka 67.52 12.11/9 22.09/9 33.13/9 36.21/9 37.58/9 40.16/9 50.06/8 58.01/8 64.44/8 66.34/8 67.52/8
KOB Konice 12.11/9 9.58/9 11.04/4 3.08/4 1.37/7 2.18/7 9.50/7 7.55/5 6.43/5 1.50/5 1.18/6
9 Sládková Eva 78.05 7.33/7 11.59/6 27.04/7 31.27/7 33.26/7 35.42/7 55.34/9 65.18/9 74.13/9 76.35/9 78.05/9
Sokol Tehov 7.33/7 4.26/6 15.05/9 4.23/9 1.59/9 2.16/6 19.52/9 9.44/9 8.55/6 2.22/9 1.30/9
Výsledky kategorie s mezičasy: D40B 3.1km 65m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-106 2-58 3-113 4-111 5-61 6-112 7-69 8-72 9-74 10-100
1 Gabryšová Tereza 36.27 3.59/1* 9.04/2 12.37/1* 14.17/1* 17.55/1* 20.17/1* 23.38/1* 25.13/1* 33.01/1* 35.13/1* 36.27/1*
VSK Přírodověda - orientační sporty 3.59/1* 5.05/4 3.33/1* 1.40/1* 3.38/3 2.22/1* 3.21/1* 1.35/2 7.48/3 2.12/2 1.14/2
2 Hlubučková Šárka 40.36 5.20/5 9.52/4 14.52/4 17.04/4 20.53/4 23.38/3 27.01/2 28.46/2 35.50/2 39.19/2 40.36/2
SK Kamenice 5.20/5 4.32/2 5.00/6 2.12/6 3.49/4 2.45/2 3.23/2 1.45/4 7.04/1* 3.29/8 1.17/4
3 Šafková Petra 44.29 4.50/3 10.27/5 14.07/3 16.49/3 20.17/3 23.09/2 29.34/3 31.08/3 39.52/3 43.04/3 44.29/3
SK Kamenice 4.50/3 5.37/5 3.40/2 2.42/8 3.28/2 2.52/3 6.25/7 1.34/1* 8.44/5 3.12/6 1.25/7
4 Peřinková Irena 45.18 4.58/4 9.13/3 16.31/5 18.39/5 23.00/5 26.16/4 30.04/4 32.00/4 41.51/4 44.05/4 45.18/4
BETA URSUS Orienteering 4.58/4 4.15/1* 7.18/8 2.08/3 4.21/5 3.16/5 3.48/4 1.56/6 9.51/6 2.14/3 1.13/1*
5 Čermáková Gabriela 45.30 4.24/2 8.58/1* 13.08/2 14.55/2 18.18/2 29.08/6 32.47/5 34.22/5 42.03/5 44.12/5 45.30/5
SK Kamenice 4.24/2 4.34/3 4.10/4 1.47/2 3.23/1* 10.50/8 3.39/3 1.35/2 7.41/2 2.09/1* 1.18/5
6 Pelikánová Lucie 51.11 6.51/8 14.32/7 18.39/6 20.50/6 25.14/6 28.27/5 33.56/6 35.53/6 46.28/6 49.26/6 51.11/6
VŠSK MFF UK Praha 6.51/8 7.41/6 4.07/3 2.11/5 4.24/6 3.13/4 5.29/6 1.57/7 10.35/7 2.58/5 1.45/8
7 Hudečková Jana 60.29 6.44/7 14.38/8 20.23/8 22.32/8 33.19/8 38.34/8 43.08/8 48.54/8 57.00/7 59.14/7 60.29/7
SK Libín 1096 Prachatice 6.44/7 7.54/7 5.45/7 2.09/4 10.47/8 5.15/6 4.34/5 5.46/8 8.06/4 2.14/3 1.15/3
8 Boeck Ute 64.05 5.43/6 14.22/6 19.19/7 21.44/7 28.13/7 35.07/7 41.52/7 43.43/7 59.27/8 62.45/8 64.05/8
Kaulsdorfer OLV Berlin 5.43/6 8.39/8 4.57/5 2.25/7 6.29/7 6.54/7 6.45/8 1.51/5 15.44/8 3.18/7 1.20/6
Pešlová Martina DISK 8.11/ / / / / / / / / 56.13/ 58.26/
Ski Klub Lenora 8.11/ / / / / / / / / / 2.13/
Výsledky kategorie s mezičasy: D45A 4.3km 120m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-97 2-58 3-71 4-110 5-88 6-38 7-122 8-104 9-96 10-85 11-100
1 Bochenková Jana 45.55 3.46/3 7.33/1* 12.03/1* 13.18/1* 15.25/1* 28.38/2 29.58/2 32.57/1* 37.25/1* 43.35/1* 44.47/1* 45.55/1*
VŠTJ Ekonom Praha 3.46/3 3.47/1* 4.30/2 1.15/1* 2.07/1* 13.13/10 1.20/1* 2.59/3 4.28/1* 6.10/3 1.12/3 1.08/2
2 Vlažná Mirka 50.56 4.15/8 9.22/5 13.53/3 15.09/3 23.05/8 33.39/6 35.02/5 37.56/5 42.33/4 48.37/2 49.49/2 50.56/2
TJ Slovan Luhačovice 4.15/8 5.07/5 4.31/3 1.16/2 7.56/10 10.34/3 1.23/2 2.54/1* 4.37/3 6.04/2 1.12/3 1.07/1*
3 Procházková Miluše 51.01 4.09/7 8.57/3 14.36/5 16.27/4 19.19/5 29.51/3 31.31/3 34.53/3 40.31/2 48.46/3 49.49/2 51.01/3
OOB TJ Sokol Dobřichovice 4.09/7 4.48/4 5.39/8 1.51/4 2.52/9 10.32/2 1.40/4 3.22/6 5.38/8 8.15/9 1.03/1* 1.12/5
4 Kavková Dana 51.56 3.38/1* 7.48/2 12.50/2 14.16/2 16.54/2 28.12/1* 29.56/1* 33.05/2 42.49/5 49.35/5 50.46/4 51.56/4
OK Sparta Praha 3.38/1* 4.10/3 5.02/5 1.26/3 2.38/6 11.18/5 1.44/5 3.09/4 9.44/11 6.46/4 1.11/2 1.10/4
5 Pecková Ivana 52.37 3.39/2 9.31/7 14.07/4 16.31/5 18.55/3 29.54/4 32.33/4 36.20/4 41.22/3 49.03/4 51.18/5 52.37/5
VŠTJ Ekonom Praha 3.39/2 5.52/7 4.36/4 2.24/9 2.24/3 10.59/4 2.39/9 3.47/9 5.02/6 7.41/6 2.15/10 1.19/8
6 Mrázová Pavla 56.41 4.01/5 12.33/9 16.38/8 18.54/7 21.11/6 33.41/7 35.29/6 39.07/6 46.39/8 54.20/8 55.32/7 56.41/6
OOB TJ Sokol Dobřichovice 4.01/5 8.32/10 4.05/1* 2.16/8 2.17/2 12.30/7 1.48/6 3.38/8 7.32/9 7.41/6 1.12/3 1.09/3
7 Benešová Iva 57.03 4.02/6 11.58/8 17.58/9 19.53/8 22.33/7 35.12/8 37.03/8 40.37/8 46.04/7 54.00/7 55.34/8 57.03/7
Sportcentrum Jičín 4.02/6 7.56/9 6.00/9 1.55/6 2.40/7 12.39/8 1.51/7 3.34/7 5.27/7 7.56/8 1.34/7 1.29/9
8 Kettnerová Lenka 57.07 3.50/4 9.07/4 14.38/6 16.35/6 19.05/4 32.04/5 36.51/7 40.01/7 44.57/6 54.26/9 55.51/9 57.07/8
TJ Sokol Hostivice 3.50/4 5.17/6 5.31/6 1.57/7 2.30/5 12.59/9 4.47/11 3.10/5 4.56/5 9.29/10 1.25/6 1.16/6
9 Šedivá Miroslava 57.33 5.31/10 9.24/6 16.16/7 20.15/9 28.13/10 38.36/9 40.04/9 42.59/9 47.32/9 53.34/6 55.20/6 57.33/9
VŠTJ Ekonom Praha 5.31/10 3.53/2 6.52/11 3.59/11 7.58/11 10.23/1* 1.28/3 2.55/2 4.33/2 6.02/1* 1.46/8 2.13/11
10 Tichá Jana 63.38 4.15/8 19.18/11 24.56/11 27.20/11 29.45/11 41.48/10 43.56/10 48.14/10 53.05/10 60.27/10 62.22/10 63.38/10
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 4.15/8 15.03/11 5.38/7 2.24/9 2.25/4 12.03/6 2.08/8 4.18/10 4.51/4 7.22/5 1.55/9 1.16/6
11 Jermanová Eva 81.11 9.04/11 16.55/10 22.59/10 24.50/10 27.34/9 48.21/11 51.26/11 59.25/11 66.59/11 77.01/11 79.38/11 81.11/11
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 9.04/11 7.51/8 6.04/10 1.51/4 2.44/8 20.47/11 3.05/10 7.59/11 7.34/10 10.02/11 2.37/11 1.33/10
Výsledky kategorie s mezičasy: D45B 2.8km 50m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-106 2-58 3-113 4-112 5-69 6-33 7-100
1 Smičková Eva 29.48 4.28/2 8.21/1* 12.16/1* 15.30/1* 18.34/1* 26.33/1* 28.36/1* 29.48/1*
KOB Konice 4.28/2 3.53/1* 3.55/2 3.14/3 3.04/1* 7.59/1* 2.03/2 1.12/1*
2 Schusterová Martina 39.46 5.24/3 12.55/2 16.17/2 19.16/2 26.13/3 35.34/2 38.23/2 39.46/2
POBO - přátelé OB Opava 5.24/3 7.31/2 3.22/1* 2.59/1* 6.57/4 9.21/2 2.49/4 1.23/2
3 Jašková Monika 41.05 4.23/1* 13.01/3 17.09/3 20.13/3 24.34/2 37.37/3 39.39/3 41.05/3
KOS TJ Tesla Brno 4.23/1* 8.38/4 4.08/3 3.04/2 4.21/3 13.03/5 2.02/1* 1.26/3
4 Bremová Hilda 43.22 7.33/5 16.59/5 21.38/5 25.08/4 28.37/4 39.09/4 41.51/4 43.22/4
Ski Klub Lenora 7.33/5 9.26/5 4.39/4 3.30/4 3.29/2 10.32/3 2.42/3 1.31/4
5 Robotková Lenka 51.58 6.02/4 14.00/4 18.40/4 25.14/5 34.46/5 46.14/5 50.06/5 51.58/5
TJ Spartak 1. Brněnská 6.02/4 7.58/3 4.40/5 6.34/5 9.32/5 11.28/4 3.52/5 1.52/5
Výsledky kategorie s mezičasy: D50 3.9km 105m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-112 2-77 3-62 4-70 5-52 6-101 7-36 8-51 9-72 10-85 11-100
1 Flašarová Marie 44.40 5.10/1* 15.35/3 18.50/2 20.05/2 22.33/2 27.47/1* 33.32/1* 36.09/1* 37.32/1* 42.38/1* 43.42/1* 44.40/1*
KOB Český Krumlov 5.10/1* 10.25/3 3.15/1* 1.15/1* 2.28/1* 5.14/1* 5.45/1* 2.37/2 1.23/1* 5.06/3 1.04/1* 0.58/1*
2 Pokorná Eva 46.51 5.20/3 13.30/1* 16.57/1* 18.35/1* 21.14/1* 28.37/2 34.45/2 37.16/2 38.52/2 43.53/2 45.35/2 46.51/2
SK Technik České Budějovice 5.20/3 8.10/1* 3.27/2 1.38/2 2.39/2 7.23/2 6.08/2 2.31/1* 1.36/3 5.01/2 1.42/3 1.16/3
3 Schou Helle 54.28 6.29/5 15.18/2 19.24/3 22.29/4 26.18/4 34.42/4 41.41/3 44.22/3 46.15/3 51.27/4 53.04/3 54.28/3
OK Snab, Denmark 6.29/5 8.49/2 4.06/7 3.05/10 3.49/4 8.24/4 6.59/3 2.41/3 1.53/6 5.12/4 1.37/2 1.24/5
4 Brettschneider Gudrun 55.07 5.19/2 17.14/4 20.46/4 22.24/3 25.40/3 33.40/3 41.55/4 45.12/4 46.44/4 51.14/3 54.02/4 55.07/4
Kaulsdorfer OLV Berlin 5.19/2 11.55/6 3.32/3 1.38/2 3.16/3 8.00/3 8.15/7 3.17/5 1.32/2 4.30/1* 2.48/9 1.05/2
5 Hejzlarová Vladimíra 64.51 6.43/6 17.31/5 21.14/5 23.01/5 30.17/6 38.45/5 50.21/6 53.35/5 55.25/5 61.43/5 63.25/5 64.51/5
TJ OB České Budějovice 6.43/6 10.48/4 3.43/4 1.47/4 7.16/10 8.28/5 11.36/10 3.14/4 1.50/4 6.18/5 1.42/3 1.26/7
6 Stibalová Věra 76.49 6.18/4 17.41/6 22.27/6 24.54/6 30.05/5 42.19/6 50.20/5 55.43/6 65.54/6 73.32/6 75.25/6 76.49/6
KOB Děčín 6.18/4 11.23/5 4.46/9 2.27/8 5.11/6 12.14/8 8.01/6 5.23/9 10.11/10 7.38/6 1.53/6 1.24/5
7 Svobodová Hana 86.27 11.08/8 27.35/8 32.27/9 34.29/8 40.27/9 52.46/8 60.26/8 71.27/8 74.18/7 83.28/7 85.10/7 86.27/7
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 11.08/8 16.27/10 4.52/10 2.02/6 5.58/8 12.19/9 7.40/4 11.01/11 2.51/9 9.10/10 1.42/3 1.17/4
8 Lenkei Erzsébet 87.20 16.25/10 28.25/9 32.15/8 34.53/9 40.10/8 52.35/7 60.15/7 65.39/7 76.01/8 83.44/8 85.37/8 87.20/8
HSP (Hidegkúti Spartacus SKE) 16.25/10 12.00/7 3.50/5 2.38/9 5.17/7 12.25/10 7.40/4 5.24/10 10.22/11 7.43/7 1.53/6 1.43/9
9 Nováková Pavla 94.36 11.09/9 23.21/7 30.12/7 33.58/7 38.57/7 55.36/9 72.29/9 76.46/9 79.09/9 87.55/9 92.27/9 94.36/9
OK Doksy 11.09/9 12.12/8 6.51/11 3.46/11 4.59/5 16.39/11 16.53/11 4.17/6 2.23/8 8.46/9 4.32/11 2.09/11
10 Šabatková Zdena 95.56 6.56/7 32.54/10 36.49/10 38.42/10 55.31/10 64.55/10 76.28/10 81.28/10 83.19/10 91.50/10 93.57/10 95.56/10
TJ Slavia Hradec Králové 6.56/7 25.58/11 3.55/6 1.53/5 16.49/11 9.24/6 11.33/9 5.00/8 1.51/5 8.31/8 2.07/8 1.59/10
11 Patáková Mária 108.06 37.29/11 50.52/11 55.12/11 57.32/11 64.34/11 76.04/11 84.21/11 88.57/11 91.06/11 103.32/11 106.26/11 108.06/11
TJ Kašperské Hory 37.29/11 13.23/9 4.20/8 2.20/7 7.02/9 11.30/7 8.17/8 4.36/7 2.09/7 12.26/11 2.54/10 1.40/8
Výsledky kategorie s mezičasy: D55 3.6km 85m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-69 2-54 3-52 4-70 5-93 6-101 7-51 8-74 9-100
1 Doležalová Vlasta 40.16 4.11/2 5.39/1* 9.35/1* 12.12/1* 14.10/1* 23.47/1* 28.52/1* 36.20/1* 38.54/1* 40.16/1*
Sportovní klub Praga 4.11/2 1.28/1* 3.56/1* 2.37/1* 1.58/1* 9.37/1* 5.05/1* 7.28/1* 2.34/4 1.22/3
2 Kolaříková Věra 46.37 4.20/3 6.13/2 11.19/5 13.59/4 16.24/4 28.04/2 35.13/3 43.18/2 45.17/2 46.37/2
KOB Start Blansko 4.20/3 1.53/3 5.06/5 2.40/2 2.25/3 11.40/2 7.09/4 8.05/2 1.59/1* 1.20/1*
3 Procházková Helena 47.19 4.27/4 6.17/4 10.47/3 13.45/3 16.11/3 28.08/3 33.20/2 43.20/3 45.59/4 47.19/3
KOS TJ Tesla Brno 4.27/4 1.50/2 4.30/3 2.58/4 2.26/5 11.57/3 5.12/2 10.00/5 2.39/5 1.20/1*
4 Městková Eva 47.21 4.05/1* 6.16/3 10.17/2 13.01/2 15.13/2 29.46/4 35.21/4 43.55/4 45.55/3 47.21/4
Tempo Praha 4.05/1* 2.11/6 4.01/2 2.44/3 2.12/2 14.33/6 5.35/3 8.34/3 2.00/2 1.26/5
5 Kubíková Květa 51.41 4.30/5 6.33/5 11.06/4 14.11/5 16.52/5 30.26/5 38.43/5 47.25/5 50.16/5 51.41/5
OK Lokomotiva Pardubice 4.30/5 2.03/5 4.33/4 3.05/6 2.41/6 13.34/5 8.17/5 8.42/4 2.51/6 1.25/4
6 Wagner Elfi 57.30 5.44/6 7.42/6 14.11/6 17.23/6 19.48/6 32.25/6 41.26/6 52.23/6 55.42/6 57.30/6
Naturfreunde Linz 5.44/6 1.58/4 6.29/7 3.12/7 2.25/3 12.37/4 9.01/6 10.57/7 3.19/7 1.48/7
7 Bohuslavová Věra 69.30 6.05/7 9.05/7 15.00/7 18.00/7 30.20/7 45.27/7 55.30/7 65.49/7 67.58/7 69.30/7
OK Lokomotiva Plzeň 6.05/7 3.00/7 5.55/6 3.00/5 12.20/7 15.07/7 10.03/7 10.19/6 2.09/3 1.32/6
Podhorská Věra DISK 23.45/ 26.46/ 33.21/ 37.23/ / / / / / 106.03/
SK Free Jihlava 23.45/ 3.01/ 6.35/ 4.02/ / / / / / /
Výsledky kategorie s mezičasy: D65 3.1km 65m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-106 2-58 3-113 4-111 5-61 6-112 7-69 8-72 9-74 10-100
1 Haňkovská Jana 41.06 4.45/1* 9.14/1* 13.25/1* 15.03/1* 19.12/1* 22.35/1* 26.10/1* 28.01/1* 35.59/1* 39.25/1* 41.06/1*
Sportovní klub Praga 4.45/1* 4.29/1* 4.11/1* 1.38/2 4.09/2 3.23/1* 3.35/1* 1.51/1* 7.58/1* 3.26/2 1.41/2
2 Zmeková Míla 58.35 6.23/2 12.39/2 17.32/2 20.03/2 25.59/2 29.53/2 34.29/2 39.14/2 52.38/2 56.39/2 58.35/2
OOB Slavia Praha 6.23/2 6.16/2 4.53/2 2.31/3 5.56/3 3.54/3 4.36/2 4.45/5 13.24/3 4.01/3 1.56/3
3 Suchá Bohuslava 59.48 6.28/3 17.53/4 26.59/4 28.23/4 32.27/3 36.11/3 44.15/3 46.27/3 55.16/3 58.12/3 59.48/3
Sportovní klub Praga 6.28/3 11.25/4 9.06/5 1.24/1* 4.04/1* 3.44/2 8.04/4 2.12/2 8.49/2 2.56/1* 1.36/1*
4 Boučková Ludmila 85.22 7.11/4 16.13/3 22.18/3 25.31/3 33.09/4 37.27/4 59.13/4 62.42/4 76.54/4 82.23/4 85.22/4
Orienteering club České Budějovice 7.11/4 9.02/3 6.05/3 3.13/4 7.38/4 4.18/4 21.46/5 3.29/4 14.12/4 5.29/5 2.59/4
5 Dolečková Míla 104.56 10.15/5 29.10/5 35.57/5 39.34/5 62.19/5 69.03/5 75.56/5 78.58/5 95.14/5 100.42/5 104.56/5
TJ Sokol Troja 10.15/5 18.55/5 6.47/4 3.37/5 22.45/5 6.44/5 6.53/3 3.02/3 16.16/5 5.28/4 4.14/5
Výsledky kategorie s mezičasy: H10 2.0km 40m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-91 2-44 3-60 4-35 5-59 6-105 7-100
1 Gabryš Lubomír 22.12 4.04/3 7.46/2 9.22/2 11.17/2 16.29/2 20.24/1* 21.11/1* 22.12/1*
VSK Přírodověda - orientační sporty 4.04/3 3.42/5 1.36/2 1.55/1* 5.12/1* 3.55/2 0.47/4 1.01/1*
2 Forst Antonín 26.21 4.27/4 7.49/3 10.10/3 13.43/3 19.46/3 23.19/2 24.48/2 26.21/2
VŠSK MFF UK Praha 4.27/4 3.22/3 2.21/4 3.33/4 6.03/2 3.33/1* 1.29/6 1.33/6
3 Valášek Václav 30.11 5.34/5 8.51/4 11.16/4 15.45/4 21.50/4 28.15/3 28.54/3 30.11/3
SK Kamenice 5.34/5 3.17/2 2.25/5 4.29/6 6.05/3 6.25/4 0.39/1* 1.17/3
4 Šafka Sebastian 30.55 3.40/1* 5.25/1* 6.53/1* 9.28/1* 16.09/1* 28.52/4 29.35/4 30.55/4
SK Kamenice 3.40/1* 1.45/1* 1.28/1* 2.35/3 6.41/4 12.43/6 0.43/2 1.20/4
5 Lejbl Jakub 37.16 3.40/1* 14.36/5 16.25/5 18.53/5 26.58/5 35.19/5 36.04/5 37.16/5
TJ Lokomotiva Beroun 3.40/1* 10.56/6 1.49/3 2.28/2 8.05/5 8.21/5 0.45/3 1.12/2
6 Šimša Martin 48.13 18.29/6 22.04/6 27.25/6 31.52/6 40.48/6 45.42/6 46.49/6 48.13/6
VŠSK MFF UK Praha 18.29/6 3.35/4 5.21/6 4.27/5 8.56/6 4.54/3 1.07/5 1.24/5
Výsledky kategorie s mezičasy: H10L 3.6km 0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-123 2-115 3-117 4-65 5-83 6-73 7-100
1 Weisl Martin 37.29 7.40/1* 9.03/1* 12.48/1* 15.22/1* 27.01/1* 33.53/1* 36.09/1* 37.29/1*
TJ Sokol Troja 7.40/1* 1.23/1* 3.45/1* 2.34/4 11.39/3 6.52/1* 2.16/4 1.20/1*
2 Šustr Antonín 48.44 9.27/2 12.52/2 16.53/2 19.23/2 35.06/3 45.08/2 46.50/2 48.44/2
TJ Kašperské Hory 9.27/2 3.25/4 4.01/2 2.30/3 15.43/4 10.02/4 1.42/2 1.54/2
3 Vrba Jan 53.32 19.58/5 22.51/5 27.12/4 32.52/4 41.10/4 50.06/4 51.37/3 53.32/3
Kroužek OB při MDD v Lubech u Chebu. 19.58/5 2.53/2 4.21/3 5.40/5 8.18/2 8.56/3 1.31/1* 1.55/3
4 Kettner Matyáš 56.12 16.51/4 19.55/4 24.56/3 26.55/3 33.22/2 48.59/3 52.10/4 56.12/4
Kroužek OB při MDD v Lubech u Chebu. 16.51/4 3.04/3 5.01/4 1.59/1* 6.27/1* 15.37/5 3.11/5 4.02/5
5 Vrba Jiří 71.05 13.15/3 18.06/3 37.05/5 39.15/5 59.29/5 66.58/5 68.51/5 71.05/5
Kroužek OB při MDD v Lubech u Chebu. 13.15/3 4.51/5 18.59/5 2.10/2 20.14/5 7.29/2 1.53/3 2.14/4
Výsledky kategorie s mezičasy: H12 2.8km 65m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-78 2-57 3-64 4-76 5-35 6-67 7-45 8-100
1 Lejbl Ladislav 28.41 3.26/2 5.51/1* 11.05/1* 16.21/1* 19.12/1* 21.27/1* 26.51/1* 27.47/1* 28.41/1*
TJ Lokomotiva Beroun 3.26/2 2.25/1* 5.14/1* 5.16/2 2.51/1* 2.15/1* 5.24/3 0.56/1* 0.54/1*
2 Takáč Dominik 31.46 3.18/1* 6.31/2 14.20/2 17.34/2 20.33/2 24.16/2 27.25/2 30.41/2 31.46/2
SK SKI-OB Šternberk 3.18/1* 3.13/2 7.49/4 3.14/1* 2.59/2 3.43/2 3.09/1* 3.16/5 1.05/3
3 Macura Vít 45.57 8.41/5 13.46/5 20.21/5 26.43/5 31.17/5 35.51/3 42.45/4 44.19/4 45.57/4
MLOK Mariánské Lázně 8.41/5 5.05/5 6.35/3 6.22/4 4.34/4 4.34/3 6.54/4 1.34/3 1.38/5
4 Kubák Martin 51.00 3.53/3 8.16/3 17.33/4 25.25/4 31.08/4 36.29/4 46.18/5 49.30/5 51.00/5
TJ Slovan Jindřichův Hradec 3.53/3 4.23/4 9.17/5 7.52/5 5.43/5 5.21/4 9.49/5 3.12/4 1.30/4
5 Peřinka Šimon MS 44.58 4.46/4 8.44/4 15.02/3 21.08/3 25.04/3 38.07/5 42.37/3 43.55/3 44.58/3
BETA URSUS Orienteering 4.46/4 3.58/3 6.18/2 6.06/3 3.56/3 13.03/5 4.30/2 1.18/2 1.03/2
Výsledky kategorie s mezičasy: H14 4.3km 105m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-106 2-58 3-71 4-88 5-94 6-93 7-38 8-51 9-36 10-33 11-100
1 Janeba Vladimír 40.20 3.22/1* 6.25/1* 10.42/1* 13.06/1* 14.15/1* 17.08/1* 26.35/1* 30.53/1* 32.51/1* 37.45/1* 39.20/1* 40.20/1*
KOB Choceň 3.22/1* 3.03/1* 4.17/2 2.24/1* 1.09/1* 2.53/1* 9.27/1* 4.18/1* 1.58/2 4.54/2 1.35/1* 1.00/2
2 Frank Jiří 48.37 3.23/2 7.18/2 11.38/3 14.06/3 15.55/2 19.22/2 29.42/2 35.59/2 37.51/2 42.58/2 47.43/2 48.37/2
KČT Aš 3.23/2 3.55/2 4.20/3 2.28/3 1.49/2 3.27/3 10.20/2 6.17/3 1.52/1* 5.07/3 4.45/3 0.54/1*
3 Valášek Jiří 49.12 3.47/3 7.47/3 11.25/2 13.51/2 17.17/3 20.21/3 33.19/3 38.48/3 41.01/3 45.31/3 48.07/3 49.12/3
SK Kamenice 3.47/3 4.00/3 3.38/1* 2.26/2 3.26/3 3.04/2 12.58/3 5.29/2 2.13/3 4.30/1* 2.36/2 1.05/3
Výsledky kategorie s mezičasy: H16 6.3km 150m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-75 2-106 3-108 4-114 5-41 6-49 7-92 8-77 9-104 10-85 11-100
1 Kettner Lukáš 45.36 2.28/1* 3.35/3 8.52/3 16.20/1* 19.27/1* 24.04/1* 25.45/1* 29.37/1* 37.32/1* 44.00/1* 44.53/1* 45.36/1*
SK Kamenice 2.28/1* 1.07/5 5.17/2 7.28/1* 3.07/1* 4.37/1* 1.41/2 3.52/2 7.55/1* 6.28/2 0.53/3 0.43/1*
2 Valášek Jan 50.35 2.29/2 3.19/1* 8.39/2 17.05/2 20.32/2 25.54/2 27.29/2 31.18/2 42.27/2 48.50/2 49.49/2 50.35/2
SK Kamenice 2.29/2 0.50/1* 5.20/3 8.26/2 3.27/2 5.22/2 1.35/1* 3.49/1* 11.09/5 6.23/1* 0.59/4 0.46/3
3 Kettner Vojtěch 53.27 2.35/3 3.25/2 8.27/1* 20.03/3 24.02/3 30.31/4 32.14/4 36.14/3 45.03/3 51.48/3 52.39/3 53.27/3
TJ Sokol Hostivice 2.35/3 0.50/1* 5.02/1* 11.36/4 3.59/4 6.29/5 1.43/3 4.00/3 8.49/2 6.45/3 0.51/2 0.48/4
4 Semík Ondřej 56.39 3.03/4 4.03/4 9.57/4 20.41/4 24.28/4 30.11/3 32.09/3 36.49/4 47.29/4 55.04/4 55.54/4 56.39/4
SK Kamenice 3.03/4 1.00/3 5.54/4 10.44/3 3.47/3 5.43/3 1.58/4 4.40/4 10.40/4 7.35/4 0.50/1* 0.45/2
5 Čermák Matyáš 65.27 4.19/7 5.22/7 12.16/5 23.59/5 30.09/5 36.36/5 38.57/5 43.45/5 53.31/5 63.21/5 64.24/5 65.27/5
SK Kamenice 4.19/7 1.03/4 6.54/5 11.43/5 6.10/6 6.27/4 2.21/6 4.48/5 9.46/3 9.50/6 1.03/5 1.03/7
6 Schou Morten 88.18 3.56/5 5.21/6 13.34/7 31.36/7 39.09/7 46.13/7 48.30/7 53.57/7 76.43/7 86.12/6 87.22/6 88.18/6
OK Snab, Denmark 3.56/5 1.25/7 8.13/7 18.02/7 7.33/8 7.04/6 2.17/5 5.27/6 22.46/7 9.29/5 1.10/6 0.56/6
7 Zamazal Tomáš 90.08 4.06/6 5.14/5 12.34/6 25.16/6 31.33/6 40.35/6 44.16/6 53.33/6 69.46/6 87.06/7 88.46/7 90.08/7
KOB TRETRA Praha 4.06/6 1.08/6 7.20/6 12.42/6 6.17/7 9.02/7 3.41/7 9.17/8 16.13/6 17.20/8 1.40/7 1.22/8
8 Weisl Jakub 126.54 6.11/8 7.39/8 18.36/8 39.28/8 44.10/8 73.10/8 77.01/8 83.12/8 110.07/8 124.18/8 126.00/8 126.54/8
TJ Sokol Troja 6.11/8 1.28/8 10.57/8 20.52/8 4.42/5 29.00/8 3.51/8 6.11/7 26.55/8 14.11/7 1.42/8 0.54/5
Bouček Jakub DISK 7.56/ 10.11/ 50.32/ 87.33/ 103.09/ / 133.04/ / / / / 190.41/
Orienteering club České Budějovice 7.56/ 2.15/ 40.21/ 37.01/ 15.36/ / / / / / / /
Lustig Matyáš DISK 11.44/ 12.51/ 35.22/ / / / / / / / / /
Oddíl OB Kotlářka 11.44/ 1.07/ 22.31/ / / / / / / / / /
Výsledky kategorie s mezičasy: H20 9.0km 235m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-96 3-101 4-40 5-107 6-42 7-43 8-31 9-46 10-55 11-48 12-50 13-92 14-90 15-87 16-100
1 Svoboda Václav 104.15 3.17/2 6.39/1* 9.18/1* 20.32/1* 29.48/2 38.20/3 57.12/2 62.22/2 64.46/2 66.53/1* 73.07/1* 79.29/1* 81.34/1* 87.23/1* 100.28/1* 103.12/1*
SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 3.17/2 3.22/3 2.39/2 11.14/2 9.16/5 8.32/6 18.52/1* 5.10/1* 2.24/1* 2.07/1* 6.14/2 6.22/1* 2.05/1* 5.49/3 13.05/5 2.44/1*
104.15/1*
1.03/4
2 Prášek Přemysl 106.54 4.00/5 10.13/5 13.30/5 26.16/4 34.56/4 41.01/4 61.06/3 66.25/3 69.36/3 71.46/3 77.27/3 85.10/2 87.47/3 93.32/3 103.00/2 105.58/2
SK Kamenice 4.00/5 6.13/5 3.17/3 12.46/4 8.40/4 6.05/2 20.05/3 5.19/2 3.11/4 2.10/2 5.41/1* 7.43/3 2.37/4 5.45/2 9.28/1* 2.58/2
106.54/2
0.56/1*
3 Švábek Jan 109.00 3.05/1* 8.42/4 13.29/4 25.25/3 32.16/3 37.05/2 56.16/1* 61.54/1* 64.32/1* 67.38/2 77.00/2 85.10/2 87.16/2 92.53/2 104.36/3 108.01/3
OOB TJ Turnov 3.05/1* 5.37/4 4.47/4 11.56/3 6.51/2 4.49/1* 19.11/2 5.38/3 2.38/2 3.06/5 9.22/4 8.10/5 2.06/2 5.37/1* 11.43/2 3.25/5
109.00/3
0.59/2
4 Pšenička Vít 125.08 4.03/6 7.21/3 9.51/2 22.41/2 28.45/1* 35.13/1* 62.04/4 68.27/4 71.17/4 74.07/4 83.11/4 92.55/4 98.47/4 107.32/4 120.46/4 124.06/4
SK Technik České Budějovice 4.03/6 3.18/1* 2.30/1* 12.50/5 6.04/1* 6.28/3 26.51/5 6.23/5 2.50/3 2.50/3 9.04/3 9.44/6 5.52/6 8.45/5 13.14/6 3.20/4
125.08/4
1.02/3
5 Šabatka Jan 132.16 3.27/3 11.31/6 16.45/6 27.31/5 38.51/5 45.39/5 70.22/5 76.38/5 79.51/5 82.42/5 93.53/5 101.59/5 104.21/5 114.09/5 127.06/5 131.07/5
TJ Slavia Hradec Králové 3.27/3 8.04/6 5.14/6 10.46/1* 11.20/6 6.48/4 24.43/4 6.16/4 3.13/5 2.51/4 11.11/5 8.06/4 2.22/3 9.48/6 12.57/3 4.01/6
132.16/5
1.09/5
6 Macura Jan 147.16 3.58/4 7.19/2 12.18/3 31.27/6 40.05/6 48.12/6 78.41/6 85.29/6 90.21/6 95.21/6 112.03/6 119.11/6 122.09/6 129.05/6 142.08/6 145.19/6
MLOK Mariánské Lázně 3.58/4 3.21/2 4.59/5 19.09/6 8.38/3 8.07/5 30.29/6 6.48/6 4.52/6 5.00/6 16.42/6 7.08/2 2.58/5 6.56/4 13.03/4 3.11/3
147.16/6
1.57/6
Výsledky kategorie s mezičasy: H21A 9.9km 240m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-82 2-36 3-95 4-40 5-84 6-47 7-43 8-31 9-46 10-55 11-48 12-90 13-77 14-93 15-58 16-75
17-72 18-74 19-100
1 Henek Michal 79.30 3.44/2 5.30/1* 8.48/1* 16.15/1* 20.24/1* 24.52/1* 35.53/1* 40.02/1* 42.04/1* 44.00/1* 49.13/1* 58.42/1* 60.33/1* 62.13/1* 66.36/1* 70.02/1*
SK Radioklub Blansko 3.44/2 1.46/1* 3.18/6 7.27/4 4.09/5 4.28/1* 11.01/3 4.09/6 2.02/3 1.56/3 5.13/1* 9.29/2 1.51/4 1.40/6 4.23/2 3.26/6
71.22/1* 76.43/1* 78.32/1* 79.30/1*
1.20/2 5.21/13 1.49/16 0.58/7
2 Leštínský Tomáš 85.12 4.05/5 6.13/3 9.14/3 17.21/4 20.56/3 26.04/3 37.26/3 41.40/2 43.43/2 46.02/2 53.11/2 63.39/2 65.41/2 67.33/2 72.59/3 76.24/3
KOB Dobruška 4.05/5 2.08/3 3.01/1* 8.07/7 3.35/3 5.08/5 11.22/7 4.14/8 2.03/5 2.19/9 7.09/12 10.28/7 2.02/11 1.52/9 5.26/9 3.25/5
77.54/3 82.49/2 84.07/2 85.12/2
1.30/9 4.55/7 1.18/3 1.05/12
3 Hošek Radim 85.18 4.13/6 6.44/6 10.04/6 19.13/9 24.33/10 29.13/7 40.17/5 44.11/5 46.31/4 48.40/4 56.19/6 65.47/4 68.12/6 69.45/5 74.45/6 78.02/6
KOB Dobruška 4.13/6 2.31/8 3.20/9 9.09/14 5.20/15 4.40/2 11.04/4 3.54/2 2.20/11 2.09/5 7.39/14 9.28/1* 2.25/17 1.33/2 5.00/6 3.17/2
79.24/6 83.15/4 84.27/3 85.18/3
1.22/4 3.51/1* 1.12/2 0.51/1*
4 Šafka Jan 85.38 3.56/3 5.58/2 9.00/2 17.07/3 23.09/7 29.14/8 41.30/8 46.09/9 48.27/8 51.00/8 56.27/7 66.18/7 68.13/7 69.52/6 74.39/5 77.54/5
OOB Slavia Praha 3.56/3 2.02/2 3.02/2 8.07/7 6.02/18 6.05/11 12.16/11 4.39/11 2.18/9 2.33/15 5.27/3 9.51/5 1.55/8 1.39/4 4.47/5 3.15/1*
79.14/5 83.10/3 84.38/4 85.38/4
1.20/2 3.56/3 1.28/5 1.00/9
5 Šafařík Ivo 85.59 3.56/3 6.25/5 9.46/5 17.31/6 22.05/5 27.27/4 40.39/6 44.32/6 46.53/6 49.50/6 56.10/5 66.31/8 68.29/8 70.49/8 75.17/7 78.34/7
TJ ČZ Strakonice 3.56/3 2.29/7 3.21/10 7.45/5 4.34/9 5.22/6 13.12/13 3.53/1* 2.21/12 2.57/17 6.20/8 10.21/6 1.58/9 2.20/18 4.28/4 3.17/2
80.02/7 83.55/5 85.04/5 85.59/5
1.28/7 3.53/2 1.09/1* 0.55/3
6 Hájek Adam 86.32 3.37/1* 6.20/4 9.39/4 17.02/2 21.50/4 27.31/5 38.43/4 43.15/4 45.55/3 47.44/3 53.14/3 64.27/3 66.08/3 67.54/3 71.58/2 75.29/2
SK Kamenice 3.37/1* 2.43/13 3.19/7 7.23/3 4.48/11 5.41/8 11.12/5 4.32/10 2.40/17 1.49/1* 5.30/4 11.13/10 1.41/1* 1.46/7 4.04/1* 3.31/7
76.56/2 84.01/6 85.36/6 86.32/6
1.27/6 7.05/19 1.35/8 0.56/4
7 Pilař Karel 89.53 5.56/19 8.11/12 11.30/10 18.46/7 22.16/6 29.46/9 41.39/9 45.34/8 47.37/7 51.13/9 56.47/8 66.16/6 67.59/4 69.25/4 73.51/4 77.13/4
KČT Aš 5.56/19 2.15/4 3.19/7 7.16/2 3.30/2 7.30/19 11.53/8 3.55/3 2.03/5 3.36/20 5.34/6 9.29/2 1.43/2 1.26/1* 4.26/3 3.22/4
78.29/4 87.08/7 88.57/8 89.53/7
1.16/1* 8.39/20 1.49/16 0.56/4
8 Pelc Václav 89.55 4.30/7 7.25/9 10.33/7 17.27/5 20.42/2 25.42/2 36.11/2 42.39/3 48.47/9 50.47/7 58.39/10 68.14/9 70.05/9 71.44/9 77.37/9 81.26/8
TJ ČZ Strakonice 4.30/7 2.55/15 3.08/3 6.54/1* 3.15/1* 5.00/4 10.29/1* 6.28/19 6.08/21 2.00/4 7.52/17 9.35/4 1.51/4 1.39/4 5.53/12 3.49/9
82.49/8 87.23/8 88.56/7 89.55/8
1.23/5 4.34/6 1.33/7 0.59/8
9 Šilhavý Jakub 91.15 4.41/9 7.25/9 10.41/9 19.11/8 23.28/9 29.00/6 41.01/7 45.09/7 46.51/5 48.41/5 54.25/4 66.15/5 68.09/5 70.25/7 77.25/8 81.43/9
OK Lokomotiva Plzeň 4.41/9 2.44/14 3.16/5 8.30/11 4.17/8 5.32/7 12.01/10 4.08/5 1.42/1* 1.50/2 5.44/7 11.50/13 1.54/7 2.16/16 7.00/21 4.18/11
83.14/9 88.23/9 90.18/9 91.15/9
1.31/10 5.09/10 1.55/19 0.57/6
10 Kolovský František 92.58 6.06/20 8.25/14 11.38/12 20.23/11 25.31/11 32.52/14 45.10/11 49.27/11 51.35/11 53.49/11 60.21/11 70.52/11 72.41/10 74.15/10 80.24/10 84.10/10
OK Lokomotiva Plzeň 6.06/20 2.19/5 3.13/4 8.45/12 5.08/13 7.21/18 12.18/12 4.17/9 2.08/7 2.14/8 6.32/9 10.31/8 1.49/3 1.34/3 6.09/14 3.46/8
85.53/10 90.11/10 91.50/10 92.58/10
1.43/15 4.18/4 1.39/12 1.08/15
11 Liščinský Tomáš 98.07 4.42/10 7.14/8 11.30/10 19.19/10 23.23/8 32.23/11 43.17/10 48.26/10 50.44/10 52.53/10 58.08/9 68.41/10 75.03/11 76.52/11 82.00/11 87.10/11
SK Žabovřesky Brno 4.42/10 2.32/9 4.16/18 7.49/6 4.04/4 9.00/21 10.54/2 5.09/14 2.18/9 2.09/5 5.15/2 10.33/9 6.22/21 1.49/8 5.08/8 5.10/21
88.39/11 94.40/11 96.52/11 98.07/11
1.29/8 6.01/14 2.12/20 1.15/20
12 Stehlík Petr 98.09 5.36/15 8.03/11 11.41/13 20.31/13 28.11/15 34.17/15 45.29/12 51.15/14 53.38/13 56.04/13 61.35/12 73.23/12 75.48/12 77.41/12 82.46/12 87.21/12
OK Lokomotiva Plzeň 5.36/15 2.27/6 3.38/13 8.50/13 7.40/20 6.06/12 11.12/5 5.46/18 2.23/13 2.26/12 5.31/5 11.48/12 2.25/17 1.53/10 5.05/7 4.35/16
89.12/12 95.38/12 97.07/12 98.09/12
1.51/19 6.26/16 1.29/6 1.02/10
13 Sládek Jan 101.54 4.35/8 7.12/7 10.34/8 20.23/11 25.32/12 32.18/10 46.03/13 50.53/13 53.39/14 57.00/14 63.44/13 76.08/13 78.26/13 80.30/13 86.41/13 91.27/13
KOB TRETRA Praha 4.35/8 2.37/10 3.22/11 9.49/16 5.09/14 6.46/15 13.45/14 4.50/12 2.46/19 3.21/19 6.44/10 12.24/16 2.18/14 2.04/13 6.11/15 4.46/19
93.17/13 99.20/14 100.46/13 101.54/13
1.50/18 6.03/15 1.26/4 1.08/15
14 König Lukáš 102.09 5.54/18 8.49/16 12.43/16 21.05/14 25.41/13 32.37/12 46.23/14 50.33/12 52.25/12 54.47/12 64.31/14 77.55/14 79.54/14 81.57/14 88.03/14 92.35/14
SK Žabovřesky Brno 5.54/18 2.55/15 3.54/17 8.22/10 4.36/10 6.56/16 13.46/15 4.10/7 1.52/2 2.22/11 9.44/21 13.24/18 1.59/10 2.03/12 6.06/13 4.32/14
94.11/14 99.19/13 100.56/14 102.09/14
1.36/13 5.08/9 1.37/9 1.13/19
15 Klimeš Petr 103.35 4.49/11 10.24/18 13.59/18 22.16/16 31.38/17 37.42/18 52.09/18 56.06/17 58.08/16 60.35/16 67.46/15 79.51/16 81.42/15 84.10/16 90.24/16 94.41/15
TJ Sokol Křemže 4.49/11 5.35/20 3.35/12 8.17/9 9.22/21 6.04/10 14.27/16 3.57/4 2.02/3 2.27/13 7.11/13 12.05/15 1.51/4 2.28/20 6.14/16 4.17/10
96.14/15 100.41/15 102.27/15 103.35/15
1.33/11 4.27/5 1.46/15 1.08/15
16 Pátek Richard 104.27 5.22/14 8.24/13 12.06/14 23.56/17 29.22/16 35.33/16 50.12/17 55.10/15 57.36/15 60.07/15 67.54/16 79.37/15 81.55/16 84.01/15 90.16/15 94.48/16
SK Žabovřesky Brno 5.22/14 3.02/17 3.42/14 11.50/19 5.26/16 6.11/13 14.39/17 4.58/13 2.26/14 2.31/14 7.47/15 11.43/11 2.18/14 2.06/14 6.15/17 4.32/14
96.30/16 101.32/16 103.21/16 104.27/16
1.42/14 5.02/8 1.49/16 1.06/13
17 Suchý Onřej 106.27 5.49/16 8.28/15 12.17/15 22.01/15 26.10/14 32.40/13 48.44/15 55.28/16 58.32/17 61.18/17 69.08/17 81.52/17 83.58/17 86.20/17 92.11/17 96.49/17
OK Lokomotiva Plzeň 5.49/16 2.39/11 3.49/15 9.44/15 4.09/5 6.30/14 16.04/19 6.44/20 3.04/20 2.46/16 7.50/16 12.44/17 2.06/12 2.22/19 5.51/11 4.38/17
98.33/17 103.46/17 105.24/17 106.27/17
1.44/16 5.13/11 1.38/11 1.03/11
18 Čechura Tomáš 109.54 6.09/21 8.49/16 13.49/17 28.49/21 33.51/21 39.35/19 55.53/20 61.22/19 63.34/19 65.53/18 72.48/18 84.49/18 87.00/18 89.12/18 95.27/18 99.45/18
OK Lokomotiva Plzeň 6.09/21 2.40/12 5.00/20 15.00/21 5.02/12 5.44/9 16.18/20 5.29/16 2.12/8 2.19/9 6.55/11 12.01/14 2.11/13 2.12/15 6.15/17 4.18/11
101.19/18 106.36/18 108.48/18 109.54/18
1.34/12 5.17/12 2.12/20 1.06/13
19 Rothauer Thomas 119.37 4.57/12 10.28/19 15.42/21 28.04/20 32.19/19 37.07/17 49.01/16 66.53/21 69.27/21 71.38/21 80.22/21 93.55/21 96.19/21 98.12/21 103.58/21 108.42/21
ASKÖ Salzburg/Henndorf 4.57/12 5.31/19 5.14/21 12.22/20 4.15/7 4.48/3 11.54/9 17.52/21 2.34/15 2.11/7 8.44/20 13.33/19 2.24/16 1.53/10 5.46/10 4.44/18
110.29/20 117.00/19 118.44/19 119.37/19
1.47/17 6.31/17 1.44/14 0.53/2
20 Ryjáček Jan 120.06 5.53/17 10.48/21 14.39/19 26.15/19 32.28/20 39.44/20 55.05/19 60.41/18 63.16/18 67.27/19 75.41/19 90.48/19 94.37/20 97.07/20 103.30/20 108.28/20
OK Lokomotiva Plzeň 5.53/17 4.55/18 3.51/16 11.36/18 6.13/19 7.16/17 15.21/18 5.36/17 2.35/16 4.11/21 8.14/18 15.07/21 3.49/20 2.30/21 6.23/19 4.58/20
110.34/21 117.11/20 118.51/20 120.06/20
2.06/20 6.37/18 1.40/13 1.15/20
21 Přeček Zdeněk 121.40 5.08/13 10.47/20 15.11/20 26.01/18 31.47/18 39.49/21 56.32/21 61.56/20 64.39/20 67.41/20 76.09/20 90.56/20 93.29/19 95.46/19 102.23/19 106.50/19
OK Sparta Praha 5.08/13 5.39/21 4.24/19 10.50/17 5.46/17 8.02/20 16.43/21 5.24/15 2.43/18 3.02/18 8.28/19 14.47/20 2.33/19 2.17/17 6.37/20 4.27/13
109.15/19 118.51/21 120.28/21 121.40/21
2.25/21 9.36/21 1.37/9 1.12/18
Šika Ondřej DISK 9.05/ 13.21/ 20.01/ 34.07/ 41.21/ 51.41/ 70.02/ 76.38/ 80.51/ 85.13/ 94.35/ 113.35/ 116.24/ 119.30/ 129.10/ 135.56/
OK Lokomotiva Plzeň 9.05/ 4.16/ 6.40/ 14.06/ 7.14/ 10.20/ 18.21/ 6.36/ 4.13/ 4.22/ 9.22/ 19.00/ 2.49/ 3.06/ 9.40/ 6.46/
/ / / 154.37/
/ / / /
Výsledky kategorie s mezičasy: H21B 8.0km 225m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-54 2-61 3-95 4-79 5-84 6-47 7-43 8-81 9-31 10-48 11-49 12-94 13-52 14-72 15-33 16-100
1 Beneš Jan 58.50 2.35/3 3.57/1* 5.45/1* 11.33/1* 13.16/1* 17.21/1* 27.37/1* 29.40/1* 31.40/1* 36.26/1* 41.12/1* 44.02/1* 48.22/1* 52.40/1* 56.13/1* 57.55/1*
Sportcentrum Jičín 2.35/3 1.22/1* 1.48/1* 5.48/2 1.43/1* 4.05/1* 10.16/3 2.03/2 2.00/2 4.46/1* 4.46/1* 2.50/6 4.20/5 4.18/1* 3.33/1* 1.42/7
58.50/1*
0.55/5
2 Otruba Karel 63.08 2.43/4 5.10/5 7.05/4 12.44/2 15.07/2 19.22/2 29.28/2 31.26/2 33.21/2 38.55/2 44.58/2 47.14/2 50.46/2 56.44/2 60.26/2 62.12/2
TJ Sokol Plumlov 2.43/4 2.27/12 1.55/2 5.39/1* 2.23/3 4.15/2 10.06/1* 1.58/1* 1.55/1* 5.34/4 6.03/8 2.16/1* 3.32/1* 5.58/13 3.42/2 1.46/8
63.08/2
0.56/7
3 Drobník Michal 67.18 2.29/1* 6.34/12 8.45/8 14.50/6 17.18/4 21.46/4 31.52/3 34.07/3 36.35/3 41.38/3 46.40/3 52.38/4 56.23/4 60.48/4 64.56/4 66.25/3
Sportcentrum Jičín 2.29/1* 4.05/24 2.11/5 6.05/3 2.28/4 4.28/3 10.06/1* 2.15/3 2.28/7 5.03/2 5.02/2 5.58/26 3.45/2 4.25/2 4.08/3 1.29/2
67.18/3
0.53/3
4 Holas Štěpán 67.38 2.33/2 4.14/2 6.11/2 12.48/3 15.54/3 21.12/3 32.20/4 34.42/4 36.54/4 42.28/4 48.24/4 51.12/3 55.54/3 60.32/3 64.49/3 66.28/4
Sportcentrum Jičín 2.33/2 1.41/3 1.57/3 6.37/6 3.06/12 5.18/6 11.08/6 2.22/6 2.12/4 5.34/4 5.56/6 2.48/4 4.42/8 4.38/4 4.17/5 1.39/5
67.38/4
1.10/17
5 Gregor Martin 69.59 2.47/5 5.24/8 9.29/11 16.06/8 18.42/8 24.35/8 34.58/6 37.36/6 39.56/5 45.12/5 50.36/5 53.31/5 57.36/5 62.33/5 66.58/5 68.51/5
SK OB Chotěboř 2.47/5 2.37/14 4.05/24 6.37/6 2.36/5 5.53/13 10.23/4 2.38/13 2.20/6 5.16/3 5.24/3 2.55/8 4.05/3 4.57/6 4.25/7 1.53/13
69.59/5
1.08/13
6 Blahuta Marek 73.28 3.21/7 6.55/14 9.19/9 15.36/7 17.37/5 22.53/5 34.57/5 37.25/5 40.00/6 45.59/6 52.35/7 55.40/7 60.06/6 66.06/7 70.24/6 72.23/7
VŠSK MFF UK Praha 3.21/7 3.34/20 2.24/8 6.17/5 2.01/2 5.16/5 12.04/7 2.28/9 2.35/8 5.59/8 6.36/11 3.05/9 4.26/6 6.00/14 4.18/6 1.59/16
73.28/6
1.05/9
7 Henych Martin 73.30 3.30/11 4.52/3 6.53/3 13.49/4 17.42/6 24.04/7 36.50/8 39.07/8 41.22/7 46.59/7 52.31/6 55.05/6 60.41/7 65.51/6 70.26/7 72.20/6
Sportcentrum Jičín 3.30/11 1.22/1* 2.01/4 6.56/11 3.53/20 6.22/16 12.46/9 2.17/5 2.15/5 5.37/7 5.32/4 2.34/2 5.36/15 5.10/8 4.35/8 1.54/14
73.30/7
1.10/17
8 Nemšovský Petr 76.58 3.29/10 5.22/7 7.46/6 14.41/5 17.46/7 23.28/6 35.37/7 38.07/7 42.39/8 48.55/8 55.33/8 58.53/8 64.11/8 68.52/8 74.00/8 75.49/8
Sportovní klub Praga 3.29/10 1.53/6 2.24/8 6.55/10 3.05/11 5.42/10 12.09/8 2.30/10 4.32/25 6.16/10 6.38/12 3.20/10 5.18/11 4.41/5 5.08/14 1.49/9
76.58/8
1.09/14
9 Špicar Petr 77.40 6.40/27 9.59/27 12.24/25 19.08/19 22.29/16 28.28/15 42.21/14 44.45/12 46.56/11 52.30/9 58.25/9 61.15/9 65.58/9 70.35/9 74.48/9 76.29/9
Sportcentrum Jičín 6.40/27 3.19/17 2.25/10 6.44/8 3.21/17 5.59/14 13.53/13 2.24/7 2.11/3 5.34/4 5.55/5 2.50/6 4.43/9 4.37/3 4.13/4 1.41/6
77.40/9
1.11/19
10 Jašek Jindřich 82.29 3.02/6 4.52/3 10.24/18 17.12/11 20.56/13 26.47/11 37.39/9 39.54/9 43.13/9 52.46/10 62.17/12 65.01/12 69.07/11 74.57/11 79.34/10 81.36/10
KOS TJ Tesla Brno 3.02/6 1.50/4 5.32/25 6.48/9 3.44/18 5.51/12 10.52/5 2.15/3 3.19/18 9.33/20 9.31/27 2.44/3 4.06/4 5.50/11 4.37/9 2.02/18
82.29/10
0.53/3
11 Novák Tom 83.24 3.23/8 5.15/6 7.37/5 16.16/9 19.00/9 25.06/9 40.18/10 42.49/10 45.50/10 53.24/11 60.23/10 64.24/10 69.00/10 74.52/10 79.37/11 82.08/11
OK Doksy 3.23/8 1.52/5 2.22/7 8.39/19 2.44/6 6.06/15 15.12/20 2.31/11 3.01/13 7.34/15 6.59/19 4.01/17 4.36/7 5.52/12 4.45/10 2.31/24
83.24/11
1.16/24
12 Chum Jaroslav 86.20 3.43/16 6.04/11 9.30/12 18.08/14 21.14/14 26.49/12 41.41/13 44.48/13 47.52/13 54.42/12 61.23/11 65.00/11 70.20/12 78.10/12 83.16/12 85.13/12
OOB Slavia Praha 3.43/16 2.21/9 3.26/22 8.38/18 3.06/12 5.35/8 14.52/17 3.07/18 3.04/15 6.50/12 6.41/13 3.37/12 5.20/13 7.50/24 5.06/13 1.57/15
86.20/12
1.07/12
13 Chrást Tomáš 86.50 3.53/17 8.05/23 14.18/26 22.28/23 25.40/19 31.06/18 44.37/16 47.26/15 50.14/14 57.10/14 64.08/15 67.38/15 72.44/13 78.56/13 83.55/13 85.45/13
SK Studenec 3.53/17 4.12/25 6.13/26 8.10/14 3.12/15 5.26/7 13.31/12 2.49/14 2.48/12 6.56/13 6.58/18 3.30/11 5.06/10 6.12/16 4.59/12 1.50/10
86.50/13
1.05/9
14 Lenkei Ákos 87.24 5.52/26 7.50/22 11.09/22 25.35/25 28.20/25 33.19/21 46.24/19 48.48/19 51.49/17 57.52/15 63.53/14 66.41/13 74.37/15 79.40/15 84.49/14 86.23/14
HSP (Hidegkúti Spartacus SKE) 5.52/26 1.58/7 3.19/20 14.26/26 2.45/7 4.59/4 13.05/11 2.24/7 3.01/13 6.03/9 6.01/7 2.48/4 7.56/26 5.03/7 5.09/15 1.34/3
87.24/14
1.01/8
15 Kalina Zdeněk 87.39 3.28/9 5.52/10 9.27/10 17.33/12 20.43/12 26.28/10 40.59/11 44.17/11 46.59/12 56.04/13 62.52/13 67.33/14 73.25/14 79.35/14 84.54/15 86.44/15
VŠTJ Ekonom Praha 3.28/9 2.24/10 3.35/23 8.06/13 3.10/14 5.45/11 14.31/16 3.18/22 2.42/10 9.05/19 6.48/14 4.41/23 5.52/18 6.10/15 5.19/18 1.50/10
87.39/15
0.55/5
16 Vaněk Petr 90.46 4.23/22 7.10/16 10.06/16 19.11/20 22.09/15 28.35/16 44.22/15 47.32/16 50.38/15 58.06/16 64.24/16 68.55/16 76.33/16 82.05/16 87.19/16 89.33/16
SK Zbraslav OOB 4.23/22 2.47/15 2.56/13 9.05/22 2.58/10 6.26/18 15.47/22 3.10/20 3.06/16 7.28/14 6.18/9 4.31/21 7.38/25 5.32/9 5.14/17 2.14/20
90.46/16
1.13/22
17 Šedivý Jiří 92.51 3.30/11 5.32/9 8.29/7 16.16/9 19.29/10 27.09/14 45.25/18 48.39/18 52.00/18 60.14/17 67.31/17 71.46/17 78.00/17 84.12/17 89.31/17 91.32/17
VŠTJ Ekonom Praha 3.30/11 2.02/8 2.57/14 7.47/12 3.13/16 7.40/23 18.16/25 3.14/21 3.21/19 8.14/17 7.17/20 4.15/19 6.14/20 6.12/16 5.19/18 2.01/17
92.51/17
1.19/27
18 Šimša Jaromír 95.46 3.34/13 7.21/19 10.28/20 18.50/17 23.18/17 30.14/17 45.10/17 48.18/17 51.29/16 61.57/18 68.52/18 74.00/18 81.29/19 87.13/19 92.26/18 94.37/18
VŠSK MFF UK Praha 3.34/13 3.47/22 3.07/16 8.22/16 4.28/22 6.56/21 14.56/18 3.08/19 3.11/17 10.28/23 6.55/17 5.08/25 7.29/24 5.44/10 5.13/16 2.11/19
95.46/18
1.09/14
19 Kříž Ondřej 97.42 4.30/24 7.18/18 10.26/19 18.43/15 26.54/23 34.10/24 48.27/22 51.50/22 55.46/21 65.40/22 73.44/22 77.51/22 83.14/21 89.44/21 95.30/20 96.55/19
SKP Žďár nad Sázavou 4.30/24 2.48/16 3.08/17 8.17/15 8.11/26 7.16/22 14.17/15 3.23/23 3.56/22 9.54/21 8.04/24 4.07/18 5.23/14 6.30/19 5.46/22 1.25/1*
97.42/19
0.47/1*
20 Besta Lukáš 98.58 3.42/15 7.27/20 9.46/13 18.47/16 26.19/21 32.53/20 51.20/24 53.57/24 56.40/24 63.28/19 70.21/19 74.00/18 79.18/18 86.02/18 94.28/19 97.52/20
Sokol Kostelec n. Č.l. 3.42/15 3.45/21 2.19/6 9.01/21 7.32/24 6.34/19 18.27/26 2.37/12 2.43/11 6.48/11 6.53/16 3.39/13 5.18/11 6.44/20 8.26/26 3.24/26
98.58/20
1.06/11
21 Borovička Milan 100.23 4.16/20 6.40/13 9.49/14 20.25/21 24.12/18 32.31/19 47.30/21 51.08/21 54.40/20 64.54/21 73.17/21 77.11/21 83.14/21 90.52/22 96.16/21 99.05/21
VŠTJ Stavební fakulta Praha 4.16/20 2.24/10 3.09/18 10.36/24 3.47/19 8.19/26 14.59/19 3.38/25 3.32/20 10.14/22 8.23/25 3.54/15 6.03/19 7.38/23 5.24/20 2.49/25
100.23/21
1.18/26
22 Forst Libor 100.40 3.39/14 7.08/15 10.07/17 20.41/22 25.58/20 34.03/23 50.28/23 53.28/23 56.03/22 66.36/23 74.05/23 78.05/23 83.47/23 92.10/23 97.06/22 99.29/22
VŠSK MFF UK Praha 3.39/14 3.29/19 2.59/15 10.34/23 5.17/23 8.05/24 16.25/23 3.00/16 2.35/8 10.33/24 7.29/21 4.00/16 5.42/16 8.23/26 4.56/11 2.23/22
100.40/22
1.11/19
23 Eiselt Jan 102.25 4.41/25 7.17/17 10.03/15 18.52/18 26.56/24 33.45/22 46.31/20 49.23/20 53.21/19 64.40/20 71.30/20 76.19/20 82.41/20 88.57/20 99.24/23 101.16/23
TJ Lokomotiva Teplice 4.41/25 2.36/13 2.46/12 8.49/20 8.04/25 6.49/20 12.46/9 2.52/15 3.58/23 11.19/25 6.50/15 4.49/24 6.22/21 6.16/18 10.27/27 1.52/12
102.25/23
1.09/14
24 Ptáček Jan 110.34 4.29/23 8.17/24 11.35/23 22.43/24 26.38/22 34.51/25 55.11/25 59.24/25 63.54/25 72.32/25 81.13/25 85.29/25 92.15/24 100.29/25 106.51/24 109.17/24
VSK Přírodověda - orientační sporty 4.29/23 3.48/23 3.18/19 11.08/25 3.55/21 8.13/25 20.20/27 4.13/26 4.30/24 8.38/18 8.41/26 4.16/20 6.46/23 8.14/25 6.22/23 2.26/23
110.34/24
1.17/25
25 Pavlásek Jiří 111.56 4.16/20 8.57/26 11.36/24 17.41/13 20.28/11 26.52/13 41.05/12 45.19/14 56.32/23 69.33/24 77.13/24 81.49/24 92.31/25 99.48/24 107.00/25 110.44/25
KOB Děčín 4.16/20 4.41/27 2.39/11 6.05/3 2.47/8 6.24/17 14.13/14 4.14/27 11.13/27 13.01/27 7.40/23 4.36/22 10.42/27 7.17/22 7.12/25 3.44/27
111.56/25
1.12/21
26 Macka Radek 116.04 4.05/18 8.45/25 23.29/27 32.03/26 42.01/27 47.37/27 63.07/26 66.12/26 72.39/27 84.45/27 91.20/27 95.03/27 100.49/26 108.03/26 113.36/26 115.13/26
TJ Slovan Luhačovice 4.05/18 4.40/26 14.44/27 8.34/17 9.58/27 5.36/9 15.30/21 3.05/17 6.27/26 12.06/26 6.35/10 3.43/14 5.46/17 7.14/21 5.33/21 1.37/4
116.04/26
0.51/2
27 Komárek Arnošt 120.05 4.10/19 7.33/21 10.54/21 32.48/27 35.40/26 47.13/26 63.47/27 67.18/27 71.07/26 79.18/26 86.47/26 94.25/26 101.05/27 109.43/27 116.31/27 118.51/27
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 4.10/19 3.23/18 3.21/21 21.54/27 2.52/9 11.33/27 16.34/24 3.31/24 3.49/21 8.11/16 7.29/21 7.38/27 6.40/22 8.38/27 6.48/24 2.20/21
120.05/27
1.14/23
Randík Jan DISK 5.00/ 8.28/ 13.06/ 23.07/ 32.28/ 43.41/ / / / / / 52.47/ 60.00/ 69.50/ 78.47/ 81.47/
Sdruž. organizátorů bank. sport. akc 5.00/ 3.28/ 4.38/ 10.01/ 9.21/ 11.13/ / / / / / / 7.13/ 9.50/ 8.57/ 3.00/
83.17/
1.30/
Brettschneider Moritz DISK 5.05/ 7.25/ 10.39/ 24.04/ 33.16/ 42.44/ / / / / / / 52.55/ 62.56/ 71.24/ 75.00/
Kaulsdorfer OLV Berlin 5.05/ 2.20/ 3.14/ 13.25/ 9.12/ 9.28/ / / / / / / / 10.01/ 8.28/ 3.36/
77.22/
2.22/
Výsledky kategorie s mezičasy: H21E 12.2km 340m 24k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-119 2-63 3-37 4-120 5-38 6-39 7-121 8-107 9-42 10-43 11-81 12-31 13-46 14-55 15-48 16-52
17-111 18-77 19-62 20-58 21-53 22-51 23-87 24-100
1 Smola Michal 81.34 4.11/5 9.05/2 11.49/2 14.02/2 20.41/2 26.30/2 28.46/2 30.04/1* 33.42/1* 44.46/1* 46.37/1* 48.14/1* 49.49/1* 51.32/1* 56.01/1* 63.56/1*
SKOB Zlín 4.11/5 4.54/1* 2.44/8 2.13/3 6.39/2 5.49/4 2.16/4 1.18/1* 3.38/1* 11.04/1* 1.51/1* 1.37/1* 1.35/1* 1.43/2 4.29/1* 7.55/1*
64.22/1* 65.48/1* 67.44/1* 70.48/1* 72.32/1* 76.15/1* 79.01/1* 80.46/1* 81.34/1*
0.26/1* 1.26/2 1.56/3 3.04/1* 1.44/1* 3.43/2 2.46/1* 1.45/1* 0.48/1*
2 Zimmermann Jakub 88.32 4.03/2 9.37/3 12.38/5 14.10/3 21.19/4 27.06/3 29.11/3 30.32/2 34.16/2 47.14/2 49.28/2 51.20/2 54.15/2 56.09/2 61.07/2 69.38/2
SK Žabovřesky Brno 4.03/2 5.34/4 3.01/11 1.32/1* 7.09/5 5.47/3 2.05/2 1.21/2 3.44/2 12.58/3 2.14/5 1.52/2 2.55/12 1.54/4 4.58/3 8.31/2
70.15/2 71.55/2 73.43/2 77.02/2 79.11/2 82.47/2 85.43/2 87.42/2 88.32/2
0.37/5 1.40/6 1.48/1* 3.19/2 2.09/3 3.36/1* 2.56/2 1.59/3 0.50/2
3 Fišer Jiří 93.28 4.31/6 9.52/4 12.01/3 14.20/4 21.18/3 27.15/4 29.45/4 31.28/3 36.11/3 48.44/3 50.52/3 52.47/3 54.36/3 56.43/3 64.37/3 73.31/3
OOB Slavia Praha 4.31/6 5.21/3 2.09/3 2.19/6 6.58/4 5.57/6 2.30/5 1.43/6 4.43/6 12.33/2 2.08/2 1.55/5 1.49/4 2.07/7 7.54/12 8.54/4
74.11/3 75.50/3 77.52/3 81.12/3 83.39/3 87.45/3 90.41/3 92.38/3 93.28/3
0.40/7 1.39/5 2.02/5 3.20/3 2.27/5 4.06/4 2.56/2 1.57/2 0.50/2
4 Kozák Petr 95.40 4.01/1* 8.57/1* 10.44/1* 12.57/1* 19.23/1* 24.45/1* 28.24/1* 35.03/6 39.51/6 53.47/6 56.03/6 57.56/6 59.43/6 61.21/5 67.03/5 75.43/4
SK Kamenice 4.01/1* 4.56/2 1.47/1* 2.13/3 6.26/1* 5.22/1* 3.39/8 6.39/13 4.48/7 13.56/5 2.16/8 1.53/3 1.47/3 1.38/1* 5.42/8 8.40/3
76.37/4 78.08/4 80.05/4 83.28/4 85.28/4 89.16/4 92.30/4 94.50/4 95.40/4
0.54/10 1.31/3 1.57/4 3.23/4 2.00/2 3.48/3 3.14/4 2.20/5 0.50/2
5 Bencúr Juraj 102.59 4.05/3 10.10/5 12.44/6 15.01/5 21.41/5 27.37/5 30.21/5 32.53/4 38.18/5 51.45/4 54.41/4 56.49/4 58.52/4 60.40/4 65.18/4 77.48/5
TJ Slovan Luhačovice 4.05/3 6.05/6 2.34/6 2.17/5 6.40/3 5.56/5 2.44/6 2.32/9 5.25/8 13.27/4 2.56/13 2.08/7 2.03/7 1.48/3 4.38/2 12.30/12
78.22/5 79.43/5 81.46/5 86.07/5 88.37/5 96.26/5 99.57/5 102.03/5 102.59/5
0.34/2 1.21/1* 2.03/6 4.21/10 2.30/7 7.49/12 3.31/6 2.06/4 0.56/7
6 Držka Štěpán 104.43 4.32/8 11.07/8 13.50/7 17.19/8 25.10/8 31.37/8 33.31/7 35.59/7 40.32/7 55.56/7 58.10/7 60.58/7 63.00/7 65.03/7 70.26/6 80.32/7
OK Lokomotiva Pardubice 4.32/8 6.35/9 2.43/7 3.29/11 7.51/9 6.27/9 1.54/1* 2.28/8 4.33/5 15.24/8 2.14/5 2.48/12 2.02/6 2.03/6 5.23/6 10.06/8
81.43/7 83.58/7 86.23/7 90.11/7 92.40/6 97.20/6 100.52/6 103.43/6 104.43/6
1.11/12 2.15/13 2.25/9 3.48/6 2.29/6 4.40/8 3.32/8 2.51/12 1.00/10
7 Pešek Ondřej 109.51 4.31/6 10.12/6 15.41/11 18.27/10 25.53/9 33.23/10 38.57/11 43.08/11 47.13/9 62.06/9 64.14/9 66.08/9 68.06/8 70.41/8 77.19/8 87.20/9
KOB Choceň 4.31/6 5.41/5 5.29/13 2.46/8 7.26/8 7.30/11 5.34/12 4.11/10 4.05/3 14.53/7 2.08/2 1.54/4 1.58/5 2.35/10 6.38/11 10.01/7
87.54/9 89.31/8 91.44/8 95.20/8 98.47/8 103.05/8 106.24/7 108.51/7 109.51/7
0.34/2 1.37/4 2.13/8 3.36/5 3.27/11 4.18/5 3.19/5 2.27/7 1.00/10
8 Perstniov Alexandr 110.29 5.27/9 12.26/9 14.16/8 16.04/7 23.21/7 29.29/7 31.34/6 33.04/5 37.23/4 53.03/5 55.12/5 57.12/5 58.57/5 62.17/6 / 79.12/6
Moldova 5.27/9 6.59/12 1.50/2 1.48/2 7.17/6 6.08/8 2.05/2 1.30/5 4.19/4 15.40/11 2.09/4 2.00/6 1.45/2 3.20/13 / /
80.31/6 82.12/6 84.01/6 88.27/6 95.24/7 102.38/7 106.46/8 109.35/8 110.29/8
1.19/13 1.41/7 1.49/2 4.26/11 6.57/13 7.14/11 4.08/12 2.49/11 0.54/5
9 Schuster Martin 110.34 5.43/10 12.29/10 15.17/10 18.55/11 27.06/11 33.11/9 37.28/9 39.39/8 46.15/8 60.35/8 62.49/8 65.07/8 68.08/9 70.49/9 76.09/7 86.41/8
POBO - přátelé OB Opava 5.43/10 6.46/10 2.48/9 3.38/12 8.11/10 6.05/7 4.17/10 2.11/7 6.36/12 14.20/6 2.14/5 2.18/9 3.01/13 2.41/11 5.20/4 10.32/9
87.32/8 89.45/9 92.21/9 96.34/9 98.49/9 103.25/9 106.56/9 109.38/9 110.34/9
0.51/9 2.13/12 2.36/11 4.13/9 2.15/4 4.36/6 3.31/6 2.42/9 0.56/7
10 Novák Daniel 112.51 6.16/13 13.04/12 15.56/12 20.58/13 29.24/12 36.28/12 40.56/12 42.24/10 48.36/11 64.07/11 66.33/11 68.49/11 71.07/11 73.06/10 78.45/9 88.42/10
OK Jiskra Nový Bor 6.16/13 6.48/11 2.52/10 5.02/13 8.26/11 7.04/10 4.28/11 1.28/3 6.12/11 15.31/10 2.26/9 2.16/8 2.18/10 1.59/5 5.39/7 9.57/6
89.31/10 91.32/10 94.16/10 98.08/10 100.49/10 105.31/10 109.17/10 111.57/10 112.51/10
0.49/8 2.01/10 2.44/12 3.52/7 2.41/8 4.42/9 3.46/9 2.40/8 0.54/5
11 Doucha Jiří 120.56 5.57/12 12.30/11 14.53/9 17.34/9 26.25/10 33.55/11 36.58/8 42.17/9 48.13/10 63.39/10 66.18/10 68.39/10 70.50/10 73.33/11 79.22/10 90.03/11
TJ Start Náchod 5.57/12 6.33/8 2.23/5 2.41/7 8.51/12 7.30/11 3.03/7 5.19/11 5.56/10 15.26/9 2.39/11 2.21/10 2.11/9 2.43/12 5.49/9 10.41/10
90.40/11 92.23/11 94.30/11 98.31/11 101.23/11 112.58/11 116.53/11 119.56/11 120.56/11
0.37/5 1.43/8 2.07/7 4.01/8 2.52/9 11.35/13 3.55/11 3.03/13 1.00/10
12 Quentin Gillet 126.00 5.44/11 13.29/13 17.17/13 20.08/12 29.50/13 38.23/13 42.18/13 43.46/12 49.36/12 68.20/12 71.04/12 76.56/12 79.04/12 81.34/12 88.05/11 99.04/12
CO Liege 5.44/11 7.45/13 3.48/12 2.51/9 9.42/13 8.33/13 3.55/9 1.28/3 5.50/9 18.44/13 2.44/12 5.52/13 2.08/8 2.30/9 6.31/10 10.59/11
99.38/12 101.45/12 105.04/12 109.45/12 112.39/12 117.16/12 122.13/12 125.01/12 126.00/12
0.34/2 2.07/11 3.19/13 4.41/13 2.54/10 4.37/7 4.57/13 2.48/10 0.59/9
13 Janeček Oldřich 132.00 4.08/4 10.17/7 12.37/4 15.33/6 22.54/6 28.36/6 38.38/10 45.00/13 61.30/13 78.42/13 81.14/13 83.48/13 86.21/13 88.46/13 94.08/12 103.41/13
VŠSK MFF UK Praha 4.08/4 6.09/7 2.20/4 2.56/10 7.21/7 5.42/2 10.02/13 6.22/12 16.30/13 17.12/12 2.32/10 2.34/11 2.33/11 2.25/8 5.22/5 9.33/5
104.40/13 106.36/13 109.08/13 113.48/13 119.36/13 124.37/13 128.31/13 130.56/13 132.00/13
0.59/11 1.56/9 2.32/10 4.40/12 5.48/12 5.01/10 3.54/10 2.25/6 1.04/13
Zajíc Vítězslav DISK 6.47/ / / / / / / / / / / / / / / /
KOB TRETRA Praha 6.47/ / / / / / / / / / / / / / / /
/ / / / / / / 22.54/ 24.11/
/ / / / / / / / 1.17/
Výsledky kategorie s mezičasy: H35 9.0km 235m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-96 3-101 4-40 5-107 6-42 7-43 8-31 9-46 10-55 11-48 12-50 13-92 14-90 15-87 16-100
1 Kheil Radim 79.20 3.14/2 5.37/1* 7.55/1* 16.11/1* 20.51/1* 25.37/1* 40.26/1* 44.24/1* 46.51/1* 48.47/1* 54.07/1* 60.54/1* 62.51/1* 67.23/1* 75.57/1* 78.19/1*
TJ Spartak 1. Brněnská 3.14/2 2.23/1* 2.18/1* 8.16/1* 4.40/2 4.46/2 14.49/1* 3.58/1* 2.27/1* 1.56/1* 5.20/1* 6.47/2 1.57/1* 4.32/1* 8.34/1* 2.22/1*
79.20/1*
1.01/2
2 Procházka Antonín 98.40 2.56/1* 5.47/2 8.18/2 19.10/2 25.09/2 29.50/2 46.31/2 51.12/2 54.11/2 56.35/2 62.11/2 72.24/2 74.25/2 80.50/2 94.31/2 97.34/2
OOB TJ Sokol Dobřichovice 2.56/1* 2.51/3 2.31/2 10.52/3 5.59/6 4.41/1* 16.41/2 4.41/2 2.59/4 2.24/2 5.36/2 10.13/7 2.01/2 6.25/5 13.41/5 3.03/2
98.40/2
1.06/3
3 Čáp Ondřej 104.31 3.26/3 6.12/3 8.51/3 20.19/3 32.57/4 37.43/4 55.44/3 61.30/3 64.22/3 67.07/3 76.50/3 83.02/3 85.09/3 90.19/3 100.29/3 103.33/3
KOB Dobruška 3.26/3 2.46/2 2.39/3 11.28/4 12.38/7 4.46/2 18.01/3 5.46/4 2.52/2 2.45/3 9.43/6 6.12/1* 2.07/3 5.10/2 10.10/2 3.04/3
104.31/3
0.58/1*
4 Kůstka Marek 120.03 4.02/4 7.50/5 11.39/6 24.01/5 29.51/3 37.04/3 61.07/4 66.25/4 69.28/4 73.07/4 84.25/4 92.11/4 95.45/4 102.19/4 115.38/4 118.46/4
OB Vizovice 4.02/4 3.48/6 3.49/7 12.22/5 5.50/4 7.13/5 24.03/6 5.18/3 3.03/5 3.39/7 11.18/8 7.46/4 3.34/8 6.34/6 13.19/4 3.08/4
120.03/4
1.17/5
5 Choutka Jaroslav 122.37 5.18/8 8.47/6 11.35/5 21.34/4 40.20/8 46.42/6 67.48/5 77.00/5 79.55/5 83.05/5 90.26/5 97.51/5 100.24/5 106.43/5 118.06/5 121.16/5
Sdruž. organizátorů bank. sport. akc 5.18/8 3.29/5 2.48/4 9.59/2 18.46/8 6.22/4 21.06/4 9.12/7 2.55/3 3.10/5 7.21/3 7.25/3 2.33/5 6.19/4 11.23/3 3.10/5
122.37/5
1.21/6
6 Cepek Pavel 140.59 5.10/7 10.11/7 13.51/7 28.09/6 33.53/5 44.06/5 68.13/6 77.04/6 80.35/6 84.52/6 95.00/6 104.45/6 107.51/6 116.50/6 135.15/6 139.26/6
Neregistrovaní 5.10/7 5.01/7 3.40/6 14.18/6 5.44/3 10.13/7 24.07/7 8.51/6 3.31/6 4.17/8 10.08/7 9.45/6 3.06/6 8.59/8 18.25/8 4.11/8
140.59/6
1.33/8
7 Kubák Martin 142.35 4.39/6 12.25/8 16.23/8 32.52/7 38.44/6 51.37/8 79.49/8 87.02/8 91.13/8 94.33/8 103.44/8 112.01/7 115.08/7 122.52/7 137.43/7 141.07/7
TJ Slovan Jindřichův Hradec 4.39/6 7.46/8 3.58/8 16.29/7 5.52/5 12.53/8 28.12/8 7.13/5 4.11/7 3.20/6 9.11/5 8.17/5 3.07/7 7.44/7 14.51/7 3.24/6
142.35/7
1.28/7
8 Kovář Vladimír 146.00 4.03/5 7.19/4 10.28/4 35.24/8 39.04/7 49.15/7 70.24/7 86.30/7 90.48/7 93.54/7 102.51/7 119.05/8 121.24/8 126.58/8 141.16/8 144.47/8
KČT Aš 4.03/5 3.16/4 3.09/5 24.56/8 3.40/1* 10.11/6 21.09/5 16.06/8 4.18/8 3.06/4 8.57/4 16.14/8 2.19/4 5.34/3 14.18/6 3.31/7
146.00/8
1.13/4
Liberda Ondřej DISK 7.13/ 11.45/ 16.51/ 40.36/ 53.33/ 70.20/ 97.40/ 144.55/ 149.40/ 154.39/ 182.21/ / / / / /
TJ Kašperské Hory 7.13/ 4.32/ 5.06/ 23.45/ 12.57/ 16.47/ 27.20/ 47.15/ 4.45/ 4.59/ 27.42/ / / / / /
229.23/
/
Výsledky kategorie s mezičasy: H40A 8.1km 180m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-119 2-34 3-95 4-40 5-121 6-107 7-108 8-114 9-116 10-41 11-110 12-52 13-69 14-72 15-33 16-100
1 Pěsta Roman 82.22 5.04/1* 9.24/2 14.28/1* 22.06/1* 23.29/1* 26.08/1* 37.52/1* 48.52/1* 50.17/1* 53.12/1* 59.02/1* 67.17/1* 72.31/1* 73.50/1* 78.44/1* 81.14/1*
Ski Klub Lenora 5.04/1* 4.20/5 5.04/2 7.38/1* 1.23/2 2.39/3 11.44/8 11.00/1* 1.25/2 2.55/1* 5.50/1* 8.15/5 5.14/2 1.19/6 4.54/2 2.30/6
82.22/1*
1.08/3
2 Brettschneider Gerhard 83.20 6.58/5 9.55/3 14.28/1* 26.35/4 27.44/2 33.43/5 41.24/3 52.38/3 54.08/3 57.13/3 63.25/3 69.28/2 74.12/2 75.30/2 80.10/2 82.07/2
Kaulsdorfer OLV Berlin 6.58/5 2.57/1* 4.33/1* 12.07/6 1.09/1* 5.59/7 7.41/1* 11.14/2 1.30/3 3.05/2 6.12/2 6.03/1* 4.44/1* 1.18/5 4.40/1* 1.57/4
83.20/2
1.13/4
3 Valášek Petr 87.50 9.25/8 12.50/6 17.54/6 26.57/5 28.46/3 30.53/2 39.20/2 50.47/2 52.50/2 56.04/2 63.13/2 72.17/3 77.57/3 79.05/3 84.40/3 86.35/3
SK Kamenice 9.25/8 3.25/2 5.04/2 9.03/3 1.49/3 2.07/1* 8.27/3 11.27/3 2.03/5 3.14/3 7.09/4 9.04/6 5.40/3 1.08/2 5.35/4 1.55/3
87.50/3
1.15/6
4 Grill Michael 102.02 6.41/4 10.10/4 15.35/4 26.25/3 29.59/5 32.46/3 41.47/4 54.50/4 56.54/4 60.19/4 76.24/6 83.57/5 91.09/5 92.19/5 98.59/4 100.41/4
Naturfreunde Wien 6.41/4 3.29/3 5.25/4 10.50/4 3.34/7 2.47/4 9.01/4 13.03/5 2.04/6 3.25/4 16.05/8 7.33/3 7.12/6 1.10/3 6.40/5 1.42/1*
102.02/4
1.21/7
5 Demmig Sven 102.26 6.14/3 10.48/5 16.59/5 27.54/6 29.54/4 32.54/4 42.56/5 56.11/5 58.34/5 63.38/5 71.48/4 79.18/4 85.00/4 86.17/4 99.00/5 101.27/5
Kaulsdorfer OLV Berlin 6.14/3 4.34/6 6.11/5 10.55/5 2.00/6 3.00/6 10.02/5 13.15/6 2.23/7 5.04/7 8.10/5 7.30/2 5.42/4 1.17/4 12.43/8 2.27/5
102.26/5
0.59/1*
6 Švábek Karel 110.09 5.24/2 8.57/1* 15.23/3 24.23/2 35.35/6 38.25/6 46.24/6 59.13/6 60.36/6 65.03/6 72.03/5 91.15/7 99.19/7 100.21/7 105.37/7 109.07/6
OOB TJ Turnov 5.24/2 3.33/4 6.26/8 9.00/2 11.12/8 2.50/5 7.59/2 12.49/4 1.23/1* 4.27/6 7.00/3 19.12/8 8.04/8 1.02/1* 5.16/3 3.30/7
110.09/6
1.02/2
7 Lejbl Ladislav 111.11 8.02/7 15.20/7 21.34/7 35.02/7 36.59/7 39.36/7 50.06/7 64.55/7 66.51/7 71.05/7 81.36/7 89.20/6 96.38/6 98.08/6 105.11/6 109.42/7
TJ Lokomotiva Beroun 8.02/7 7.18/7 6.14/6 13.28/7 1.57/5 2.37/2 10.30/7 14.49/7 1.56/4 4.14/5 10.31/7 7.44/4 7.18/7 1.30/7 7.03/6 4.31/8
111.11/7
1.29/8
8 Pavlů Jaroslav 148.55 7.45/6 18.30/8 24.53/8 50.44/8 52.34/8 60.24/8 70.47/8 96.44/8 102.55/8 109.44/8 118.34/8 130.07/8 137.11/8 138.57/8 146.00/8 147.42/8
OOB TJ Sokol Dobřichovice 7.45/6 10.45/8 6.23/7 25.51/8 1.50/4 7.50/8 10.23/6 25.57/8 6.11/8 6.49/8 8.50/6 11.33/7 7.04/5 1.46/8 7.03/6 1.42/1*
148.55/8
1.13/4
Výsledky kategorie s mezičasy: H40B 5.3km 150m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-119 3-96 4-79 5-121 6-84 7-109 8-113 9-112 10-74 11-100
1 Hlava Miroslav 59.45 4.05/1* 6.45/1* 9.29/2 23.56/2 26.22/2 29.55/1* 37.45/2 43.43/2 46.55/2 56.22/1* 58.29/1* 59.45/1*
KOB Konice 4.05/1* 2.40/2 2.44/2 14.27/3 2.26/1* 3.33/1* 7.50/2 5.58/1* 3.12/3 9.27/1* 2.07/3 1.16/4
2 Hudeček Karel 60.47 4.40/3 6.55/2 9.28/1* 21.21/1* 26.03/1* 31.05/2 37.14/1* 43.13/1* 45.47/1* 57.05/2 59.37/2 60.47/2
SK Libín 1096 Prachatice 4.40/3 2.15/1* 2.33/1* 11.53/1* 4.42/2 5.02/3 6.09/1* 5.59/2 2.34/1* 11.18/3 2.32/4 1.10/2
3 Šustr Pavel 81.55 4.16/2 8.20/3 14.23/3 29.41/4 34.31/3 40.54/3 50.39/3 57.56/3 68.28/4 78.47/3 80.49/3 81.55/3
TJ Kašperské Hory 4.16/2 4.04/3 6.03/4 15.18/4 4.50/3 6.23/4 9.45/3 7.17/3 10.32/4 10.19/2 2.02/2 1.06/1*
4 Hlubuček Tomáš 82.28 5.21/4 10.48/4 16.01/4 29.05/3 41.22/4 46.04/4 55.58/4 64.51/4 67.55/3 79.18/4 81.18/4 82.28/4
SK Kamenice 5.21/4 5.27/4 5.13/3 13.04/2 12.17/4 4.42/2 9.54/4 8.53/4 3.04/2 11.23/4 2.00/1* 1.10/2
Šafka Jan DISK-LIM. 4.50/ 8.28/ 15.26/ 38.09/ 51.03/ 55.49/ 123.03/ 156.30/ 161.24/ 204.38/ 208.06/ 210.41/
SK Kamenice 4.50/ 3.38/ 6.58/ 22.43/ 12.54/ 4.46/ 67.14/ 33.27/ 4.54/ 43.14/ 3.28/ 2.35/
Výsledky kategorie s mezičasy: H45A 7.6km 220m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-82 2-34 3-101 4-38 5-39 6-84 7-42 8-116 9-41 10-88 11-90 12-54 13-74 14-100
1 Grepl Ladislav 64.36 6.14/5 9.18/4 14.22/3 15.15/3 22.08/3 24.49/2 28.09/1* 40.43/2 43.03/1* 48.09/2 52.46/2 55.53/1* 62.10/2 63.39/1* 64.36/1*
KOB Konice 6.14/5 3.04/1* 5.04/3 0.53/1* 6.53/2 2.41/1* 3.20/1* 12.34/3 2.20/1* 5.06/3 4.37/3 3.07/1* 6.17/3 1.29/2 0.57/1*
2 Teringl Radek 64.47 3.57/1* 7.32/1* 12.13/1* 13.14/1* 20.34/2 25.46/3 29.52/3 41.03/3 43.29/3 48.13/3 52.31/1* 56.13/2 62.09/1* 63.50/2 64.47/2
TJ OB České Budějovice 3.57/1* 3.35/3 4.41/1* 1.01/3 7.20/3 5.12/3 4.06/2 11.11/1* 2.26/2 4.44/2 4.18/1* 3.42/3 5.56/2 1.41/5 0.57/1*
3 Milota Josef 66.50 4.24/2 7.38/2 12.36/2 13.35/2 20.12/1* 23.18/1* 29.02/2 40.28/1* 43.04/2 47.35/1* 55.02/3 58.40/3 64.31/3 65.49/3 66.50/3
MLOK Mariánské Lázně 4.24/2 3.14/2 4.58/2 0.59/2 6.37/1* 3.06/2 5.44/4 11.26/2 2.36/4 4.31/1* 7.27/6 3.38/2 5.51/1* 1.18/1* 1.01/3
4 Köck Erwin 77.12 5.07/3 9.01/3 15.34/4 16.48/4 24.27/4 30.20/4 34.52/4 50.13/4 52.47/4 58.08/4 62.44/4 66.40/4 74.35/4 76.08/4 77.12/4
HSV Wiener Neustadt 5.07/3 3.54/4 6.33/4 1.14/4 7.39/4 5.53/4 4.32/3 15.21/5 2.34/3 5.21/4 4.36/2 3.56/4 7.55/4 1.33/3 1.04/4
5 Kovář Karel 96.40 5.49/4 12.15/5 19.01/5 20.20/5 30.33/5 38.06/5 45.45/5 61.01/5 64.40/5 72.45/5 78.47/5 84.55/5 93.51/5 95.30/5 96.40/5
TJ Lokomotiva Teplice 5.49/4 6.26/5 6.46/5 1.19/5 10.13/5 7.33/5 7.39/6 15.16/4 3.39/6 8.05/6 6.02/4 6.08/6 8.56/5 1.39/4 1.10/6
6 Šimek Miroslav 108.05 7.29/6 14.30/6 22.08/6 24.06/6 34.58/6 44.55/6 52.35/6 70.07/6 73.42/6 81.43/6 88.59/6 94.49/6 104.31/6 106.58/6 108.05/6
VŠSK MFF UK Praha 7.29/6 7.01/7 7.38/6 1.58/7 10.52/6 9.57/6 7.40/7 17.32/6 3.35/5 8.01/5 7.16/5 5.50/5 9.42/6 2.27/6 1.07/5
7 Kraus Ota 140.41 19.25/7 26.11/7 35.36/7 37.18/7 52.17/7 64.08/7 69.58/7 94.05/7 98.52/7 108.49/7 116.31/7 123.06/7 135.40/7 138.54/7 140.41/7
TJ Sokol Troja 19.25/7 6.46/6 9.25/7 1.42/6 14.59/7 11.51/7 5.50/5 24.07/7 4.47/7 9.57/7 7.42/7 6.35/7 12.34/7 3.14/7 1.47/7
Výsledky kategorie s mezičasy: H45B 4.4km 110m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-97 2-53 3-110 4-92 5-94 6-70 7-122 8-104 9-96 10-85 11-100
1 Funda Jiří 39.14 3.01/2 6.33/2 12.03/1* 14.27/1* 15.37/1* 18.17/1* 25.32/1* 28.08/1* 31.51/1* 37.17/1* 38.19/1* 39.14/1*
OK Andante Písek 3.01/2 3.32/3 5.30/1* 2.24/3 1.10/2 2.40/1* 7.15/1* 2.36/2 3.43/1* 5.26/1* 1.02/2 0.55/1*
2 Pšenička Jiří 42.00 2.49/1* 5.24/1* 12.20/2 15.08/2 16.05/2 19.10/2 27.13/2 29.51/2 34.12/2 40.13/2 41.01/2 42.00/2
SK Technik České Budějovice 2.49/1* 2.35/1* 6.56/2 2.48/5 0.57/1* 3.05/3 8.03/3 2.38/3 4.21/5 6.01/4 0.48/1* 0.59/3
3 Rykala Karel 47.33 3.24/4 7.29/4 14.47/3 18.04/5 21.20/5 24.33/5 32.35/4 35.10/3 39.27/3 45.20/3 46.25/3 47.33/3
Oddíl OB Vamberk 3.24/4 4.05/6 7.18/3 3.17/7 3.16/8 3.13/4 8.02/2 2.35/1* 4.17/4 5.53/3 1.05/4 1.08/4
4 Melichar Igor 47.41 3.18/3 6.46/3 14.59/4 17.20/3 19.39/4 22.29/3 32.07/3 36.11/4 40.05/4 45.42/4 46.46/4 47.41/4
OK 99 Hradec Králové 3.18/3 3.28/2 8.13/5 2.21/2 2.19/6 2.50/2 9.38/5 4.04/8 3.54/2 5.37/2 1.04/3 0.55/1*
5 Renner Claes 52.38 3.41/5 8.59/8 18.31/7 21.08/7 23.31/7 27.14/7 37.20/6 40.00/6 44.09/6 50.21/5 51.30/5 52.38/5
OK Södertörn 3.41/5 5.18/8 9.32/7 2.37/4 2.23/7 3.43/6 10.06/6 2.40/4 4.09/3 6.12/5 1.09/5 1.08/4
6 Kavka Jiří 53.50 3.53/8 8.34/7 17.03/6 20.10/6 22.12/6 25.59/6 34.44/5 37.48/5 42.13/5 51.07/6 52.38/6 53.50/6
OK Sparta Praha 3.53/8 4.41/7 8.29/6 3.07/6 2.02/5 3.47/7 8.45/4 3.04/6 4.25/6 8.54/7 1.31/7 1.12/6
7 Jašek Milan 60.17 3.45/7 7.32/5 15.17/5 17.25/4 19.18/3 22.48/4 38.43/7 41.36/7 46.45/7 57.50/7 59.05/7 60.17/7
KOS TJ Tesla Brno 3.45/7 3.47/4 7.45/4 2.08/1* 1.53/3 3.30/5 15.55/8 2.53/5 5.09/7 11.05/8 1.15/6 1.12/6
8 Pšenička Miloslav 66.54 3.43/6 7.44/6 18.55/8 22.58/8 24.56/8 29.29/8 45.18/8 49.09/8 55.41/8 64.04/8 65.36/8 66.54/8
SK Technik České Budějovice 3.43/6 4.01/5 11.11/8 4.03/8 1.58/4 4.33/8 15.49/7 3.51/7 6.32/8 8.23/6 1.32/8 1.18/8
Výsledky kategorie s mezičasy: H50A 6.4km 165m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-118 2-113 3-90 4-108 5-114 6-116 7-41 8-49 9-88 10-95 11-34 12-87 13-56 14-100
1 Novotný Otakar 53.55 2.48/5 6.02/3 7.07/3 10.30/2 20.13/3 21.53/1* 24.31/2 29.50/2 32.15/2 41.20/1* 47.25/2 50.20/2 51.35/2 52.58/2 53.55/1*
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 2.48/5 3.14/2 1.05/7 3.23/1* 9.43/5 1.40/4 2.38/2 5.19/2 2.25/5 9.05/2 6.05/3 2.55/2 1.15/1* 1.23/1* 0.57/2
1 Škorpil Martin 53.55 2.33/2 5.35/1* 6.21/1* 10.32/3 20.05/2 21.59/2 24.17/1* 29.08/1* 31.16/1* 41.34/2 47.06/1* 49.57/1* 51.14/1* 52.56/1* 53.55/1*
USK Praha 2.33/2 3.02/1* 0.46/1* 4.11/7 9.33/3 1.54/5 2.18/1* 4.51/1* 2.08/1* 10.18/4 5.32/1* 2.51/1* 1.17/3 1.42/7 0.59/3
3 Neumann Jaroslav 56.57 2.22/1* 5.37/2 6.27/2 9.57/1* 19.21/1* 22.06/3 24.54/3 30.21/3 32.57/3 41.51/3 47.30/3 53.03/3 54.29/3 55.54/3 56.57/3
SK SKI-OB Šternberk 2.22/1* 3.15/3 0.50/2 3.30/2 9.24/1* 2.45/11 2.48/4 5.27/3 2.36/7 8.54/1* 5.39/2 5.33/12 1.26/6 1.25/3 1.03/4
4 Vykysalý Miroslav 60.35 2.35/3 6.31/4 7.29/4 11.20/4 20.57/4 22.22/4 25.14/4 33.13/4 35.32/4 45.52/4 52.39/4 56.51/4 58.07/4 59.40/4 60.35/4
OK 99 Hradec Králové 2.35/3 3.56/8 0.58/4 3.51/4 9.37/4 1.25/2 2.52/5 7.59/7 2.19/3 10.20/5 6.47/5 4.12/9 1.16/2 1.33/5 0.55/1*
5 Táborský Ondřej 63.45 5.50/12 9.38/10 10.42/10 14.23/10 23.53/6 25.30/5 28.16/5 36.19/6 38.37/5 48.58/5 55.49/5 59.50/6 61.12/5 62.39/5 63.45/5
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 5.50/12 3.48/5 1.04/5 3.41/3 9.30/2 1.37/3 2.46/3 8.03/8 2.18/2 10.21/6 6.51/7 4.01/8 1.22/4 1.27/4 1.06/5
6 Flašar Jan 66.55 2.51/8 6.35/5 7.40/6 11.49/5 23.43/5 25.39/6 29.54/6 36.01/5 39.25/6 49.31/6 56.19/6 59.43/5 64.20/6 65.43/6 66.55/6
KOB Český Krumlov 2.51/8 3.44/4 1.05/7 4.09/6 11.54/7 1.56/7 4.15/10 6.07/4 3.24/10 10.06/3 6.48/6 3.24/6 4.37/12 1.23/1* 1.12/8
7 Konopáč Jiří 68.33 2.48/5 6.55/8 8.32/7 12.53/7 26.25/9 28.19/8 31.30/8 39.01/7 41.34/7 52.54/7 60.43/7 63.53/7 65.35/7 67.24/7 68.33/7
OOB TJ Turnov 2.48/5 4.07/9 1.37/10 4.21/8 13.32/11 1.54/5 3.11/7 7.31/6 2.33/6 11.20/7 7.49/9 3.10/3 1.42/9 1.49/8 1.09/6
8 Eiselt Miloš 71.35 2.55/9 10.00/11 11.29/11 15.51/11 28.10/11 30.49/11 33.45/10 42.12/8 44.31/8 55.52/8 63.35/8 66.49/8 68.27/8 70.26/8 71.35/8
TJ Lokomotiva Teplice 2.55/9 7.05/11 1.29/9 4.22/9 12.19/9 2.39/10 2.56/6 8.27/9 2.19/3 11.21/8 7.43/8 3.14/4 1.38/7 1.59/11 1.09/6
9 Kettner Pavel 78.04 2.43/4 6.38/6 7.32/5 13.15/8 24.30/7 25.53/7 31.06/7 42.42/9 50.50/11 63.51/11 70.25/11 73.44/9 75.09/9 76.50/9 78.04/9
TJ Sokol Hostivice 2.43/4 3.55/7 0.54/3 5.43/11 11.15/6 1.23/1* 5.13/11 11.36/12 8.08/12 13.01/9 6.34/4 3.19/5 1.25/5 1.41/6 1.14/9
10 Beneš Josef 79.16 3.35/11 8.22/9 9.26/9 14.04/9 26.12/8 29.02/9 32.41/9 42.54/10 48.12/10 62.02/9 70.23/10 73.55/10 76.05/11 77.54/10 79.16/10
Sportcentrum Jičín 3.35/11 4.47/10 1.04/5 4.38/10 12.08/8 2.50/12 3.39/8 10.13/11 5.18/11 13.50/10 8.21/12 3.32/7 2.10/11 1.49/8 1.22/12
11 Stibal Ivan 80.14 2.49/7 6.43/7 8.35/8 12.38/6 27.59/10 29.57/10 37.40/11 44.48/11 48.05/9 62.05/10 70.02/9 74.26/11 76.04/10 79.00/11 80.14/11
KOB Děčín 2.49/7 3.54/6 1.52/11 4.03/5 15.21/12 1.58/8 7.43/12 7.08/5 3.17/9 14.00/11 7.57/10 4.24/10 1.38/7 2.56/12 1.14/9
12 Schou Henning 94.33 3.09/10 14.16/12 19.17/12 30.34/12 43.51/12 45.49/12 49.34/12 59.40/12 62.53/12 76.59/12 84.57/12 89.32/12 91.24/12 93.14/12 94.33/12
OK Snab, Denmark 3.09/10 11.07/12 5.01/12 11.17/12 13.17/10 1.58/8 3.45/9 10.06/10 3.13/8 14.06/12 7.58/11 4.35/11 1.52/10 1.50/10 1.19/11
Výsledky kategorie s mezičasy: H50B 4.3km 120m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-97 2-58 3-71 4-110 5-88 6-38 7-122 8-104 9-96 10-85 11-100
1 Hejzlar Josef 39.59 4.11/2 7.27/1* 11.52/1* 13.07/1* 15.08/1* 24.21/1* 25.54/1* 28.29/1* 32.27/1* 37.38/1* 38.50/1* 39.59/1*
TJ OB České Budějovice 4.11/2 3.16/1* 4.25/1* 1.15/1* 2.01/2 9.13/1* 1.33/2 2.35/1* 3.58/1* 5.11/1* 1.12/1* 1.09/1*
2 Lenkei Győző 50.50 4.23/4 9.06/3 13.33/3 14.50/3 17.12/3 27.28/2 28.57/2 32.53/2 38.38/2 47.12/2 49.41/2 50.50/2
HSP (Hidegkúti Spartacus SKE) 4.23/4 4.43/3 4.27/2 1.17/2 2.22/3 10.16/2 1.29/1* 3.56/4 5.45/3 8.34/3 2.29/4 1.09/1*
3 Janeba Petr 53.30 3.58/1* 10.21/4 15.13/4 16.45/4 19.12/4 33.10/4 35.50/4 38.56/4 43.45/4 50.33/3 52.02/3 53.30/3
KOB Choceň 3.58/1* 6.23/4 4.52/4 1.32/3 2.27/4 13.58/3 2.40/4 3.06/2 4.49/2 6.48/2 1.29/2 1.28/3
4 Macura Jaroslav 56.42 4.18/3 7.56/2 12.40/2 14.24/2 16.21/2 31.36/3 33.42/3 37.36/3 43.30/3 52.05/4 55.02/4 56.42/4
MLOK Mariánské Lázně 4.18/3 3.38/2 4.44/3 1.44/4 1.57/1* 15.15/4 2.06/3 3.54/3 5.54/4 8.35/4 2.57/5 1.40/4
5 Šabatka Petr 82.13 4.57/5 15.21/5 22.38/5 32.55/5 35.40/5 50.57/5 54.20/5 59.00/5 66.59/5 78.50/5 80.31/5 82.13/5
TJ Slavia Hradec Králové 4.57/5 10.24/5 7.17/5 10.17/5 2.45/5 15.17/5 3.23/5 4.40/5 7.59/5 11.51/5 1.41/3 1.42/5
Výsledky kategorie s mezičasy: H55 5.3km 150m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-119 3-96 4-79 5-121 6-84 7-109 8-113 9-112 10-74 11-100
1 Hones Josef 52.07 4.17/8 5.58/4 8.23/2 18.30/1* 22.05/1* 26.04/1* 34.02/1* 39.16/1* 41.26/1* 49.33/1* 51.08/1* 52.07/1*
HSV Ried 4.17/8 1.41/1* 2.25/1* 10.07/1* 3.35/1* 3.59/9 7.58/6 5.14/3 2.10/1* 8.07/2 1.35/2 0.59/1*
2 Jaroš Vladimír 56.39 4.10/7 7.00/6 9.45/5 20.48/3 24.50/2 28.10/2 36.01/2 41.44/2 44.08/2 53.29/2 55.33/2 56.39/2
OOB TJ Sokol Dobřichovice 4.10/7 2.50/7 2.45/4 11.03/3 4.02/4 3.20/4 7.51/5 5.43/4 2.24/6 9.21/8 2.04/8 1.06/3
3 Kolařík Zdeněk 57.22 3.47/5 6.20/5 9.24/4 21.53/4 25.49/3 29.32/3 37.31/3 43.32/3 45.52/3 54.39/3 56.15/3 57.22/3
KOB Start Blansko 3.47/5 2.33/6 3.04/6 12.29/5 3.56/2 3.43/7 7.59/7 6.01/6 2.20/5 8.47/4 1.36/3 1.07/4
4 Gurka Jiří 58.54 3.41/3 5.54/3 8.31/3 24.52/9 28.51/6 32.22/6 40.03/6 44.59/4 47.12/4 56.06/4 57.51/5 58.54/4
SOK TJ Turnov 3.41/3 2.13/4 2.37/2 16.21/9 3.59/3 3.31/6 7.41/3 4.56/1* 2.13/2 8.54/5 1.45/5 1.03/2
5 Hickethier Manfred 59.02 3.34/2 5.42/2 10.32/8 21.55/5 30.09/7 33.11/7 39.24/4 45.38/5 48.05/5 56.11/5 57.50/4 59.02/5
Planeta Radebeul 3.34/2 2.08/2 4.50/11 11.23/4 8.14/10 3.02/3 6.13/1* 6.14/7 2.27/7 8.06/1* 1.39/4 1.12/8
6 Robotka Libor 62.24 3.46/4 7.17/8 10.01/6 23.33/7 27.46/5 31.58/5 39.37/5 46.21/6 49.07/6 59.39/6 61.13/6 62.24/6
TJ Spartak 1. Brněnská 3.46/4 3.31/10 2.44/3 13.32/8 4.13/5 4.12/10 7.39/2 6.44/8 2.46/8 10.32/9 1.34/1* 1.11/6
7 Peterka František 67.22 3.25/1* 5.37/1* 8.22/1* 18.44/2 27.33/4 30.15/4 46.49/7 52.41/7 55.00/7 63.35/7 65.58/7 67.22/7
TJ Sokol Troja 3.25/1* 2.12/3 2.45/4 10.22/2 8.49/11 2.42/2 16.34/9 5.52/5 2.19/4 8.35/3 2.23/9 1.24/10
8 Špičák Aleš 70.47 3.57/6 7.01/7 10.05/7 23.09/6 34.54/9 39.55/10 48.36/8 55.34/8 58.28/8 67.44/8 69.37/8 70.47/8
Neregistrovaní 3.57/6 3.04/9 3.04/6 13.04/6 11.45/12 5.01/12 8.41/8 6.58/9 2.54/9 9.16/7 1.53/6 1.10/5
9 Třasák Milan 71.32 4.51/10 7.46/10 16.31/12 34.39/12 40.58/12 44.20/12 52.08/10 57.07/9 59.22/9 68.21/9 70.21/9 71.32/9
OK Lokomotiva Pardubice 4.51/10 2.55/8 8.45/12 18.08/11 6.19/8 3.22/5 7.48/4 4.59/2 2.15/3 8.59/6 2.00/7 1.11/6
10 Blecha Ladislav 77.41 4.28/9 8.04/11 11.27/9 24.35/8 30.43/8 33.23/8 50.22/9 58.01/10 61.23/10 73.40/10 76.26/10 77.41/10
SK Free Jihlava 4.28/9 3.36/11 3.23/8 13.08/7 6.08/7 2.40/1* 16.59/11 7.39/10 3.22/11 12.17/10 2.46/10 1.15/9
11 Denemarek Oldřich 88.33 5.15/12 9.16/12 12.50/11 30.52/11 37.33/11 42.28/11 59.13/11 67.14/11 70.15/11 82.35/11 86.58/11 88.33/11
BETA URSUS Orienteering 5.15/12 4.01/12 3.34/9 18.02/10 6.41/9 4.55/11 16.45/10 8.01/11 3.01/10 12.20/11 4.23/12 1.35/11
12 Ptáček Ladislav 100.10 5.01/11 7.31/9 11.28/10 30.45/10 35.32/10 39.26/9 65.10/12 74.13/12 79.47/12 93.41/12 97.56/12 100.10/12
BETA URSUS Orienteering 5.01/11 2.30/5 3.57/10 19.17/12 4.47/6 3.54/8 25.44/12 9.03/12 5.34/12 13.54/12 4.15/11 2.14/12
Wald František DISK 4.32/ 7.24/ 10.55/ 35.56/ 40.24/ 44.03/ 61.57/ 70.06/ 73.06/ / 87.54/ 89.25/
VŠTJ Stavební fakulta Praha 4.32/ 2.52/ 3.31/ 25.01/ 4.28/ 3.39/ 17.54/ 8.09/ 3.00/ / / 1.31/
Výsledky kategorie s mezičasy: H60 4.8km 105m 10k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-82 2-36 3-77 4-62 5-70 6-113 7-122 8-34 9-56 10-100
1 Hořínek Jaroslav 48.56 6.41/5 9.28/3 19.30/2 23.10/2 24.17/2 26.04/2 35.32/3 42.04/3 46.02/1* 47.57/1* 48.56/1*
USK Praha 6.41/5 2.47/1* 10.02/3 3.40/6 1.07/1* 1.47/3 9.28/5 6.32/4 3.58/1* 1.55/4 0.59/1*
2 Jelínek Petr 49.34 5.18/1* 8.35/1* 17.43/1* 20.29/1* 21.44/1* 24.19/1* 30.21/1* 36.32/1* 46.21/2 48.15/2 49.34/2
SKOB Zlín 5.18/1* 3.17/4 9.08/1* 2.46/1* 1.15/3 2.35/7 6.02/1* 6.11/2 9.49/6 1.54/3 1.19/5
3 Hrobař Rudolf 51.20 8.55/7 12.54/6 22.13/5 25.21/4 26.43/5 28.26/4 35.14/2 41.24/2 47.56/3 50.14/3 51.20/3
SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 8.55/7 3.59/6 9.19/2 3.08/2 1.22/4 1.43/2 6.48/2 6.10/1* 6.32/4 2.18/6 1.06/2
4 Novák Miloš 56.03 5.40/2 8.51/2 21.54/4 25.28/5 26.39/4 28.44/5 36.40/4 47.06/5 52.39/4 54.47/4 56.03/4
OK Sparta Praha 5.40/2 3.11/3 13.03/6 3.34/5 1.11/2 2.05/4 7.56/3 10.26/7 5.33/3 2.08/5 1.16/4
5 Müller Leo 59.35 6.26/3 9.32/4 21.12/3 24.27/3 25.53/3 27.34/3 40.28/5 46.53/4 56.57/6 58.24/5 59.35/5
ASKÖ Salzburg/Henndorf 6.26/3 3.06/2 11.40/4 3.15/3 1.26/5 1.41/1* 12.54/7 6.25/3 10.04/7 1.27/1* 1.11/3
6 Procházka Jan 60.51 7.45/6 11.36/5 23.30/6 28.01/6 29.28/6 31.36/6 40.39/6 49.12/6 56.45/5 59.23/6 60.51/6
KOS TJ Tesla Brno 7.45/6 3.51/5 11.54/5 4.31/7 1.27/6 2.08/5 9.03/4 8.33/6 7.33/5 2.38/7 1.28/7
7 Fiala Miloš 64.45 6.37/4 15.11/7 29.02/7 32.19/7 33.57/7 36.24/7 49.05/7 56.56/7 61.27/7 63.18/7 64.45/7
TJ Kašperské Hory 6.37/4 8.34/7 13.51/7 3.17/4 1.38/7 2.27/6 12.41/6 7.51/5 4.31/2 1.51/2 1.27/6
Kramoliš Jan DISK / 21.04/ 40.01/ 44.59/ 47.35/ 54.03/ 74.43/ 86.23/ 98.05/ 103.11/ 104.59/
VSK Přírodověda - orientační sporty / / 18.57/ 4.58/ 2.36/ 6.28/ 20.40/ 11.40/ 11.42/ 5.06/ 1.48/
Böhm Eduard DISK 5.36/ 10.28/ 20.55/ 23.46/ / 29.28/ 36.32/ 43.44/ 53.37/ 55.27/ 56.41/
ASKÖ Salzburg/Henndorf 5.36/ 4.52/ 10.27/ 2.51/ / / 7.04/ 7.12/ 9.53/ 1.50/ 1.14/
Pokorný Karel DISK 9.31/ 19.30/ / / / / / / 33.06/ 37.03/ 39.35/
SK Technik České Budějovice 9.31/ 9.59/ / / / / / / / 3.57/ 2.32/
Valter Petr DISK 7.35/ 11.00/ / / / / / / / / 49.13/
KBP Praha 7.35/ 3.25/ / / / / / / / / /
Výsledky kategorie s mezičasy: H65 4.4km 110m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-97 2-53 3-110 4-92 5-94 6-70 7-122 8-104 9-96 10-85 11-100
1 Havlík Jaroslav 53.16 3.52/1* 7.44/1* 15.01/1* 19.22/1* 20.51/1* 24.43/1* 34.39/1* 38.27/1* 43.21/1* 50.56/1* 52.04/1* 53.16/1*
Sportcentrum Jičín 3.52/1* 3.52/2 7.17/2 4.21/6 1.29/1* 3.52/1* 9.56/2 3.48/3 4.54/1* 7.35/1* 1.08/1* 1.12/2
2 Bohuslav Václav 59.10 6.55/8 11.12/6 18.04/3 22.28/3 25.02/3 28.59/3 38.46/3 42.17/2 47.17/2 56.39/2 57.58/2 59.10/2
OK Lokomotiva Plzeň 6.55/8 4.17/3 6.52/1* 4.24/7 2.34/7 3.57/2 9.47/1* 3.31/1* 5.00/2 9.22/6 1.19/2 1.12/2
3 Gřunděl Ivan 60.22 4.18/4 8.08/2 17.32/2 20.48/2 22.54/2 27.40/2 38.32/2 42.39/3 48.28/3 57.45/3 59.13/3 60.22/3
TJ Slovan Jindřichův Hradec 4.18/4 3.50/1* 9.24/3 3.16/2 2.06/5 4.46/5 10.52/3 4.07/5 5.49/4 9.17/5 1.28/3 1.09/1*
4 Bouček Václav 64.20 4.11/2 8.50/3 19.54/4 23.33/4 25.24/4 30.24/4 43.01/4 46.35/4 52.12/4 60.18/4 62.50/4 64.20/4
Orienteering club České Budějovice 4.11/2 4.39/4 11.04/5 3.39/3 1.51/3 5.00/6 12.37/5 3.34/2 5.37/3 8.06/4 2.32/6 1.30/4
5 Lisý Jan 66.20 5.03/5 9.53/5 20.52/5 25.08/5 27.14/5 32.56/6 45.01/6 49.07/5 55.21/5 63.16/5 64.44/5 66.20/5
SKOB Ostrov 5.03/5 4.50/6 10.59/4 4.16/5 2.06/5 5.42/7 12.05/4 4.06/4 6.14/6 7.55/2 1.28/3 1.36/6
6 Ptáček Jiří 71.37 4.17/3 9.10/4 22.06/6 26.03/6 27.43/6 32.13/5 44.52/5 50.03/6 56.01/6 67.58/6 70.04/6 71.37/6
TJ Baník Ostrava OKD 4.17/3 4.53/7 12.56/6 3.57/4 1.40/2 4.30/4 12.39/6 5.11/6 5.58/5 11.57/7 2.06/5 1.33/5
7 Rejpal Petr 76.59 6.35/7 11.20/7 26.30/8 29.07/7 31.09/7 35.28/7 50.50/7 57.55/7 64.45/7 72.41/7 75.20/7 76.59/7
OK Sparta Praha 6.35/7 4.45/5 15.10/8 2.37/1* 2.02/4 4.19/3 15.22/7 7.05/8 6.50/7 7.56/3 2.39/8 1.39/7
8 Šmrha František 91.20 6.21/6 12.35/8 25.47/7 30.30/8 33.44/8 40.35/8 57.09/8 63.25/8 73.18/8 85.51/8 88.29/8 91.20/8
OK Jihlava 6.21/6 6.14/8 13.12/7 4.43/8 3.14/8 6.51/8 16.34/8 6.16/7 9.53/8 12.33/8 2.38/7 2.51/8
Suchý Karel DISK 5.38/ 10.54/ 21.29/ 24.41/ 27.49/ 31.52/ 43.25/ 49.02/ 54.37/ / 66.39/ 68.09/
Sportovní klub Praga 5.38/ 5.16/ 10.35/ 3.12/ 3.08/ 4.03/ 11.33/ 5.37/ 5.35/ / / 1.30/
Výsledky kategorie s mezičasy: H70 3.9km 105m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-112 2-77 3-62 4-70 5-52 6-101 7-36 8-51 9-72 10-85 11-100
1 Wagner Max 50.24 6.04/1* 12.51/1* 16.13/1* 17.52/1* 22.03/1* 28.35/1* 34.09/1* 39.42/1* 41.17/1* 47.16/1* 48.54/1* 50.24/1*
Naturfreunde Linz 6.04/1* 6.47/1* 3.22/1* 1.39/1* 4.11/2 6.32/1* 5.34/1* 5.33/3 1.35/1* 5.59/1* 1.38/2 1.30/2
2 Lejsek Tom 70.02 12.10/4 26.04/4 30.10/3 32.18/3 36.01/3 45.47/2 53.31/2 57.36/2 59.45/2 66.44/2 68.21/2 70.02/2
Tempo Praha 12.10/4 13.54/4 4.06/2 2.08/3 3.43/1* 9.46/2 7.44/3 4.05/1* 2.09/3 6.59/2 1.37/1* 1.41/3
3 Pich Josef 87.42 6.25/2 15.33/2 20.57/2 22.45/2 28.06/2 61.41/3 68.37/3 74.45/3 76.42/3 84.28/3 86.19/3 87.42/3
TJ ČZ Strakonice 6.25/2 9.08/2 5.24/3 1.48/2 5.21/4 33.35/3 6.56/2 6.08/4 1.57/2 7.46/3 1.51/3 1.23/1*
4 Hanák Milan 113.09 9.35/3 23.15/3 30.52/4 33.31/4 38.14/4 76.24/4 86.48/4 91.23/4 94.34/4 104.23/4 110.24/4 113.09/4
VŠTJ Stavební fakulta Praha 9.35/3 13.40/3 7.37/4 2.39/4 4.43/3 38.10/4 10.24/4 4.35/2 3.11/4 9.49/4 6.01/4 2.45/4
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR 3.6km 0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-123 2-115 3-117 4-65 5-83 6-73 7-100
1 Kubáková Nela 29.06 7.40/1* 10.06/1* 13.34/1* 15.41/1* 19.45/1* 24.39/1* 26.58/1* 29.06/1*
TJ Slovan Jindřichův Hradec 7.40/1* 2.26/3 3.28/1* 2.07/1* 4.04/1* 4.54/1* 2.19/3 2.08/4
2 Milota Břetislav 33.27 9.37/3 11.45/2 15.40/2 18.17/2 24.23/2 29.58/2 31.58/2 33.27/2
MLOK Mariánské Lázně 9.37/3 2.08/2 3.55/2 2.37/3 6.06/2 5.35/2 2.00/2 1.29/2
3 Pelc Matyáš, Pelc Tadeáš 38.46 9.48/4 11.48/3 16.16/3 19.07/3 27.11/3 33.11/3 35.32/3 38.46/3
TJ ČZ Strakonice 9.48/4 2.00/1* 4.28/4 2.51/4 8.04/4 6.00/3 2.21/4 3.14/7
4 Chrástová Magdaléna 48.35 13.22/6 16.47/5 22.42/5 26.23/5 33.49/4 42.23/4 46.10/4 48.35/4
SK Studenec 13.22/6 3.25/5 5.55/5 3.41/6 7.26/3 8.34/5 3.47/8 2.25/5
5 Šustr Ondřej 49.04 9.28/2 12.54/4 17.02/4 19.28/4 35.12/5 45.18/5 47.00/5 49.04/5
TJ Kašperské Hory 9.28/2 3.26/6 4.08/3 2.26/2 15.44/7 10.06/7 1.42/1* 2.04/3
6 Thirouard Toník 52.53 12.06/5 17.41/6 26.14/6 29.51/6 42.35/6 48.43/6 51.31/6 52.53/6
Neregistrovaní 12.06/5 5.35/8 8.33/7 3.37/5 12.44/6 6.08/4 2.48/5 1.22/1*
7 Komárková Jindra 70.26 31.28/8 34.36/8 41.09/8 46.02/8 54.14/7 63.59/7 67.35/7 70.26/7
TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 31.28/8 3.08/4 6.33/6 4.53/7 8.12/5 9.45/6 3.36/7 2.51/6
8 Bestová Tereza 77.57 19.29/7 24.48/7 33.29/7 38.53/7 57.15/8 68.55/8 72.03/8 77.57/8
Sokol Kostelec n. Č.l. 19.29/7 5.19/7 8.41/8 5.24/8 18.22/8 11.40/8 3.08/6 5.54/8
Výsledky kategorie s mezičasy: P 2.5km 65m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-44 2-64 3-76 4-67 5-59 6-45 7-100
1 Macurová Jana 47.55 10.56/3 16.23/1* 24.17/2 34.12/2 40.44/2 44.38/1* 46.23/1* 47.55/1*
MLOK Mariánské Lázně 10.56/3 5.27/1* 7.54/4 9.55/2 6.32/5 3.54/2 1.45/3 1.32/3
2 Klimeš Jiří 49.08 8.47/2 18.04/2 22.48/1* 31.27/1* 34.55/1* 44.42/2 47.46/2 49.08/2
TJ Sokol Křemže 8.47/2 9.17/2 4.44/1* 8.39/1* 3.28/2 9.47/5 3.04/5 1.22/2
3 Pánik Tomáš 61.23 11.25/4 28.26/3 34.07/3 50.00/3 53.38/3 57.37/3 59.32/3 61.23/3
Neregistrovaní 11.25/4 17.01/3 5.41/2 15.53/4 3.38/3 3.59/3 1.55/4 1.51/4
4 Boeck Thomas 79.32 8.05/1* 40.31/4 47.10/4 68.31/4 72.18/4 76.20/4 77.39/4 79.32/4
Kaulsdorfer OLV Berlin 8.05/1* 32.26/4 6.39/3 21.21/5 3.47/4 4.02/4 1.19/1* 1.53/5
5 Gabryš Lubomír 137.59 22.54/5 91.36/5 120.03/5 130.52/5 133.00/5 135.09/5 136.45/5 137.59/5
VSK Přírodověda - orientační sporty 22.54/5 68.42/5 28.27/5 10.49/3 2.08/1* 2.09/1* 1.36/2 1.14/1*
Výsledky kategorie s mezičasy: T3 3.9km 75m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-53 2-80 3-93 4-95 5-34 6-56 7-100
1 Popule Tomáš 41.16 6.14/1* 11.18/1* 15.30/1* 25.47/1* 33.55/1* 38.44/1* 40.24/1* 41.16/1*
OK Lokomotiva Plzeň 6.14/1* 5.04/1* 4.12/1* 10.17/1* 8.08/2 4.49/1* 1.40/1* 0.52/1*
2 Míka Tomáš 50.56 7.50/2 14.34/2 19.54/2 35.09/2 42.53/2 48.06/2 50.00/2 50.56/2
OK Lokomotiva Plzeň 7.50/2 6.44/2 5.20/2 15.15/2 7.44/1* 5.13/2 1.54/2 0.56/2
3 Berková Květa 81.01 12.18/3 22.11/3 33.05/3 56.16/3 67.54/3 76.23/3 78.44/3 81.01/3
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12.18/3 9.53/3 10.54/3 23.11/3 11.38/3 8.29/3 2.21/3 2.17/4
4 Pokorná Martina 119.22 17.26/4 30.16/4 53.53/4 82.43/4 99.16/4 113.17/4 117.20/4 119.22/4
SK Radioklub Blansko 17.26/4 12.50/4 23.37/4 28.50/4 16.33/4 14.01/4 4.03/4 2.02/3
Eiselt Tomáš DISK 14.08/ / / / / / 29.53/ 32.34/
TJ Lokomotiva Teplice 14.08/ / / / / / / 2.41/
Zděněk Kunc DISK 24.33/ 51.53/ 63.11/ / / / / 157.44/
SK Radioklub Blansko 24.33/ 27.20/ 11.18/ / / / / /
Výsledky kategorie s mezičasy: T6 6.2km 115m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-51 2-34 3-63 4-37 5-120 6-38 7-77 8-93 9-70 10-102 11-69 12-33 13-100
1 Lejsek Martin 73.34 4.40/2 9.48/2 15.45/2 20.34/2 25.15/1* 40.02/2 49.50/2 52.31/2 54.54/2 57.54/1* 62.39/1* 70.15/1* 72.11/1* 73.34/1*
ASKÖ Salzburg/Henndorf 4.40/2 5.08/2 5.57/1* 4.49/4 4.41/2 14.47/2 9.48/2 2.41/2 2.23/2 3.00/1* 4.45/2 7.36/2 1.56/1* 1.23/2
2 Šimerková Olga 74.06 4.07/1* 9.08/1* 15.18/1* 19.27/1* 27.07/2 37.53/1* 45.06/1* 47.12/1* 49.00/1* 58.44/2 63.43/2 70.27/2 72.56/2 74.06/2
Neregistrovaní 4.07/1* 5.01/1* 6.10/2 4.09/2 7.40/4 10.46/1* 7.13/1* 2.06/1* 1.48/1* 9.44/5 4.59/3 6.44/1* 2.29/3 1.10/1*
3 Lejsková Pavlína 81.55 5.36/3 12.24/3 20.06/3 24.33/3 30.13/3 45.47/3 56.06/3 58.47/3 61.25/3 65.36/3 69.59/3 78.09/3 80.28/3 81.55/3
TJ Tatran Jablonec nad Nisou 5.36/3 6.48/4 7.42/3 4.27/3 5.40/3 15.34/4 10.19/3 2.41/2 2.38/3 4.11/2 4.23/1* 8.10/3 2.19/2 1.27/3
4 Kettner Vladek 115.41 12.30/4 31.57/5 45.54/5 49.54/5 53.59/5 69.13/5 81.32/5 84.27/4 87.08/4 92.00/4 101.16/4 111.03/4 113.47/4 115.41/4
Kroužek OB při MDD v Lubech u Chebu. 12.30/4 19.27/5 13.57/5 4.00/1* 4.05/1* 15.14/3 12.19/4 2.55/4 2.41/4 4.52/4 9.16/4 9.47/4 2.44/4 1.54/4
5 Černý Daniel 145.57 15.43/5 22.18/4 31.32/4 36.51/4 46.33/4 66.29/4 80.38/4 86.08/5 89.20/5 93.45/5 122.28/5 138.18/5 143.16/5 145.57/5
TJ Kašperské Hory 15.43/5 6.35/3 9.14/4 5.19/5 9.42/5 19.56/5 14.09/5 5.30/5 3.12/5 4.25/3 28.43/5 15.50/5 4.58/5 2.41/5
Jahn Petr DISK 3.23/ 9.03/ 14.13/ 16.55/ 20.10/ / 36.19/ 37.51/ 39.19/ 42.16/ / 57.10/ 59.03/ 60.10/
TJ Sokol Vizovice 3.23/ 5.40/ 5.10/ 2.42/ 3.15/ / / 1.32/ 1.28/ 2.57/ / / 1.53/ 1.07/