Výsledky kategorií s mezičasy 19.4.2009 15:26:42
MJČ Kraje - krátká trať
===ČSOB-KTA================================================================================================================================================================SK Kotnov Tábor===
Výsledky kategorie s mezičasy: D12 2.6km 0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-101 2-121 3-117 4-128 5-131 6-134 7-132 8-100
1 Štefanyuková Eliška 65.28 5.07/ 16.06/ 20.16/ 39.28/ 49.46/ 55.50/ 60.47/ 64.19/ 65.28/
TJ ČZ Strakonice 5.07/ 10.59/ 4.10/ 19.12/ 10.18/ 6.04/ 4.57/ 3.32/ 1.09/
Výsledky kategorie s mezičasy: D14 2.9km 0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-114 2-122 3-119 4-152 5-125 6-128 7-132 8-140 9-100
1 Eliška Konečná 91.28 25.08/ 37.28/ 41.42/ 51.31/ 58.59/ 68.22/ 75.34/ 87.41/ 90.52/ 91.28/
KOB Český Krumlov 25.08/ 12.20/ 4.14/ 9.49/ 7.28/ 9.23/ 7.12/ 12.07/ 3.11/ 0.36/
2 Khalilová Monika MS 45.29 7.46/ 12.55/ 16.30/ 21.37/ 26.19/ 29.23/ 35.00/ 41.36/ 45.00/ 45.29/
Neregistrovaní 7.46/ 5.09/ 3.35/ 5.07/ 4.42/ 3.04/ 5.37/ 6.36/ 3.24/ 0.29/
Výsledky kategorie s mezičasy: D16 3.1km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-104 2-105 3-113 4-114 5-119 6-117 7-125 8-127 9-133 10-132 11-140 12-139 13-100
1 Machová Miroslava 47.34 4.24/ 6.57/ 10.48/ 13.14/ 22.36/ 25.13/ 33.27/ 35.01/ 38.52/ 40.59/ 44.34/ 46.17/ 46.58/ 47.34/
TJ Sokol Křemže 4.24/ 2.33/ 3.51/ 2.26/ 9.22/ 2.37/ 8.14/ 1.34/ 3.51/ 2.07/ 3.35/ 1.43/ 0.41/ 0.36/
Výsledky kategorie s mezičasy: D18 4.3km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-107 2-105 3-104 4-115 5-113 6-119 7-120 8-125 9-128 10-129 11-131 12-133 13-134 14-136 15-100
1 Soudková Eliška 48.24 4.57/ 8.13/ 13.37/ 16.00/ 19.35/ 23.18/ 24.46/ 28.40/ 30.55/ 34.38/ 36.48/ 40.03/ 42.33/ 44.49/ 47.56/ 48.24/
KOB Temelín 4.57/ 3.16/ 5.24/ 2.23/ 3.35/ 3.43/ 1.28/ 3.54/ 2.15/ 3.43/ 2.10/ 3.15/ 2.30/ 2.16/ 3.07/ 0.28/
Výsledky kategorie s mezičasy: D20 5.3km 0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-104 2-105 3-106 4-107 5-110 6-119 7-117 8-126 9-127 10-130 11-131 12-134 13-136 14-138 15-137 16-132
17-133 18-140 19-100
1 Flašarová Kristýna 53.03 4.10/ 6.46/ 8.22/ 9.33/ 13.43/ 22.09/ 24.41/ 28.20/ 30.33/ 33.08/ 35.10/ 37.28/ 39.29/ 42.27/ 44.31/ 46.35/
KOB Český Krumlov 4.10/ 2.36/ 1.36/ 1.11/ 4.10/ 8.26/ 2.32/ 3.39/ 2.13/ 2.35/ 2.02/ 2.18/ 2.01/ 2.58/ 2.04/ 2.04/
48.10/ 50.39/ 52.28/ 53.03/
1.35/ 2.29/ 1.49/ 0.35/
Výsledky kategorie s mezičasy: D21 5.3km 0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-104 2-105 3-106 4-107 5-110 6-119 7-117 8-126 9-127 10-130 11-131 12-134 13-136 14-138 15-137 16-132
17-133 18-140 19-100
1 Fialová Pavla 40.10 3.01/ 4.38/ 5.58/ 6.50/ 10.05/ 16.22/ 18.06/ 20.45/ 22.22/ 24.51/ 26.16/ 28.20/ 30.11/ 32.24/ 33.40/ 34.47/
TJ Kašperské Hory 3.01/ 1.37/ 1.20/ 0.52/ 3.15/ 6.17/ 1.44/ 2.39/ 1.37/ 2.29/ 1.25/ 2.04/ 1.51/ 2.13/ 1.16/ 1.07/
36.03/ 37.56/ 39.33/ 40.10/
1.16/ 1.53/ 1.37/ 0.37/
2 Dulovcová Marie 49.01 3.31/ 6.14/ 7.23/ 8.45/ 12.29/ 20.57/ 23.00/ 25.45/ 27.56/ 30.16/ 32.21/ 34.29/ 36.26/ 39.14/ 41.05/ 42.29/
TJ Sokol Křemže 3.31/ 2.43/ 1.09/ 1.22/ 3.44/ 8.28/ 2.03/ 2.45/ 2.11/ 2.20/ 2.05/ 2.08/ 1.57/ 2.48/ 1.51/ 1.24/
43.57/ 46.29/ 48.18/ 49.01/
1.28/ 2.32/ 1.49/ 0.43/
3 Teringlová Martina 50.58 4.16/ 8.03/ 9.09/ 10.09/ 13.59/ 21.29/ 23.27/ 26.13/ 27.57/ 30.34/ 32.49/ 35.16/ 37.14/ 40.05/ 42.30/ 44.20/
TJ OB České Budějovice 4.16/ 3.47/ 1.06/ 1.00/ 3.50/ 7.30/ 1.58/ 2.46/ 1.44/ 2.37/ 2.15/ 2.27/ 1.58/ 2.51/ 2.25/ 1.50/
45.57/ 48.09/ 50.12/ 50.58/
1.37/ 2.12/ 2.03/ 0.46/
4 Soudková Martina 55.30 3.53/ 6.42/ 8.22/ 9.42/ 14.00/ 21.55/ 23.56/ 27.47/ 29.35/ 31.58/ 34.08/ 36.51/ 39.06/ 42.21/ 46.31/ 48.24/
KOB Temelín 3.53/ 2.49/ 1.40/ 1.20/ 4.18/ 7.55/ 2.01/ 3.51/ 1.48/ 2.23/ 2.10/ 2.43/ 2.15/ 3.15/ 4.10/ 1.53/
50.29/ 53.21/ 55.00/ 55.30/
2.05/ 2.52/ 1.39/ 0.30/
5 Kovářová Lenka 57.11 5.41/ 8.06/ 9.28/ 10.33/ 15.26/ 26.08/ 28.56/ 31.56/ 33.54/ 36.47/ 38.53/ 41.20/ 43.10/ 45.43/ 47.31/ 49.57/
TJ OK Tolar 5.41/ 2.25/ 1.22/ 1.05/ 4.53/ 10.42/ 2.48/ 3.00/ 1.58/ 2.53/ 2.06/ 2.27/ 1.50/ 2.33/ 1.48/ 2.26/
51.44/ 54.38/ 56.30/ 57.11/
1.47/ 2.54/ 1.52/ 0.41/
6 Pelcová Pavla 60.36 7.09/ 9.26/ 10.54/ 12.06/ 16.13/ 24.02/ 26.01/ 33.05/ 34.45/ 37.18/ 39.19/ 41.48/ 44.50/ 47.40/ 49.42/ 51.09/
TJ ČZ Strakonice 7.09/ 2.17/ 1.28/ 1.12/ 4.07/ 7.49/ 1.59/ 7.04/ 1.40/ 2.33/ 2.01/ 2.29/ 3.02/ 2.50/ 2.02/ 1.27/
53.09/ 57.26/ 59.45/ 60.36/
2.00/ 4.17/ 2.19/ 0.51/
7 Tichá Tereza 61.49 5.12/ 7.35/ 9.16/ 10.30/ 16.48/ 25.51/ 28.02/ 31.48/ 34.26/ 37.33/ 39.40/ 42.05/ 44.29/ 48.42/ 51.39/ 54.00/
TJ OK Tolar 5.12/ 2.23/ 1.41/ 1.14/ 6.18/ 9.03/ 2.11/ 3.46/ 2.38/ 3.07/ 2.07/ 2.25/ 2.24/ 4.13/ 2.57/ 2.21/
56.17/ 59.07/ 61.13/ 61.49/
2.17/ 2.50/ 2.06/ 0.36/
8 Soudková Alena 63.21 4.54/ 7.06/ 8.47/ 10.14/ 15.28/ 24.16/ 26.38/ 31.21/ 33.53/ 36.41/ 39.21/ 41.38/ 44.16/ 48.00/ 52.55/ 54.50/
KOB Temelín 4.54/ 2.12/ 1.41/ 1.27/ 5.14/ 8.48/ 2.22/ 4.43/ 2.32/ 2.48/ 2.40/ 2.17/ 2.38/ 3.44/ 4.55/ 1.55/
57.27/ 60.41/ 62.41/ 63.21/
2.37/ 3.14/ 2.00/ 0.40/
9 Marie Flašarová 66.18 4.22/ 6.53/ 8.29/ 9.44/ 16.46/ 27.52/ 30.14/ 37.07/ 39.29/ 42.50/ 44.55/ 46.56/ 49.32/ 54.07/ 57.02/ 58.59/
KOB Český Krumlov 4.22/ 2.31/ 1.36/ 1.15/ 7.02/ 11.06/ 2.22/ 6.53/ 2.22/ 3.21/ 2.05/ 2.01/ 2.36/ 4.35/ 2.55/ 1.57/
60.48/ 63.36/ 65.38/ 66.18/
1.49/ 2.48/ 2.02/ 0.40/
Píšová Lucie DISK 7.24/ 11.36/ 13.30/ 15.45/ 23.09/ 40.17/ 44.03/ 51.41/ / / / / / / / /
TJ Slovan Jindřichův Hradec 7.24/ 4.12/ 1.54/ 2.15/ 7.24/ 17.08/ 3.46/ 7.38/ / / / / / / / /
/ 58.39/ 62.45/ 63.35/
/ / 4.06/ 0.50/
Vakant DISK / / / / / 41.01/ / / / / / / / / / 61.16/
/ / / / / / / / / / / / / / / /
/ 65.44/ 69.59/ 70.53/
/ / 4.15/ 0.54/
Výsledky kategorie s mezičasy: D35 4.3km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-107 2-105 3-104 4-115 5-113 6-119 7-120 8-125 9-128 10-129 11-131 12-133 13-134 14-136 15-100
1 Tichá Jana 49.45 5.49/ 8.40/ 11.47/ 13.42/ 16.47/ 22.10/ 23.03/ 27.18/ 31.11/ 35.20/ 37.45/ 40.56/ 43.52/ 46.08/ 49.04/ 49.45/
TJ OK Tolar 5.49/ 2.51/ 3.07/ 1.55/ 3.05/ 5.23/ 0.53/ 4.15/ 3.53/ 4.09/ 2.25/ 3.11/ 2.56/ 2.16/ 2.56/ 0.41/
2 Machová Ivana 53.51 4.52/ 12.57/ 15.39/ 17.22/ 20.49/ 26.30/ 27.17/ 33.29/ 36.00/ 39.04/ 41.44/ 45.03/ 47.59/ 50.13/ 53.16/ 53.51/
TJ Sokol Křemže 4.52/ 8.05/ 2.42/ 1.43/ 3.27/ 5.41/ 0.47/ 6.12/ 2.31/ 3.04/ 2.40/ 3.19/ 2.56/ 2.14/ 3.03/ 0.35/
3 Stluková Eliška 56.12 6.04/ 9.10/ 12.25/ 14.25/ 18.24/ 23.38/ 25.30/ 30.36/ 32.51/ 37.04/ 39.59/ 43.37/ 47.13/ 50.05/ 55.31/ 56.12/
SKP České Budějovice 6.04/ 3.06/ 3.15/ 2.00/ 3.59/ 5.14/ 1.52/ 5.06/ 2.15/ 4.13/ 2.55/ 3.38/ 3.36/ 2.52/ 5.26/ 0.41/
4 Zimmermannová Milena 60.18 7.00/ 12.12/ 16.28/ 18.29/ 22.22/ 27.41/ 29.26/ 34.37/ 36.50/ 41.01/ 44.02/ 47.40/ 51.19/ 54.02/ 59.35/ 60.18/
TJ Sokol Křemže 7.00/ 5.12/ 4.16/ 2.01/ 3.53/ 5.19/ 1.45/ 5.11/ 2.13/ 4.11/ 3.01/ 3.38/ 3.39/ 2.43/ 5.33/ 0.43/
Výsledky kategorie s mezičasy: D45 3.1km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-104 2-105 3-113 4-114 5-119 6-117 7-125 8-127 9-133 10-132 11-140 12-139 13-100
1 Pokorná Eva 38.34 5.15/ 8.11/ 11.57/ 13.51/ 17.33/ 20.03/ 24.03/ 25.45/ 30.10/ 32.21/ 35.25/ 37.09/ 37.51/ 38.34/
KOB Temelín 5.15/ 2.56/ 3.46/ 1.54/ 3.42/ 2.30/ 4.00/ 1.42/ 4.25/ 2.11/ 3.04/ 1.44/ 0.42/ 0.43/
2 Kovaříčková Darja 39.20 4.58/ 7.51/ 10.40/ 12.33/ 16.31/ 19.09/ 22.30/ 24.10/ 30.05/ 32.05/ 35.36/ 37.48/ 38.35/ 39.20/
TJ Sokol Křemže 4.58/ 2.53/ 2.49/ 1.53/ 3.58/ 2.38/ 3.21/ 1.40/ 5.55/ 2.00/ 3.31/ 2.12/ 0.47/ 0.45/
3 Troupová Vladěna 45.18 5.49/ 9.16/ 13.10/ 15.14/ 19.16/ 22.15/ 25.39/ 27.17/ 32.39/ 34.56/ 41.44/ 43.47/ 44.30/ 45.18/
TJ Sokol Křemže 5.49/ 3.27/ 3.54/ 2.04/ 4.02/ 2.59/ 3.24/ 1.38/ 5.22/ 2.17/ 6.48/ 2.03/ 0.43/ 0.48/
4 Stachová Alena 67.04 18.57/ 23.00/ 27.38/ 30.37/ 36.46/ 40.23/ 47.20/ 49.14/ 55.34/ 58.00/ 61.56/ 64.28/ 65.38/ 67.04/
TJ OB České Budějovice 18.57/ 4.03/ 4.38/ 2.59/ 6.09/ 3.37/ 6.57/ 1.54/ 6.20/ 2.26/ 3.56/ 2.32/ 1.10/ 1.26/
Výsledky kategorie s mezičasy: D55 2.9km 0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-114 2-122 3-119 4-152 5-125 6-128 7-132 8-140 9-100
1 Kovářová Milena 48.53 9.46/ 14.34/ 19.01/ 23.38/ 31.04/ 34.38/ 39.16/ 43.44/ 47.59/ 48.53/
TJ OK Tolar 9.46/ 4.48/ 4.27/ 4.37/ 7.26/ 3.34/ 4.38/ 4.28/ 4.15/ 0.54/
Výsledky kategorie s mezičasy: D65 2.6km 0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-101 2-121 3-117 4-128 5-131 6-134 7-132 8-100
1 Boučková Ludmila 40.44 3.46/ 10.44/ 14.46/ 23.20/ 28.29/ 32.42/ 35.20/ 39.25/ 40.44/
Orienteering club České Budějovice 3.46/ 6.58/ 4.02/ 8.34/ 5.09/ 4.13/ 2.38/ 4.05/ 1.19/
Výsledky kategorie s mezičasy: DF 3.3km 0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-102 2-114 3-121 4-135 5-100
1 Štindlová Klárka 53.52 4.47/ 23.00/ 32.18/ 47.00/ 53.04/ 53.52/
TJ Sokol Křemže 4.47/ 18.13/ 9.18/ 14.42/ 6.04/ 0.48/
2 Ash Kristina 55.48 6.49/ 24.57/ 34.15/ 48.44/ 55.01/ 55.48/
Orienteering club České Budějovice 6.49/ 18.08/ 9.18/ 14.29/ 6.17/ 0.47/
Výsledky kategorie s mezičasy: H10 2.1km 0m 7k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-102 2-114 3-152 4-101 5-135 6-132 7-100
1 Matěj Konečný 22.23 3.30/ 7.08/ 10.21/ 12.39/ 15.53/ 19.58/ 21.47/ 22.23/
KOB Český Krumlov 3.30/ 3.38/ 3.13/ 2.18/ 3.14/ 4.05/ 1.49/ 0.36/
2 Mosler Šimon 45.06 6.48/ 13.33/ 28.07/ 32.19/ 36.01/ 39.55/ 44.18/ 45.06/
SK Kotnov Tábor 6.48/ 6.45/ 14.34/ 4.12/ 3.42/ 3.54/ 4.23/ 0.48/
Výsledky kategorie s mezičasy: H12 2.9km 0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-114 2-122 3-119 4-152 5-125 6-128 7-132 8-140 9-100
1 Růta Vojtěch 55.09 8.32/ 12.42/ 24.47/ 29.08/ 33.04/ 36.54/ 44.09/ 52.22/ 54.32/ 55.09/
Neregistrovaní 8.32/ 4.10/ 12.05/ 4.21/ 3.56/ 3.50/ 7.15/ 8.13/ 2.10/ 0.37/
2 Ash Adam 57.10 8.26/ 14.08/ 26.34/ 31.03/ 35.10/ 38.40/ 46.10/ 54.16/ 56.36/ 57.10/
Orienteering club České Budějovice 8.26/ 5.42/ 12.26/ 4.29/ 4.07/ 3.30/ 7.30/ 8.06/ 2.20/ 0.34/
Výsledky kategorie s mezičasy: H14 3.1km 0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-104 2-105 3-113 4-114 5-119 6-117 7-125 8-127 9-133 10-132 11-140 12-139 13-100
1 Princ Matěj 54.20 5.02/ 6.55/ 20.30/ 22.12/ 26.29/ 33.41/ 38.47/ 40.31/ 44.42/ 46.59/ 51.36/ 53.03/ 53.37/ 54.20/
KOB Temelín 5.02/ 1.53/ 13.35/ 1.42/ 4.17/ 7.12/ 5.06/ 1.44/ 4.11/ 2.17/ 4.37/ 1.27/ 0.34/ 0.43/
2 Bouček Jakub 54.25 5.55/ 11.14/ 15.35/ 18.43/ 24.35/ 29.15/ 32.14/ 34.01/ 39.14/ 43.42/ 51.23/ 53.00/ 53.46/ 54.25/
Orienteering club České Budějovice 5.55/ 5.19/ 4.21/ 3.08/ 5.52/ 4.40/ 2.59/ 1.47/ 5.13/ 4.28/ 7.41/ 1.37/ 0.46/ 0.39/
Vébr Dominik MSDISK 5.32/ 10.22/ 14.29/ 17.06/ 23.39/ 26.28/ 31.26/ 33.37/ 38.09/ 43.12/ 50.24/ / 52.14/ 52.43/
SKOB Baník Havířov 5.32/ 4.50/ 4.07/ 2.37/ 6.33/ 2.49/ 4.58/ 2.11/ 4.32/ 5.03/ 7.12/ / / 0.29/
Výsledky kategorie s mezičasy: H16 4.3km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-107 2-105 3-104 4-115 5-113 6-119 7-120 8-125 9-128 10-129 11-131 12-133 13-134 14-136 15-100
1 Prais Marcel 42.55 4.52/ 6.57/ 11.15/ 12.22/ 14.54/ 19.04/ 19.34/ 26.04/ 27.33/ 29.56/ 32.00/ 35.05/ 37.33/ 38.42/ 42.28/ 42.55/
TJ Sokol Křemže 4.52/ 2.05/ 4.18/ 1.07/ 2.32/ 4.10/ 0.30/ 6.30/ 1.29/ 2.23/ 2.04/ 3.05/ 2.28/ 1.09/ 3.46/ 0.27/
2 Funda Jiří 42.56 3.38/ 6.20/ 9.41/ 11.08/ 14.00/ 17.06/ 17.54/ 22.50/ 24.32/ 27.08/ 29.20/ 35.02/ 38.00/ 39.40/ 42.30/ 42.56/
OK Andante Písek 3.38/ 2.42/ 3.21/ 1.27/ 2.52/ 3.06/ 0.48/ 4.56/ 1.42/ 2.36/ 2.12/ 5.42/ 2.58/ 1.40/ 2.50/ 0.26/
3 Hulec Filip 42.57 4.48/ 7.23/ 9.40/ 11.03/ 13.52/ 19.13/ 19.59/ 24.14/ 26.01/ 29.12/ 31.47/ 35.27/ 38.06/ 39.54/ 42.21/ 42.57/
SKP České Budějovice 4.48/ 2.35/ 2.17/ 1.23/ 2.49/ 5.21/ 0.46/ 4.15/ 1.47/ 3.11/ 2.35/ 3.40/ 2.39/ 1.48/ 2.27/ 0.36/
4 Princ Jakub 44.21 4.38/ 7.26/ 9.34/ 11.06/ 13.51/ 18.47/ 19.23/ 23.31/ 25.46/ 29.16/ 31.54/ 35.24/ 37.55/ 40.34/ 43.45/ 44.21/
KOB Temelín 4.38/ 2.48/ 2.08/ 1.32/ 2.45/ 4.56/ 0.36/ 4.08/ 2.15/ 3.30/ 2.38/ 3.30/ 2.31/ 2.39/ 3.11/ 0.36/
5 Zimmermann Martin 48.05 3.37/ 8.51/ 11.24/ 12.54/ 15.19/ 19.45/ 20.28/ 24.26/ 26.38/ 29.44/ 32.18/ 41.22/ 43.35/ 44.46/ 47.39/ 48.05/
TJ Sokol Křemže 3.37/ 5.14/ 2.33/ 1.30/ 2.25/ 4.26/ 0.43/ 3.58/ 2.12/ 3.06/ 2.34/ 9.04/ 2.13/ 1.11/ 2.53/ 0.26/
Výsledky kategorie s mezičasy: H18 4.7km 0m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-106 2-107 3-109 4-110 5-108 6-113 7-123 8-120 9-115 10-116 11-125 12-127 13-128 14-133 15-132 16-134
17-136 18-137 19-138 20-100
1 Mach Martin 49.48 4.09/ 5.07/ 7.35/ 9.33/ 11.23/ 20.11/ 23.01/ 28.33/ 30.35/ 31.29/ 35.40/ 36.58/ 38.18/ 39.52/ 41.20/ 42.27/
TJ Sokol Křemže 4.09/ 0.58/ 2.28/ 1.58/ 1.50/ 8.48/ 2.50/ 5.32/ 2.02/ 0.54/ 4.11/ 1.18/ 1.20/ 1.34/ 1.28/ 1.07/
43.56/ 46.04/ 48.01/ 49.23/ 49.48/
1.29/ 2.08/ 1.57/ 1.22/ 0.25/
Výsledky kategorie s mezičasy: H20 6.2km 0m 25k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-116 2-115 3-107 4-109 5-110 6-111 7-112 8-108 9-105 10-114 11-122 12-120 13-118 14-117 15-125 16-128
17-129 18-130 19-131 20-133 21-132 22-134 23-136 24-138 25-100
1 Kovář Jaroslav 43.47 4.32/ 5.10/ 7.54/ 9.38/ 11.07/ 13.26/ 16.07/ 17.41/ 18.36/ 20.27/ 22.14/ 24.28/ 26.20/ 27.10/ 29.00/ 30.23/
TJ OK Tolar 4.32/ 0.38/ 2.44/ 1.44/ 1.29/ 2.19/ 2.41/ 1.34/ 0.55/ 1.51/ 1.47/ 2.14/ 1.52/ 0.50/ 1.50/ 1.23/
32.30/ 33.33/ 34.46/ 36.51/ 37.58/ 38.48/ 40.51/ 42.26/ 43.20/ 43.47/
2.07/ 1.03/ 1.13/ 2.05/ 1.07/ 0.50/ 2.03/ 1.35/ 0.54/ 0.27/
Výsledky kategorie s mezičasy: H21 6.2km 0m 25k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-116 2-115 3-107 4-109 5-110 6-111 7-112 8-108 9-105 10-114 11-122 12-120 13-118 14-117 15-125 16-128
17-129 18-130 19-131 20-133 21-132 22-134 23-136 24-138 25-100
1 Teringl Radek 41.31 3.02/ 3.28/ 6.53/ 8.51/ 10.08/ 11.33/ 15.21/ 17.09/ 18.03/ 19.54/ 21.49/ 23.55/ 24.40/ 25.37/ 27.27/ 28.39/
TJ OB České Budějovice 3.02/ 0.26/ 3.25/ 1.58/ 1.17/ 1.25/ 3.48/ 1.48/ 0.54/ 1.51/ 1.55/ 2.06/ 0.45/ 0.57/ 1.50/ 1.12/
30.30/ 31.15/ 32.42/ 34.44/ 35.44/ 36.38/ 38.05/ 40.05/ 41.02/ 41.31/
1.51/ 0.45/ 1.27/ 2.02/ 1.00/ 0.54/ 1.27/ 2.00/ 0.57/ 0.29/
2 Tichý Tomáš 41.57 2.48/ 3.14/ 6.27/ 8.20/ 9.41/ 11.16/ 14.03/ 15.46/ 16.32/ 18.25/ 20.18/ 22.25/ 24.21/ 25.17/ 27.07/ 28.38/
TJ Slovan Jindřichův Hradec 2.48/ 0.26/ 3.13/ 1.53/ 1.21/ 1.35/ 2.47/ 1.43/ 0.46/ 1.53/ 1.53/ 2.07/ 1.56/ 0.56/ 1.50/ 1.31/
30.40/ 31.14/ 32.40/ 34.57/ 36.03/ 36.59/ 38.07/ 40.24/ 41.22/ 41.57/
2.02/ 0.34/ 1.26/ 2.17/ 1.06/ 0.56/ 1.08/ 2.17/ 0.58/ 0.35/
3 Jiroušek Pavel 42.34 2.42/ 3.16/ 6.24/ 8.20/ 9.55/ 11.19/ 14.22/ 16.31/ 17.27/ 19.21/ 21.13/ 23.11/ 24.01/ 24.59/ 27.16/ 28.35/
OK Lokomotiva Plzeň 2.42/ 0.34/ 3.08/ 1.56/ 1.35/ 1.24/ 3.03/ 2.09/ 0.56/ 1.54/ 1.52/ 1.58/ 0.50/ 0.58/ 2.17/ 1.19/
30.36/ 31.17/ 32.50/ 35.08/ 36.21/ 37.21/ 38.42/ 40.50/ 41.59/ 42.34/
2.01/ 0.41/ 1.33/ 2.18/ 1.13/ 1.00/ 1.21/ 2.08/ 1.09/ 0.35/
4 Pelc Václav 43.53 2.44/ 3.39/ 7.04/ 10.27/ 11.53/ 13.25/ 17.23/ 19.08/ 19.55/ 21.50/ 23.46/ 25.53/ 26.36/ 27.41/ 29.31/ 30.41/
TJ ČZ Strakonice 2.44/ 0.55/ 3.25/ 3.23/ 1.26/ 1.32/ 3.58/ 1.45/ 0.47/ 1.55/ 1.56/ 2.07/ 0.43/ 1.05/ 1.50/ 1.10/
32.35/ 33.17/ 34.44/ 36.50/ 37.52/ 38.50/ 39.59/ 42.10/ 43.20/ 43.53/
1.54/ 0.42/ 1.27/ 2.06/ 1.02/ 0.58/ 1.09/ 2.11/ 1.10/ 0.33/
5 Zimmermann Pavel 44.33 2.37/ 3.26/ 6.36/ 9.24/ 10.48/ 12.11/ 15.20/ 17.21/ 18.19/ 20.21/ 22.27/ 24.27/ 25.35/ 26.45/ 29.00/ 30.27/
TJ Sokol Křemže 2.37/ 0.49/ 3.10/ 2.48/ 1.24/ 1.23/ 3.09/ 2.01/ 0.58/ 2.02/ 2.06/ 2.00/ 1.08/ 1.10/ 2.15/ 1.27/
32.32/ 33.05/ 34.23/ 36.23/ 37.30/ 38.23/ 39.40/ 42.00/ 44.00/ 44.33/
2.05/ 0.33/ 1.18/ 2.00/ 1.07/ 0.53/ 1.17/ 2.20/ 2.00/ 0.33/
6 Poell Matthias 44.35 3.14/ 3.51/ 7.24/ 10.15/ 11.44/ 13.23/ 16.16/ 18.25/ 19.20/ 21.28/ 23.18/ 25.36/ 26.33/ 27.31/ 29.51/ 31.20/
OLC Wienerwald 3.14/ 0.37/ 3.33/ 2.51/ 1.29/ 1.39/ 2.53/ 2.09/ 0.55/ 2.08/ 1.50/ 2.18/ 0.57/ 0.58/ 2.20/ 1.29/
33.22/ 33.55/ 35.21/ 37.30/ 38.36/ 39.33/ 40.54/ 42.52/ 44.02/ 44.35/
2.02/ 0.33/ 1.26/ 2.09/ 1.06/ 0.57/ 1.21/ 1.58/ 1.10/ 0.33/
7 Šafařík Ivo 47.00 3.24/ 3.53/ 7.30/ 9.53/ 11.25/ 13.10/ 16.14/ 18.16/ 19.17/ 21.37/ 23.47/ 26.05/ 27.06/ 28.25/ 30.27/ 32.11/
TJ ČZ Strakonice 3.24/ 0.29/ 3.37/ 2.23/ 1.32/ 1.45/ 3.04/ 2.02/ 1.01/ 2.20/ 2.10/ 2.18/ 1.01/ 1.19/ 2.02/ 1.44/
34.42/ 35.17/ 36.48/ 39.16/ 40.42/ 41.43/ 43.28/ 45.20/ 46.31/ 47.00/
2.31/ 0.35/ 1.31/ 2.28/ 1.26/ 1.01/ 1.45/ 1.52/ 1.11/ 0.29/
7 Nitsch Karel 47.00 3.41/ 4.09/ 7.43/ 10.06/ 11.33/ 13.18/ 17.54/ 19.38/ 20.36/ 22.44/ 25.49/ 28.08/ 29.03/ 30.00/ 31.54/ 33.15/
VŠTJ Stavební fakulta Praha 3.41/ 0.28/ 3.34/ 2.23/ 1.27/ 1.45/ 4.36/ 1.44/ 0.58/ 2.08/ 3.05/ 2.19/ 0.55/ 0.57/ 1.54/ 1.21/
35.16/ 35.54/ 37.21/ 39.45/ 40.47/ 41.44/ 42.59/ 45.18/ 46.28/ 47.00/
2.01/ 0.38/ 1.27/ 2.24/ 1.02/ 0.57/ 1.15/ 2.19/ 1.10/ 0.32/
9 Hejzlar Josef 47.57 3.04/ 3.55/ 7.13/ 11.06/ 12.38/ 14.07/ 19.20/ 20.53/ 22.08/ 24.11/ 26.03/ 28.29/ 29.20/ 30.21/ 32.19/ 34.12/
TJ OB České Budějovice 3.04/ 0.51/ 3.18/ 3.53/ 1.32/ 1.29/ 5.13/ 1.33/ 1.15/ 2.03/ 1.52/ 2.26/ 0.51/ 1.01/ 1.58/ 1.53/
36.21/ 37.30/ 38.47/ 40.47/ 41.45/ 42.37/ 43.55/ 46.17/ 47.23/ 47.57/
2.09/ 1.09/ 1.17/ 2.00/ 0.58/ 0.52/ 1.18/ 2.22/ 1.06/ 0.34/
10 Vaněk Petr 48.21 4.23/ 4.58/ 8.50/ 10.43/ 12.46/ 14.46/ 17.56/ 20.32/ 21.37/ 23.39/ 25.51/ 27.55/ 28.49/ 29.57/ 31.54/ 33.24/
SK Zbraslav 4.23/ 0.35/ 3.52/ 1.53/ 2.03/ 2.00/ 3.10/ 2.36/ 1.05/ 2.02/ 2.12/ 2.04/ 0.54/ 1.08/ 1.57/ 1.30/
35.45/ 36.20/ 37.53/ 40.11/ 41.29/ 42.34/ 44.00/ 46.23/ 47.47/ 48.21/
2.21/ 0.35/ 1.33/ 2.18/ 1.18/ 1.05/ 1.26/ 2.23/ 1.24/ 0.34/
11 Beneš Jan 48.42 3.13/ 3.50/ 7.52/ 10.19/ 11.52/ 13.31/ 16.54/ 21.49/ 23.21/ 25.25/ 27.25/ 29.40/ 30.29/ 31.33/ 33.39/ 35.06/
TJ Slovan Jindřichův Hradec 3.13/ 0.37/ 4.02/ 2.27/ 1.33/ 1.39/ 3.23/ 4.55/ 1.32/ 2.04/ 2.00/ 2.15/ 0.49/ 1.04/ 2.06/ 1.27/
37.09/ 37.49/ 39.18/ 41.33/ 42.39/ 43.37/ 44.56/ 46.54/ 48.05/ 48.42/
2.03/ 0.40/ 1.29/ 2.15/ 1.06/ 0.58/ 1.19/ 1.58/ 1.11/ 0.37/
12 Janošík Radek 49.23 2.06/ 2.35/ 7.21/ 9.50/ 11.46/ 14.10/ 17.04/ 18.59/ 19.55/ 22.04/ 24.25/ 26.59/ 27.56/ 29.09/ 31.32/ 33.34/
TJ OB České Budějovice 2.06/ 0.29/ 4.46/ 2.29/ 1.56/ 2.24/ 2.54/ 1.55/ 0.56/ 2.09/ 2.21/ 2.34/ 0.57/ 1.13/ 2.23/ 2.02/
35.53/ 36.47/ 38.20/ 41.00/ 42.29/ 43.33/ 45.24/ 47.18/ 48.52/ 49.23/
2.19/ 0.54/ 1.33/ 2.40/ 1.29/ 1.04/ 1.51/ 1.54/ 1.34/ 0.31/
13 Jan Flašar 49.31 3.20/ 3.58/ 8.05/ 10.14/ 11.59/ 13.54/ 18.18/ 20.16/ 21.31/ 23.58/ 26.10/ 28.28/ 29.24/ 30.32/ 32.57/ 34.27/
KOB Český Krumlov 3.20/ 0.38/ 4.07/ 2.09/ 1.45/ 1.55/ 4.24/ 1.58/ 1.15/ 2.27/ 2.12/ 2.18/ 0.56/ 1.08/ 2.25/ 1.30/
36.55/ 37.33/ 39.17/ 41.54/ 43.12/ 44.22/ 45.44/ 47.51/ 49.05/ 49.31/
2.28/ 0.38/ 1.44/ 2.37/ 1.18/ 1.10/ 1.22/ 2.07/ 1.14/ 0.26/
14 Vojtěch Jaroslav 51.06 4.08/ 4.42/ 8.28/ 10.44/ 12.23/ 14.15/ 17.49/ 20.10/ 21.25/ 23.51/ 26.06/ 28.38/ 30.01/ 31.12/ 33.16/ 35.06/
TJ Sokol Pražák 4.08/ 0.34/ 3.46/ 2.16/ 1.39/ 1.52/ 3.34/ 2.21/ 1.15/ 2.26/ 2.15/ 2.32/ 1.23/ 1.11/ 2.04/ 1.50/
37.15/ 37.54/ 39.37/ 42.08/ 43.26/ 44.50/ 46.43/ 49.09/ 50.31/ 51.06/
2.09/ 0.39/ 1.43/ 2.31/ 1.18/ 1.24/ 1.53/ 2.26/ 1.22/ 0.35/
15 Besta Lukáš 53.34 3.48/ 4.18/ 7.51/ 9.59/ 11.41/ 13.43/ 17.13/ 19.56/ 21.08/ 23.28/ 25.53/ 28.38/ 29.43/ 30.47/ 33.07/ 35.06/
Sokol Kostelec n. Č.l. 3.48/ 0.30/ 3.33/ 2.08/ 1.42/ 2.02/ 3.30/ 2.43/ 1.12/ 2.20/ 2.25/ 2.45/ 1.05/ 1.04/ 2.20/ 1.59/
39.17/ 39.53/ 41.49/ 44.31/ 46.03/ 47.13/ 48.51/ 51.14/ 53.04/ 53.34/
4.11/ 0.36/ 1.56/ 2.42/ 1.32/ 1.10/ 1.38/ 2.23/ 1.50/ 0.30/
16 Borovička Milan 56.37 5.12/ 5.48/ 9.58/ 12.45/ 14.49/ 16.43/ 20.25/ 22.54/ 24.05/ 26.35/ 29.05/ 32.28/ 33.39/ 34.56/ 37.27/ 39.23/
VŠTJ Stavební fakulta Praha 5.12/ 0.36/ 4.10/ 2.47/ 2.04/ 1.54/ 3.42/ 2.29/ 1.11/ 2.30/ 2.30/ 3.23/ 1.11/ 1.17/ 2.31/ 1.56/
41.58/ 42.51/ 44.37/ 47.33/ 49.03/ 50.10/ 51.57/ 54.27/ 55.54/ 56.37/
2.35/ 0.53/ 1.46/ 2.56/ 1.30/ 1.07/ 1.47/ 2.30/ 1.27/ 0.43/
17 Hulec Jakub 57.29 5.12/ 5.48/ 9.45/ 11.58/ 13.31/ 15.53/ 20.13/ 23.03/ 24.38/ 27.42/ 30.27/ 33.29/ 34.30/ 35.47/ 38.40/ 40.18/
TJ Kašperské Hory 5.12/ 0.36/ 3.57/ 2.13/ 1.33/ 2.22/ 4.20/ 2.50/ 1.35/ 3.04/ 2.45/ 3.02/ 1.01/ 1.17/ 2.53/ 1.38/
42.42/ 43.26/ 45.24/ 48.18/ 50.14/ 51.18/ 53.14/ 55.27/ 57.04/ 57.29/
2.24/ 0.44/ 1.58/ 2.54/ 1.56/ 1.04/ 1.56/ 2.13/ 1.37/ 0.25/
18 Tichý Martin 58.52 3.25/ 3.57/ 7.52/ 10.08/ 12.28/ 14.21/ 18.12/ 20.38/ 21.55/ 24.46/ 27.17/ 30.05/ 31.18/ 32.31/ 35.10/ 36.57/
TJ OK Tolar 3.25/ 0.32/ 3.55/ 2.16/ 2.20/ 1.53/ 3.51/ 2.26/ 1.17/ 2.51/ 2.31/ 2.48/ 1.13/ 1.13/ 2.39/ 1.47/
40.38/ 41.19/ 43.00/ 45.39/ 47.20/ 48.27/ 50.07/ 56.48/ 58.15/ 58.52/
3.41/ 0.41/ 1.41/ 2.39/ 1.41/ 1.07/ 1.40/ 6.41/ 1.27/ 0.37/
19 Blažek Vojtěch 61.33 2.51/ 4.30/ 14.42/ 21.53/ 25.28/ 27.17/ 30.42/ 32.25/ 33.32/ 36.02/ 38.03/ 40.22/ 41.12/ 42.19/ 45.22/ 46.47/
Junák Písek 2.51/ 1.39/ 10.12/ 7.11/ 3.35/ 1.49/ 3.25/ 1.43/ 1.07/ 2.30/ 2.01/ 2.19/ 0.50/ 1.07/ 3.03/ 1.25/
49.05/ 49.37/ 51.20/ 53.58/ 55.05/ 56.10/ 57.30/ 59.34/ 61.05/ 61.33/
2.18/ 0.32/ 1.43/ 2.38/ 1.07/ 1.05/ 1.20/ 2.04/ 1.31/ 0.28/
20 Pešta Jiří 67.15 3.54/ 4.35/ 9.32/ 11.54/ 14.11/ 16.21/ 20.55/ 23.12/ 24.48/ 27.54/ 31.02/ 35.09/ 36.20/ 37.51/ 40.50/ 44.44/
TJ ZVVZ Milevsko 3.54/ 0.41/ 4.57/ 2.22/ 2.17/ 2.10/ 4.34/ 2.17/ 1.36/ 3.06/ 3.08/ 4.07/ 1.11/ 1.31/ 2.59/ 3.54/
49.11/ 49.59/ 52.23/ 55.40/ 57.22/ 58.55/ 61.03/ 64.40/ 66.33/ 67.15/
4.27/ 0.48/ 2.24/ 3.17/ 1.42/ 1.33/ 2.08/ 3.37/ 1.53/ 0.42/
21 Kalianko Jan 75.04 4.01/ 4.42/ 11.25/ 14.02/ 16.38/ 19.47/ 24.25/ 27.34/ 29.06/ 32.22/ 35.31/ 40.01/ 41.55/ 43.54/ 47.23/ 49.51/
TJ Sokol Pražák 4.01/ 0.41/ 6.43/ 2.37/ 2.36/ 3.09/ 4.38/ 3.09/ 1.32/ 3.16/ 3.09/ 4.30/ 1.54/ 1.59/ 3.29/ 2.28/
54.42/ 55.32/ 57.33/ 60.57/ 62.44/ 64.19/ 68.40/ 71.52/ 74.08/ 75.04/
4.51/ 0.50/ 2.01/ 3.24/ 1.47/ 1.35/ 4.21/ 3.12/ 2.16/ 0.56/
Výsledky kategorie s mezičasy: H35 5.3km 0m 19k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-104 2-105 3-106 4-107 5-110 6-119 7-117 8-126 9-127 10-130 11-131 12-134 13-136 14-138 15-137 16-132
17-133 18-140 19-100
1 Funda Jiří 40.07 3.50/ 5.31/ 6.39/ 7.30/ 11.05/ 17.21/ 18.54/ 21.10/ 22.46/ 25.02/ 26.32/ 28.23/ 30.29/ 32.34/ 34.01/ 35.13/
OK Andante Písek 3.50/ 1.41/ 1.08/ 0.51/ 3.35/ 6.16/ 1.33/ 2.16/ 1.36/ 2.16/ 1.30/ 1.51/ 2.06/ 2.05/ 1.27/ 1.12/
36.20/ 38.08/ 39.36/ 40.07/
1.07/ 1.48/ 1.28/ 0.31/
2 Ševčík Marek 41.53 3.06/ 4.43/ 5.51/ 6.51/ 10.39/ 17.20/ 19.00/ 21.24/ 23.00/ 25.16/ 26.58/ 28.46/ 30.06/ 32.22/ 34.27/ 35.57/
SKP České Budějovice 3.06/ 1.37/ 1.08/ 1.00/ 3.48/ 6.41/ 1.40/ 2.24/ 1.36/ 2.16/ 1.42/ 1.48/ 1.20/ 2.16/ 2.05/ 1.30/
38.00/ 39.47/ 41.16/ 41.53/
2.03/ 1.47/ 1.29/ 0.37/
3 Princ David 46.29 5.01/ 6.40/ 7.41/ 8.53/ 12.01/ 18.25/ 20.06/ 24.08/ 25.52/ 28.24/ 30.00/ 32.26/ 33.42/ 35.54/ 37.42/ 39.47/
KOB Temelín 5.01/ 1.39/ 1.01/ 1.12/ 3.08/ 6.24/ 1.41/ 4.02/ 1.44/ 2.32/ 1.36/ 2.26/ 1.16/ 2.12/ 1.48/ 2.05/
41.01/ 44.15/ 45.51/ 46.29/
1.14/ 3.14/ 1.36/ 0.38/
4 Vébr Radek 47.35 3.09/ 4.44/ 5.54/ 6.47/ 11.05/ 19.33/ 22.09/ 24.54/ 26.23/ 28.46/ 30.25/ 32.21/ 33.56/ 36.30/ 40.29/ 41.58/
SKOB Baník Havířov 3.09/ 1.35/ 1.10/ 0.53/ 4.18/ 8.28/ 2.36/ 2.45/ 1.29/ 2.23/ 1.39/ 1.56/ 1.35/ 2.34/ 3.59/ 1.29/
43.17/ 45.26/ 46.59/ 47.35/
1.19/ 2.09/ 1.33/ 0.36/
5 Blabla Zdeněk 47.46 3.35/ 5.37/ 6.47/ 7.43/ 10.58/ 17.45/ 19.24/ 22.44/ 24.26/ 26.37/ 28.25/ 30.33/ 33.38/ 36.38/ 39.57/ 41.22/
SKP České Budějovice 3.35/ 2.02/ 1.10/ 0.56/ 3.15/ 6.47/ 1.39/ 3.20/ 1.42/ 2.11/ 1.48/ 2.08/ 3.05/ 3.00/ 3.19/ 1.25/
43.13/ 45.15/ 47.08/ 47.46/
1.51/ 2.02/ 1.53/ 0.38/
Výsledky kategorie s mezičasy: H45 4.7km 0m 20k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-106 2-107 3-109 4-110 5-108 6-113 7-123 8-120 9-115 10-116 11-125 12-127 13-128 14-133 15-132 16-134
17-136 18-137 19-138 20-100
1 Soudek Vojtěch 44.38 3.39/ 4.49/ 8.07/ 10.19/ 12.22/ 15.13/ 17.56/ 22.15/ 23.58/ 24.37/ 29.08/ 30.16/ 31.43/ 33.13/ 34.40/ 35.53/
KOB Temelín 3.39/ 1.10/ 3.18/ 2.12/ 2.03/ 2.51/ 2.43/ 4.19/ 1.43/ 0.39/ 4.31/ 1.08/ 1.27/ 1.30/ 1.27/ 1.13/
37.37/ 40.02/ 42.15/ 44.08/ 44.38/
1.44/ 2.25/ 2.13/ 1.53/ 0.30/
2 Romanovský Alois 50.11 4.07/ 5.11/ 11.24/ 13.06/ 15.48/ 18.02/ 20.42/ 25.21/ 27.16/ 27.51/ 32.04/ 33.22/ 35.09/ 37.49/ 39.40/ 40.47/
TJ Slovan Jindřichův Hradec 4.07/ 1.04/ 6.13/ 1.42/ 2.42/ 2.14/ 2.40/ 4.39/ 1.55/ 0.35/ 4.13/ 1.18/ 1.47/ 2.40/ 1.51/ 1.07/
42.54/ 46.32/ 48.08/ 49.40/ 50.11/
2.07/ 3.38/ 1.36/ 1.32/ 0.31/
3 Korecký Miroslav 53.08 4.38/ 5.57/ 10.51/ 13.36/ 16.07/ 19.33/ 22.53/ 28.11/ 30.22/ 31.07/ 36.31/ 37.55/ 39.40/ 41.21/ 42.51/ 44.04/
KOB Temelín 4.38/ 1.19/ 4.54/ 2.45/ 2.31/ 3.26/ 3.20/ 5.18/ 2.11/ 0.45/ 5.24/ 1.24/ 1.45/ 1.41/ 1.30/ 1.13/
45.49/ 48.50/ 50.38/ 52.28/ 53.08/
1.45/ 3.01/ 1.48/ 1.50/ 0.40/
4 Ash Chris 60.30 5.54/ 7.50/ 10.24/ 12.46/ 17.50/ 21.57/ 25.40/ 31.18/ 34.44/ 35.31/ 41.42/ 43.16/ 45.19/ 47.02/ 48.43/ 50.02/
Orienteering club České Budějovice 5.54/ 1.56/ 2.34/ 2.22/ 5.04/ 4.07/ 3.43/ 5.38/ 3.26/ 0.47/ 6.11/ 1.34/ 2.03/ 1.43/ 1.41/ 1.19/
52.25/ 56.03/ 58.04/ 59.51/ 60.30/
2.23/ 3.38/ 2.01/ 1.47/ 0.39/
5 Pšenička Miloslav 61.45 4.46/ 5.58/ 12.17/ 14.33/ 17.15/ 20.41/ 24.23/ 29.57/ 32.54/ 33.46/ 40.16/ 42.08/ 44.18/ 46.41/ 48.33/ 50.18/
KOB Temelín 4.46/ 1.12/ 6.19/ 2.16/ 2.42/ 3.26/ 3.42/ 5.34/ 2.57/ 0.52/ 6.30/ 1.52/ 2.10/ 2.23/ 1.52/ 1.45/
52.05/ 57.06/ 59.13/ 61.01/ 61.45/
1.47/ 5.01/ 2.07/ 1.48/ 0.44/
Výsledky kategorie s mezičasy: H55 4.3km 0m 15k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-107 2-105 3-104 4-115 5-113 6-119 7-120 8-125 9-128 10-129 11-131 12-133 13-134 14-136 15-100
1 Jadviščok Ladislav 48.14 5.26/ 8.08/ 10.45/ 12.32/ 15.44/ 20.22/ 21.24/ 26.03/ 28.27/ 31.38/ 34.37/ 38.12/ 40.54/ 44.20/ 47.29/ 48.14/
SK Univerzity Palackého Olomouc 5.26/ 2.42/ 2.37/ 1.47/ 3.12/ 4.38/ 1.02/ 4.39/ 2.24/ 3.11/ 2.59/ 3.35/ 2.42/ 3.26/ 3.09/ 0.45/
2 Rychtecký Josef 49.05 5.19/ 8.41/ 11.36/ 13.33/ 16.52/ 21.09/ 22.10/ 27.12/ 29.33/ 32.59/ 36.00/ 39.31/ 42.42/ 44.54/ 48.14/ 49.05/
TJ OB České Budějovice 5.19/ 3.22/ 2.55/ 1.57/ 3.19/ 4.17/ 1.01/ 5.02/ 2.21/ 3.26/ 3.01/ 3.31/ 3.11/ 2.12/ 3.20/ 0.51/
3 Vladimír Ondruška 54.10 5.51/ 9.16/ 12.40/ 14.50/ 18.43/ 23.04/ 24.05/ 31.07/ 33.46/ 37.26/ 40.39/ 44.10/ 47.19/ 49.32/ 53.23/ 54.10/
TJ ZVVZ Milevsko 5.51/ 3.25/ 3.24/ 2.10/ 3.53/ 4.21/ 1.01/ 7.02/ 2.39/ 3.40/ 3.13/ 3.31/ 3.09/ 2.13/ 3.51/ 0.47/
4 Pokorný Karel 59.08 6.46/ 10.21/ 13.32/ 15.48/ 19.57/ 25.37/ 26.58/ 32.52/ 37.41/ 41.20/ 44.36/ 48.42/ 51.58/ 54.48/ 58.21/ 59.08/
KOB Temelín 6.46/ 3.35/ 3.11/ 2.16/ 4.09/ 5.40/ 1.21/ 5.54/ 4.49/ 3.39/ 3.16/ 4.06/ 3.16/ 2.50/ 3.33/ 0.47/
5 Blažek Václav 66.14 9.50/ 13.16/ 16.28/ 18.31/ 23.21/ 27.31/ 28.42/ 33.32/ 40.43/ 45.03/ 47.43/ 53.47/ 59.48/ 61.51/ 65.25/ 66.14/
Junák Písek 9.50/ 3.26/ 3.12/ 2.03/ 4.50/ 4.10/ 1.11/ 4.50/ 7.11/ 4.20/ 2.40/ 6.04/ 6.01/ 2.03/ 3.34/ 0.49/
Výsledky kategorie s mezičasy: H65 2.9km 0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-114 2-122 3-119 4-152 5-125 6-128 7-132 8-140 9-100
1 Bouček Václav 30.03 5.46/ 8.33/ 11.20/ 14.31/ 17.40/ 20.41/ 23.32/ 26.53/ 29.11/ 30.03/
Orienteering club České Budějovice 5.46/ 2.47/ 2.47/ 3.11/ 3.09/ 3.01/ 2.51/ 3.21/ 2.18/ 0.52/
2 Gřunděl Ivan 32.08665.35/ 668.43/ 671.40/ 675.04/ 679.28/ 682.15/ 685.12/ 688.49/ 691.27/ 32.08/
TJ Slovan Jindřichův Hradec 665.35/ 3.08/ 2.57/ 3.24/ 4.24/ 2.47/ 2.57/ 3.37/ 2.38/ /
3 Štindl Vladislav 44.24 9.59/ 13.26/ 16.46/ 21.20/ 25.02/ 33.41/ 36.58/ 40.59/ 43.36/ 44.24/
TJ Sokol Křemže 9.59/ 3.27/ 3.20/ 4.34/ 3.42/ 8.39/ 3.17/ 4.01/ 2.37/ 0.48/
4 Pich Josef 45.59 11.08/ 15.02/ 18.14/ 23.15/ 28.43/ 32.22/ 36.48/ 41.44/ 44.51/ 45.59/
TJ ČZ Strakonice 11.08/ 3.54/ 3.12/ 5.01/ 5.28/ 3.39/ 4.26/ 4.56/ 3.07/ 1.08/
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR 2.0km 0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-103 2-114 3-121 4-152 5-124 6-101 7-140 8-139 9-100
1 Štrincl Filip 20.58 2.41/ 6.46/ 8.44/ 11.10/ 12.52/ 14.46/ 17.03/ 19.05/ 20.12/ 20.58/
Neregistrovaní 2.41/ 4.05/ 1.58/ 2.26/ 1.42/ 1.54/ 2.17/ 2.02/ 1.07/ 0.46/
2 Růta Vít 33.04 3.39/ 9.55/ 12.24/ 15.40/ 17.20/ 20.05/ 28.31/ 31.29/ 32.18/ 33.04/
Neregistrovaní 3.39/ 6.16/ 2.29/ 3.16/ 1.40/ 2.45/ 8.26/ 2.58/ 0.49/ 0.46/
3 Ševčíková Kateřina 35.15663.34/ 669.05/ 672.28/ 675.45/ 679.49/ 683.03/ 687.11/ 691.42/ 694.25/ 35.15/
SKP České Budějovice 663.34/ 5.31/ 3.23/ 3.17/ 4.04/ 3.14/ 4.08/ 4.31/ 2.43/ /
4 Moslerová Nela 41.20 6.13/ 12.58/ 16.21/ 20.41/ 23.54/ 27.46/ 34.38/ 38.46/ 40.09/ 41.20/
SK Kotnov Tábor 6.13/ 6.45/ 3.23/ 4.20/ 3.13/ 3.52/ 6.52/ 4.08/ 1.23/ 1.11/
5 Pelc Matyáš 47.36 15.21/ 19.51/ 23.06/ 27.37/ 30.12/ 34.06/ 38.53/ 43.37/ 45.24/ 47.36/
TJ ČZ Strakonice 15.21/ 4.30/ 3.15/ 4.31/ 2.35/ 3.54/ 4.47/ 4.44/ 1.47/ 2.12/
Vébr Tomáš DISK / 19.05/ 27.29/ 31.42/ 34.54/ 37.18/ 39.55/ 42.40/ 44.07/ 45.53/
SKOB Baník Havířov / / 8.24/ 4.13/ 3.12/ 2.24/ 2.37/ 2.45/ 1.27/ 1.46/
Ševčíková Eliška DISK 4.26/ 25.05/ 29.31/ / 36.56/ 39.48/ 44.53/ 48.27/ 49.48/ 50.48/
SKP České Budějovice 4.26/ 20.39/ 4.26/ / / 2.52/ 5.05/ 3.34/ 1.21/ 1.00/
Korecký Jan DISK 3.17/ 23.00/ 27.26/ / 35.02/ 37.51/ 42.43/ 46.02/ 47.28/ 48.26/
KOB Temelín 3.17/ 19.43/ 4.26/ / / 2.49/ 4.52/ 3.19/ 1.26/ 0.58/
Teringlová Vendulka DISK 14.00/ / / / / 24.52/ 42.19/ 54.42/ 57.26/ 59.00/
TJ OB České Budějovice 14.00/ / / / / / 17.27/ 12.23/ 2.44/ 1.34/
Výsledky kategorie s mezičasy: HF 3.3km 0m 5k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-102 2-114 3-121 4-135 5-100
1 Pšenička Adam 38.39 6.31/ 12.36/ 18.37/ 31.09/ 37.50/ 38.39/
KOB Temelín 6.31/ 6.05/ 6.01/ 12.32/ 6.41/ 0.49/
Výsledky kategorie s mezičasy: P 2.6km 0m 8k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-101 2-121 3-117 4-128 5-131 6-134 7-132 8-100
1 Šváb Jan 19.41 2.11/ 5.34/ 7.17/ 10.50/ 13.17/ 15.24/ 16.49/ 19.05/ 19.41/
USK Praha 2.11/ 3.23/ 1.43/ 3.33/ 2.27/ 2.07/ 1.25/ 2.16/ 0.36/
2 Hulec Vladimír 27.48 2.20/ 6.09/ 8.02/ 11.53/ 14.47/ 23.39/ 24.53/ 27.05/ 27.48/
SKP České Budějovice 2.20/ 3.49/ 1.53/ 3.51/ 2.54/ 8.52/ 1.14/ 2.12/ 0.43/
3 Stach Jiří 48.05 4.28/ 9.57/ 13.36/ 21.31/ 32.22/ 37.52/ 42.49/ 46.23/ 48.05/
TJ OB České Budějovice 4.28/ 5.29/ 3.39/ 7.55/ 10.51/ 5.30/ 4.57/ 3.34/ 1.42/