Konečné výsledky kategorie: D10C 2.3km 115m 5k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov SRK0050 C 23.51 + 0.00
2.Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchl VRL9951 C 28.37 + 4.46
3.Mačková Markéta Lokomotiva Trutnov LTU9951 29.53 + 6.02
4.Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín SJC9951 C 30.02 + 6.11
5.Háková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchl VRL9952 C 34.30 + 10.39
6.Peterová Jana KOB Dobruška DOB0051 35.14 + 11.23
7.Hápová Petra OK 99 Hradec Králové PHK0051 C 35.59 + 12.08
8.Zlesáková Adéla SK Chrast CHT0151 C 64.06 +
Čivá Barbora Sokol Kostelec n. Č. KNC9950 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D12C 2.7km 130m 6k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Samková Kateřina OK 99 Hradec Králové PHK9752 B 26.57 + 0.00
2.Čechová Tereza OK Jihlava SJI9852 C 30.17 + 3.20
3.Janovská Kateřina Sportovní klub Praga PGP9850 B 30.57 + 4.00
4.Kovářová Lenka TJ Lokomotiva Teplic LTP9750 B 31.38 + 4.41
5.Vondráková Barbora Lokomotiva Trutnov LTU9851 34.06 + 7.09
6.Vacková Anna OK Jihlava SJI9854 B 34.16 + 7.19
7.Sedláčková Tereza Lokomotiva Trutnov LTU9852 34.18 + 7.21
8.Slavíková Silva Sportovní klub Praga PGP9751 C 34.32 + 7.35
9.Petráčková Kristýna OK Jihlava SJI9851 C 35.23 + 8.26
10.Cermanová Petra Lokomotiva Trutnov LTU9854 39.09 + 12.12
11.Vanžurová Tereza TJ Slavia Hradec Krá SHK9752 C 39.32 + 12.35
12.Kuhn-Gaberová Irena Lokomotiva Trutnov LTU9751 43.48 + 16.51
13.Marková Lena OOS TJ Spartak Vrchl VRL9854 43.49 + 16.52
14.Štefanyuková Eliška TJ ČZ Strakonice CST9851 C 87.53 + 60.56
MS Horní Edita Lokomotiva Trutnov LTU9853 MS 44.45 + 17.48
Konečné výsledky kategorie: D14B 3.8km 125m 9k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Štičková Anna TJ Loko Liberec LLI9651 A 26.47 + 0.00
2.Svobodová Lenka Lokomotiva Trutnov LTU9551 A 28.44 + 1.57
3.Bořánková Karolína SK Kamenice KAM9550 B 29.46 + 2.59
4.Zakouřilová Štěpánka SOK TJ Turnov TUV9551 B 31.52 + 5.05
5.Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové PHK9656 B 32.45 + 5.58
6.Hanáková Magda Kometa Kralovice KRL9651 B 33.02 + 6.15
7.Hlubučková Kristýna SK Kamenice KAM9551 B 33.27 + 6.40
8.Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka DKP9751 B 33.30 + 6.43
9.Kulhavá Eliška SOOB Spartak Rychnov SRK9655 B 33.34 + 6.47
10.Hanušová Michaela OOB TJ Turnov TUR9554 B 33.37 + 6.50
11.Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka DKP9652 B 34.09 + 7.22
11.Doleželová Kateřina SKP Žďár nad Sázavou PZR9559 A 34.09 + 7.22
13.Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň LPM9651 B 34.44 + 7.57
14.Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchl VRL9652 B 35.13 + 8.26
15.Novotná Klára OK 99 Hradec Králové PHK9751 B 35.44 + 8.57
16.Přibíková Johana Sportovní klub Praga PGP9551 B 36.25 + 9.38
17.Petrasová Zuzana SOOB Spartak Rychnov SRK9653 C 36.27 + 9.40
18.Gotvaldová Dominika OK Jiskra Nový Bor BOR9551 B 37.17 + 10.30
19.Hiršová Gabriela VSK MZLU Brno VBM9651 B 37.28 + 10.41
20.Veselá Rebeka SK Kamenice KAM9652 C 37.48 + 11.01
21.Čemeljuchová Saša SK Studenec STH9553 C 38.01 + 11.14
22.Hausenblasová Karolína SK Kamenice KAM9650 C 38.47 + 12.00
23.Šádková Martina OK 99 Hradec Králové PHK9653 B 39.09 + 12.22
24.Koderičová Tereza Lokomotiva Trutnov LTU9651 39.10 + 12.23
25.Kožinová Zuzana Sportovní klub Praga PGP9650 B 39.20 + 12.33
26.Pavlů Kateřina Sportovní klub Praga PGP9554 B 39.46 + 12.59
27.Kosková Kateřina SOOB Spartak Rychnov SRK9654 B 40.08 + 13.21
28.Pacholíková Lucie SK Studenec STH9552 B 43.19 + 16.32
29.Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardub LPU9752 B 43.43 + 16.56
30.Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň LPM9650 C 43.45 + 16.58
31.Bohatá Jana USK Praha VSP9551 C 46.02 + 19.15
32.Čepelková Nikola OOB TJ Turnov TUR9551 B 46.20 + 19.33
33.Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor BOR9751 B 48.18 + 21.31
34.Roškotová Lucie OOB TJ Turnov TUR9753 B 49.17 + 22.30
35.Hejnalová Eva SK Kamenice KAM9651 B 51.31 + 24.44
36.Kubičková Bára TJ Slovan Jindřichův SJH9551 C 57.55 + 31.08
37.Přibíková Ema Sportovní klub Praga PGP9651 C 58.30 + 31.43
38.Šádková Lucie OK 99 Hradec Králové PHK9654 C 59.02 + 32.15
39.Procházková Aneta Lokomotiva Trutnov LTU9652 98.13 + 71.26
Konečné výsledky kategorie: D16B 5.0km 155m 12k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Kochová Nikola OOB TJ Turnov TUR9358 38.52 + 0.00
2.Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň LPM9452 C 42.51 + 3.59
3.Benešová Jana TJ Slovan Jindřichův SJH9451 A 43.18 + 4.26
4.Kožinová Anna Sportovní klub Praga PGP9350 A 43.55 + 5.03
5.Nováková Barbora TJ Slovan Karlovy Va SKV9451 B 44.28 + 5.36
5.Tichá Tereza TJ OK Tolar Jindřich TJH9451 A 44.28 + 5.36
7.Ducháčková Kateřina SK Studenec STH9356 B 45.48 + 6.56
8.Mrázová Pavla SK Kamenice KAM9350 B 45.58 + 7.06
9.Kamererová Valérie SK Kamenice KAM9452 C 47.03 + 8.11
10.Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 B 47.05 + 8.13
11.Kulhavá Šárka SOOB Spartak Rychnov SRK9356 B 47.10 + 8.18
12.Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň LPM9451 B 48.29 + 9.37
13.Körberová Andrea OOB TJ Turnov TUR9455 C 48.56 + 10.04
14.Kozáková Zuzana SK Kamenice KAM9451 B 49.08 + 10.16
15.Šrámková Michaela TJ Slovan Jindřichův SJH9352 A 49.44 + 10.52
16.Netíková Martina KOB Dobruška DOB9351 50.04 + 11.12
17.Benešová Iveta TJ Slovan Jindřichův SJH9351 B 50.41 + 11.49
18.Švábková Anna OOB TJ Turnov TUR9352 B 51.53 + 13.01
19.Brožová Aneta OOB TJ Turnov TUR9453 B 53.25 + 14.33
20.Kalenská Vendula SK Studenec STH9352 B 53.33 + 14.41
21.Voženílková Nicola TJ Slavia Hradec Krá SHK9451 B 55.12 + 16.20
22.Kisková Klára OK Lokomotiva Pardub LPU9356 C 61.19 + 22.27
Konečné výsledky kategorie: D18B 6.6km 210m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Valešová Jana OK Chrastava CHA9152 53.25 + 0.00
2.Seifertová Magda Oddíl OB Kotlářka DKP9155 A 55.08 + 1.43
3.Procházková Monika KOB Baník Sokolov BSO9150 B 56.04 + 2.39
4.Kubátová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchl VRL9151 A 57.03 + 3.38
5.Uhlíková Tereza OOB TJ Turnov TUR9151 A 57.04 + 3.39
6.Čermáková Kristýna Sportovní klub Praga PGP9154 60.16 + 6.51
7.Veselá Anna OK Jilemnice JIL9250 B 60.23 + 6.58
8.Jebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchl VRL9254 B 61.14 + 7.49
9.Rusá Šárka SK Kamenice KAM9157 A 61.17 + 7.52
10.Beranová Jana OOB TJ Turnov TUR9153 B 63.26 + 10.01
11.Gorčicová Eliška OK Chrastava CHA9150 B 65.58 + 12.33
12.Chmelařová Michaela TJ Slavia Hradec Krá SHK9151 B 70.17 + 16.52
13.Šámalová Ludmila Sportovní klub Praga PGP9252 B 74.40 + 21.15
14.Bucharová Eliška OOS TJ Spartak Vrchl VRL9253 C 77.17 + 23.52
15.Posseltová Tereza TJ Tatran Jablonec n TJN9252 B 77.28 + 24.03
16.Skálová Eliška OK Lokomotiva Pardub LPU9159 B 79.54 + 26.29
17.Lejsková Pavlína TJ Tatran Jablonec n TJN9251 B 84.39 + 31.14
18.Landovská Anna Sportovní klub Praga PGP9251 B 108.45 + 55.20
Mezníková Lucie TJ Lokomotiva Beroun LBE9150 A DISK
Doležalová Radka OOS TJ Spartak Vrchl VRL9252 A DISK
Konečné výsledky kategorie: D20B 6.9km 255m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín SJC8951 A 60.26 + 0.00
2.Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor BOR9051 A 61.48 + 1.22
3.Jiříková Dana KOB TRETRA Praha TAP9055 A 65.35 + 5.09
4.Šmidrkalová Monika SK lyžování a OB Nov NPA9051 A 66.57 + 6.31
5.Zamazalová Kateřina KOB TRETRA Praha TAP9053 B 67.03 + 6.37
6.Brozová Zuzana OK Chrastava CHA8950 68.52 + 8.26
7.Boudová Zuzana OK Jihlava SJI9055 A 71.01 + 10.35
8.Řezníčková Tereza OK Jihlava SJI9056 B 77.37 + 17.11
9.Fialová Zuzana OOB Třebíč TTR9051 B 84.48 + 24.22
10.Neradová Eva KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B 87.04 + 26.38
11.Kettnerová Dana TJ Sokol Hostivice HCE8950 C 94.31 + 34.05
12.Viková Vendula SK Studenec STH8951 B 94.49 + 34.23
Konečné výsledky kategorie: D21A 8.8km 305m 24k Ranking:0.8797 * 1.03
----------------------------------------------------------------------------------
1.Topinková Monika OK 99 Hradec Králové PHK8051 E 58.13 + 0.00 R: 9673b
2.Spurná Martina Sportovní klub Praga PGP8556 R 64.06 + 5.53 R: 8819b
3.Bochenková Ivana Oddíl OB Kotlářka DKP8950 R 64.58 + 6.45 R: 8693b
4.Kuncová Jana SOOB Spartak Rychnov SRK7553 R 66.22 + 8.09 R: 8490b
5.Labašová Katarína KOB Dobruška DOB8351 66.42 + 8.29 R: 8441b
6.Doležalová Vendula OK 99 Hradec Králové PHK8752 68.48 + 10.35 R: 8136b
7.Rufferová Iva OK Jiskra Nový Bor BOR8354 E 69.58 + 11.45 R: 7967b
8.Hrobařová Lenka SOOB Spartak Rychnov SRK7751 C 70.08 + 11.55 R: 7943b
9.Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardub LPU7667 E 71.55 + 13.42 R: 7684b
10.Mezníková Lenka Sportcentrum Jičín SJC8484 R 74.03 + 15.50 R: 7374b
11.Kynčlová Martina OK Jilemnice JIL8651 C 75.25 + 17.12 R: 7176b
11.Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové PHK8252 C 75.25 + 17.12 R: 7176b
13.Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno ZBM7951 C 76.15 + 18.02 R: 7055b
14.Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno ZBM8459 C 76.24 + 18.11 R: 7033b
15.Hostomská Jitka Sportovní klub Praga PGP8056 C 78.13 + 20.00 R: 6770b
16.Kožinová Jana Sportovní klub Praga PGP6651 C 79.43 + 21.30 R: 6552b
17.Kašková Barbora OK Chrastava CHA8050 79.53 + 21.40 R: 6528b
18.Smolková Kateřina Sportovní klub Praga PGP8852 B 80.29 + 22.16 R: 6441b
19.Hůlková Marie TJ Start Náchod SNA8255 C 81.39 + 23.26 R: 6271b
20.Šimšová Jana VŠSK MFF UK Praha MFP7651 C 81.52 + 23.39 R: 6240b
21.Kašková Kateřina OK Chrastava CHA7850 83.13 + 25.00 R: 6044b
22.Zlesáková Daniela SK Žabovřesky Brno ZBM8467 C 85.34 + 27.21 R: 5703b
23.Sedláčková Oldřiška OK Jiskra Nový Bor BOR8752 C 86.29 + 28.16 R: 5570b
24.Hradecká Petra OK Doksy DOK6850 C 87.22 + 29.09 R: 5441b
25.Gabrovská Lucie KOB TRETRA Praha TAP8854 C 88.01 + 29.48 R: 5347b
26.Sedláčková Martina OOB TJ Turnov TUR7959 C 88.34 + 30.21 R: 5267b
27.Ptáčková Kateřina Sportovní klub Praga PGP7350 C 88.40 + 30.27 R: 5253b
28.Bernášková Petra TJ Stadion Nový Bor STB8297 C 88.59 + 30.46 R: 5207b
29.Tichovská Hana Sportovní klub Praga PGP8251 R 90.54 + 32.41 R: 4929b
30.Pachnerová Dominika OK Chrastava CHA7750 95.35 + 37.22 R: 4249b
31.Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchl VRL8353 C 103.47 + 45.34 R: 3059b
32.Gorčicová Barbora OK Chrastava CHA8850 109.41 + 51.28 R: 2202b
Juračková Kateřina SK Chrast CHT8353 C DISK
Hlavatá Andrea OK Chrastava CHA8753 DISK
Ryšavá Vendula Sportovní klub Praga PGP8153 C DISK
Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové PHK8055 R DISK
Konečné výsledky kategorie: D21B 7.8km 235m 18k Ranking:0.7441 * 1.03
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Melounková Lucie OK 99 Hradec Králové PHK8054 R 60.34 + 0.00 R: 7934b
2.Škodová Petra OK Lokomotiva Pardub LPU8359 C 62.37 + 2.03 R: 7683b
3.Kalenská Romana Sportcentrum Jičín SJC8351 R 65.08 + 4.34 R: 7376b
4.Potštejnská Dagmar SOOB Spartak Rychnov SRK7952 65.39 + 5.05 R: 7313b
5.Svobodová Jitka OOB TJ Sokol Dobřich DCE7450 C 65.50 + 5.16 R: 7290b
6.Blechová Lenka SK Chrast CHT8053 C 66.45 + 6.11 R: 7179b
7.Ondřejová Dita Sportcentrum Jičín SJC8559 C 69.14 + 8.40 R: 6875b
8.Štěpánová Dita KOB Dobruška DOB7956 71.36 + 11.02 R: 6586b
9.Smutná Pavla Oddíl OB Vamberk VAM8651 C 72.16 + 11.42 R: 6505b
10.Samková Renáta OK 99 Hradec Králové PHK7456 C 72.37 + 12.03 R: 6462b
11.Teringlová Martina TJ OB České Budějovi VCB7851 C 73.54 + 13.20 R: 6306b
12.Tauchmanová Ivana SK lyžování a OB Nov NPA7852 C 74.43 + 14.09 R: 6206b
13.Peterová Věra KOB Dobruška DOB8751 75.18 + 14.44 R: 6135b
14.Klíchová Jana SK Severka Šumperk SSU8151 C 77.07 + 16.33 R: 5913b
15.Píšová Lucie TJ Slovan Jindřichův SJH8151 82.09 + 21.35 R: 5298b
16.Pokorná Kristýna VŠTJ Ekonom Praha EKP8351 C 86.39 + 26.05 R: 4749b
17.Lamichová Martina OK 99 Hradec Králové PHK9152 A 87.51 + 27.17 R: 4602b
18.Šmídová Kateřina SK Chrast CHT8451 C 88.30 + 27.56 R: 4523b
19.Pokorná Lucie VŠTJ Ekonom Praha EKP8152 C 90.47 + 30.13 R: 4244b
20.Cabrnochová Eva Klub OB Kladno DKL8450 C 91.26 + 30.52 R: 4165b
21.Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor STB8196 C 103.49 + 43.15 R: 2653b
Špicarová Michaela Sportcentrum Jičín SJC8754 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D21C 6.6km 215m 15k Ranking:0.5158 * 1.03
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Gallusová Kateřina OK Sparta Praha SCP8450 C 62.38 + 0.00 R: 5660b
2.Komárková Lenka TJ OK Tolar Jindřich TJH7651 C 66.16 + 3.38 R: 5372b
3.Cincibusová Ivana VŠTJ Stavební fakult FSP6651 C 72.07 + 9.29 R: 4908b
4.Pelcová Pavla TJ ČZ Strakonice CST7454 C 73.03 + 10.25 R: 4834b
5.Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor BOR7650 C 73.20 + 10.42 R: 4811b
6.Fejková Marcela Sportcentrum Jičín SJC7751 C 77.41 + 15.03 R: 4466b
7.Kalenská Kateřina SK Studenec STH7351 C 78.20 + 15.42 R: 4415b
8.Poštolková Andrea TJ Start Náchod SNA 80.43 + 18.05 R: 4226b
9.Šípová Jana OK Jiskra Nový Bor BOR8353 C 93.19 + 30.41 R: 3227b
10.Šimková Markéta VSK Přírodověda - or PVP7751 C 95.39 + 33.01 R: 3042b
11.Pokorná Magdalena Sportovní klub Praga PGP7562 C 101.16 + 38.38 R: 2596b
12.Naporowská Marie KOB Baník Sokolov BSO7950 C 102.52 + 40.14 R: 2470b
13.Kolomějevová Dita Magnus Orienteering ASU8599 C 105.29 + 42.51 R: 2262b
14.Csakvaryová Lenka KOB Start Blansko SBK8383 C 114.52 + 52.14 R: 1518b
Konečné výsledky kategorie: D35B 6.4km 250m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Valášková Šárka SK Kamenice KAM6951 C 51.23 + 0.00
2.Bejčková Jana SKOB STAVIMAT Slaný SLA7150 C 57.32 + 6.09
3.Smutná Jana Oddíl OB Vamberk VAM6251 C 58.01 + 6.38
4.Paroulková Iva TJ Loko Liberec LLI7151 C 60.18 + 8.55
4.Škorpilová Jana USK Praha VSP7455 R 60.18 + 8.55
6.Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov SRK7373 C 62.48 + 11.25
7.Kamenická Lenka SK OS Nové Město n. OSN6955 C 63.51 + 12.28
8.Doleželová Iva SKP Žďár nad Sázavou PZR7171 C 63.54 + 12.31
9.Švecová Iva SK Chrast CHT7151 C 64.30 + 13.07
10.Hiršová Marcela VSK MZLU Brno VBM7079 C 64.45 + 13.22
11.Dulovcová Marie TJ Sokol Křemže KRE7051 C 64.58 + 13.35
12.Kaplanová Iva OK Lokomotiva Pardub LPU6859 C 66.13 + 14.50
13.Rykalová Jitka Oddíl OB Vamberk VAM7251 C 66.54 + 15.31
14.Švadlenová Ivana KOB Choceň CHC7151 C 67.21 + 15.58
15.Benešová Iva TJ Slovan Jindřichův SJH7051 C 68.00 + 16.37
16.Zuzánková Růžena TJ Tatran Jablonec n TJN6051 C 68.07 + 16.44
17.Čermáková Renata OK Lokomotiva Pardub LPU6553 C 68.14 + 16.51
18.Zlámalová Zdena Sportcentrum Jičín SJC7253 C 69.45 + 18.22
19.Nešporová Marie OOB Třebíč TTR7251 C 70.27 + 19.04
20.Posseltová Romana TJ Tatran Jablonec n TJN7050 C 70.34 + 19.11
21.Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun LBE7451 C 76.57 + 25.34
22.Tichá Jana TJ OK Tolar Jindřich TJH6451 C 82.57 + 31.34
23.Buková Jana SKOB Roudnice nad La ROU7150 C 86.25 + 35.02
24.Kučerová Lada TJ Lokomotiva Beroun LBE7450 C 86.53 + 35.30
25.Douchová Jaroslava TJ Start Náchod SNA7155 C 121.34 + 70.11
Přibíková Monika Sportovní klub Praga PGP7256 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D40B 6.0km 210m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Knapová Iva OK Lokomotiva Pardub LPU6052 C 54.21 + 0.00
2.Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor STB6798 C 61.29 + 7.08
3.Čechová Zuzana OK Jihlava SJI6951 C 61.30 + 7.09
4.Mrázová Pavla OOB TJ Sokol Dobřich DCE5550 C 62.58 + 8.37
5.Mutinská Zdeňka SK Hlinsko HVC6453 C 64.36 + 10.15
6.Kučerová Vladimíra SKP Žďár nad Sázavou PZR6460 C 65.02 + 10.41
7.Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. KNC6750 C 65.33 + 11.12
8.Forstová Lenka VŠSK MFF UK Praha MFP6850 C 68.09 + 13.48
9.Smolková Alena Sportovní klub Praga PGP6450 C 70.33 + 16.12
10.Pavlů Veronika Sportovní klub Praga PGP6950 C 71.14 + 16.53
11.Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardub LPU6955 C 73.40 + 19.19
12.Kettnerová Lenka TJ Sokol Hostivice HCE6450 C 74.32 + 20.11
13.Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha EKP6853 76.52 + 22.31
14.Tloušťová Eva OK Sparta Praha SCP6950 C 81.27 + 27.06
15.Stluková Eliška SKP České Budějovice PCB6851 C 83.45 + 29.24
16.Slavíková Kateřina Sportovní klub Praga PGP6650 C 85.22 + 31.01
17.Fólová Hana TJ Tatran Jablonec n TJN6353 C 88.21 + 34.00
Konečné výsledky kategorie: D45B 4.8km 190m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha EKP6150 C 46.11 + 0.00
2.Hrstková Dana OK Jihlava SJI6051 C 47.22 + 1.11
3.Rosecká Alena SKP Žďár nad Sázavou PZR5654 C 47.37 + 1.26
4.Mikulecká Nataša SOOB Spartak Rychnov SRK4751 C 49.14 + 3.03
5.Juračková Jana OK Lokomotiva Pardub LPU6051 C 51.20 + 5.09
6.Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor BOR6150 C 51.47 + 5.36
7.Hejnalová Hana OK 99 Hradec Králové PHK6151 C 54.50 + 8.39
8.Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha EKP5650 C 55.43 + 9.32
9.Panchártková Jitka OK 99 Hradec Králové PHK5951 C 57.39 + 11.28
10.Veverková Yveta Oddíl OB Vamberk VAM6452 C 58.18 + 12.07
11.Vejvodová Mirka SK Libín 1096 Pracha OPT5751 C 61.58 + 15.47
12.Landovská Ivana Sportovní klub Praga PGP6251 C 62.58 + 16.47
13.Troupová Vladěna TJ Sokol Křemže KRE6351 C 63.34 + 17.23
14.Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. KNC6150 C 64.15 + 18.04
15.Sombotová Alena Lokomotiva Trutnov LTU6151 66.43 + 20.32
16.Petrželová Alena Lokomotiva Trutnov LTU6351 C 67.16 + 21.05
17.Červinková Jitka SK OK 24 Praha OKP6451 C 68.26 + 22.15
18.Ježková Regina SK Meteor Kačerov Pr MKP6350 C 68.40 + 22.29
19.Hermanová Dana OK Lokomotiva Pardub LPU6151 C 70.25 + 24.14
20.Tichá Jiřina KOS Voděrady VOD6050 C 72.05 + 25.54
21.Štrossová Jiřina OOB TJ Sokol Dobřich DCE5650 C 75.37 + 29.26
22.Šámalová Hana Sportovní klub Praga PGP6150 C 77.57 + 31.46
23.Kovářová Alena TJ Lokomotiva Teplic LTP6151 C 80.20 + 34.09
24.Justová Jana OK 99 Hradec Králové PHK6153 C 83.35 + 37.24
25.Hanušová Jitka Lokomotiva Trutnov LTU6352 C 94.02 + 47.51
Konečné výsledky kategorie: D50B 4.7km 140m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardub LPU5851 C 48.43 + 0.00
2.Rybářová Lenka OK 99 Hradec Králové PHK5551 C 49.24 + 0.41
3.Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně MLA5451 C 49.38 + 0.55
4.Zelená Markéta Sportovní klub Praga PGP5850 C 51.42 + 2.59
5.Dočkalová Jiřina OK Lokomotiva Pardub LPU5654 C 51.59 + 3.16
6.Doležalová Vlasta Sportovní klub Praga PGP5550 C 52.58 + 4.15
7.Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchl VRL5451 C 54.09 + 5.26
8.Jansová Alena SK Chrast CHT5852 C 54.47 + 6.04
9.Jahnová Helena OK Sparta Praha SCP5550 C 55.41 + 6.58
10.Kalibánová Jiřina SK lyžování a OB Nov NPA5351 C 56.05 + 7.22
11.Bradnová Věra OK Chrastava CHA5550 58.43 + 10.00
12.Kadavá Eva OK Chrastava CHA5750 59.42 + 10.59
13.Konopáčová Jana OOB TJ Turnov TUR5650 C 60.17 + 11.34
14.Brumková Vladimíra Klub OB Kladno DKL5350 C 61.23 + 12.40
15.Pokorná Eva KOB Temelín TEM5751 C 62.13 + 13.30
16.Slámová Hana KOS TJ Tesla Brno TBM4951 C 66.05 + 17.22
17.Nováková Jana SK lyžování a OB Nov NPA5552 C 71.52 + 23.09
18.Zavadilová Naďa OK Sparta Praha SCP5450 C 74.11 + 25.28
19.Nováková Pavla OK Doksy DOK5950 C 82.47 + 34.04
20.Mrštíková Hana OK Lokomotiva Pardub LPU5552 C 92.25 + 43.42
Konečné výsledky kategorie: D55B 4.6km 145m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Zlesáková Vlasta OK Jilemnice JIL5362 C 50.09 + 0.00
2.Neradová Alena KOB Chemopetrol Litv LIT5051 C 50.44 + 0.35
3.Jiranová Alena OK 99 Hradec Králové PHK5351 C 50.49 + 0.40
4.Křížová Zdenka SKP Žďár nad Sázavou PZR5051 C 53.00 + 2.51
5.Langrová Eva TJ Start Náchod SNA5351 C 53.05 + 2.56
6.Dohnalová Dana USK Praha VSP5050 53.10 + 3.01
7.Ševčíková Alena OK Chrastava CHA5351 56.12 + 6.03
8.Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun LBE5150 C 58.36 + 8.27
9.Šaffková Zuzana OK Chrastava CHA5150 60.28 + 10.19
10.Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka DKP5150 C 62.18 + 12.09
11.Hejtmánková Alena KOB TRETRA Praha TAP5452 C 63.51 + 13.42
Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litomě DLT5151 C DISK
Konečné výsledky kategorie: D60B 4.3km 140m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kubátová Milada Sportovní klub Praga PGP4750 C 47.09 + 0.00
2.Horáčková Stanislava OK Chrastava CHA4950 51.50 + 4.41
3.Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor BOR4650 C 57.57 + 10.48
4.Knoblochová Věra OOS TJ Spartak Vrchl VRL4851 C 60.03 + 12.54
5.Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardub LPU4752 C 60.57 + 13.48
6.Kellnerová Stanislava Klub OB Kladno DKL4950 C 61.07 + 13.58
7.Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja TJP4750 62.13 + 15.04
8.Dvořáková Ladislava Sportovní klub Praga PGP4451 C 63.19 + 16.10
9.Suchá Bohuslava Sportovní klub Praga PGP4450 C 72.21 + 25.12
Konečné výsledky kategorie: D65B 4.3km 140m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Haňkovská Jana Sportovní klub Praga PGP4050 C 43.32 + 0.00
2.Novotná Marie OK 99 Hradec Králové PHK3951 C 56.46 + 13.14
3.Zmeková Míla OOB Slavia Praha SLP4451 77.13 + 33.41
4.Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor BOR3750 C 84.39 + 41.07
Konečné výsledky kategorie: H10C 2.3km 115m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Křivda Tomáš KOB Choceň CHC9901 C 18.37 + 0.00
2.Roudný Martin OK Lokomotiva Pardub LPU0002 C 21.40 + 3.03
3.Švec Martin SK Chrast CHT9902 C 26.50 + 8.13
4.Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové PHK0001 C 35.47 + 17.10
5.Nešpor Jan OOB Třebíč TTR0101 C 38.54 + 20.17
6.Roudný Václav OK Lokomotiva Pardub LPU0001 C 39.39 + 21.02
7.Bachtík Tomáš OOS TJ Spartak Vrchl VRL9902 C 47.37 + 29.00
8.Švec Petr SK Chrast CHT9901 C 49.46 + 31.09
9.Janovský Tomáš Sportovní klub Praga PGP0101 C 57.58 + 39.21
10.Miličevič Marin SKP Žďár nad Sázavou PZR9901 C 67.00 + 48.23
Konečné výsledky kategorie: H12C 2.7km 130m 6k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Růžička Adam OK 99 Hradec Králové PHK9704 B 20.28 + 0.00
2.Vandas Daniel SOOB Spartak Rychnov SRK9805 C 20.45 + 0.17
3.Valášek Jiří SK Kamenice KAM9700 C 22.35 + 2.07
4.Hirš Otakar VSK MZLU Brno VBM9801 B 23.25 + 2.57
5.Frýba Dominik OK Jihlava SJI9702 B 24.08 + 3.40
6.Kovář Kamil KOB Baník Sokolov BSO9700 C 27.57 + 7.29
7.Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor STB9801 C 30.54 + 10.26
8.Hausenblas Šimon SK Kamenice KAM9803 C 31.13 + 10.45
9.Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteer BBM9800 B 32.13 + 11.45
10.Sedláček Daniel Lokomotiva Trutnov LTU9701 33.08 + 12.40
11.Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha EKP9700 C 42.33 + 22.05
12.Háp Ondřej OK 99 Hradec Králové PHK9702 C 46.43 + 26.15
13.Tomeš Jan OOS TJ Spartak Vrchl VRL9801 C 47.16 + 26.48
Nedvěd Lukáš Sportovní klub Praga PGP9802 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H14B 5.2km 145m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kettner Vojtěch TJ Sokol Hostivice HCE9600 B 36.28 + 0.00
2.Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor BOR9503 A 36.29 + 0.01
3.Křivda Martin KOB Choceň CHC9501 B 36.57 + 0.29
4.Šňupárek Václav Oddíl OB Kotlářka DKP9500 B 37.45 + 1.17
5.Málek Jan SKP Žďár nad Sázavou PZR9505 B 38.39 + 2.11
6.Kamenický Jeroným SK OS Nové Město n. OSN9549 C 39.11 + 2.43
7.Picek Štěpán TJ Tatran Jablonec n TJN9601 B 39.52 + 3.24
8.Waněk Adam OOS TJ Spartak Vrchl VRL9501 B 40.07 + 3.39
9.Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové PHK9601 C 41.11 + 4.43
10.Čech Jan OK Jihlava SJI9601 B 41.29 + 5.01
11.Štál Jan Sportcentrum Jičín SJC9601 B 41.51 + 5.23
12.Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka DKP9600 B 42.00 + 5.32
13.Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov SRK9509 C 42.44 + 6.16
14.Heřman Ondřej SOOB Spartak Rychnov SRK9503 C 43.09 + 6.41
15.Rykala Filip Oddíl OB Vamberk VAM9601 B 43.45 + 7.17
16.Vyskočil Štěpán Oddíl OB Vamberk VAM9701 B 44.16 + 7.48
17.Kaplan Martin OK Lokomotiva Pardub LPU9609 B 45.11 + 8.43
18.Veselý Jakub TJ Lokomotiva Beroun LBE9500 C 46.28 + 10.00
19.Kosek Jan SOOB Spartak Rychnov SRK9507 C 46.40 + 10.12
20.Mašek Ondřej SOOB Spartak Rychnov SRK9502 B 46.58 + 10.30
21.Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardub LPU9502 B 47.47 + 11.19
22.Posselt Martin TJ Tatran Jablonec n TJN9501 B 48.27 + 11.59
23.Kočíb Jiří TJ Tatran Jablonec n TJN9602 C 50.21 + 13.53
24.Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteer BBM9600 B 51.27 + 14.59
25.Bořil Jan SK OS Nové Město n. OSN9700 B 53.38 + 17.10
26.Landovský Jakub Sportovní klub Praga PGP9601 B 54.19 + 17.51
27.Frank Jiří KČT Aš MAS9600 B 57.01 + 20.33
28.Zlámal David Sportcentrum Jičín SJC9603 B 64.14 + 27.46
29.Vacek Vojtěch OK Jihlava SJI9602 B 64.39 + 28.11
30.Buk Michal SKOB Roudnice nad La ROU9601 B 65.14 + 28.46
31.Taclík Milan Lokomotiva Trutnov LTU9601 69.13 + 32.45
32.Růžička Karel OK 99 Hradec Králové PHK9502 C 71.18 + 34.50
Konečné výsledky kategorie: H16B 6.9km 235m 16k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor BOR9301 A 50.57 + 0.00
1.Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor STB9301 A 50.57 + 0.00
3.Lomič Šimon OK Jiskra Nový Bor BOR9303 B 51.19 + 0.22
4.Pova Ondřej Kometa Kralovice KRL9304 B 54.26 + 3.29
5.Záveský Filip TJ Loko Česká Třebov CET9301 B 55.39 + 4.42
6.Valášek Jan SK Kamenice KAM9400 B 55.49 + 4.52
7.Zakouřil Vít OOB TJ Turnov TUR9301 56.16 + 5.19
8.Vištejn Jiří Kometa Kralovice KRL9305 B 56.39 + 5.42
9.Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka DKP9301 C 57.41 + 6.44
10.Kettner Lukáš SK Kamenice KAM9403 A 57.56 + 6.59
11.Kubát Lukáš OOS TJ Spartak Vrchl VRL9301 C 58.14 + 7.17
12.Šlajs Daniel Kometa Kralovice KRL9403 A 58.20 + 7.23
13.Průcha Pavel OK Jiskra Nový Bor BOR9304 B 58.23 + 7.26
14.Kučera Štěpán SK Studenec STH9401 A 58.47 + 7.50
15.Provázek Jiří TJ Slavia Hradec Krá SHK9302 B 59.06 + 8.09
16.Buk Jindřich SKOB Roudnice nad La ROU9303 B 59.53 + 8.56
17.Dvořáček Radek Oddíl OB Vamberk VAM9401 B 61.18 + 10.21
18.Zacha Ondřej OK Jihlava SJI9304 B 61.21 + 10.24
19.Krejčí Jaroslav ml. OK Jiskra Nový Bor BOR9300 B 62.07 + 11.10
20.Fuksa Jakub OK Jihlava SJI9307 B 63.18 + 12.21
21.Jiroušek Vít SOOB Spartak Rychnov SRK9402 B 66.10 + 15.13
22.Kočíb Jan TJ Tatran Jablonec n TJN9303 B 69.02 + 18.05
23.Šulc Marek KČT Aš MAS9300 B 71.02 + 20.05
24.Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín SJC9401 B 71.30 + 20.33
25.Němeček Jan SK Kamenice KAM9300 B 72.12 + 21.15
26.Prášek Přemysl Sportovní klub Praga PGP9302 B 75.04 + 24.07
27.Kučera Tomáš SK Studenec STH9402 B 76.02 + 25.05
28.Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun LBE9400 B 77.09 + 26.12
Rusý Tomáš SK Kamenice KAM9301 A DISK
Semík Ondřej SK Kamenice KAM9401 A DISK
Konečné výsledky kategorie: H18B 9.3km 315m 19k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Nešpor Václav SK Kamenice KAM9103 A 59.38 + 0.00
2.Švirák Ondřej OOB TJ Turnov TUR9102 A 60.46 + 1.08
3.Petržela Jan Lokomotiva Trutnov LTU9201 A 61.20 + 1.42
4.Azeb Karim OK 99 Hradec Králové PHK9110 B 63.24 + 3.46
5.Stulík Matěj TJ Slavia Hradec Krá SHK9101 B 64.20 + 4.42
6.Charvát Jiří SK Studenec STH9204 B 66.07 + 6.29
7.Chmelař Lukáš TJ Slavia Hradec Krá SHK9102 B 67.04 + 7.26
8.Lazák Tomáš Lokomotiva Trutnov LTU9102 A 67.22 + 7.44
9.Svoboda Tomáš Lokomotiva Trutnov LTU9202 B 72.43 + 13.05
10.Janata Jakub SK Studenec STH9205 A 73.27 + 13.49
11.Škrabánek Matěj OK Jihlava SJI9203 B 74.00 + 14.22
12.Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové PHK9102 74.59 + 15.21
13.Kaser Dan TJ Jiskra Havlíčkův JHB9103 B 76.07 + 16.29
14.Tichý Tomáš TJ Slovan Jindřichův SJH9201 B 76.16 + 16.38
15.Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň LPM9202 B 76.48 + 17.10
16.Vik Martin SK Studenec STH9206 B 77.34 + 17.56
17.Kučera Michal SK Studenec STH9201 A 79.22 + 19.44
18.Večeřa Martin TJ Tatran Jablonec n TJN9105 B 80.38 + 21.00
19.Egrt Martin TJ Slavia Hradec Krá SHK9203 B 80.50 + 21.12
20.Hladík František SK Studenec STH9203 B 81.42 + 22.04
21.Suchý Jiří OK Jihlava SJI9201 A 82.14 + 22.36
22.Šnobr Michal OK Jihlava SJI9102 B 100.17 + 40.39
Konečné výsledky kategorie: H20B 10.7km 365m 23k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor BOR9007 A 72.41 + 0.00
2.Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor BOR9006 B 79.06 + 6.25
3.Kobr Tomáš TJ Tatran Jablonec n TJN8901 B 80.56 + 8.15
4.Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové PHK9001 A 82.20 + 9.39
5.Záveský Marek TJ Loko Česká Třebov CET9001 B 85.48 + 13.07
6.Hostaš Petr TJ Tatran Jablonec n TJN9001 B 91.44 + 19.03
7.Souček Michal TJ Slavia Hradec Krá SHK9007 B 95.52 + 23.11
8.Černý Martin KOB TRETRA Praha TAP8902 C 97.08 + 24.27
Konečné výsledky kategorie: H21A 15.0km 585m 30k Ranking:0.8771 * 1.03
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Losman Petr OK 99 Hradec Králové PHK7901 82.53 + 0.00 R: 9480b
2.Mrázek Jan OK Sparta Praha SCP8102 E 88.05 + 5.12 R: 8942b
3.Matějů Luboš Sportovní klub Praga PGP7601 E 90.36 + 7.43 R: 8681b
4.Flašar Jan Sportovní klub Praga PGP8610 C 92.40 + 9.47 R: 8467b
5.Novotný Radek OK 99 Hradec Králové PHK7402 C 93.46 + 10.53 R: 8353b
6.Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín SJC8202 R 94.50 + 11.57 R: 8242b
7.Vlček Martin OOB TJ Turnov TUR8702 C 95.12 + 12.19 R: 8204b
8.Procházka Jan Oddíl OB Kotlářka DKP8201 R 95.16 + 12.23 R: 8197b
9.Drobník Michal Sportcentrum Jičín SJC8709 C 95.33 + 12.40 R: 8168b
10.Rambousek Karel KOB Baník Sokolov BSO7907 R 97.05 + 14.12 R: 8009b
10.Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové PHK8101 R 97.05 + 14.12 R: 8009b
12.Holas Štěpán Sportcentrum Jičín SJC8702 R 97.43 + 14.50 R: 7943b
13.Zicha Jiří TJ Slovan Luhačovice LCE7708 98.16 + 15.23 R: 7886b
14.Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov TUR8406 R 98.35 + 15.42 R: 7854b
15.Tihon Michal OK 99 Hradec Králové PHK7905 C 98.42 + 15.49 R: 7842b
16.Holas Ondřej OOB TJ Turnov TUR8501 C 99.18 + 16.25 R: 7779b
17.Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchl VRL7702 C 99.36 + 16.43 R: 7748b
18.Janovský Tomáš Sportovní klub Praga PGP6401 C 100.05 + 17.12 R: 7698b
19.Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové PHK8802 R 100.36 + 17.43 R: 7645b
20.Novák Jiří SK lyžování a OB Nov NPA7502 C 101.11 + 18.18 R: 7584b
21.Veverka Tomáš Oddíl OB Vamberk VAM8401 C 102.35 + 19.42 R: 7439b
22.Nývlt Martin TJ Start Náchod SNA8206 C 103.26 + 20.33 R: 7351b
23.Justa Pavel OK 99 Hradec Králové PHK8701 103.51 + 20.58 R: 7308b
24.Kolín Jan OK Jilemnice JIL7701 C 104.05 + 21.12 R: 7284b
25.Pachner Pavel VSK Slavia TU Libere VLI7503 C 104.10 + 21.17 R: 7275b
26.Pilař Karel KČT Aš MAS5501 C 105.36 + 22.43 R: 7127b
27.Landovský Tomáš Sportovní klub Praga PGP9103 A 106.51 + 23.58 R: 6997b
28.Pražák Jiří SK Zbraslav OOB ZBP7800 C 107.49 + 24.56 R: 6897b
29.Sysel Ondřej Sportovní klub Praga PGP8302 C 111.02 + 28.09 R: 6564b
30.Makovský Jakub KOB TRETRA Praha TAP8511 C 111.33 + 28.40 R: 6510b
31.Kadavý Petr OK Chrastava CHA7800 111.50 + 28.57 R: 6481b
32.Klícha Martin SOOB Spartak Rychnov SRK8801 C 111.57 + 29.04 R: 6469b
33.Král Václav SK Severka Šumperk SSU8243 R 112.30 + 29.37 R: 6412b
34.Nehasil David OK Jiskra Nový Bor BOR7713 C 113.43 + 30.50 R: 6286b
35.Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov SRK8001 C 113.47 + 30.54 R: 6279b
36.Novák Zdeněk SK lyžování a OB Nov NPA7701 C 114.02 + 31.09 R: 6253b
37.Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň LPM7820 C 114.10 + 31.17 R: 6239b
37.Fišer Jiří OOB Slavia Praha SLP8503 C 114.10 + 31.17 R: 6239b
39.Junek Petr SK Studenec STH7801 C 114.13 + 31.20 R: 6234b
40.Boudný Jan OK Sparta Praha SCP7417 116.01 + 33.08 R: 6047b
41.Pátek Michal KOB Choceň CHC8603 C 116.24 + 33.31 R: 6008b
42.Vrabec Ondřej OK Sparta Praha SCP8303 C 118.02 + 35.09 R: 5838b
43.Zajíc Vítězslav KOB TRETRA Praha TAP8610 C 118.11 + 35.18 R: 5823b
44.Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno ZBM8721 C 118.35 + 35.42 R: 5781b
45.Blahuta Marek VŠSK MFF UK Praha MFP7301 C 118.46 + 35.53 R: 5762b
46.Čech Jan VŠTJ Stavební fakult FSP7900 C 125.26 + 42.33 R: 5072b
47.Stepanek Ondrej OK Sparta Praha SCP8304 C 125.34 + 42.41 R: 5058b
48.Sládek Jan KOB TRETRA Praha TAP8801 C 129.52 + 46.59 R: 4612b
49.Sedlák Radek KOB Dobruška DOB7500 136.47 + 53.54 R: 3895b
50.Dubec Pavel OK Sparta Praha SCP8003 C 147.39 + 64.46 R: 2769b
51.Hodek Michal KOB TRETRA Praha TAP8808 C 155.56 + 73.03 R: 1911b
Vondra Jiří VŠTJ Stavební fakult FSP7600 C DISK
Antoš Filip SK lyžování a OB Nov NPA8001 C DISK
Kožina Petr Sportovní klub Praga PGP6000 C DISK
Hora Vojtěch Sportovní klub Praga PGP8301 C DISK
Vítek Petr OK 99 Hradec Králové PHK7601 C DISK
Kadlec Jan OK Jihlava SJI8306 C DISK
Slavík Pavel TJ Start Náchod SNA7349 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H21B 13.7km 540m 27k Ranking:0.7899 * 1.03
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Prášil Marek OK Jihlava SJI7313 E 86.07 + 0.00 R: 8578b
2.Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec LLI7502 C 93.13 + 7.06 R: 7943b
3.Kazda Jiří Sportcentrum Jičín SJC8006 C 93.50 + 7.43 R: 7888b
4.Kolek Petr KOB Dobruška DOB7501 94.07 + 8.00 R: 7863b
5.Matras Tomáš SK Chrast CHT8001 C 94.59 + 8.52 R: 7785b
6.Zikmund Zdeněk SK lyžování a OB Nov NPA6705 C 95.05 + 8.58 R: 7776b
7.Zuzánek Zdeněk TJ Tatran Jablonec n TJN5901 C 95.21 + 9.14 R: 7753b
8.Novák Daniel OK Doksy DOK8700 C 99.03 + 12.56 R: 7422b
9.Hovorka Jan OK Lokomotiva Pardub LPU7907 R 100.53 + 14.46 R: 7258b
10.Hošek Radim KOB Dobruška DOB8737 102.16 + 16.09 R: 7135b
11.Procházka Tomáš Oddíl OB Kotlářka DKP8200 C 102.32 + 16.25 R: 7111b
12.Zlámal Petr Sportcentrum Jičín SJC7010 C 102.59 + 16.52 R: 7071b
13.Kárník Jan OK Lokomotiva Pardub LPU7811 C 105.03 + 18.56 R: 6886b
14.Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín SJC8205 C 106.44 + 20.37 R: 6735b
15.Fencl Petr OK Lokomotiva Pardub LPU6901 C 107.39 + 21.32 R: 6654b
16.Kopecký Ondřej OK Lokomotiva Pardub LPU8704 C 107.40 + 21.33 R: 6652b
17.Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně MLA8801 C 108.11 + 22.04 R: 6606b
18.Korecký Miroslav SK Chrast CHT7901 C 109.46 + 23.39 R: 6464b
19.Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor BOR8202 C 110.21 + 24.14 R: 6412b
20.Valík Ondřej OK 99 Hradec Králové PHK7801 C 111.06 + 24.59 R: 6345b
21.Tomeš Petr SK Žabovřesky Brno ZBM7531 C 112.26 + 26.19 R: 6226b
22.Kraus Petr Sportcentrum Jičín SJC7303 C 112.57 + 26.50 R: 6180b
23.Kovář Jindřich KČT Aš MAS6800 C 113.19 + 27.12 R: 6147b
24.Pátek Richard SK Žabovřesky Brno ZBM7609 C 115.59 + 29.52 R: 5909b
25.Teringl Radek TJ OB České Budějovi VCB6502 C 116.12 + 30.05 R: 5890b
26.Fejk Zbyněk Sportcentrum Jičín SJC7501 C 117.48 + 31.41 R: 5747b
27.Rakovec Michal OK Sparta Praha SCP6901 C 121.55 + 35.48 R: 5379b
28.Beneš Filip KOB TRETRA Praha TAP8701 C 123.26 + 37.19 R: 5243b
29.Vlach Martin Oddíl OB Kotlářka DKP8605 C 123.35 + 37.28 R: 5230b
30.Kubíček Zdeněk OOB TJ Turnov TUR7202 C 124.24 + 38.17 R: 5157b
31.Kuban Michal SK Chrast CHT8505 C 124.53 + 38.46 R: 5114b
32.Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardub LPU8105 C 135.40 + 49.33 R: 4150b
33.Borovička Milan VŠTJ Stavební fakult FSP6104 C 139.44 + 53.37 R: 3787b
34.Loos Arnošt OK Jiskra Nový Bor BOR7808 C 154.42 + 68.35 R: 2449b
Jiran Jan OK 99 Hradec Králové PHK7701 C DISK
Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka DKP7912 C DISK
Žáček Martin VŠTJ Stavební fakult FSP6803 C DISK
Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun LBE6400 C DISK
Špicar Petr Sportcentrum Jičín SJC8801 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H21C 11.0km 355m 23k Ranking:0.6242 * 1.03
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Jahn Petr OB Vizovice VIC8400 C 78.31 + 0.00 R: 6697b
2.Jirčák Ondřej SOOB Spartak Rychnov SRK8805 C 83.35 + 5.04 R: 6299b
3.Preininger Luděk KOB Dobruška DOB8001 C 83.40 + 5.09 R: 6293b
4.Hejtmánek Martin KOB TRETRA Praha TAP8605 C 88.38 + 10.07 R: 5903b
5.Vaněk Petr SK Zbraslav OOB ZBP7302 C 89.06 + 10.35 R: 5866b
6.Macek Jiří KOB Chemopetrol Litv LIT8401 C 89.47 + 11.16 R: 5813b
7.Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. KNC8101 C 91.46 + 13.15 R: 5657b
8.Forst Libor VŠSK MFF UK Praha MFP6301 C 95.58 + 17.27 R: 5327b
9.Kučerka Jan KOB Chemopetrol Litv LIT8002 C 96.28 + 17.57 R: 5288b
9.Šimek Tomáš VŠTJ Stavební fakult FSP6304 C 96.28 + 17.57 R: 5288b
11.Kysilko Zdeněk SK Chrast CHT8601 C 96.55 + 18.24 R: 5253b
12.Kutlvašr Ruda OOS TJ Spartak Vrchl VRL7601 C 97.09 + 18.38 R: 5235b
13.Žebrák Zbyněk SKOB Ostrava MOV7105 C 99.10 + 20.39 R: 5076b
14.Šimša Jaromír VŠSK MFF UK Praha MFP7100 C 99.13 + 20.42 R: 5072b
15.Cincibus Pavel VŠTJ Stavební fakult FSP6605 C 99.54 + 21.23 R: 5019b
16.Košák Martin SOOB Spartak Rychnov SRK8002 C 100.33 + 22.02 R: 4968b
17.Beneš Jan TJ Slovan Jindřichův SJH7001 C 102.21 + 23.50 R: 4826b
18.Přeček Zdeněk OK Sparta Praha SCP5200 C 103.48 + 25.17 R: 4713b
19.Lžíčař Martin KOB Dobruška DOB8803 110.18 + 31.47 R: 4202b
20.Steinz Radek OK Jiskra Nový Bor BOR8403 C 113.55 + 35.24 R: 3919b
21.Komárek Arnošt TJ OK Tolar Jindřich TJH7701 C 116.38 + 38.07 R: 3705b
22.Švec Jiří SK Chrast CHT7201 C 119.20 + 40.49 R: 3493b
23.Háp Petr OK 99 Hradec Králové PHK7201 C 122.17 + 43.46 R: 3262b
24.Procházka Martin Lokomotiva Trutnov LTU8101 C 139.07 + 60.36 R: 1941b
25.Pokorný Ondřej Sportovní klub Praga PGP7506 C 139.25 + 60.54 R: 1917b
26.Červinka Jaroslav Sportovní klub Praga PGP9001 C 144.36 + 66.05 R: 1510b
Ptáček Jan VSK Přírodověda - or PVP7200 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H35B 10.4km 375m 22k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kozák Petr SK Kamenice KAM6501 R 63.13 + 0.00
2.Samek Petr OK 99 Hradec Králové PHK7302 C 70.08 + 6.55
3.Mašata Roman OK 99 Hradec Králové PHK7107 C 73.59 + 10.46
4.Novák Ivo SK OK 24 Praha OKP6200 C 79.31 + 16.18
5.Tichý Martin TJ OK Tolar Jindřich TJH6401 C 88.02 + 24.49
6.Žemla Tomáš OK Sparta Praha SCP7105 C 90.05 + 26.52
7.Háp Pavel OK 99 Hradec Králové PHK7101 C 90.35 + 27.22
8.Zlesák Martin SK Chrast CHT7302 C 92.33 + 29.20
9.Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C 128.51 + 65.38
Konečné výsledky kategorie: H40B 9.3km 335m 20k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteer BBM6508 C 63.12 + 0.00
2.Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno TBM6107 C 63.56 + 0.44
3.Milota Josef MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C 74.39 + 11.27
4.Seifert Jan Oddíl OB Kotlářka DKP6501 C 75.07 + 11.55
5.Funda Jiří OK Andante Písek API6401 C 76.22 + 13.10
6.Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha EKP6301 C 77.47 + 14.35
7.Valach Petr OK Lokomotiva Pardub LPU6505 C 78.55 + 15.43
8.Valášek Petr SK Kamenice KAM6600 C 79.38 + 16.26
9.Hartman Aleš USK Praha VSP6506 C 80.12 + 17.00
10.Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor BOR6600 C 80.42 + 17.30
11.Mutinský Viktor SK Hlinsko HVC6503 C 81.44 + 18.32
12.Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové PHK6702 C 87.22 + 24.10
13.Petráček Aleš OK Jihlava SJI6301 C 90.00 + 26.48
14.Chval Josef OK Lokomotiva Plzeň LPM6700 C 94.53 + 31.41
15.Hanuš Pavel Lokomotiva Trutnov LTU6501 C 95.21 + 32.09
16.Posselt Martin TJ Tatran Jablonec n TJN6802 C 101.24 + 38.12
17.Fól Jiří TJ Tatran Jablonec n TJN5600 C 136.42 + 73.30
Zimmermann Pavel TJ Sokol Křemže KRE6401 C DISK
Smutný Michal Oddíl OB Vamberk VAM6201 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H45B 8.0km 310m 17k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Němeček Jan USK Praha VSP6201 C 56.03 + 0.00
2.Slavík Viktor Sportovní klub Praga PGP6300 C 56.56 + 0.53
3.Hradecký Jaroslav OK Doksy DOK6300 C 57.07 + 1.04
4.Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor BOR6302 C 58.11 + 2.08
5.Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov TUR5501 58.28 + 2.25
6.Ročejdl Marek SK Kamenice KAM6401 58.37 + 2.34
7.Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor BOR6003 C 59.11 + 3.08
8.Nešpor Jan OOB Třebíč TTR6101 C 62.08 + 6.05
9.Petržela Pavel Lokomotiva Trutnov LTU6301 C 63.12 + 7.09
10.Procházka Antonín OOB TJ Sokol Dobřich DCE5500 C 64.19 + 8.16
11.Vávra Martin TJ Jiskra Hořice HOR6302 C 65.29 + 9.26
12.Fencl Jiří KOB Pardubice PPU6301 C 65.58 + 9.55
13.Horák Jiří Lokomotiva Trutnov LTU5802 C 66.46 + 10.43
14.Hirš Libor VSK MZLU Brno VBM6000 C 68.36 + 12.33
15.Peřinka Jan POBO - přátelé OB Op AOP6301 C 69.45 + 13.42
16.Kopáček Miroslav SK Chrast CHT6049 C 70.14 + 14.11
17.Přibík Jan Sportovní klub Praga PGP6301 C 70.46 + 14.43
18.Kettner Pavel TJ Sokol Hostivice HCE5900 C 72.33 + 16.30
19.Blabla Zdeněk SKP České Budějovice PCB5901 C 73.28 + 17.25
20.Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor BOR6303 C 73.38 + 17.35
21.Bořil Petr SK OS Nové Město n. OSN6207 C 74.28 + 18.25
22.Kott Stanislav KOT6100 74.45 + 18.42
23.Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka DKP6300 C 75.28 + 19.25
24.Kovář Karel TJ Lokomotiva Teplic LTP6102 C 76.30 + 20.27
25.Roudný Václav OK Lokomotiva Pardub LPU6102 C 76.41 + 20.38
26.Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové PHK6401 C 77.37 + 21.34
27.Imlauf Martin TJ Start Náchod SNA6301 C 78.18 + 22.15
28.Paloncý Pavel Klub vytrvalostních KSU6349 C 78.50 + 22.47
29.Záveský Richard TJ Loko Česká Třebov CET6301 C 79.36 + 23.33
30.Rykala Karel Oddíl OB Vamberk VAM6401 C 80.16 + 24.13
31.Kohl Jiří SKOB Kralupy n.Vlt. KPY6201 C 80.56 + 24.53
32.Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardub LPU6201 C 81.38 + 25.35
33.Mechl Miroslav OK Jilemnice JIL6301 C 81.44 + 25.41
34.Pavlů Jaroslav OOB TJ Sokol Dobřich DCE6100 C 84.08 + 28.05
35.Justa Jaromír OK 99 Hradec Králové PHK6101 C 88.00 + 31.57
36.Hostaš Zdeněk Oddíl OB Vamberk VAM6403 C 88.53 + 32.50
37.Šimek Miroslav VŠSK MFF UK Praha MFP6302 C 89.51 + 33.48
38.Kamenický Radan SK OS Nové Město n. OSN6004 C 89.54 + 33.51
39.Souček Pavel OK 99 Hradec Králové PHK5503 102.09 + 46.06
40.Dobeš Václav SKOB Kralupy n.Vlt. KPY5701 C 120.38 + 64.35
Konečné výsledky kategorie: H50B 6.5km 175m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald KUN5801 C 44.03 + 0.00
2.Uher Petr USK Praha VSP5001 C 44.29 + 0.26
3.Novák Tom OK Doksy DOK5500 C 45.03 + 1.00
4.Škorpil Martin USK Praha VSP5700 C 46.06 + 2.03
5.Tupec Jiří Oddíl OB Vamberk VAM5801 C 49.11 + 5.08
6.Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor STB5701 C 49.34 + 5.31
7.Vykysalý Miroslav OK 99 Hradec Králové PHK5902 C 49.51 + 5.48
8.Gazdačko Milan TJ Slavia Hradec Krá SHK5702 C 51.12 + 7.09
9.Štefec Jaroslav SK Chrast CHT5801 C 52.49 + 8.46
10.Doležal Miroslav Sportovní klub Praga PGP5501 C 53.10 + 9.07
11.Sombota Jiří Lokomotiva Trutnov LTU5901 53.38 + 9.35
12.Konopáč Jiří OOB TJ Turnov TUR5803 C 54.32 + 10.29
13.Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardub LPU5905 C 55.05 + 11.02
14.Šámal Václav Sportovní klub Praga PGP5601 C 56.00 + 11.57
15.Jaroš Vladimír OOB TJ Sokol Dobřich DCE5400 C 56.08 + 12.05
16.Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. KNC5501 C 57.15 + 13.12
17.Šorm Miroslav Klub OB Kladno DKL5200 C 59.07 + 15.04
18.Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha EKP5601 C 59.15 + 15.12
19.Sláma Dušan KOS TJ Tesla Brno TBM4730 C 59.22 + 15.19
20.Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov SRK5701 C 59.36 + 15.33
21.Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha OKP5803 C 62.10 + 18.07
22.Hejtmánek Vladimír KOB TRETRA Praha TAP5802 C 65.46 + 21.43
23.Šváb Jan USK Praha VSP5801 C 65.47 + 21.44
24.Cupal Jan KOS Voděrady VOD5000 C 67.58 + 23.55
25.Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardub LPU5801 C 72.05 + 28.02
26.Junek Petr SK Studenec STH5501 C 77.42 + 33.39
27.Grivalský Michal Sportovní klub Praga PGP5900 C 92.44 + 48.41
Konečné výsledky kategorie: H55B 6.0km 225m 20k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Knap Jan OK Lokomotiva Pardub LPU5101 C 47.09 + 0.00
2.Juračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardub LPU5404 C 48.14 + 1.05
3.Provazník Jiří OOB TJ Turnov TUR5102 C 48.48 + 1.39
4.Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové PHK5201 C 51.32 + 4.23
5.Cabrnoch Jiří Klub OB Kladno DKL5400 C 51.37 + 4.28
6.Šroler Zdeněk TJ Sokol Kunvald KUN5201 C 51.46 + 4.37
7.Erlebach Josef OK Jilemnice JIL5201 C 52.24 + 5.15
8.Farář Václav OK Lokomotiva Pardub LPU5201 C 55.13 + 8.04
9.Štěrba Pavel OK Lokomotiva Pardub LPU5408 C 55.14 + 8.05
10.Brumek Stanislav Klub OB Kladno DKL5201 C 60.34 + 13.25
11.Novák Karel SK lyžování a OB Nov NPA5001 C 60.56 + 13.47
12.Matras Jaroslav SK Chrast CHT5301 C 62.40 + 15.31
13.Peterka Josef TJ Loko Liberec LLI4702 C 63.09 + 16.00
14.Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litomě DLT5001 C 63.17 + 16.08
15.Stárek Jiří SOOB Spartak Rychnov SRK5002 C 64.34 + 17.25
16.Sysel Zdeněk Sportovní klub Praga PGP5200 C 65.02 + 17.53
17.Procházka Jiří Lokomotiva Trutnov LTU4802 C 66.17 + 19.08
18.Farář Jaroslav OK Lokomotiva Pardub LPU5001 C 67.10 + 20.01
19.Langr Stanislav TJ Start Náchod SNA5403 C 68.11 + 21.02
20.Třasák Milan OK Lokomotiva Pardub LPU5206 C 69.10 + 22.01
21.Mrštík Václav OK Lokomotiva Pardub LPU5002 C 71.10 + 24.01
22.Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardub LPU5401 C 79.51 + 32.42
23.Herman Jan OK Lokomotiva Pardub LPU5407 C 86.54 + 39.45
24.Hojný Oldřich OK Sparta Praha SCP5201 C 90.52 + 43.43
Liberský Mirko SK Meteor Kačerov Pr MKP5100 C DISK
Kalibán Jaroslav SK lyžování a OB Nov NPA5101 C DISK
Hořínek Jaroslav USK Praha VSP5000 C DISK
Konečné výsledky kategorie: H60B 5.4km 150m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchl VRL4901 C 40.47 + 0.00
2.Pospíšil Jaromír SKP Žďár nad Sázavou PZR4417 C 41.47 + 1.00
3.Švadlena Jiří KOB Choceň CHC4601 C 42.20 + 1.33
4.Buriánek Jaromír OK Sparta Praha SCP4700 C 43.03 + 2.16
5.Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka DKP4900 C 44.24 + 3.37
6.Fridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardub LPU4501 C 45.31 + 4.44
7.Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov TUR4801 C 46.21 + 5.34
8.Kadavý Zdeněk OK Chrastava CHA4901 46.40 + 5.53
8.Bartkowiak Edward OK Andante Písek API 46.40 + 5.53
10.Vítek Josef SK Chrast CHT4802 C 46.48 + 6.01
11.Vítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov SRK4701 C 47.11 + 6.24
12.Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov SRK4702 C 47.36 + 6.49
13.Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun LBE4900 C 48.18 + 7.31
14.Ježek Ladislav VSK Slavia TU Libere VLI4900 C 48.28 + 7.41
15.Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov TUV4701 C 49.19 + 8.32
16.Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb SCH4701 C 49.54 + 9.07
17.Novák Miloš OK Sparta Praha SCP4600 C 50.27 + 9.40
18.Kříž Pavel SKP Žďár nad Sázavou PZR4800 C 51.16 + 10.29
19.Nosál Stanislav SKOB STAVIMAT Slaný SLA4600 C 51.42 + 10.55
20.Fiala Miloš TJ Kašperské Hory KSH4801 C 52.36 + 11.49
21.Švec Zdeněk SKOB STAVIMAT Slaný SLA4700 C 56.02 + 15.15
22.Kubíček Zdeněk OOB TJ Turnov TUR4802 C 56.14 + 15.27
23.Starka František SK Chrast CHT4801 C 58.22 + 17.35
24.Zlesák Zdeněk OK Jilemnice JIL4701 C 58.28 + 17.41
25.Rychtecký Josef TJ OB České Budějovi VCB4801 C 58.53 + 18.06
26.Sokolář Zdeněk TJ Start Náchod SNA4501 C 59.36 + 18.49
27.Daníček Josef SOOB Spartak Rychnov SRK4901 C 63.00 + 22.13
28.Zelený Vladimír Sportovní klub Praga PGP4800 C 71.16 + 30.29
29.Ryšavý Vít TJ Sokol Troja TJP4700 75.00 + 34.13
Konečné výsledky kategorie: H65B 4.8km 155m 15k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C 45.09 + 0.00
2.Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C 46.02 + 0.53
3.Čadil Jan VŠTJ Stavební fakult FSP4300 C 46.50 + 1.41
4.Dohnal Josef USK Praha VSP4300 49.21 + 4.12
5.Novotný František USK Slavie Ústí n.L. PUL4200 51.25 + 6.16
6.Pospíšil Jiří SKP Žďár nad Sázavou PZR4321 C 51.29 + 6.20
7.Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka DKP4300 C 52.52 + 7.43
8.Schimm Dieter KOB Baník Sokolov BSO4401 C 56.43 + 11.34
9.Suchý Karel Sportovní klub Praga PGP4300 C 56.53 + 11.44
10.Aschermann Michal Tempo Praha TEP4400 C 57.00 + 11.51
11.Rejpal Petr OK Sparta Praha SCP4100 C 60.08 + 14.59
12.Gřunděl Ivan TJ Slovan Jindřichův SJH4201 C 65.37 + 20.28
13.Lisý Jan SKOB Ostrov ONO4201 C 66.20 + 21.11
Konečné výsledky kategorie: H70B 4.6km 160m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Attl Vladimír Sportovní klub Praga PGP3800 C 45.32 + 0.00
2.Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchl VRL3601 C 45.38 + 0.06
3.Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín SJC3601 C 48.03 + 2.31
4.Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové PHK3801 C 48.30 + 2.58
5.Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor BOR3600 C 48.49 + 3.17
6.Novotný Petr OK 99 Hradec Králové PHK3802 C 53.43 + 8.11
7.Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor BOR3602 C 56.19 + 10.47
8.Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor BOR3900 C 58.09 + 12.37
9.Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka DKP3800 C 65.55 + 20.23
10.Langr Jan OK Jiskra Nový Bor BOR3601 C 71.41 + 26.09
Konečné výsledky kategorie: H75B 4.3km 140m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Semorád Miloš OK Sparta Praha SCP3300 C 52.22 + 0.00
2.Vykysalý František OK 99 Hradec Králové PHK3002 C 52.32 + 0.10
3.Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. KNC3300 C 64.17 + 11.55
4.Cupák Miloslav OOB TJ Sokol Dobřich DCE2200 C 108.12 + 55.50
Konečné výsledky kategorie: T1 3.7km 120m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Ďoubal Jan NER 36.41 + 0.00
2.Hančová Alice OK Andante Písek API 44.52 + 8.11
3.Ropková Lenka SK Chrast CHT8653 C 45.16 + 8.35
4.Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové PHK 46.02 + 9.21
5.Čechová Andrea SK Studenec STH9151 C 46.51 + 10.10
6.Rufferrová Iva TJ Start Náchod SNA5052 53.58 + 17.17
7.Kamínský Kubo OK Andante Písek API 54.14 + 17.33
8.Hápová Šárka OK 99 Hradec Králové PHK7157 C 54.29 + 17.48
9.Remešová Alena KOS Voděrady VOD6150 C 55.43 + 19.02
10.Murka Bohumil KOS Voděrady VOD9503 C 60.31 + 23.50
11.Rokůsková Jana SKOB Roudnice nad La ROU4751 C 71.55 + 35.14
12.Šimko Mário OK Andante Písek API C 75.10 + 38.29
13.Rokůsek Jan SKOB Roudnice nad La ROU4201 C 78.44 + 42.03
14.Kottová Táňa KOT8600 87.00 + 50.19
15.Kottová Barbora KOT8800 96.59 + 60.18
Koucká Bára VŠTJ Ekonom Praha EKP9750 DISK
Konečné výsledky kategorie: T2 5.5km 165m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Doležal Josef Oddíl OB Vamberk VAM6101 35.24 + 0.00
2.Smutný Šimon Oddíl OB Vamberk VAM9301 C 40.18 + 4.54
3.Kovářová Kristýna Oddíl OB Kotlářka DKP8450 E 40.55 + 5.31
4.Nitsch Karel VŠTJ Stavební fakult FSP7611 C 41.26 + 6.02
5.Vandasová Markéta Oddíl OB Vamberk VAM7250 C 43.00 + 7.36
6.Jiřištová Zuzana OK Jilemnice JIL8254 C 43.44 + 8.20
7.Chotětický Václav KČT Aš MAS5200 C 46.17 + 10.53
8.Eiselt Jan TJ Lokomotiva Teplic LTP8801 C 46.57 + 11.33
9.Rykala Daniel Oddíl OB Vamberk VAM9101 C 47.11 + 11.47
10.Pavel Čivrný OK Lokomotiva Pardub LPU6306 C 49.23 + 13.59
11.Karolína Čivrná OK Lokomotiva Pardub LPU7353 C 49.31 + 14.07
12.Hejtmánková Kateřina KOB TRETRA Praha TAP8462 C 50.40 + 15.16
13.Vacek Milan OK Jihlava SJI6901 C 54.43 + 19.19
14.Rulc Zdeněk TJ LIAZ Jablonec nad LJN7201 C 62.34 + 27.10
15.Fiala Petr OOB Třebíč TTR6102 C 64.10 + 28.46
16.Kopáček Vít NER 83.04 + 47.40
17.Hanč Jaroslav OK Andante Písek API 88.58 + 53.34
18.Koča Michal KOT8500 91.21 + 55.57
19.Jetmar Jiří KOT8501 97.42 + 62.18
Kopáčková Alena NER DISK