místo StČí Štafeta Čas
Jméno Čip Čas seku ěna času tění
D14 (11)
1 405 SCO Středočeská oblast 1 83:51
Bořánková Karolína 53599 24:09 1 24:09 1
Hlubučková Kristýna 232418 31:38 1 55:47 1
Procházková Marie 51177 28:04 1 83:51
2 407 PHA Pražská oblast 1 91:35
Pavlů Kateřina 232017 29:12 5 29:12 5
Kožinová Zuzana 51633 32:26 2 61:38 2
Nováková Tereza 336727 29:57 2 91:35
3 404 SCO Středočeská oblast 2 104:04
Hausenblasová Karolína 361971 26:34 3 26:34 3
Prýmková Barbora 207868 39:54 5 66:28 6
Ježková Kateřina 8671 37:36 3 104:04
4 411 JEO Ještědská oblast 1 106:23
Štičková Anna 253131 24:22 2 24:22 2
Kohoutová Barbora 4362 41:29 8 65:51 4
Lettlová Michala 52899 40:32 5 106:23
5 406 PHA Pražská oblast 2 106:27
Hrabánková Klára 232050 33:24 8 33:24 8
Janovská Kateřina 246900 32:42 3 66:06 5
Slavíková Silva 246808 40:21 4 106:27
6 408 JEO Ještědská oblast 4 106:56
Kovářová Lenka 232915 29:24 7 29:24 7
Čepelková Nikola 232378 33:31 4 62:55 3
Hudská Ludmila 232726 44:01 7 106:56
7 409 JEO Ještědská oblast 3 125:02
Zakouřilová Štěpánka 51238 27:17 4 27:17 4
Linková Alena 51537 41:24 7 68:41 7
Staňová Karolína 4376 56:21 9 125:02
8 410 JEO Ještědská oblast 2 158:43
Hanušová Michaela 411564 29:16 6 29:16 6
Kohlová Monika 231929 65:21 9 94:37 8
Nováková Lucie 4368 64:06 11 158:43
9 403 SCO Středočeská oblast 3 159:02
Malcová Kateřina 331366 45:12 10 45:12 10
Doubková Petra 426323 67:17 10 112:29 10
Čermáková Alžběta 4327 46:33 8 159:02
10 402 SCO Středočeská oblast 4 159:03
Zábranská Kristýna 420439 56:01 11 56:01 11
Műllerová Eva 428297 39:57 6 95:58 9
Němcová Barbora 207855 63:05 10 159:03
401 SJI OK Jihlava 1 disk
Čechová Tereza 232329 36:58 9 36:58 9
Petráčková Kristýna 336763 disk
Vacková Anna 336765 42:58 6
D18 (27)
1 205 UOL SK UP Olomouc 1 119:59
Čermáková Magdalena 361921 41:50 10 41:50 10
Horčičková Vendula 52733 36:50 1 78:40 1
Indráková Adélka 52454 41:19 5 119:59
2 215 SHK TJ Slavia Hradec Králové 1 120:40
Mervartová Kristýna 9435 41:43 7 41:43 7
Fundová Eliška 51176 40:20 2 82:03 2
Teplá Karolína 1008174 38:37 2 120:40
3 216 PHK OK 99 Hradec Králové 1 123:08
Kamenická Kateřina 9832 39:03 2 39:03 2
Lamichová Martina 9839 46:25 11 85:28 6
Novotná Markéta 553443 37:40 1 123:08
4 201 ZBM SK Žabovřesky Brno 2 124:48
Tesařová Markéta 219242 41:46 8 41:46 8
Mezníková Lucie 515151 43:27 6 85:13 5
Chromá Kateřina 8939 39:35 3 124:48
5 218 LTU Lokomotiva Trutnov 1 124:52
Svobodová Lenka 995893 38:41 1 38:41 1
Doškářová Tereza 8494 45:55 10 84:36 4
Kubátová Zuzana 515421 40:16 4 124:52
6 212 SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 1 127:11
Reslová Hana 9794 41:51 12 41:51 12
Říčařová Žaneta 9804 43:53 7 85:44 7
Kosová Denisa 995837 41:27 6 127:11
7 225 DKP Oddíl OB Kotlářka 1 130:57
Seifertová Magda 219291 45:03 15 45:03 15
Svobodná Tereza 53699 44:18 9 89:21 10
Svobodná Madla 301368 41:36 7 130:57
8 204 UOL SK UP Olomouc 2 131:45
Šimková Johanka 2011817 39:17 3 39:17 3
Štrajtová Štěpánka 52465 47:33 13 86:50 8
Valešová Jana 8190 44:55 9 131:45
9 219 LPU OK Lokomotiva Pardubice 1 135:27
Knapová Lenka 51105 41:47 9 41:47 9
Procházková Klára 416265 42:37 3 84:24 3
Petráčková Klára 995792 51:03 16 135:27
10 223 KAM SK Kamenice 1 136:04
Straková Andrea 224884 45:04 16 45:04 16
Mrázová Pavla 301313 43:08 5 88:12 9
Rusá Šárka 331162 47:52 11 136:04
11 209 TUR OOB TJ Turnov 1 136:11
Kochová Nikola 515087 41:39 6 41:39 6
Smutná Anežka 411625 52:45 20 94:24 16
Pavlovcová Petra 995878 41:47 8 136:11
12 221 LCE TJ Slovan Luhačovice 1 137:35
Sklenarova Radka 410731 39:34 4 39:34 4
Kokolova Sarka 416067 50:47 17 90:21 12
Papugova Katarina 232225 47:14 10 137:35
13 211 TRI TJ TŽ Třinec 1 147:25
Kosová Štěpánka 49371 46:13 19 46:13 19
Kosová Barbora 416127 51:47 18 98:00 18
Laštůvková Petra 49382 49:25 12 147:25
14 224 DKP Oddíl OB Kotlářka 2 147:27
Procházková Zuzana 515474 39:35 5 39:35 5
Šňupárková Anna 515071 58:18 23 97:53 17
Dlouhá Hana 8645 49:34 13 147:27
15 203 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 1 147:36
Jebavá Lucie 331285 42:19 13 42:19 13
Kičinová Erika 9213 52:04 19 94:23 15
Doležalová Radka 8985 53:13 19 147:36
16 214 SHK TJ Slavia Hradec Králové 2 147:41
Veselá Anna 301402 46:16 20 46:16 20
Chmelařová Michaela 995857 47:30 12 93:46 14
Procházková Monika 301408 53:55 20 147:41
17 206 TZL SKOB Zlín 1 152:55
Koláriková Lucie 218977 51:32 22 51:32 22
Krejčíková Marie 416043 48:22 14 99:54 19
Jeřábková Jitka 218978 53:01 18 152:55
18 213 SJH TJ Slovan Jindřichův Hradec 1 152:57
Šrámková Michaela 553458 41:50 10 41:50 10
Benešová Jana 920682 50:00 15 91:50 13
Benešová Iveta 553451 61:07 22 152:57
19 208 TUR OOB TJ Turnov 2 156:14
Beranová Jana 995819 53:22 24 53:22 24
Švábková Anna 7712 50:26 16 103:48 21
Beranová Barbora 995839 52:26 17 156:14
20 202 ZBM SK Žabovřesky Brno 1 157:00
Jemelíková Denisa 49313 64:05 25 64:05 25
Hrušková Barbora 416102 42:38 4 106:43 22
Koporová Petra 53722 50:17 14 157:00
21 217 PGP Sportovní klub Praga 1 161:46
Kožinová Anna 53009 46:12 18 46:12 18
Šámalová Ludmila 515039 64:55 24 111:07 24
Jelínková Šárka 232168 50:39 15 161:46
22 226 AOP POBO - přátelé OB Opava 1 164:42
Šarmanová Alena 232405 52:21 23 52:21 23
Svobodová Radka 49462 54:32 22 106:53 23
Sklenářová Dorothea 352326 57:49 21 164:42
23 222 KAM SK Kamenice 2 167:33
Kamererová Valerie 428250 47:43 21 47:43 21
Kozáková Zuzana 9970 54:19 21 102:02 20
Škvorová Barbora 301336 65:31 23 167:33
ms 207 TUR OOB TJ Turnov 3 155:52
Körberová Andrea 410728 46:07 17 46:07 17
Wurzelová Hana 52144 44:01 8 90:08 11
Hanuš Tomáš 51809 65:44 24 155:52
227 STH SK Studenec 1 disk
Ducháčková Kateřina 416278 43:44 14 43:44 14
Kolářová Zuzana 425513 disk
Grunerová Martina 425505 disk
210 TRI TJ TŽ Třinec 2 vzdal
Jastrzembská Tereza 49312 69:39 26 69:39 26
není č.
není č. nest.
220 LDC KOB Děčín 1 vzdal
Dubnová Kateřina 416134
Burdová Adéla
Vlčková Klára 53554 nest.
D21 (44)
1 126 LPU OK Lokomotiva Pardubice 1 102:33
Knapová Jana 9332 34:48 4 34:48 4
Dočkalová Martina 515126 33:09 1 67:57 1
Duchová Iveta 515102 34:36 4 102:33
2 120 PGP Sportovní klub Praga 3 104:35
Hrstková Vladěna 995881 35:08 8 35:08 8
Tichovská Martina 51689 35:37 3 70:45 4
Spurná Martina 995832 33:50 1 104:35
3 114 SHK TJ Slavia Hradec Králové 1 105:17
Petrželová Tereza 515140 33:56 3 33:56 3
Fejlková Martina 9142 36:46 5 70:42 3
Jedličková Zuzana 1008173 34:35 3 105:17
4 138 DKP Oddíl OB Kotlářka 1 106:16
Svobodná Šárka 51796 32:42 1 32:42 1
Bochenková Ivana 897345 36:14 4 68:56 2
Karochová Simona 51787 37:20 11 106:16
5 101 ZBM SK Žabovřesky Brno 3 110:24
Kabáthová Eva 49376 35:11 9 35:11 9
Hlavová Hana 515450 39:05 12 74:16 8
Mádlová Věra 995814 36:08 6 110:24
6 125 LPU OK Lokomotiva Pardubice 2 112:01
Fenclová Marta 301173 38:16 13 38:16 13
Hermanová Zuzana 515136 37:37 8 75:53 9
Krčálová Veronika 515167 36:08 6 112:01
7 106 UOL SK UP Olomouc 1 114:46
Poklopová Lenka 52452 35:16 10 35:16 10
Horčičková Eva 52472 42:20 18 77:36 12
Jakobová Adélka 52507 37:10 10 114:46
8 143 01P UNTS Warszawa 1 115:15
Kolosinska Jolanta 895014 39:28 23 39:28 23
Gajda Monika 504409 36:52 6 76:20 10
Gornicka-Antonowicz Ann 895015 38:55 13 115:15
9 128 KON KOB Konice 1 115:43
Otrubová Johana 995816 39:37 24 39:37 24
Smičková Eva 515485 39:53 13 79:30 15
Hlavová Jindra 8899 36:13 8 115:43
10 119 PHK OK 99 Hradec Králové 1 116:24
Novotná Petra 4146 38:26 15 38:26 15
Doležalová Vendula 995858 38:58 11 77:24 11
Machútová Lucie 553449 39:00 14 116:24
11 129 KAM SK Kamenice 1 117:54
Doležalová Monika 232409 32:55 2 32:55 2
Valášková Šárka 232393 38:17 10 71:12 5
Přecechtělová Tereza 8564 46:42 34 117:54
12 115 SCP OK Sparta Praha 2 120:52
Weissová Lucie 52941 41:17 25 41:17 25
Košárková Iva 51568 37:42 9 78:59 13
Langpaulová Anna 51567 41:53 20 120:52
13 124 LPU OK Lokomotiva Pardubice 3 120:55
Fukátková Pavla 9212 35:07 6 35:07 6
Petrová Daniela 9339 47:14 28 82:21 18
Procházková Michaela 515036 38:34 12 120:55
14 121 PGP Sportovní klub Praga 2 121:36
Ryšavá Magdalena 51627 36:28 12 36:28 12
Tichovská Hana 51676 37:33 7 74:01 7
Kožinová Jana 502089 47:35 36 121:36
15 104 VSP USK Praha 1 121:50
Jana Škorpilová 211303 38:43 18 38:43 18
Barbora Baldriánová 9784 35:09 2 73:52 6
Jana Bohatá 63416 47:58 38 121:50
16 111 SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 1 122:38
Hrobařová Lenka 9482 38:52 20 38:52 20
Jirčáková Martina 9475 40:17 14 79:09 14
Potštejnská Dagmar 51175 43:29 24 122:38
17 135 DOB KOB Dobruška 1 123:35
Štěpánová Dita 7226 41:38 28 41:38 28
Peterová Věra 7248 45:57 23 87:35 28
Labašová Katarína 51338 36:00 5 123:35
18 123 LPU OK Lokomotiva Pardubice 4 123:52
Valachová Martina 410785 38:33 17 38:33 17
Klimplová Lenka 9203 42:20 18 80:53 17
Lučanová Marta 8302 42:59 23 123:52
19 130 JIL OK Jilemnice 1 124:39
Zuzana Jiřištová 9054 43:12 33 43:12 33
Martina Kynčlová 9088 40:48 16 84:00 20
Lenka Mechlová 515425 40:39 19 124:39
20 110 SSU SK Severka Šumperk 1 124:45
Březinová Marie 52541 38:56 21 38:56 21
Kuncová Eliška 301474 40:40 15 79:36 16
Klíchová Jana 9480 45:09 29 124:45
21 107 TUR OOB TJ Turnov 1 125:42
Sedláčková Martina 53816 44:13 39 44:13 39
Sehnalová Tereza 51825 47:10 27 91:23 34
Krafková Lucie 8537 34:19 2 125:42
22 102 ZBM SK Žabovřesky Brno 2 125:57
Gebauerová Jana 703370 38:46 19 38:46 19
Křístková Veronika 52865 46:53 25 85:39 22
Jiráčková Jana 1234321 40:18 17 125:57
23 109 TBM KOS TJ Tesla Brno 1 126:04
Štěpánková Kateřina 53276 41:58 31 41:58 31
Klajblová Kristýna 232113 47:22 29 89:20 29
Kozáková Zdenka 515006 36:44 9 126:04
24 136 DKP Oddíl OB Kotlářka 3 126:39
Kovářová Kristýna 51755 35:06 5 35:06 5
Plochová Dominika 51798 51:09 35 86:15 23
Janatová Lucie 9785 40:24 18 126:39
25 112 SJC Sportcentrum Jičín 1 126:44
Uvizlová Martina 9082 36:15 11 36:15 11
Mikulová Ada 9924 47:44 31 83:59 19
Soukupová Linda 51180 42:45 21 126:44
26 141 ASU Magnus Orienteering 1 131:24
Vozdová Klára 515189 50:43 42 50:43 42
Kolářová Renáta 995795 41:34 17 92:17 36
Vávrová Veronika 920685 39:07 15 131:24
27 118 PHK OK 99 Hradec Králové 2 131:28
Čepová Daniela 9415 35:07 6 35:07 6
Melounková Lucie 9416 56:14 39 91:21 33
Azebová Nina 9353 40:07 16 131:28
28 144 TAP KOB TRETRA Praha 1 131:49
Jiříková Dana 416004 38:26 15 38:26 15
Zamazalová Kateřina 416010 46:46 24 85:12 21
Gabrovská Lucie 232189 46:37 33 131:49
29 139 BOR OK Jiskra Nový Bor 1 131:54
Folbrechtová Šárka 8479 41:40 30 41:40 30
Krafková Ita 8532 45:37 22 87:17 26
Sedláčková Oldřiška 51473 44:37 25 131:54
30 108 TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou 1 133:00
Svobodová Barbora 7719 44:01 37 44:01 37
Rýdlová Magda 7726 43:25 20 87:26 27
Fólová Martina 416834 45:34 31 133:00
31 122 PGP Sportovní klub Praga 1 134:06
Ježková Dominika 51658 43:37 34 43:37 34
Janovská Petra 887632 43:39 21 87:16 25
Masopustová Eliška 49844 46:50 35 134:06
32 105 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 1 134:11
Kutlvašrová Vlaďka 51599 39:12 22 39:12 22
Štreglová Andrea 206478 47:06 26 86:18 24
Charvátová Lucie 331343 47:53 37 134:11
33 134 EKP VŠTJ Ekonom Praha 1 135:36
Veronika Ondráčková 51595 41:19 26 41:19 26
Kristýna Pokorná 52186 49:34 34 90:53 31
Jana Zurynková 515496 44:43 27 135:36
34 137 DKP Oddíl OB Kotlářka 2 135:52
Dlouhá Marie 49815 43:50 36 43:50 36
Havlíčková Vendula 51759 47:25 30 91:15 32
Hrušková Lenka 52142 44:37 25 135:52
35 103 ZBM SK Žabovřesky Brno 1 139:42
Jablonovská Lenka 2008513 41:39 29 41:39 29
Stratilová Marie 52075 48:38 33 90:17 30
Hendrychová Zuzana 416329 49:25 39 139:42
36 131 CHA OK Chrastava 2 139:54
Gorčicová Eliška 8197 41:37 27 41:37 27
Kadavá Jana 4129 53:31 38 95:08 39
Vejstrková Zuzana 4662 44:46 28 139:54
37 132 CHA OK Chrastava 1 140:27
Prchalová Ivana 416287 43:44 35 43:44 35
Gorčicová Barbora 4126 51:16 36 95:00 38
Brozová Zuzana 4664 45:27 30 140:27
38 116 SCP OK Sparta Praha 1 140:43
Cigošová Petra 53159 42:18 32 42:18 32
Gallusová Kateřina 51569 52:40 37 94:58 37
Křížévá Vendula 51563 45:45 32 140:43
39 113 SHK TJ Slavia Hradec Králové 2 143:38
Doležalová Veronika 9182 38:23 14 38:23 14
Teplá Tereza 9186 62:24 40 100:47 40
Toužilová Martina 9165 42:51 22 143:38
40 127 LCE TJ Slovan Luhačovice 1 151:23
Hubackova Pavla 52710 44:06 38 44:06 38
Vlazna Lucie 52675 48:00 32 92:06 35
Cahlova Blanka 52708 59:17 41 151:23
41 142 ABM KOB Moira Brno 1 174:48
Muselíková Vladislava 49695 49:25 41 49:25 41
Handlová Andrea 332966 75:30 41 124:55 41
Fasurová Tereza 416011 49:53 40 174:48
117 PHK OK 99 Hradec Králové 3 vzdal
není č.
není č.
není č. nest.
133 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 1 vzdal
Michaela Kuželová 211539
Magdalena Kurfürstová 207837
Kateřina Skripniková 887950 nest.
140 ASU Magnus Orienteering 2 vzdal
Barcíková Renáta 416745 48:27 40 48:27 40
Kolomějevová Dita 52329 83:43 42 132:10 42
není č. nest.
D105 (4)
1 423 EKP VŠTJ Ekonom Praha 1 120:48
Bochenková Jana 232174 40:29 3 40:29 3
Pecková Ivana 51601 41:28 2 81:57 4
Fantová Libuše 51583 38:51 1 120:48
2 421 VSP USK Praha 1 122:09
Lacigová Ivana 51732 42:08 4 42:08 4
Horáková Lenka 51728 39:33 1 81:41 3
Novotná Markéta 7911 40:28 2 122:09
3 422 KAM SK Kamenice 1 127:33
Klinkerová Jitka 49155 34:28 1 34:28 1
Semíková Eva 52285 45:39 4 80:07 1
Škvorová Zuzana 52273 47:26 3 127:33
4 424 LLI TJ Loko Liberec 1 148:42
Paroulková Iva 253147 37:16 2 37:16 2
Korejčíková Dáďa 8546 43:33 3 80:49 2
Košková Vlasta 410719 67:53 4 148:42
D135 (1)
1 431 DCE OOB TJ Sokol Dobřichovice 1 120:47
Mrázová Pavla 7868 38:08 1 38:08 1
Procházková Miluše 51966 50:16 1 88:24 1
Svobodová Jitka 53598 32:23 1 120:47
D165 (1)
1 441 CHA OK Chrastava 1 149:08
Kadavá Eva 8171 47:29 1 47:29 1
Šaffková Zuzana 8162 47:24 1 94:53 1
Horáčková Stanislava 4100 54:15 1 149:08
H14 (12)
1 305 SCO Středočeská oblast 1 96:57
Čermák Matyáš 232426 32:44 6 32:44 6
Ježek Ondřej 52624 35:59 2 68:43 2
Kettner Vojtěch 410247 28:14 1 96:57
2 312 JEO Ještědská oblast 1 122:57
Horák Patrik 411609 28:56 2 28:56 2
Nejman Stanislav 330671 45:32 9 74:28 4
Wolf Filip 995840 48:29 2 122:57
3 311 JEO Ještědská oblast 2 125:08
Pavlovec Jan 887936 26:27 1 26:27 1
Průcha Petr 4357 45:16 8 71:43 3
Ullrich Jakub 4359 53:25 4 125:08
4 301 SJI OK Jihlava 1 128:24
Čech Jan 232322 30:01 3 30:01 3
Frýba Dominik 253124 44:41 6 74:42 6
Vacek Vojtěch 336769 53:42 5 128:24
5 304 SCO Středočeská oblast 2 128:42
Valášek Jiří 232403 34:39 8 34:39 8
Jíra Tomáš 361928 41:02 4 75:41 8
Hausenblas Šimon 361923 53:01 3 128:42
6 307 PHA Pražská oblast 1 129:08
Illner Vojtěch 515498 30:16 5 30:16 5
Šňupárek Václav 9881 31:57 1 62:13 1
Najman Matouš 49896 66:55 9 129:08
7 310 JEO Ještědská oblast 3 130:25
Picek Štěpán 232509 30:04 4 30:04 4
Kočíb Jiří 416836 45:09 7 75:13 7
Maršál Jiří 8308 55:12 6 130:25
8 303 SCO Středočeská oblast 3 158:33
Brodský Filip 8879 46:44 10 46:44 10
Matějková Žofie 336743 46:20 10 93:04 10
Buk Michal 53537 65:29 8 158:33
9 308 LTP TJ Lokomotiva Teplice 1 159:59
Žaloudek Matěj 52924 60:10 12 60:10 12
Matějka Lukáš 420417 43:18 5 103:28 12
Matějka Šimon 420419 56:31 7 159:59
10 302 SCO Středočeská oblast 4 160:25
Aschermann Daniel 232395 36:52 9 36:52 9
Škvor Ota 425596 48:00 11 84:52 9
Šantrůček Vít 406955 75:33 10 160:25
306 PHA Pražská oblast 2 disk
Čermák Adam 53012 52:57 11 52:57 11
Lustig Matyáš 8631 50:28 12 103:25 11
Semerád Antonín 4314 disk
309 JEO Ještědská oblast 4 disk
Kučera Jindřich 232904 34:00 7 34:00 7
Posselt Martin 232512 40:38 3 74:38 5
Birnbaum Adam 4378 disk
H18 (34)
1 166 LTU Lokomotiva Trutnov 1 119:30
Lazák Tomáš 515479 41:50 7 41:50 7
Grundmann Jan 515487 43:11 6 85:01 4
Petržela Jan 515402 34:29 1 119:30
2 168 LPU OK Lokomotiva Pardubice 1 120:53
Procházka David 515162 38:25 2 38:25 2
Bořil Petr 52135 38:48 2 77:13 1
Čermák Jan 1080493 43:40 9 120:53
3 170 LCE TJ Slovan Luhačovice 1 122:26
Vlažný Jakub 52709 41:54 8 41:54 8
Vavrys Johan 53869 44:07 9 86:01 6
Valenta Jiří 887170 36:25 2 122:26
4 180 AOP POBO - přátelé OB Opava 1 122:55
Navrátil Boris 253130 46:24 13 46:24 13
Schuster Marek 995871 37:50 1 84:14 3
Hadač Filip 887157 38:41 4 122:55
5 164 PHK OK 99 Hradec Králové 1 123:53
Kamenický Jakub 553445 39:28 4 39:28 4
Azeb Karim 9352 47:05 16 86:33 8
Kubát Pavel 553441 37:20 3 123:53
6 151 ZBM SK Žabovřesky Brno 2 127:50
Bravený Vít 53576 40:47 5 40:47 5
Kazda Adam 232343 46:23 13 87:10 9
Zimmermann Štěpán 911220 40:40 5 127:50
7 176 ASU Magnus Orienteering 3 130:01
Strečko Marek 920691 43:47 10 43:47 10
Hnilica Přemek 515191 41:44 3 85:31 5
Barcík Robert 920652 44:30 10 130:01
8 182 ABM KOB Moira Brno 1 130:41
Mokrý Stanislav 53172 38:31 3 38:31 3
Hrobař Štěpán 995859 44:16 10 82:47 2
Novotný Ondřej 232705 47:54 14 130:41
9 157 TUR OOB TJ Turnov 1 132:05
Švirák Ondřej 995802 40:55 6 40:55 6
Rychlý Michal 995842 49:04 20 89:59 11
Zakouřil Vít 8080 42:06 7 132:05
10 177 ASU Magnus Orienteering 2 132:09
Ludvík Vojtěch 53565 43:33 9 43:33 9
Franko David 515103 46:28 14 90:01 12
Minář Marek 920700 42:08 8 132:09
11 162 SHK TJ Slavia Hradec Králové 1 135:19
Kudera Daniel 331418 46:39 15 46:39 15
Funda Jan 9843 42:43 5 89:22 10
Smitka Jan 49603 45:57 11 135:19
12 167 LPU OK Lokomotiva Pardubice 2 136:36
Kos Oldřich 410796 48:21 22 48:21 22
Procházka Tomáš 301633 42:03 4 90:24 13
Kos Tomáš 410798 46:12 12 136:36
13 171 KAM SK Kamenice 3 140:51
Rusý Tomáš 301101 47:02 17 47:02 17
Nešpor Václav 53660 44:43 11 91:45 15
Semík Vojtěch 995799 49:06 17 140:51
14 175 BOR OK Jiskra Nový Bor 1 141:05
Škara Vojtěch 52928 50:00 25 50:00 25
Šákr Vít 8458 44:48 12 94:48 18
Picek Jan 416840 46:17 13 141:05
15 161 SHK TJ Slavia Hradec Králové 2 142:09
Provázek Jiří 49604 50:25 28 50:25 28
Chmelař Lukáš 995794 43:48 8 94:13 17
Stulík Matěj 9195 47:56 15 142:09
16 165 LTU Lokomotiva Trutnov 2 142:16
Svoboda Tomáš 887904 48:14 19 48:14 19
Klusáček Jan 303912 43:16 7 91:30 14
Vondrák Jiří 9779 50:46 20 142:16
17 184 STH SK Studenec 2 142:28
Uvizl Marek 9990 44:12 12 44:12 12
Kučera Štěpán 9041 47:53 17 92:05 16
Hladík František 405965 50:23 19 142:28
18 163 PHK OK 99 Hradec Králové 2 149:00
Maňák Matěj 232647 48:21 22 48:21 22
Kamenický Ondřej 301383 52:12 25 100:33 24
Mikulecký Jan 9198 48:27 16 149:00
19 172 KAM SK Kamenice 2 149:06
Valášek Jan 515426 51:03 29 51:03 29
Kettner Lukáš 51288 46:41 15 97:44 21
Hájek Adam 515021 51:22 21 149:06
20 158 TRI TJ TŽ Třinec 1 150:10
Kantor Ondřej 920676 37:51 1 37:51 1
Gazda Viktor 8661 48:11 18 86:02 7
Nožková Sára 8652 64:08 27 150:10
21 183 STH SK Studenec 1 150:30
Chloupek Adam 995849 48:14 19 48:14 19
Kučera Michal 51110 49:50 21 98:04 22
Janata Jakub 303904 52:26 24 150:30
22 179 AOP POBO - přátelé OB Opava 2 151:38
Sýkora Jan 995870 59:19 32 59:19 32
Rossmanith Vojta 410366 50:49 22 110:08 31
Peřinka Jan 553459 41:30 6 151:38
23 173 KAM SK Kamenice 1 154:25
Daněk Vojtěch 416159 43:48 11 43:48 11
Bělohlávek Jiří 416138 53:06 28 96:54 20
Němeček Jan 438644 57:31 26 154:25
24 153 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 1 155:03
Waněk Adam 219210 50:05 26 50:05 26
Kubát Lukáš 9003 52:57 27 103:02 25
Machek Vojta 9002 52:01 22 155:03
25 155 TZL SKOB Zlín 1 159:32
Odstrčilík Viktor 8587 49:54 24 49:54 24
Kašpar Michal 886701 59:20 31 109:14 29
Kolárik Tomáš 246864 50:18 18 159:32
26 178 ASU Magnus Orienteering 1 161:12
Ostřanský Filip 352304 50:21 27 50:21 27
Benc Martin 52574 58:32 29 108:53 28
Seitler Milan 301583 52:19 23 161:12
27 169 LCE TJ Slovan Luhačovice 2 163:04
Hubáček Michal 886716 48:17 21 48:17 21
Hubáček Jonáš 51301 48:18 19 96:35 19
Svízela Vojtěch 331424 66:29 29 163:04
28 181 ABM KOB Moira Brno 2 172:24
Mokrý Ondřej 416014 47:11 18 47:11 18
Obrátil Štěpán 219256 60:25 32 107:36 27
Toman Filip 331211 64:48 28 172:24
29 160 SJI OK Jihlava 1 176:15
Fuksa Jakub 336779 46:58 16 46:58 16
Zacha Ondřej 219252 59:14 30 106:12 26
Pokorný Ondřej 301239 70:03 30 176:15
30 154 TZL SKOB Zlín 2 193:01
Benroth Martin 416064 78:25 33 78:25 33
Láznička Jan 330655 61:31 33 139:56 33
Korčák Jakub 416144 53:05 25 193:01
31 174 BOR OK Jiskra Nový Bor 2 204:54
Lomič Šimon 8456 58:35 30 58:35 30
Průcha Pavel 307057 50:59 23 109:34 30
Stránský Martin 8526 95:20 31 204:54
152 ZBM SK Žabovřesky Brno 1 vzdal
Brlica Pavel 515462 46:32 14 46:32 14
Jašek Otakar 230664 52:44 26 99:16 23
není č. nest.
156 TUR OOB TJ Turnov 2 vzdal
není č.
není č.
není č. nest.
159 STE SK SKI-OB Šternberk 1 vzdal
Skyva Petr 1007546 58:47 31 58:47 31
Német Kryštof 1007551 51:22 24 110:09 32
není č. nest.
H21 (71)
1 19 TUR OOB TJ Turnov 1 117:36
Baier Martin 8020 38:15 1 38:15 1
Oma Jakub 800320 41:33 8 79:48 1
Fodor Petr 53769 37:48 3 117:36
2 31 SHK TJ Slavia Hradec Králové 1 117:41
Hepner David 1008172 43:31 29 43:31 29
Šmehlík Eduard 515483 38:40 2 82:11 7
Jedlička Michal 500878 35:30 1 117:41
3 38 PHK OK 99 Hradec Králové 1 117:44
Panchártek Jan 553446 40:05 5 40:05 5
Zvěřina Petr 887920 41:44 10 81:49 5
Losman Petr 515420 35:55 2 117:44
4 43 LPU OK Lokomotiva Pardubice 2 120:10
Lučan Vladimír 515170 38:19 2 38:19 2
Kamenický Matěj 551990 43:05 16 81:24 2
Udržal Tomáš 886715 38:46 6 120:10
5 32 SCP OK Sparta Praha 3 122:22
Kovář Miroslav 232330 40:08 6 40:08 6
Skripnik Štěpán 8878 41:28 7 81:36 3
Pospíšil Vít 995798 40:46 10 122:22
6 22 SSU SK Severka Šumperk 1 122:41
Král Vojtěch 887940 40:50 11 40:50 11
Král Václav 52555 41:03 4 81:53 6
Poklop Martin 52450 40:48 11 122:41
7 26 SJC Sportcentrum Jičín 2 124:45
Holas Štěpán 4286 42:33 26 42:33 26
Henych Martin 515133 39:06 3 81:39 4
Beneš Jan 4285 43:06 20 124:45
8 39 PGP Sportovní klub Praga 4 124:48
Lejsek Tadeáš 51675 43:37 30 43:37 30
Flašar Jan 887941 41:17 6 84:54 10
Matějů Luboš 995838 39:54 8 124:48
9 63 BOR OK Jiskra Nový Bor 1 125:13
Mareš Martin 8487 40:50 11 40:50 11
Vobr Marek 8529 41:51 11 82:41 8
Kolařík Tomáš 1302816 42:32 18 125:13
10 5 ZBM SK Žabovřesky Brno 3 125:28
Klusáček Matěj 303927 40:12 9 40:12 9
Otrusina Jiří 410337 46:39 35 86:51 18
Nykodým Miloš 515163 38:37 5 125:28
11 21 TBM KOS TJ Tesla Brno 1 125:46
Štrajt Michal 52463 41:33 20 41:33 20
Liščinský Zdeněk 53282 44:29 22 86:02 14
Kozák Osvald 515009 39:44 7 125:46
12 6 ZBM SK Žabovřesky Brno 2 126:26
Zháňal Jan 336758 50:58 58 50:58 58
Chromý Adam 515127 37:04 1 88:02 29
Rajnošek Zdeněk 515128 38:24 4 126:26
13 14 VBM VSK MZLU Brno 1 127:16
Fučík Karel 720921 40:09 7 40:09 7
Mazal Zdeněk 53285 46:09 30 86:18 15
Henek Vladan 515122 40:58 13 127:16
14 2 ZBM SK Žabovřesky Brno 6 127:24
Bořil Tomáš 52136 44:03 35 44:03 35
Stehlík Martin 49689 42:26 12 86:29 16
Kabáth David 8871 40:55 12 127:24
15 61 DKP Oddíl OB Kotlářka 1 128:20
Procházka Jan 886265 43:06 28 43:06 28
Mrázek Jiří 51797 44:37 24 87:43 26
Janata Martin 8277 40:37 9 128:20
16 68 01P UNTS Warszawa 1 128:22
Grabowski Maciej 887218 41:51 23 41:51 23
Parfianowicz Piotr 842659 42:44 14 84:35 9
Cygler Slawomir 504404 43:47 24 128:22
17 15 TZL SKOB Zlín 2 128:40
Dlabaja Štěpán 995797 44:03 35 44:03 35
Šidla Jan 53367 43:33 18 87:36 25
Přibyl Broněk 53362 41:04 14 128:40
18 51 JIL OK Jilemnice 1 129:13
Pavel Procházka 515113 41:27 18 41:27 18
Aleš Malý 1155115 43:35 21 85:02 11
Jan Kolín 51590 44:11 25 129:13
19 3 ZBM SK Žabovřesky Brno 5 129:19
Bukovac Palo 515478 38:33 3 38:33 3
Brabec Jaroslav 136 49:42 49 88:15 30
Zimmermann Jakub 995810 41:04 14 129:19
20 4 ZBM SK Žabovřesky Brno 4 129:32
Hájek Daniel 890118 40:45 10 40:45 10
Zelinka Jiří 232019 46:21 32 87:06 22
Palas Jan 500267 42:26 17 129:32
21 47 LCE TJ Slovan Luhačovice 1 130:34
Perůtka Jan 52705 40:52 13 40:52 13
Slezák Jiří 515424 46:14 31 87:06 22
Slezák Zdeněk 515460 43:28 22 130:34
22 71 NPA SK lyžování a OB Nová Paka 1 130:55
Novák Jiří 9693 41:17 16 41:17 16
Novák Zdeněk 9694 46:34 33 87:51 27
Antoš Filip 9698 43:04 19 130:55
23 18 TUR OOB TJ Turnov 2 131:35
Holas Ondřej 515048 46:31 50 46:31 50
Kořínek Jindřich 515082 43:34 19 90:05 35
Váňa Martin 53759 41:30 16 131:35
24 40 PGP Sportovní klub Praga 3 131:46
Landovský Tomáš 416118 43:38 31 43:38 31
Laciga Radek 515441 43:22 17 87:00 21
Sysel Ctibor 52106 44:46 27 131:46
25 64 ASU Magnus Orienteering 3 131:52
Zbranek Roman 920699 43:45 33 43:45 33
Navrátil Tomáš 920666 44:36 23 88:21 31
Vozda Vojtěch 515150 43:31 23 131:52
26 62 BOR OK Jiskra Nový Bor 2 132:14
Nehasil David 995805 41:33 20 41:33 20
Kořínek Tomáš 7761 43:34 19 85:07 12
Karvánek Matouš 52902 47:07 40 132:14
27 30 SHK TJ Slavia Hradec Králové 2 132:17
Jirásek Michal 995831 44:56 42 44:56 42
Paclík Roman 9137 41:35 9 86:31 17
Šabatka Zdeněk 9189 45:46 32 132:17
28 53 CHT SK Chrast 1 133:21
Jansa Jiří 51896 39:29 4 39:29 4
Krejsa Martin 52161 48:28 43 87:57 28
Krejsa Jan 52175 45:24 28 133:21
29 16 TZL SKOB Zlín 1 133:31
Kolárik Jan 53836 43:53 34 43:53 34
Žemlík Pavel 8893 43:03 15 86:56 20
Krejčík Jiří 8931 46:35 36 133:31
30 17 TUR OOB TJ Turnov 3 133:35
Vlček Martin 515047 42:54 27 42:54 27
Drahoňovský Aleš 232388 42:31 13 85:25 13
Veselý Marek 8066 48:10 46 133:35
31 41 PGP Sportovní klub Praga 2 135:56
Janovský Tomáš 515464 41:47 22 41:47 22
Pokorný Ondřej 51637 46:35 34 88:22 32
Kondrát Martin 51840 47:34 42 135:56
32 10 VSP USK Praha 1 136:01
Zakouřil Tomáš 51726 40:56 14 40:56 14
Bořánek Petr 51750 48:23 42 89:19 33
Němeček Jan 52282 46:42 37 136:01
33 13 VIC OB Vizovice 1 136:20
Maly Ondrej 51513 41:30 19 41:30 19
Horyna Roman 53376 45:24 26 86:54 19
Petr Jan 52761 49:26 49 136:20
34 29 SHK TJ Slavia Hradec Králové 3 136:39
Jedlička Marek 9146 44:09 37 44:09 37
Stulík Jakub 4145 45:23 25 89:32 34
Weiner Jakub 9140 47:07 40 136:39
35 25 SNA TJ Start Náchod 1 137:10
Doucha Jiří 9626 48:28 55 48:28 55
Nývlt Martin 9622 45:31 27 93:59 47
Pýcha Lukáš 9617 43:11 21 137:10
36 35 PHK OK 99 Hradec Králové 4 137:14
Veselý Ondřej 1602626 44:10 38 44:10 38
Jiran Jan 53164 46:50 36 91:00 37
Justa Pavel 995884 46:14 33 137:14
37 23 SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 2 137:35
Dusílek Adam 9504 40:09 7 40:09 7
Klícha Martin 9510 52:54 54 93:03 44
Handl Jindřich 9486 44:32 26 137:35
38 42 PGP Sportovní klub Praga 1 137:37
Voráček Michal 8009 46:21 47 46:21 47
Tichovský Martin 51682 45:33 29 91:54 41
Sysel Ondřej 52105 45:43 30 137:37
39 52 JAM SK Jamnice 1 137:57
Košárek Pavel 52296 41:53 24 41:53 24
Holas Tomáš 232139 48:14 40 90:07 36
Besta Michal 52290 47:50 45 137:57
40 46 LCE TJ Slovan Luhačovice 2 139:33
Hanslian David 995852 45:06 44 45:06 44
Vlažný Jan 52707 47:30 38 92:36 42
Zicha Jiří 51609 46:57 39 139:33
41 9 VSP USK Praha 2 139:39
Kučera Jan 51650 45:02 43 45:02 43
Arnošt Kamil 51648 48:03 39 93:05 45
Horák Pavel (Starosta) 51649 46:34 35 139:39
42 56 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 1 139:45
Princl Pavel 995855 44:27 40 44:27 40
Skripnik Ondřej 51854 46:58 37 91:25 38
Kužel Tomáš 515098 48:20 47 139:45
43 37 PHK OK 99 Hradec Králové 2 142:18
Vítek Tomáš 9526 48:13 53 48:13 53
Kubát Jan 553448 48:22 41 96:35 48
Tihon Michal 9359 45:43 30 142:18
44 58 DOB KOB Dobruška 1 143:05
Khýn Vítězslav 7210 44:26 39 44:26 39
Leštínský Tomáš 7245 49:32 48 93:58 46
Hošek Radim 301627 49:07 48 143:05
45 44 LPU OK Lokomotiva Pardubice 1 143:27
Hovorka Lukáš 9866 47:53 51 47:53 51
Jirásek Aleš 9321 48:50 45 96:43 49
Klapal Jan 515142 46:44 38 143:27
46 33 SCP OK Sparta Praha 2 144:46
Bašus Petr 416199 45:57 46 45:57 46
Vrabec Ondřej 51558 45:32 28 91:29 39
Dubec Pavel 51561 53:17 52 144:46
47 11 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 1 147:48
Štregl Petr 8974 46:27 49 46:27 49
Polák Vlastimil 9000 41:08 5 87:35 24
Kutlvašr Ruda 8981 60:13 60 147:48
48 45 LLI TJ Loko Liberec 1 148:14
Peterka Vojtěch 515503 43:42 32 43:42 32
Martan Jiří 8129 53:25 56 97:07 50
Schröter Pavel 301545 51:07 50 148:14
49 59 DKP Oddíl OB Kotlářka 3 150:32
Horálek Radek 9875 41:18 17 41:18 17
Pospíšil Ondřej 336746 50:15 51 91:33 40
Klaška Pavel 416113 58:59 59 150:32
50 36 PHK OK 99 Hradec Králové 3 151:09
Műller Martin 553440 54:29 62 54:29 62
Kadeřávek Petr 9399 49:02 46 103:31 52
Zelenka Tomáš 301639 47:38 43 151:09
51 49 KSU Klub vytrvalostních sportů Šum 1 151:18
Halama Jakub 515111 52:35 59 52:35 59
Šrámek Jaromír 515101 52:25 53 105:00 55
Paloncý Pavel 52618 46:18 34 151:18
52 50 KAM SK Kamenice 1 151:49
Pašek František 52300 44:28 41 44:28 41
Škvor Martin 52267 48:31 44 92:59 43
Valášek Petr 52276 58:50 58 151:49
53 67 AOP POBO - přátelé OB Opava 1 152:13
Melecký Martin 920663 47:58 52 47:58 52
Schuster Martin 995843 56:35 60 104:33 54
Hadač Miroslav 887166 47:40 44 152:13
54 72 STH SK Studenec 1 157:53
Uvizl Ivan 331528 53:20 60 53:20 60
Erlebach Michal 9083 53:18 55 106:38 58
Exner Jan 995865 51:15 51 157:53
55 73 TAP KOB TRETRA Praha 1 161:41
Makovský Jakub 515475 48:19 54 48:19 54
Pěkný Michal 232111 56:51 62 105:10 57
Zajíc Vítězslav 515469 56:31 55 161:41
56 12 VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 1 167:36
Válek Filip 232102 60:19 68 60:19 68
Klech Richard 51932 49:21 47 109:40 61
Pernica Jiří 52479 57:56 57 167:36
57 54 CHA OK Chrastava 1 168:19
Kadavý Petr 8188 45:42 45 45:42 45
Vajc Jan 8247 58:34 63 104:16 53
Ježek Lukáš 51534 64:03 62 168:19
58 20 TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou 1 172:50
Kobr Tomáš 416837 54:14 61 54:14 61
Hostaš Petr 416830 55:15 58 109:29 60
Duda Antonín 49999 63:21 61 172:50
59 7 ZBM SK Žabovřesky Brno 1 175:31
Drábek Jan 49690 56:54 64 56:54 64
Tomeš Petr 331606 49:57 50 106:51 59
Liščinský Tomáš 416107 68:40 65 175:31
60 28 SHK TJ Slavia Hradec Králové 4 175:36
Svoboda Ondřej 9135 46:22 48 46:22 48
Toužil Karel 9134 55:37 59 101:59 51
Šabatka Jan 9193 73:37 68 175:36
61 48 KSU Klub vytrvalostních sportů Šum 2 175:38
Janů Zdeněk 53670 57:07 65 57:07 65
Turczer Petr 515179 53:42 57 110:49 62
Mátl Pavel 515459 64:49 63 175:38
62 1 ZBP SK Zbraslav OOB 1 175:42
Dvorak Miroslav 53581 54:36 63 54:36 63
Prazak Jiri 53583 50:30 52 105:06 56
Vanek Petr 995800 70:36 67 175:42
63 65 ASU Magnus Orienteering 2 176:53
Fátor Jan 920688 61:39 69 61:39 69
Ježek Tomáš 52844 59:09 64 120:48 64
Oľhava Rastislav 307266 56:05 54 176:53
64 66 ASU Magnus Orienteering 1 183:49
Aleš David 515175 69:27 70 69:27 70
Pavlík Michal 416551 56:43 61 126:10 65
Legerski Martin 920692 57:39 56 183:49
65 69 01D Post SV Dresden 1 189:57
Kraemer Andrei 2329 50:55 57 50:55 57
Kraemer Jitka 2016 69:12 65 120:07 63
Kraemer Karin 2153 69:50 66 189:57
66 70 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 1 202:12
Macek Jiri 8107 59:18 66 59:18 66
Pavlik Bronislav 8119 76:59 66 136:17 67
Kucerka Jan 8118 65:55 64 202:12
67 57 DOB KOB Dobruška 2 217:45
Preininger Luděk 7237 49:49 56 49:49 56
Lžíčař Martin 7230 79:01 67 128:50 66
Dudášek Karel 7254 88:55 70 217:45
ms 8 VSP USK Praha 3 224:05
Mencl Miloslav 52277 60:17 67 60:17 67
Šváb Jan 207811 88:24 68 148:41 68
Kuncířová Kamila 52370 75:24 69 224:05
24 SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 1 disk
Ptáček Jiří 9491 42:32 25 42:32 25
Pátek Lukáš 9498 disk
Jirčák Ondřej 920697 54:55 53
60 DKP Oddíl OB Kotlářka 2 disk
Janeček Oldřich 515015 41:16 15 41:16 15
Tomeš Jaroslav 416025 disk
Procházka Tomáš 515114 45:26 29
34 SCP OK Sparta Praha 1 nest.
H105 (9)
1 324 STE SK SKI-OB Šternberk 1 139:00
Skyva Petr 1007547 49:08 3 49:08 3
Petřivalský Marek 1004660 44:35 1 93:43 1
Janků Marek 52510 45:17 2 139:00
2 325 PHK OK 99 Hradec Králové 1 141:49
Samek Petr 9430 43:37 1 43:37 1
Kamenický Jan 9376 54:10 3 97:47 3
Novotný Milan 9424 44:02 1 141:49
3 329 ASU Magnus Orienteering 1 151:03
Barcík Peter 416716 43:37 1 43:37 1
Kolář Rudolf 51882 51:00 2 94:37 2
Pavlík Radek 229388 56:26 5 151:03
4 326 LDC KOB Děčín 1 161:05
Gálus Igor 336784 53:55 4 53:55 4
Vlček Petr 435220 56:49 4 110:44 4
Nehasil Vladislav 505131 50:21 3 161:05
5 322 TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou 2 175:41
Šmaus Ivan 8270 63:21 9 63:21 9
Schindler Jiří 416828 59:48 6 123:09 6
Rýdl Jiří 7750 52:32 4 175:41
6 330 AOP POBO - přátelé OB Opava 1 175:58
Jelínek Jan 8715 59:39 5 59:39 5
Sýkora Jiří 8863 59:30 5 119:09 5
Peřinka Jan 887168 56:49 6 175:58
7 323 TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou 1 189:17
Picek Jan 416839 62:59 8 62:59 8
Hostaš Petr 416829 64:58 7 127:57 7
Novotný Dušan 232502 61:20 8 189:17
8 328 BOR OK Jiskra Nový Bor 1 193:24
Pavlovec Petr 219203 60:52 6 60:52 6
Doškář Boris 8490 74:34 8 135:26 8
Doležal Miloš 8523 57:58 7 193:24
321 ZVO OB SK Zvole 1 disk
Beránek Radek 53593 62:44 7 62:44 7
Strejc Jaroslav 515124 disk
Brachtl Daniel 887907 92:13 9
H135 (8)
1 346 DKL Klub OB Kladno 1 135:22
Šemelík Petr 515065 47:40 4 47:40 4
Cabrnoch Jiří 416324 46:18 4 93:58 2
Vinš Pavel 51684 41:24 2 135:22
2 345 BOR OK Jiskra Nový Bor 1 137:11
Krejčí Jaroslav 50000 53:55 6 53:55 6
Průcha Miloslav 1958242 45:01 3 98:56 4
Dikoš Pavel 8512 38:15 1 137:11
3 341 TUR OOB TJ Turnov 1 144:21
Konopáč Jiří 8220 54:23 7 54:23 7
Stárek Filip 8218 40:18 1 94:41 3
Jakubec Jindřich 8351 49:40 4 144:21
4 349 VSP USK Praha 1 153:31
Petr Uher 51741 46:28 3 46:28 3
Zdeněk Polák 51740 54:24 6 100:52 5
Martin Škorpil 52275 52:39 5 153:31
5 347 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 1 156:28
Krausz Milan 8127 47:52 5 47:52 5
Borovička Milan 515097 59:06 8 106:58 8
Šimek Tomáš 995873 49:30 3 156:28
6 344 DCE OOB TJ Sokol Dobřichovice 1 157:28
Procházka Antonín 51965 44:08 1 44:08 1
Jaroš Vladimír 51973 57:08 7 101:16 6
Kettner Pavel 515105 56:12 6 157:28
7 343 LTP TJ Lokomotiva Teplice 1 166:24
Bruner Luboš 420430 56:09 8 56:09 8
Kovář Karel 420454 50:32 5 106:41 7
Kučera Martin 232901 59:43 7 166:24
342 PGP Sportovní klub Praga 1 disk
Kožina Petr 51632 44:57 2 44:57 2
Hrabánek David 51673 44:53 2 89:50 1
Baldrian Petr 2460 disk
H165 (5)
1 364 DKP Oddíl OB Kotlářka 1 114:10
Dlouhý Jiří 8643 34:34 2 34:34 2
Procházka Zdenko 51800 46:00 4 80:34 3
Stehno Pavel 51760 33:36 1 114:10
2 366 CHA OK Chrastava 1 116:12
Pavlík Milan 51231 43:04 4 43:04 4
Kadavý Zdeněk 8155 35:28 1 78:32 1
Vokál Jiří 8159 37:40 2 116:12
3 365 BOR OK Jiskra Nový Bor 1 127:11
Křtěnský Roman 8510 33:46 1 33:46 1
Beránek Miroslav 4131 51:30 5 85:16 4
Křtěnský Jaroslav 4132 41:55 3 127:11
4 363 MKP SK Meteor Kačerov Praha 1 144:46
Koč Lumír 336747 55:45 5 55:45 5
Koč Zdeněk 51706 36:08 2 91:53 5
Koč Břetislav 51668 52:53 4 144:46
361 SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 1 disk
Vítek Zdeněk 9799 37:15 3 37:15 3
Pohl Zdeněk 9533 43:15 3 80:30 2
Hrobař Rudolf 9798 disk
MIX (21)
1 518 03P UKS Tukan Iwiny 1 94:26
Madej Mateusz 504408 28:42 2 28:42 2
Pachnik Wojciech 504407 30:00 1 58:42 1
Wojnowicz Marek 505127 35:44 3 94:26
2 507 LPU OK Lokomotiva Pardubice 1 101:48
Nožka Radek 515166 26:34 1 26:34 1
Procházka Tomáš 9270 34:11 5 60:45 2
Procházka Radek 410783 41:03 6 101:48
3 522 ZBM SK Žabovřesky Brno 1 103:22
König Lukáš 999666 32:43 4 32:43 4
Zlesáková Daniela 9067 37:48 6 70:31 6
Pátek Richard 976000 32:51 1 103:22
4 509 KAM SK Kamenice 1 110:03
Uhlíř Marek 331157 37:12 8 37:12 8
Semík Ondra 232267 31:17 3 68:29 3
Klinkerová Tereza 232427 41:34 7 110:03
5 503 STB TJ Stadion Nový Bor 1 110:37
Ludvík Petr 49990 38:45 10 38:45 10
Abelová Ivana 49988 38:34 8 77:19 9
Novák Zdeněk 52906 33:18 2 110:37
6 519 03P UKS Tukan Iwiny 2 111:41
Haniszewska Angelika 222885 39:28 12 39:28 12
Pachnik Darius 222895 30:27 2 69:55 4
Szeliga Malgorzata 505135 41:46 9 111:41
7 501 VIC OB Vizovice 1 112:41
Dohnal Josef 51743 44:42 16 44:42 16
Spacir Jan 500587 32:09 4 76:51 8
Kraemer Werner 2046 35:50 4 112:41
8 510 01P UNTS Warszawa 1 116:38
Tynelska Justyna 842665 37:12 8 37:12 8
Filaber Anna 899028 37:52 7 75:04 7
Antonowicz Jerzy 504405 41:34 7 116:38
9 508 LDC KOB Děčín 1 120:49
Vlček Petr jr. 8348 30:54 3 30:54 3
Nehasilová Zuzana 347864 39:32 9 70:26 5
Vlčková Jindra 8347 50:23 11 120:49
10 505 SJI OK Jihlava 1 126:56
Čechová Zuzana 53193 41:15 14 41:15 14
Hrstková Dana 52358 42:25 11 83:40 13
Petráček Aleš 53455 43:16 10 126:56
11 513 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 1 127:02
Nerad Jaroslav 8108 42:37 15 42:37 15
Neradova Eva 8115 46:48 13 89:25 14
Neradova Alena 8114 37:37 5 127:02
12 502 TZL SKOB Zlín 1 136:56
Krejčíková Barbora 52209 34:47 6 34:47 6
Kavánková Jana 218976 48:04 14 82:51 12
Kociánová Barbora 218972 54:05 12 136:56
13 506 LTP TJ Lokomotiva Teplice 1 142:24
Eiselt Jan 52916 34:45 5 34:45 5
Eiselt Miloš 52917 43:30 12 78:15 11
Matějková Martina 420432 64:09 16 142:24
14 511 JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 152:01
Fencíková Lucie 4630 47:27 20 47:27 20
Králová Iveta 53615 48:27 15 95:54 15
Hercigová Anna 4772 56:07 14 152:01
15 512 LDC KOB Děčín 2 152:44
Stibalová Pavla 347881 44:52 17 44:52 17
Stibalová Věra 8344 52:30 16 97:22 16
Zít Jan 222651 55:22 13 152:44
16 516 LLI TJ Loko Liberec 3 153:46
Hoidekr Jan 51209 36:34 7 36:34 7
Sobek Pavel 51210 40:53 10 77:27 10
Košek Ladislav 410732 76:19 18 153:46
17 514 LLI TJ Loko Liberec 1 177:58
Peterka Josef 51204 46:52 19 46:52 19
Peterková Viktorie 51205 62:03 17 108:55 17
Melichar Jaromír 8503 69:03 17 177:58
18 521 VAC Vakant 4 191:26
Kout Radovan 4338 39:00 11 39:00 11
Koutova Marketa 4340 92:55 21 131:55 20
Kout Matyas 4339 59:31 15 191:26
19 517 PEN OK RECO Sport 1 194:55
Pavel Vydra 49998 39:41 13 39:41 13
Iva Kábrtová 232387 73:12 19 112:53 19
Alexandra Dastychová 428299 82:02 19 194:55
20 520 VAC Vakant 3 195:09
Cepelka Vitezslav 4341 46:16 18 46:16 18
Cepelkova Milena 4330 62:56 18 109:12 18
Ceplkova Zuzana 4342 85:57 20 195:09
515 LLI TJ Loko Liberec 2 vzdal
Štičková Eva 253133 61:33 21 61:33 21
Labská Bohuslava 428281 81:07 20 142:40 21
Štička Martin 253135 nest.